کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
منتظرین عزیز ، از بعد از ظهر هر چه صفحه فهرست زمانهای مصاحبه سفارت در آنکارا رو چک میکنم باز نمیشه ! به نظرم اگه این مشکل رو شما هم تجربه میکنید یعنی انتظار در این مرحله رو به پایان است و انتظار جدیدی منتظر ماست. احتمالا داره آپدیت میشه . میشه چک بفرمائید .
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، pooya.n ، achi686
نشسته بودم فوتبال جام باشگاه های اروپا نيگاه ميکردم يکدفعه ديدم موبايله از خودش يه صدای مشکوک در وکرد
شصتم خبر دار شد که به اون ايميل آدرسه که مخصوص KCC ساختم ايميل زدن.آقا ما هم عين آتيش نشان آژير شنيده ،رهسپار محل عمليات شديم و لبتاپ رو روشن کرديم
خلاصه اينکه پيرو همون تماس تلفن قبلی پرونده کامل شده بود و وقت مصاحبه گذاشتن هفته اول نوامبر

يکی از دوستان هم که کارنتی اکتبر بود اما مدارکش رو دير فرستاده بود ،همون موقع ايميل از KCC گرفت و اينترويو ايشون هفته دوم نوامبره...يعنی با اينکه کارنتی اکتبر بود مصاحبش يک هفته بعد از من در نوامبر خواهد بود و هر دو در يک روز بهمون ايميل زده شد

يه چند تا نتيجه گيری ميخوام بکنم که لزوما ممکنه درست نباشن

1- ممکنه بچه های آنکارا يا ابوظبی هم همگی دقيقا در يک روز ايميل رو دريافت کنن. چه اونهايی که اکتبر کارنت شدن و چه اونهايی که نوامبر کارنت شدن
2- تاريخ اينترويو احتمالا به پروسس پرونده و زمان فرستادن فرم ها ربط داره .پس اون کسی که زودتر مدارک رو فرستاده، پروندش سريعتر پروسس شده و احتمالا زود تر مصاحبه ميشه

شايد تا يکی دو روز آينده بقيه سفارت ها هم آپديت شن و حتی کارنت نوامبر ها هم تاريخ مصاحبشون رو بگيرن
خوووب منم تاریخ مصاحبه ام اومد. سفارت هلسینکی البته. و از سری دوم کارنتی ها هم بودم.
ايشالا که مال بقيه سفارت ها و بچه های ايران هم سريع بياد که از اين وضعيت بلاتکليفی در بيانShy
(2012-09-20 ساعت 00:54)rana88 نوشته:  خوووب منم تاریخ مصاحبه ام اومد. سفارت هلسینکی البته. و از سری دوم کارنتی ها هم بودم.

تبریک میگم،

شما کی‌ مدارکتونو ارسال کرده بودید به kcc?
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، sayeh_m
[/quote]

تبریک میگم،

شما کی‌ مدارکتونو ارسال کرده بودید به kcc?
[/quote]

مرسی، من 10 مِی پست کرده بودم
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، saljoogh ، sayeh_m ، rouzbehdarvishi
(2012-09-20 ساعت 00:45)ehsan99 نوشته:  نشسته بودم فوتبال جام باشگاه های اروپا نيگاه ميکردم يکدفعه ديدم موبايله از خودش يه صدای مشکوک در وکرد
شصتم خبر دار شد که به اون ايميل آدرسه که مخصوص KCC ساختم ايميل زدن.

تبریک احسان جان.
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: ehsan99 ، صوفیا صوری ، sayeh_m
خوش به حالتتتتتتتتتتتتتتتتتتون من 6000 هستتتتتتتتتتتتم کو تااااااااااااااااااااا ......
کل زندگیم 3 ماه تعطیله دفترمم فروختم نشستم خانه منتظر کف کردم دیگه
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: sayeh_m ، aziking ، payam62 ، pooya.n ، achi686
(2012-09-20 ساعت 01:35)taha_jam_co نوشته:  خوش به حالتتتتتتتتتتتتتتتتتتون من 6000 هستتتتتتتتتتتتم کو تااااااااااااااااااااا ......
کل زندگیم 3 ماه تعطیله دفترمم فروختم نشستم خانه منتظر کف کردم دیگه

ای بابا فکر نمیکنی کمی عجله کردی واسه اینکه بشینی به انتظار؟؟؟ با این وضعیت دلار پول درآوردن خیلی هم بد نبود ها؟؟؟Big GrinBig Grin
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، ASALI ، barmak ، aziking ، pooya.n ، r_ent ، homayoon13
اره ولی چه جوری میرفتم کلاس زبان چه جوری کارای دیگمو کامل می کردم
ولی به خدا این دلار خیلی بی انصافیه برا 2013 ایها پارسال 1200 کجا امسال 2500 کجا نمیدونم چی میخواد بشه
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: sayeh_m ، majid.s ، pooya.n
دوستان عزیز نامه دوم من اومد شکر خدا Smile... فکر کنم برای همه همین روزا مشخص بشه. به امید خوشحالی همتون
(2012-09-19 ساعت 16:46)SOROUSHSOFT نوشته:  من گفتم براي آمريكا و بطور كلي تمام كشورهايي كه ويزا ميخان آژانسها بدون ويزا يا مجوز اقامت بليط نميفروشن.اينو مطمئنم و اصلا" هم شك ندارم.

سروش جان، می خواستم ببینم شم که در مورد هواپیما و بلیط بی اطلاع نیستید، صحت گرون شدن بلیط ها چقدر هست. کلاچقدر جدیه؟ خبری چیزی ندارید شما؟
چون از وقتی این خبرش در اومده توی این چند روز کلی اس ام اس تور این چیزها به طور غیر معمول داره برای من میاد، لااقل هرموقع قبلا یه اتفاق این طوری میوفتاده کلا سرکاری بوده یه شایعه می کنند جنساشون رو تند تند آب کنند.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: sayeh_m ، pooya.n ، Saeedv13 ، Ali DV-2013
(2012-09-20 ساعت 08:41)amirazimi نوشته:  دوستان عزیز نامه دوم من اومد شکر خدا Smile... فکر کنم برای همه همین روزا مشخص بشه. به امید خوشحالی همتون

شما آنکارا هستین؟
تشکر کنندگان: Sepasttian ، rouzbehdarvishi
(2012-09-20 ساعت 10:43)afs نوشته:  
(2012-09-19 ساعت 16:46)SOROUSHSOFT نوشته:  من گفتم براي آمريكا و بطور كلي تمام كشورهايي كه ويزا ميخان آژانسها بدون ويزا يا مجوز اقامت بليط نميفروشن.اينو مطمئنم و اصلا" هم شك ندارم.

سروش جان، می خواستم ببینم شم که در مورد هواپیما و بلیط بی اطلاع نیستید، صحت گرون شدن بلیط ها چقدر هست. کلاچقدر جدیه؟ خبری چیزی ندارید شما؟
چون از وقتی این خبرش در اومده توی این چند روز کلی اس ام اس تور این چیزها به طور غیر معمول داره برای من میاد، لااقل هرموقع قبلا یه اتفاق این طوری میوفتاده کلا سرکاری بوده یه شایعه می کنند جنساشون رو تند تند آب کنند.
افشين جان ديشب همين خبر جز يکي از خبرهاي مهم اخبار بی B سی بود. من که فکر نميکنم شايعه باشه. ميگفت حتي واسه وارد کردن قطعات يدکي هواپيما هم ديگه به شرکتهاي هواپيمايي ارز دولتي نميدن، چه برسه واسه بلیط! رسما بيچاره شديم رفت! فکر کنم واسه 1 تور آنکارا بايد 1.5 ميليوني پياده بشيم Sad

(2012-09-20 ساعت 10:53)mohammad7180 نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 08:41)amirazimi نوشته:  دوستان عزیز نامه دوم من اومد شکر خدا Smile... فکر کنم برای همه همین روزا مشخص بشه. به امید خوشحالی همتون

شما آنکارا هستین؟
نه دوست عزيز، ايشون مونترال کانادا هستند.
تشکر کنندگان: mohammad7180 ، sayeh_m ، afs ، Ali DV-2013
سلام من تازه اين سايت رو پيدا كردم من براي نوامبر كارنت شدم كيس نامبرمAS00001XXX اينو از طريق سايت لاتري چك كردم هنوز هيچ نوع ايميلي تا حالا براي من نيامده آيا مشكي نيست؟ميخواد خودم زنگ بزنم كنتاكي؟يك سوال ديگه من ازدواج كردم اما بعد از اينكه جواب برنده شدنم توي لاتري اومد ،يعني اسم همسرم هم توي فرم ها نوشتيم و فرستاديم آيا اگه بخوان گرين كارت بدن به همسرم هم ميدن؟يك سوال ديگه آيا ما بايد مداركو قبل از اينكه براي مصاحبه بريم بفرستيم آنكارا؟جريان معاينه پزشكي چيه؟ممنون ميشم اگه زودتر بهم جواب بدين...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان