کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-20 ساعت 11:08)faridm22 نوشته:  سلام من تازه اين سايت رو پيدا كردم من براي نوامبر كارنت شدم كيس نامبرمAS00001XXX اينو از طريق سايت لاتري چك كردم هنوز هيچ نوع ايميلي تا حالا براي من نيامده آيا مشكي نيست؟ميخواد خودم زنگ بزنم كنتاكي؟يك سوال ديگه من ازدواج كردم اما بعد از اينكه جواب برنده شدنم توي لاتري اومد ،يعني اسم همسرم هم توي فرم ها نوشتيم و فرستاديم آيا اگه بخوان گرين كارت بدن به همسرم هم ميدن؟يك سوال ديگه آيا ما بايد مداركو قبل از اينكه براي مصاحبه بريم بفرستيم آنكارا؟جريان معاينه پزشكي چيه؟ممنون ميشم اگه زودتر بهم جواب بدين...
خوش اومدين دوست عزيز، فقط اگر لطف کني و 1 نيم چرخي تو تاپيک هاي همين لاتري 2013 بزني جواب تمام سوالاتت رو ميگيري. موفق باشی.
تشکر کنندگان: fire dragon ، sayeh_m ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، r_ent ، mgolchin13
(2012-09-20 ساعت 11:08)faridm22 نوشته:  سلام من تازه اين سايت رو پيدا كردم من براي نوامبر كارنت شدم كيس نامبرمAS00001XXX اينو از طريق سايت لاتري چك كردم هنوز هيچ نوع ايميلي تا حالا براي من نيامده آيا مشكي نيست؟ميخواد خودم زنگ بزنم كنتاكي؟يك سوال ديگه من ازدواج كردم اما بعد از اينكه جواب برنده شدنم توي لاتري اومد ،يعني اسم همسرم هم توي فرم ها نوشتيم و فرستاديم آيا اگه بخوان گرين كارت بدن به همسرم هم ميدن؟يك سوال ديگه آيا ما بايد مداركو قبل از اينكه براي مصاحبه بريم بفرستيم آنكارا؟جريان معاينه پزشكي چيه؟ممنون ميشم اگه زودتر بهم جواب بدين...

سلام
سعی میکنم حستو درک کنم که الان عجله داری
از چیزی که مطمئن هستم اینه که برای هیچکدوم از بچه های آنکارا ایمیلی نیومده و تاریخ مصاحبه اشون هنوز مشخص نیست
مدارک هم طبق روال سالهای گذشته یه ترجمه 15 روز قبل باید بفرستی انکارا و اصلشونم روز مصاحبه ببری
ولی الان برای شما بهترین کار اینه که بشینی و با حوصله مطالب این سایتو بخونی
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، sayeh_m ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، سارا2013 ، r_ent
چی شد پس ؟ امروز 20 سپتامبر که؟
بازم خبری نیست ...از سری اول مصاحبه های ترکیه......
تشکر کنندگان: سارا2013 ، achi686
(2012-09-20 ساعت 11:22)fire dragon نوشته:  

سلام
سعی میکنم حستو درک کنم که الان عجله داری
از چیزی که مطمئن هستم اینه که برای هیچکدوم از بچه های آنکارا ایمیلی نیومده و تاریخ مصاحبه اشون هنوز مشخص نیست
مدارک هم طبق روال سالهای گذشته یه ترجمه 15 روز قبل باید بفرستی انکارا و اصلشونم روز مصاحبه ببری
ولی الان برای شما بهترین کار اینه که بشینی و با حوصله مطالب این سایتو بخونی
مرسي از راهنماييتون يك سوال ديگه داشتم من واكسن هايي كه مخصوص واكسن هاي بين المللي رو رفم حلال احمر زدم هيچ هزينه اي از من نگرفتن!مگه چه واكسن هايي بايد بزنيم ؟آيا فرق ميكنه با اين كارت واكسن بين المللي؟ ميشه ليست واكسن ها رو به من بدين كجا بايد برم ؟

سلام دوباره دوستان من واكسن هايي كه مخصوص واكسن هاي بين المللي رو رفتم حلال احمر زدم هيچ هزينه اي از من نگرفتن!مگه چه واكسن هايي بايد بزنيم ؟آيا فرق ميكنه با اين كارت واكسن بين المللي؟ ميشه ليست واكسن ها رو به من بدين كجا بايد برم ؟ چرا از شماها هزينه واكسن گرفتن؟
تشکر کنندگان:
فريد جان اين صفحه مربوط به واكسيناسيونه http://mohajersara.com/thread-5449.html
اطلاعات كامل اينجا هست
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: sayeh_m ، صوفیا صوری ، barmak ، Ali DV-2013
دوستان گفتم جالبه که بدونید ؛ من 3 روز پیش بلیط برای امارات و چین رزرو کرده بودم که نشد برم و به تعویق افتاد و امروز خواستم دوباره همون بلیط رو بگیرم که متوجه شدم قیمتشون 200$ افزایش پیدا کرده . !!! میگن دیگه ارز دولتی بهشون تعلق نمیگیره و قیمت جدید ارز بهشون دادن !
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: parsush ، صوفیا صوری ، ehsan_ati
(2012-09-20 ساعت 10:43)afs نوشته:  
(2012-09-19 ساعت 16:46)SOROUSHSOFT نوشته:  من گفتم براي آمريكا و بطور كلي تمام كشورهايي كه ويزا ميخان آژانسها بدون ويزا يا مجوز اقامت بليط نميفروشن.اينو مطمئنم و اصلا" هم شك ندارم.

سروش جان، می خواستم ببینم شم که در مورد هواپیما و بلیط بی اطلاع نیستید، صحت گرون شدن بلیط ها چقدر هست. کلاچقدر جدیه؟ خبری چیزی ندارید شما؟
چون از وقتی این خبرش در اومده توی این چند روز کلی اس ام اس تور این چیزها به طور غیر معمول داره برای من میاد، لااقل هرموقع قبلا یه اتفاق این طوری میوفتاده کلا سرکاری بوده یه شایعه می کنند جنساشون رو تند تند آب کنند.

سلام افشين جان
در مورد بليط ها بايد بهتون بگم كه پروازهاي بين المللي براي ايرلاين هايي كه عضو ياتا هستند تقريبا" يكسان هست و اختلاف قيمت مربوط ميشه به نوع خدماتي كه اين ارلاين ها در طول مسير به مسافر ها ميدن و اينطوري نيست كه مثلا" يكدفعه يه ارلايني مثل ايران اير يا ماهان بخان نرخ بليطشون رو 100% افزايش بدن. چون به محض انجام اينكار در آستانه اخراج از ياتا قرار ميگيرند. اين افزايش قيمت كه الان شايعه شده تا 100% مربوط ميشه به پروازهاي داخلي نه خارجي. چون چيزي كه من ميدونم اينه كه پروازهاي داخلي قريب به 100% شون زيان ده هستند و اصلا" صرفه اقتصادي ندارن.مخصوصا" با ناوگان هاي موجود هواپيما در ايران.چون اكثرشون هواپيماهاي پهن پيكر با قابليت حمل مسافر بالا و مسيرهاي طولاني هستند و تعداد كمي هواپيماي ميان برد و كوتاه برد مثل فوكر 100 در ناوگان خود دارند. اين امر باعث ميشه در مواقعي كه هواپيماي كوتاه برد استندباي موجود نيست مجبور به استفاده از هواپيماهاي پهن پيكر مثل بوئينگ 747 در مسيري مانند مثلا" تهران به اصفهان ميشوند كه اين واقعا" از نظر صنعت هوانوردي يك فاجعه بشمار ميرود. چون استهلاك هواپيماهاي پهن پيكر در مسير هاي كوتاه واقعا" بالاست و پرواز به عوض سود ده بودن تبديل به زيان ده بودن ميشود.صنعت هوانوردي ايران به دليل ت ح ر ي م هاي موجود با اين مساله دست به گريبان است و اين مساله باعث شده كه اين صنعت در ايران سود چنداني براي اين صنعت نداشته باشد. در مورد نرخ بليط پروازهاي خارجي هم كه گفتن بالا ميره درسته و بالا ميره ولي نه به دليل اينكه شركت بخاد نرخ بليط رو بالا ببره. اين افزايش نرخ به دليل اينه كه تا حالا داشتن نرخ بليط رو با احتساب دلار دولتي حساب ميكردن و قيمت به ريالشو از من و شما ميگرفتن ولي اگر دلار دولتي ارلاين ها حذف بشه مجبور به احتساب با دلار آزاد ميشن و قيمتشو بازم به ريال از من و شما ميگيرن!!!! پس قيمت بليط همون قيمت قبليه و فرقش اينه كه قبلا" با دلار دولتي بود حالا آزاد. چون همونطور كه ميدونيد مسيرهاي بين المللي نرخ ها به دلار هست. مثلا" تركيش ارلاين قيمت بليطش تا آنكارا 355 دلار بود كه با دلار دولتي ميشد 435000 تومان الانم قيمتش همونه ولي با دلار آزاد ميشه 852000 تومان!!!!
البته تا جايي كه من ميدونم هنوز اين مساله ابلاغ نشده ولي اگر خبر قطع شدن ارز دولتي به ارلاين ها قطعي بشه مطمئنا" اين اتفاق ميوفته Sad
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: el333 ، afs ، ehsan_ati ، sayeh_m ، ASALI ، Saeedv13 ، barmak ، peyman2ped ، Ali DV-2013 ، amir82 ، rouzbehdarvishi ، homayoon13 ، payam62 ، parsush
وااااااااااااااااای پس چی شد؟؟؟؟؟ من کیس نامبرم 2013xxx11xx کی مصاحبه می شم ؟؟؟؟ آنکارا؟؟؟
تشکر کنندگان: سارا2013
(2012-09-20 ساعت 18:02)mag2013 نوشته:  وااااااااااااااااای پس چی شد؟؟؟؟؟ من کیس نامبرم 2013xxx11xx کی مصاحبه می شم ؟؟؟؟ آنکارا؟؟؟

ان شااله خSmileیلی خیلی زود
تشکر کنندگان: r_ent ، mag2013
آسمان را به بدنامی مخوان
آسمان را به گنه کاری متهم ندان

خورشید روزگاری است
که
زمین را ترک گفته ست...

(2012-09-20 ساعت 18:02)mag2013 نوشته:  وااااااااااااااااای پس چی شد؟؟؟؟؟ من کیس نامبرم 2013xxx11xx کی مصاحبه می شم ؟؟؟؟ آنکارا؟؟؟

عزیزم کیس من هم نزدیک کیس شماست. با توجه به دوستان فکر می کنم اواسط نوامبر. Shy
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mag2013
دوستان عزیز سلام من تازه عضو این سایت شدم و اینجور که مشخصه خیلی واسه خودم سرخوش بودم تا حالا.تازه فهمیدم وقتی که سری اول مدارکم رو که با دی اچ ال پست کردم باید یک تاییدیه می گرفتم از سفارت که من همچین چیزی دریافت نکردم.میشه بهم بگین که درست فهمیدم یا نه؟ اگه اینطوری هستش می شه لطفا کمکم کنید.
واقعااااا مممنون میشم از لطفتون
تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 20:05)elham63 نوشته:  دوستان عزیز سلام من تازه عضو این سایت شدم و اینجور که مشخصه خیلی واسه خودم سرخوش بودم تا حالا.تازه فهمیدم وقتی که سری اول مدارکم رو که با دی اچ ال پست کردم باید یک تاییدیه می گرفتم از سفارت که من همچین چیزی دریافت نکردم.میشه بهم بگین که درست فهمیدم یا نه؟ اگه اینطوری هستش می شه لطفا کمکم کنید.
واقعااااا مممنون میشم از لطفتون

سلام خوش امدید به سایت 
شما باید ۳ هفته بعد از اینکه نامه را با پست فرستادید نامه بزنید به 
KCCDV@state.gov
تاییدیه از سفارت نمی گیرید از KCC  می گیرید
کیس نامبر: 2013AS00001XXX
رویت قبولی: 2012 May
سفارت: بمبئی
ارسال فرم های سری اول: May 2012 با DHL
کارنتی :2012 Aug 14
تاريخ مصاحبه: 2012 2 Oct
تاریخ کلیرنس: 2013 Mar 20
ورود به آمريکا: 2013 19 Apr

تشکر کنندگان:
دوستان برای من ایمیل دوم اومده ولی نمیتونم سایت رو بازکنم که تاریخ رو توش ببینم
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: achi686 ، r_ent ، rezagh ، سارا2013 ، bayat_r
(2012-09-20 ساعت 20:41)sayeh_m نوشته:  دوستان برای من ایمیل دوم اومده ولی نمیتونم سایت رو بازکنم که تاریخ رو توش ببینم
مبارکه... بالاخره آنکارا هم اعلام کرد
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ehsan_ati ، achi686 ، r_ent ، rezagh ، rouzbehdarvishi
یه ایمیل خیلی کوتاهه که فقط هم اسم و فامیل رو توش نوشته بعد هم گفته برین همون جایی که برنده شدین رو لاگین کنید که همین الان هم آپدیت شده ولی فعلا باز نمیشه
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: achi686 ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان