کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-24 ساعت 13:52)afs نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 02:57)mooj نوشته:  سلام دوستان Smile
بالاخره نامه ما هم رسید.
هفته آخر دسامبر
ایروان
Wink

آآآآآآآآآ، اقوام فرصت ملاقات رو از دست دادن!
تبریک به همه دوستانی که نامه دومشون رو گرفتن.
به خصوص اون هایی که به ایروان منتقل شدند. به عنوان کسی که توی ایروان مصاحبه شده بهتون اطمینان می دم که ایروان از خیلی از جهات مکان مناسب تری برای شما هست (البته شاید این موضوع در مورد mooj عزیز صدق نکنه).
امیدوارم مصاحبه خوب و گرمی رو در پیش داشته باشید.

بعله دیگه!!! منم اگه تو امضام ویزای یکضرب با اعتبار 6 ماهه تا آپریل 2013 داشتم به همه انرژی می دادم ،ولی بدون استثناWink
ولی مطمئنم با داشتن هم قطارای عزیزی مثل شما وبقیه دوستان ،چشم بسته میرم ایروان و برمی گردم و همیشه از این سفر خاطره خوشی خواهیم داشت.WinkWink
تازه خدا بزرگه شاید یه فامیلی هم اونجا پیدا کردیمBig GrinBig Grin
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: armin1 ، afs ، 3pideh ، pooya.n ، nagoo ، rezagh ، Saeedv13 ، مانترا ، farshadsh
دوستان وهمراهان عزیزی که این سری و سری قبلی برای ایروان کارنت شدید باز هم تبریک.

دوستان آیا روز مصاحبه خودتون رو چک کردید ببینید چند شنبه میشه؟ در گایدلاین سفارت در ایروان نوشته که مصاحبه برای ویزاهای مهاجرتی در روزهای 3 شنبه و 5 شنبه انجام میشه، ولی برای ما روزی به غیر از این دو روز است! امکان داره چک بفرمایید که برای شما دوستان که نزدیک به مصاحبه هستید یا برای شما که تازه نامه را گرفتید چه روزی هست؟ خیلی ممنون.
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام دوستان ............... به همه انهائي كه نامه دومشون اومده تبريك مي گم ............ اميدوارم همگي بتونيم يه ضرب ويزا رو بگيريم .................. براي ما هم بالاخره نامه دوم اومد ......... مث بقيه دوستان ايروان ......... باز هم ارزوي موفقيت دارم .............
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: HRSH ، pooya.n ، mehdi110 ، صوفیا صوری ، mooj ، shima1364 ، afs ، mohajer13 ، mrr777 ، amir82 ، Saeedv13 ، مانترا ، farshadsh
(2012-10-24 ساعت 14:36)kopenhak84 نوشته:  دوستان شماره من ردیف200 هستش ولی هنوز تاریخ مصاحبم نیومده چیکار کنم ایا کسی مثل من هستش متشکرم
دوست عزیز ما هم هنوز منتظریم...کیس 4xx - زمان ارسال فرمها نیمه جولای - سفارت آنکارا...
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: pooya.n ، farshadsh
(2012-10-23 ساعت 22:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 20:58)SOROUSHSOFT نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد هفته اول دسامبر ايروان
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سروش جان بهت تبریک میگم Smile
یادته چند وقت پیش بهت چی گفتم ؟گفتم ممکنه مصاحبه من و شما تقریبا" یه زمان باشه ولی دو جای مختلف Winkو باور کن همون موقع میدونستم که ایروان میری و الانم خیلی برات خوشحالم و به دوستان دیگه ای هم که نامه هاشون اومده تبریک میگم Smile این نشونه خیلی خوبیه مخصوصا" برای بچه هایی که کیس نامبر بالا دارن Smile
سلام منم تبریک میگم ایشالا دست پر برگردین.
من متوجه نشدم کجاش نشونه خوبیه برای کیس بالاهای مثل من که **66 هستن؟میشه بیشتر توضیح بدین دلمون گرم شه؟
تشکر کنندگان: rose_2000 ، farshadsh
(2012-10-25 ساعت 02:03)ani_sheiton نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 22:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 20:58)SOROUSHSOFT نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد هفته اول دسامبر ايروان
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سروش جان بهت تبریک میگم Smile
یادته چند وقت پیش بهت چی گفتم ؟گفتم ممکنه مصاحبه من و شما تقریبا" یه زمان باشه ولی دو جای مختلف Winkو باور کن همون موقع میدونستم که ایروان میری و الانم خیلی برات خوشحالم و به دوستان دیگه ای هم که نامه هاشون اومده تبریک میگم Smile این نشونه خیلی خوبیه مخصوصا" برای بچه هایی که کیس نامبر بالا دارن Smile
سلام منم تبریک میگم ایشالا دست پر برگردین.
من متوجه نشدم کجاش نشونه خوبیه برای کیس بالاهای مثل من که **66 هستن؟میشه بیشتر توضیح بدین دلمون گرم شه؟
دوست عزيز كيس نامبر شما كه خيلي هم بالا نيست Smile ولي اگر گفتم نشونه خوبيه براي اينكه وقتي ٣ تا سفارت خونه رو براي ماها ميذارن يعني مي خوان سريعتر به كارها رسيدگي كنن و خب اين خيلي خوبه و در ماهاي اينده تعداد كارنتي ها هم احتمالاً افزايش پيدا ميكنه
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، صوفیا صوری ، mohajer13 ، rezagh ، مانترا ، farshadsh ، Hedieh20
مامان سایه جون با این کارنت کردناشون خوب کیسمون بنظر بالا میاد.اما من یادمه ماه می که این سایت ها رو روز و شب میخوردم واقعا میخوردم!!!روند کاری به همین صورت بود که ماه اول زیاد اعلام میکنن از ماه های بعد 200 تا اینا تا چند ماه و در نهایت از ماه های بهمن و اسفند دوباره زیاد کارنت میکنن .درسته؟
(2012-10-25 ساعت 02:20)ani_sheiton نوشته:  مامان سایه جون با این کارنت کردناشون خوب کیسمون بنظر بالا میاد.اما من یادمه ماه می که این سایت ها رو روز و شب میخوردم واقعا میخوردم!!!روند کاری به همین صورت بود که ماه اول زیاد اعلام میکنن از ماه های بعد 200 تا اینا تا چند ماه و در نهایت از ماه های بهمن و اسفند دوباره زیاد کارنت میکنن .درسته؟
بله درسته انشااله Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، صوفیا صوری ، roeentan ، farshadsh
(2012-10-25 ساعت 01:26)barmak نوشته:  سلام دوستان ............... به همه انهائي كه نامه دومشون اومده تبريك مي گم ............ اميدوارم همگي بتونيم يه ضرب ويزا رو بگيريم .................. براي ما هم بالاخره نامه دوم اومد ......... مث بقيه دوستان ايروان ......... باز هم ارزوي موفقيت دارم .............

تبریک میگم ان شاءالله به خوشی و سلامتی و البته با موفقیت برید و برگردید همشهری
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، mooj ، rouzbehdarvishi ، ani_sheiton ، farshadsh
(2012-10-25 ساعت 11:35)mehrazi نوشته:  سلام
من یه سوال داشتم
خوشحال می شم دوستان کمکم کنند..
تمکن مالی مدت اعتبارش چقدره؟ یعنی باید چند وقت قبل از رفتن به مصاحبه باید فاصله داشته باشه؟
من 2 ماه پیش گرفتم..آیا مشکل سازه؟
و این فقط گردش مالیه یا ریز حساب هم هست؟
ممنون می شم کمکم کنید..

با سلام خدمت شما.برای تمکن مالی موجودی حساب کافی است.هر چه قدر نزدیک به تاریخ مصاحبه باشد بهتر است.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rira1982 ، Szsanazsz ، mehrazi ، farshadsh
(2012-10-24 ساعت 14:36)kopenhak84 نوشته:  دوستان شماره من ردیف200 هستش ولی هنوز تاریخ مصاحبم نیومده چیکار کنم ایا کسی مثل من هستش متشکرم
شما به احتمال زیاد فرمها رو دیر پست کردید.تاریخ ارسال فرمها در دریافت نامه دوم مهمه.وقتی شماره کیسی کارنت میشه ، اگه زودتر فرمها رو ارسال کرده باشید زودتر هم نامه دوم رو می گیرید وگرنه باید منتظر باشید.
نگران نباشید و مطمئن باشید که نامه اتون میاد.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

anybody?! کسی نبود؟ دوستان روز مصاحبه تان را چک کردید؟ روز مصاحبه همه 3شنبه و 5 شنبه هست؟
تشکر کنندگان:
آقاافشین راهنمایی کنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 22:56)Almond نوشته:  anybody?! کسی نبود؟ دوستان روز مصاحبه تان را چک کردید؟ روز مصاحبه همه 3شنبه و 5 شنبه هست؟

سلام آلموند عزیز و تبریک

زیاد رو اون یه ورق کاغذ حساس نباش اون یه چیز کلیه و تایم تیبل بسته به شرایط می تونه تغییر کنه .ببین ممکنه زمان مصاحبت یه تعطیلی افتاده باشه برا سه شنبه یا پنجشنبه و یه روز بکشن اینور اونور. می تونی برا تایید وقت مصاحبت یه ایمیل بزنی بهشون.
مصاحبه من تو همون روزاست.Wink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Almond ، rezagh ، مانترا ، farshadsh
آخ جوووون نامه دوم من هم اومد، به ایروان تغییرش دادن، هفته دوم DEC Smile

(2012-10-25 ساعت 22:56)Almond نوشته:  anybody?! کسی نبود؟ دوستان روز مصاحبه تان را چک کردید؟ روز مصاحبه همه 3شنبه و 5 شنبه هست؟
سلام، تبریک میگم بهتون. من هم نامه مصاحبه ام برای DEC، ایروان اومده و تاریخ مصاحبه ام غیر از سه شنبه و پنج شنبه است
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، rouzbehdarvishi ، ani_sheiton ، amir82 ، homayoon13 ، mooj ، Almond ، rezagh ، مانترا ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان