کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-30 ساعت 19:42)ابی هانی نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 11:06)sayeh20 نوشته:  سلام به مدیریت محترم و تمامی دوستان. من از برندگان سری دوم 2013 هستم و از خوشحالی و مهربانی خدا شکه شدم. 10 روز پیش اسمم را چک کردم اما نبود، دیروز دوباره چک کردم و اسمم را دیدم.
ممنون می شم اگر من و راهنمایی کنید.
شماره کیس نامبرم هست: **2013AS000103
فکر می کنید اگر تا 2 هفته دیگه مدارکم را بفرستم مصاحبه ام حدودا کی بشه؟

دوست عزیز تبریگ میگم و به این سایت کاملا فرندلی خوش آمدین
دوست عزیز تبریگ میگم عجله نکنید خیلی باید صبور باشید و هر چه زودتر فرمهایتان را بفرستید زودتر دعوت برای مصاحبه میشوید
من شماره ام زیر 200 هست ولی آخر تیر فرمها را ارسال کردم با وجود اینکه تا شماره 2700 گارنت شدن ولی برای من وقت مصاحبه ندادن
فقط خیلی فکرتون را مشغول نکنید من از اردیبهشت کار و زندگیم شدن دیدن سایت برای وقت مصاحبه ولی .... فقط زبان بخونید و 15 هر ماه میلادی که 25 ماه شمسی است سایت را نگاه کنید
به امید رسیدن به ارزوهایمان

(2012-10-27 ساعت 01:41)bayat_r نوشته:  
(2012-10-27 ساعت 01:35)architime نوشته:  نمی دونم اسمش رو چی میشه گذاشت. اما هر ساعت که میگذره هجوم شک و استرس رو روی نقاط بیشتری از مغزم حس میکنم.
من عسلویه مثل تمام یک سال گذشته مشغول کار بودم که به زور یه سر به اینترنت زدم تا ببینم تاریخ ثبت نام 2014 تا کی هست که دیدم نتایج 2013 رو هم پایین صفحه لینک کردن و یادم نمیومد حتی که پارسال فرصت ثبت نام داشتم یا نه توی ایمیلم رو گشتم و کانفرمیشن نامبرم رو پیدا کردم و در عین ناباوری دیدم برنده شدم اونقدر شک داشتم که از چند نفر پیگیری کردم. فقط یه مشکل کوچیک ناراحتم کرده بود:
اون روز 22 اکتبر بود و من 2 می 2012 برنده شده بودم نزدیک به 6 ماه قبل. امروز فرم ها رو پر کردم اما توی همین فروم ها از قول یه مسئول در مصاحبه با رادیو فردا خوندم که سری اول تا سپتامبر فقط فرصت داشتن. بدجور به هم ریختم. کسی هست که بگه آره مدارکتو بفرست هنوز دیر نشده؟؟؟
نمیخوام از هوای رفتن که تو سرمه برگردم. یه جواب و یه امید ...
کسی میدونه چه خبره دقیقن؟
نه عزیز دل،دوست خوبم اصلاً نترس
شما حالا حالاها فرصت داری برای ارسال.خیالت راحت راحت...شماره کیست رو بگو . کارنت شدی یا نه؟ اصلا نترس و مدارکت رو با دقت بفرست و خیالت تخت.
اعتماد کن.من دوستم پارسال تابستان تازه فهمید که سال قبلش برنده شده بوده یعنی 14 ماه بعد از قبولی و الان هم اونجاست..اعتماد کن و بجنب برای ارسال سریعتر.
تنها تاثیرش اینه که شاید یک کم دیرتر بری مصاحبه. همین همین همین

کسانیکه 22 می 2012 برنده شدن
تا تاریخ مهر 1392 وقت ارسال مدارک دارن
وزمانی که مدارکشون ارسال بشه بهشون وقت مصاحبه میدن
فقط یک مشکل هست
که کلا سالی 50000 ویزا صادر میشه و اگر دیر بفرستید شاید ویزا تموم بشه
البته در گزارش پاسال فقط 1000 نفر ایرانی برنده شده دنبال ویزا نرفته بودند
تشکر کنندگان: سمانه777 ، ابی هانی ، مانترا ، farshadsh
به نظر دوستان و اساتید مهاجرسرایی با توجه به کیس نامبرم کی زمان مصاحبه ام میرسه؟
با توجه به برداشتهایم مکان مصاحبه شانسی می باشد. درست برداشت کردم؟Rolleyes
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-01 ساعت 13:12)byousefi_p نوشته:  به نظر دوستان و اساتید مهاجرسرایی با توجه به کیس نامبرم کی زمان مصاحبه ام میرسه؟
با توجه به برداشتهایم مکان مصاحبه شانسی می باشد. درست برداشت کردم؟Rolleyes
زمان و مكان نامعلوم است Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-10-30 ساعت 11:06)sayeh20 نوشته:  سلام به مدیریت محترم و تمامی دوستان. من از برندگان سری دوم 2013 هستم و از خوشحالی و مهربانی خدا شکه شدم. 10 روز پیش اسمم را چک کردم اما نبود، دیروز دوباره چک کردم و اسمم را دیدم.
ممنون می شم اگر من و راهنمایی کنید.
شماره کیس نامبرم هست: **2013AS000103
فکر می کنید اگر تا 2 هفته دیگه مدارکم را بفرستم مصاحبه ام حدودا کی بشه؟

دوست من خیلی خیلی تبریک میگم بهتون و خوش اومدین به این سایت مفید و دوستانه. ممکنه خواهش کنم یه کم بیشتر توضیح بدین راجع به دیدن نتایج قبولی سری دوم تو سایت؟ من هنوز که چک می کنم پیغام میده که شماره تون رونگه دارین و در سری جدید اعلام برنده ها چک کنین! مگه هنوز تموم نشده اعلام سری دوم؟؟؟
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: پدی ، امیر مهاجر ، ابی هانی ، rezagh ، farshadsh
(2012-10-31 ساعت 09:08)sayeh20 نوشته:  دوستان عزیز خیلی ممنونم از محبت زیادتون و اینکه با خوشحالی من خوشحال شدید.
شماره کیس نامبر:
**2013AS000103
کنسولگری: آنکارا

خدارو شکر که شماهم به جمع ما اضافه شدید و امیدوارم همه چی براتون به خوبی جور شه... تبریک تبریک تبریک............
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan ، امیر مهاجر ، lilac ، rezagh ، مانترا ، Hedieh20 ، farshadsh
(2012-10-30 ساعت 23:53)habibi نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 00:33)yalda.irannejad نوشته:  من هم هفته دوم دسامبرم ... ایروان ... شاید بهتر باشه که کسایی که تاریخ مصاحبشون یه روز هست هماهنگ کنن تا اونجا باهم باشن و کمتر گیج بشن... اینجوری فک میکنم واسمون بهتر باشه .....شاید هم بشه از همین ایران باهم رفت .....

باسلام من هم هفته دوم دسامبر در ایروان هستم.

من هم هفته دوم دسامبرم ... ایروان ... منم موافقم که همفکری و باهم بودن نه تنها هزینه ها رو کاهش میده بلکه کمتر استرس داریم و بهتر مدیریت میکنیم ...
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: سارا2013 ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، rezagh ، roeentan ، مانترا
(2012-10-19 ساعت 23:21)naarestan نوشته:  دوستان
راستی
اینو بگم بهتون چون توی چندین پُست دیدم که بعضی از دوستان نگرانش بودن: ماجرا اینکه ماها که اسممون توی لاتاری ۲۰۱۳ دراومده، اگه در لاتاری ۲۰۱۴ ثبت نام کنیم، آیا مشکلی برامون پیش خواهد آورد یا نه‌؟
من از یکی از اقوام که آمریکا هست، پرسیدم. اون هم زنگ زد کی سی سی همون موقع و پرسید. جوابشون این بود که «هیچ مشکلی نیست. میتونن ثبت نام کنن؛ چون این دوتا هرکدوم یک برنامه‌ی مجزا هستن و ربطی به هم ندارن»

گفتم اینو بگم اینجا که دیگه خیال همه راحته راحت بشه
Smile

من هم زنگ زدم پرسیدم این موضوع رو و گفتند می تونید برای سال دیگه هم شرکت کنید.
تشکر کنندگان: Tomas ، Sepasttian ، Omid-Aria ، aziking ، homayoon13
سلام دوستان عزیز
من متاسفانه نتیجه رو 6 ماه دیر دیدم
نامه قبولی لاتاریم 1 می 2012 هست و من 1نوامبر دیدم
case numberمن هم 2013as00009000هست...دنبال مدارکم هستم که بفرستم
الان اینجا رو دیدم و خوشحال شدم
1.اگه ما تا 10 نوامبر مدارک را از تهران ارسال کنیم،کی دعوت به مصاحبه میشیم؟؟ و کی کارنت میشه؟
2. و آیا دیر فرستارن مدارکمون تاثیری داره توی ویزا؟
3.مورد 10و 11 از فرم DS230 آیا در مورد اسپانسر هست یا اسم هر آشنایی را میتوان نوشت؟
4.بهمراه فرمهای DS230 ,DSP122و 2قطعه عکس چه مدارک دیگری لازم است؟
5.آیا برای کسی که مدرکش فوق لیسنس است، مشخص نمودن work exprience در فرم DS230 لازم است؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، Saeedv13 ، shima1364 ، fire dragon ، مانترا ، gbtm
(2012-11-04 ساعت 01:52)گل نهال نوشته:  سلام دوستان عزیز
1.اگه ما تا 10 نوامبر مدارک را از تهران ارسال کنیم،کی دعوت به مصاحبه میشیم؟؟ و کی کارنت میشه؟
3.مورد 10و 11 از فرم DS230 آیا در مورد اسپانسر هست یا اسم هر آشنایی را میتوان نوشت؟
5.آیا برای کسی که مدرکش فوق لیسنس است، مشخص نمودن work exprience در فرم DS230 لازم است؟

خوش اومدی به مهاجرسرا و تبریک بابت خوش شانسی شما.
۱. معلوم نیست کی کارنت میشید. نمیشه پیش بینی کرد ولی احتمالا هر چی هست بعد از آوریل سال دیگه است.
۲. احتمالا نه. چون کیس نامبر شما بالا است و خیلی وقت دارند برای بررسی پرونده‌تون.
برای پاسخ بقیه سؤالاتتون خواهش میکنم تاپیکهای مرتبط ۲۰۱۳ را مطالعه کنید و فرمها رو با دقت پر کنید. عجله نکنید. با آرامش تاپیکها رو مطالعه کنید و پاسخ همه سؤالاتتون رو پیدا کنید.

تبریک میگم بهتون
1.الان تا شماره 2700 کارنت شدن کسی دفیفا نمیدونه کی کارنت میشین ولی جدودا تیرماه فکر کنم کارنت بشین
2.نه ولی ممکن رمان مصاحبه اتون به تاخیر بیوفته.
4.مدارک دیگری نیاز نیست.
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، rezagh ، مانترا ، گل نهال ، gbtm

سلام دوست عزیز

اول خیلی‌ خیلی‌ تبریک بابت قبولی در لاتاری

۱)شما باید ۱۵ هر ماه میلادی ویزا بولتن رو چک بفرمائید تا الان برای ۲۷۰۰ کیس نامبر از آسیا دعوت به مصاحبه شدند،برای کیس نامبر شما نمیشه به قطعیت تاریخی معین کرد.توصیه می‌کنم تاپیک‌های مهاجرسرا رو به دقت مطلع فرمائید و تو پر کردن فرمها هم دقت فرمایید با مطالعه کامل تاپیک‌های مرتبط یقیناً جواب تمام سولاتون رو خواهید گرفت.

۲)سعی‌ کنید مدارک در اسرع وقت ارسال کنید.

۳)مورد ۱۰ این هست که جای که در آمریکا زندگی‌ خواهید کرد و اسم شخصی‌ که در حال حاضر ساکن هست اگر ندارید فعلا مهم نیست.مورد ۱۱ هم برای آدرس و تلفن جای هست که می‌خواهید گرن کارت به اون آدرس ارسال بشه و اگر هم در حال حاضر آدرس ندارید مهم نیست و زمان مصاحبه میتونید به افیسر اعلام کنید.

۴)پرینت صفحهٔ بارکد قبلیتون از سایت

۵)الزامی وجود نداره،حداقل میزان تحصیلات دیپلم یا حداقل ۲ سال سابقهٔ کاری نیز می‌باشد.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: ASALI ، rezagh ، lilac ، itsmasoud ، گل نهال
سلام
واکسن رو کی باید بزنیم؟؟بعد از ارسال مدارک ؟؟قبل از مصاحبه؟؟؟و تا کی اعتبار داره واکسیناسیون هاش؟
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان:
گل نهال عزيز اينجا همه سوالات دسته بندي شده و در تاپيك مخصوص هر كدام جواهاتونو پيدا ميكنيد.اصلا هم عجله نكنيد.پر كردن فرمها با توضيحات در تاپيك مربوطه دو روزه تموم ميشه و براي واكسن هم هنوز كلي وقت داريد.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
سلام دوستان
من خیلی ی ی ی ی ناراحتم که روز 1نوامبر نتیجه ام رو دیدم درصورتیکه نتیجه من 1 می اومده بوده...یه چند جا دیدم که نوشته بود تا آخر سپتامبر 2012وقت بده و وقت تموم شده...بعضیجاها نوشته که تا آخر سپتامبر2013 وقته...نمیدونم چیکار کنم...درحال تکمیل مدارک هستم که این روزا بفرستم و کیس نامبرم هم 9000 هست حدودا...دیدم که چندجا نوشته تا کیس نامبر 2700 کارنت شده...یعنی من اگه مدارکمو هم فرستاده بودم هنوز کارنت نشده بود؟؟؟یعنی دیر نشده؟؟؟تورو خدا هرچه سریعتر منو از نگرانی در بیارید...ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 14:33)گل نهال نوشته:  سلام دوستان
من خیلی ی ی ی ی ناراحتم که روز 1نوامبر نتیجه ام رو دیدم درصورتیکه نتیجه من 1 می اومده بوده...یه چند جا دیدم که نوشته بود تا آخر سپتامبر 2012وقت بده و وقت تموم شده...بعضیجاها نوشته که تا آخر سپتامبر2013 وقته...نمیدونم چیکار کنم...درحال تکمیل مدارک هستم که این روزا بفرستم و کیس نامبرم هم 9000 هست حدودا...دیدم که چندجا نوشته تا کیس نامبر 2700 کارنت شده...یعنی من اگه مدارکمو هم فرستاده بودم هنوز کارنت نشده بود؟؟؟یعنی دیر نشده؟؟؟تورو خدا هرچه سریعتر منو از نگرانی در بیارید...ممنون

دوست عزیز لطفا سوالاتون رو بر اساس موضوع , توی تاپیک مربوطش مطرح کنید

نه دوست من , وقت هست , اون sep 2013 هست فکر کنم
اما الان تا 2700 کارنت شدن
و هر چه زودتر مدارک خود را تکمیل کنید و بفرستید ترجیحا از طریق ایمیل بفرستید که سریعتر انجام شود

واکسن هم باید حداقل 1 , 1.5 ما قبل از اینکه بخواید برید سفارت زده باشید
تشکر کنندگان: lilac ، گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان