کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-18 ساعت 02:05)Ben63 نوشته:  سلام دوستان
نامه ی دوم من دقیقاً 15 نوامبر اومد. من مدارکم 21 آگوست رسیده بود کی سی سی و کیس نامبرم هم 2200 بود. بچه ها یه سوال هم دارم: تاریخ اتمام سربازی رو متوجه شدم که یک سال جلوتر زدم اشتباهی، با توجه به اینکه کی سی سی دیگه کارش تموم شده با کیس من همون روز مصاحبه قبل از قسم خوردن می تونم اصلاحش کنم؟

تبریک میگم دوست عزیز، ایشاللا موفق باشی ..
نامه دوم من که هنوزم نیومده!!!!! شماره کیس 4xx و ارسال 15جولای!! دیگه واقعا دارم کلافه میشم.. کسی از دوستان هست که شرایط من رو داشته باشه؟
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: Tomas ، pooya.n ، farshadsh
اینم از بلیط هواپیما، 100 % افزایش
Sad
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
نامه ی دوم من دقیقاً 15 نوامبر اومد. من مدارکم 21 آگوست رسیده بود کی سی سی و کیس نامبرم هم 2200 بود. بچه ها یه سوال هم دارم: تاریخ اتمام سربازی رو متوجه شدم که یک سال جلوتر زدم اشتباهی، با توجه به اینکه کی سی سی دیگه کارش تموم شده با کیس من همون روز مصاحبه قبل از قسم خوردن می تونم اصلاحش کنم؟

دوست عزیز اگه میتونی لطفا امضاتو اپدیت کن

در ضمن مطمئنی 21 اگوست رسیده چون من هم کیسم قبل شماست هم تاریخ رسیدن مدارکمRolleyes
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
(2012-11-17 ساعت 19:00)KAMAREH نوشته:  سلام
من هم توی لاتاری 2013 قبول شدم
میخواستم اگه میشه
اطلاعاتی راجع به شهرهای آمریکا چه از نظر زندگی وچه از نظر کار به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنیم

همچنین در مورد سایتهای کاریابی یا دفاتر کاریابی و هزینه مسککن و اجاره خانه یا هتل ها را نیز راهنمایی بفرمائید اگه سایتی در این مورد هست معرفی کنید
با تشکر

دوست عزیز ضمن تبریک ،اگه ارسالهای امیر مهاجر رو ببینید پایینش کلیه اطلاعات شهرهای آمریکا با تمام زیر و زیبرش هست.ایشون رو میتونید تو گفتگوی آزاد پیداشون کنید
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، Szsanazsz ، bayat_r ، kasrafo ، Tomas ، armin1 ، mk_2002ir ، kavirr ، rouzbehdarvishi ، farshadsh ، jazirehh ، r_ent
(2012-11-18 ساعت 19:11)bmojtaba نوشته:  

دوست عزیز اگه میتونی لطفا امضاتو اپدیت کن

در ضمن مطمئنی 21 اگوست رسیده چون من هم کیسم قبل شماست هم تاریخ رسیدن مدارکمRolleyes

مطمئنم دوست عزیز. من چون از خارج از ایران اقدام می کنم احتمالاً متفاوته، چشم امضاء رو آپدیت می کنم. سوال منم راجع به اشتباه در تاریخ اتمام خدمت رو لطفاً جواب بدید دوستان :-) موردی نداره اون اشتباه کوچیک اگه قبل از امضاء و قسم خوردن تو سفارت اصلاحش کنم ؟ کسی همچین شرایطی داشته ؟؟

(2012-11-18 ساعت 18:14)Omid91 نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز، ایشاللا موفق باشی ..
نامه دوم من که هنوزم نیومده!!!!! شماره کیس 4xx و ارسال 15جولای!! دیگه واقعا دارم کلافه میشم.. کسی از دوستان هست که شرایط من رو داشته باشه؟

مرسی از تبریکت رفیق.
واسه شما هم به زودی می آد نگران نباش.
تشکر کنندگان: saeid-ss ، bmojtaba ، rouzbehdarvishi ، farshadsh ، homayoon13 ، Tomas
(2012-11-18 ساعت 23:34)Ben63 نوشته:  سلام دوستان

تا اونجایی که من می دونم هیچ مشکلی پیش نمی یاد بعضی ها تاریخ تولد هم اشتباه نوشته بودن فقط فرمهای اصلاحی رو روز مصاحبه بردن همین
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: farshadsh ، homayoon13 ، Tomas
باسلا م خدمت دوستان
چند وقتي است كه مطالب اين سايت را ميخوانم ولي متاسفانه بايد بگم اينقدر كه سئولات حاشيه اي تكراري .....مطرح ميشود كمتر به اصل موضوع پرداخته ميشود لطفا فقط براي وقت گذراني مطلب ننويسيد با تشكر
تشکر کنندگان: far-dv2013 ، mgolchin13 ، homayoon13 ، kasrafo ، farshadsh ، yasaman1111 ، pooyash ، Tomas
(2012-11-19 ساعت 09:32)aliroz نوشته:  باسلا م خدمت دوستان
چند وقتي است كه مطالب اين سايت را ميخوانم ولي متاسفانه بايد بگم اينقدر كه سئولات حاشيه اي تكراري .....مطرح ميشود كمتر به اصل موضوع پرداخته ميشود لطفا فقط براي وقت گذراني مطلب ننويسيد با تشكر

دوست عزيز همينجا از شما دعوت به عمل ميايد كه يك مقدار به اصل موضوع بپردازيد تا در حد توان با شما همراهي كنيمSmile
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
مرسی از تبریکت رفیق.
واسه شما هم به زودی می آد نگران نباش.
[/quote]

خیلی متشکرم از همدردیت. ان شاللا که تا آخر هفته بیاد...
امیدوارم موفق باشید
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: pooya.n ، kasrafo ، farshadsh ، homayoon13 ، Tomas
دوستا ن سلام.کیس نامبر من 10xxxاست.به نظر شما کی من کارنت می شوم؟آیا از حالا برای ترجمه و یا واکسیناسیون اقدام کنم؟
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: bayat_r ، afs ، pooya.n ، ani_sheiton ، mani.iht ، mgolchin13 ، مانيسا ، kasrafo ، farshadsh ، homayoon13 ، Tomas
(2012-11-19 ساعت 14:52)nima-92 نوشته:  دوستا ن سلام.کیس نامبر من 10xxxاست.به نظر شما کی من کارنت می شوم؟آیا از حالا برای ترجمه و یا واکسیناسیون اقدام کنم؟

عجله نکن.البته زمان برای ترجمه که مهم نیست . ولی واکسن زوده. به نظر من اواسط یا اواخر تابستان کارنت میشید.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: bardia9 ، payam62 ، Saeedv13 ، pooya.n ، amir82 ، kavirr ، roeentan ، rouzbehdarvishi ، ani_sheiton ، kasrafo ، farshadsh ، jazirehh ، Tomas
(2012-11-19 ساعت 01:16)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 23:34)Ben63 نوشته:  سلام دوستان

تا اونجایی که من می دونم هیچ مشکلی پیش نمی یاد بعضی ها تاریخ تولد هم اشتباه نوشته بودن فقط فرمهای اصلاحی رو روز مصاحبه بردن همین

تاریخ تولد یکی از مشخصات حیاتی است که شاید با اختلاف یک روز قابل قبول باشه، چون شما میتوانید با تاریخ های مختلف چندین بار ثبت نام کنید.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: roeentan ، kasrafo ، farshadsh ، homayoon13 ، Tomas
(2012-11-19 ساعت 15:13)bayat_r نوشته:  
(2012-11-19 ساعت 14:52)nima-92 نوشته:  دوستا ن سلام.کیس نامبر من 10xxxاست.به نظر شما کی من کارنت می شوم؟آیا از حالا برای ترجمه و یا واکسیناسیون اقدام کنم؟

عجله نکن.البته زمان برای ترجمه که مهم نیست . ولی واکسن زوده. به نظر من اواسط یا اواخر تابستان کارنت میشید.

بهتر نیست هپاتیت رو شروغ کنن 3 نوبتی و 7 ماه طول میکشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، mohajer13 ، bayat_r ، kavirr ، rouzbehdarvishi ، kasrafo ، farshadsh ، Tomas
هپاتیت سه نوبتش به این شکله
نوبت اول رو هر موقع زدی, نوبت دوم یک ماه بعد, و نوبت سوم 5 ماه بعد از نوبت دوم (6ماه بعد از نوبت اول), یعنی کلا 6 ماه تموم طول میکشه Wink
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: shima1364 ، fire dragon ، 3pideh ، lilistar1 ، bayat_r ، kavirr ، pooya.n ، rouzbehdarvishi ، kasrafo ، amir82 ، farshadsh ، homayoon13 ، Tomas
سلام به همه دوستان مهاجرسرا
كسي هست از اين كارانتي هاي سري اخر كه نامه دومش اومده باشه...؟
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، مهتاب - 2251 ، pooya.n ، farshadsh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان