کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-20 ساعت 13:30)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا
كسي هست از اين كارانتي هاي سري اخر كه نامه دومش اومده باشه...؟

نامه دوم من هفته پیش اومد، البته من ابوظبی هستم. فکر کنم بچه های آنکارا و ایروان سری آخری هنوز نامه دریافت نکردن
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: bardia9 ، pooya.n ، bmojtaba ، tatoole ، saeid-ss ، ani_sheiton ، kasrafo ، roeentan ، bayat_r ، farshadsh ، Tomas
(2012-11-20 ساعت 15:15)shima1364 نوشته:  

نامه دوم من هفته پیش اومد، البته من ابوظبی هستم. فکر کنم بچه های آنکارا و ایروان سری آخری هنوز نامه دریافت نکردن

بله ظاهرا از سری اخری کارنتی ها فقط واسه ابوظبی اومده و انکارا و ایروان نامه دوم دریافت نکردن.....البته خدا کنه واسه منم با این سری بیادش Big Grinای خداSmile
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: kasrafo ، shima1364 ، farshadsh ، rouzbehdarvishi ، Tomas
(2012-11-20 ساعت 17:07)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 18:14)Omid91 نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 02:05)Ben63 نوشته:  سلام دوستان
نامه ی دوم من دقیقاً 15 نوامبر اومد. من مدارکم 21 آگوست رسیده بود کی سی سی و کیس نامبرم هم 2200 بود. بچه ها یه سوال هم دارم: تاریخ اتمام سربازی رو متوجه شدم که یک سال جلوتر زدم اشتباهی، با توجه به اینکه کی سی سی دیگه کارش تموم شده با کیس من همون روز مصاحبه قبل از قسم خوردن می تونم اصلاحش کنم؟

تبریک میگم دوست عزیز، ایشاللا موفق باشی ..
نامه دوم من که هنوزم نیومده!!!!! شماره کیس 4xx و ارسال 15جولای!! دیگه واقعا دارم کلافه میشم.. کسی از دوستان هست که شرایط من رو داشته باشه؟
من هم تبریک میگم
نامه دوم من که هنوزم نیومده!!!!! شماره کیس 1xx و ارسال 27جولای!! من هم واقعا دارم کلافه میشم.. کسی دیگه ای از دوستان هست که شرایط ما رو داشته باشه؟

بله منم همین وضعیت رو دارم....مدارک دیر فرستادیم داستان شده دیگهBig Grin
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، kasrafo ، farshadsh ، rouzbehdarvishi ، Tomas
تبریک به همه کسانی که نامه دوم اونها اومده
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تبریک میگم دوست عزیز، ایشاللا موفق باشی ..
نامه دوم من که هنوزم نیومده!!!!! شماره کیس 4xx و ارسال 15جولای!! دیگه واقعا دارم کلافه میشم.. کسی از دوستان هست که شرایط من رو داشته باشه؟
[/quote]
من هم تبریک میگم
نامه دوم من که هنوزم نیومده!!!!! شماره کیس 1xx و ارسال 27جولای!! من هم واقعا دارم کلافه میشم.. کسی دیگه ای از دوستان هست که شرایط ما رو داشته باشه؟
[/quote]

سلام
بالاخره نامه دوم ما هم اومد!!!!! زمان مصاحبه هفته آخر ژانویه. شماره کیسمون 4xx و ارسال 15جولای بود و سفارت هم همان آنکارای انتخابیمون شد.شما هم نگران نباش ایشاللا همین روزا نامه دومتون میاد
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: kasrafo ، afs ، AsemanAbee ، farshadsh ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، pooyash ، Tomas
         You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
سلام دوستان
اين نامه براي من اومده يعني جيكار كنم من؟

يعني ديكه ايميلي نمياد كه بكه من كي و كجا مصاحبه دارم؟
اخه من كانفرميشن نامبرم رو كم كردددددددددددم
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Tomas
(2012-11-21 ساعت 16:33)Shbenita نوشته:           You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
سلام دوستان

سلام دوست عزيز
متاسفانه نامه دوم فقط با كانفرميشن نامبر قابل رويت است و اگر شما آن را گم كرده باشيد نمي توانيد تاريخ و روز مصاحبتون رو مشاهده كنيد.
ولي من فكر ميكنم با توجه به اينكه اين نامه امروز براتون اومده احتمال زياد مصاحبتون ارمنستان هست چون امروز نامه هاي ارمنستان اومده و من پيشنهاد ميكنم يه ايميل به سفارت ارمنستان بزنيد و مشخصات كامل و كيس نامبرتون رو براشون بفرستيد و ازشون تقاضا كنيد تا تاريخ و ساعت مصاحبتون رو بهتون بگن.اگر جواب ندادن يك تماس با كي سي سي بگيريد و مشكل رو براشون توضيح بديد و ازشون درخواست كمك كنيد. ضمنا" صفحه مصاحبه هاي سايت آنكار رو هم مرتبا" چك كنيد كه اگر شماره كيس نامبرتون رو توش ديديد بتونيد تاريخ مصاحبتون رو هم مشاهده كنيد.
به هر حال شما شماره كيس نامبرتون رو داريد و اين خودش خيليه و ميتونيد وضعيت پروندتون رو از طريق كي سي سي پيگيري كنيد.
اميدوارم هر چه سريعتر مشكلتون حل بشه.
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
(2012-11-21 ساعت 16:33)Shbenita نوشته:           You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
سلام دوستان

شما با تاریخ تولد، اسم و فامیل و کیس نامبر هویتتون به کی سی سی ثابت میشه. باهاشون تماس بگیرید و درخواست بدید کانفرمیشن نامبرتون رو بهتون بدن!
پارسال هم خیلیها که گم کرده بودند بهشون ایمیل داده شد که چک کنند و دیدند قبول شدند.
فکر نمیکنم مقاومتی بکنند. به احتمال قوی باهاتون همکاری میکنند.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، AsemanAbee ، ani_sheiton ، farshadsh ، Gole baba ، Shbenita ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، hamedhamed ، Tomas ، DIVE
سلام دوستان

من فکر می کردم برای پاییز یا زمستان مصاحبه می شم با توجه به آن مدارکم رو ترجمه کردم ( بجز مالی) و کارت واکسنیاسیون پاستور رو گرفتم. حالا با توجه به اینکه مصاحبه من سبا حدود 8000 اوایل تابستون احتمالا باید کارت واکسیناسیونم را تعویض کنم؟ممنون میشم پاسخ بدید.
تشکر کنندگان: farshadsh ، rouzbehdarvishi ، Tomas
روزای انتظار خیلی کند تر از روزای دیگه میگذره .. از روزی که کارنت میشی تا زمان مصاحبه هر روز به اندازه 1000 روزه و تنها خوشی آدم اومد به مهاجرسراست و دیدن دوستایی که حال و روزشون با آدم یکیه
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
(2012-11-21 ساعت 22:57)ordibehesht600 نوشته:  سلام دوستان

من فکر می کردم برای پاییز یا زمستان مصاحبه می شم با توجه به آن مدارکم رو ترجمه کردم ( بجز مالی) و کارت واکسنیاسیون پاستور رو گرفتم. حالا با توجه به اینکه مصاحبه من سبا حدود 8000 اوایل تابستون احتمالا باید کارت واکسیناسیونم را تعویض کنم؟ممنون میشم پاسخ بدید.
نه دوست عزیز لازم نیست کارتتون رو عوض کنید و این کارت تا مدت زیادی اعتبار داره. من هم با کیس نامبر 8000 سه ماه پیش کارت واکسنم رو کامل کردم.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: pr.kia ، farshadsh ، hamedhamed ، Tomas
سلام دوستان عزیز
نامه من اومد. و مصاحبه ژانویه شد در انکارا.
لازم بذکر است من در ایمیل دریافت نکردمو سایت را چک کردم و نامه تغییر کرده بود. امید وارم همه موفق باشید.
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: کیانا ، shima1364 ، kavirr ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، far-dv2013 ، rouzbehdarvishi ، pooyash ، Tomas ، DIVE
اگر تهران تشریف دارید میتوانید با خانم دکتر طاهر نژاد مشورت کنید .ایشون خیلی کمک میکنند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kavirr ، afs ، Tomas
(2012-11-20 ساعت 16:48)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 15:15)shima1364 نوشته:  

بله ظاهرا از سری اخری کارنتی ها فقط واسه ابوظبی اومده و انکارا و ایروان نامه دوم دریافت نکردن.....البته خدا کنه واسه منم با این سری بیادش Big Grinای خداSmile

دوستان نامه دوم من هم آمد. هفته دوم ژانویه در ایروان مصاحبه دارم. کیس نامبرم 33XX است. ظاهرا برای ایروان لازم نیست تا مثل آنکارا مدارک را به صورت پستی برای سفارت بفرستیم؟! کسی می‏دونه؟
کیس : 3300
تشکر کنندگان: afs ، pooyash ، Tomas
بچه ها وقتی نامه دوم می آید... آیا باید با سفارت تماس بگیریم یا یک راست بریم باسه مصاحبه؟

سری چهارم کارنتی ها.... هفته چهارم ژانویه ارمنستان
تشکر کنندگان: afs ، far-dv2013 ، payam62 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان