کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-22 ساعت 22:26)arta_namazi2000 نوشته:  بچه ها وقتی نامه دوم می آید... آیا باید با سفارت تماس بگیریم یا یک راست بریم باسه مصاحبه؟

سری چهارم کارنتی ها.... هفته چهارم ژانویه ارمنستان

اگه سفارت آنکارا مصاحبه داشتید باید مدارک می فرستادید
الان که ارمنستان مصاحبه دارید یک راست می رید سر مصاحبه
نه تماسی لازم هست و نه ارسال مدارکی
فقط برای قبلش فراموش نکنید با پزشک هماهنگ کنید و یک قراری باهاش تنظیم کنید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
دوستان عزيزم سلام
ميس يو آل
مصاحبه من هفته سوم ژانويه آنكارا
...
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
(2012-11-22 ساعت 23:27)afs نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 22:26)arta_namazi2000 نوشته:  بچه ها وقتی نامه دوم می آید... آیا باید با سفارت تماس بگیریم یا یک راست بریم باسه مصاحبه؟

سری چهارم کارنتی ها.... هفته چهارم ژانویه ارمنستان

اگه سفارت آنکارا مصاحبه داشتید باید مدارک می فرستادید
الان که ارمنستان مصاحبه دارید یک راست می رید سر مصاحبه
نه تماسی لازم هست و نه ارسال مدارکی
فقط برای قبلش فراموش نکنید با پزشک هماهنگ کنید و یک قراری باهاش تنظیم کنید

افشین جان ممنون از پاسخت
دوتا سوال دیگه هم داشتم:
1- آیا واکسن آنفولانزا هم توی لیست واکنسهایی که باید بزنیم هست یا خیر؟ یعنی تو معاینه ایروان چک می‏کنند زدیم یا خیر؟
2- تو سفرنامه‏ات نوشته بودی که در معاینه، بینایی سنجی هم انجام می‏دهند؟ می‏دونی تا چه حد به این تست حساس هستند؟ من چند سال پیش لیزیک کردم و الان حس می‏کنم یک مقدار ضعف چشم من برگشته شاید در حد 0.5 یا 0.75 به نظرت نیاز هست عینک بگیرم؟
کیس : 3300
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Tomas
(2012-11-24 ساعت 00:51)Fariborz560 نوشته:  افشین جان ممنون از پاسخت
دوتا سوال دیگه هم داشتم:
1- آیا واکسن آنفولانزا هم توی لیست واکنسهایی که باید بزنیم هست یا خیر؟ یعنی تو معاینه ایروان چک می‏کنند زدیم یا خیر؟
2- تو سفرنامه‏ات نوشته بودی که در معاینه، بینایی سنجی هم انجام می‏دهند؟ می‏دونی تا چه حد به این تست حساس هستند؟ من چند سال پیش لیزیک کردم و الان حس می‏کنم یک مقدار ضعف چشم من برگشته شاید در حد 0.5 یا 0.75 به نظرت نیاز هست عینک بگیرم؟

در مورد 2 سوال
1. آنفولانزا جزو واکسن هایی که پزشک به اون ها توجه داره هست. البته توجه کنید که کلا این واکسن یک واکسن فصلی است و اگر در زمانی مصاحبه داشته باشید که در خارج از فصل اون باشه قاعدتا نه حساسیتی روی اون هست و نه اصلا می شه اون رو برای تزریق کردن پیدا کرد.

2. بله انجام می شه. این تست ها صرفا برای تهیه رکورد پزشکی شما است و اینکه شما چشم ضعیف داشته باشید یا نه دلیلی برای اینکه ویزا تون متاثر بشه نخواهد بود. همه موارد در پرونده پزشکی شما ثبت می شه و شاید در زمان زندگی در امریکا به اون ها رجوع بشه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
من دچار کمی وسواس شدم....
عکس پاسپورت من در نگاه اول اصلا به خودم شبیه نیست.... بخاطر آرایش زیاد چشمام ! که با تمرکز میشه فهمید که عکس خودمه!
الان یک ماه دارم تا مصاحبه،....... به نظرتون پاسپورتمو عوض کنم؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-11-24 ساعت 10:35)arta_namazi2000 نوشته:  من دچار کمی وسواس شدم....
عکس پاسپورت من در نگاه اول اصلا به خودم شبیه نیست.... بخاطر آرایش زیاد چشمام ! که با تمرکز میشه فهمید که عکس خودمه!

به نظر من ریسک بزرگی هست این کار به نظرم این کار و انجام ندین خیلی بهتره بازم نظر بقیه دوستان محترمه .
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، hamedhamed ، Tomas ، farshadsh
از بچه ها يي كه هفته ى دوم ژانويه مصاحبه دارن براى آنكارا كسى هست كه بخواد باهم بيشتر آشنا شيم براى ادامه ى كارا؟
(2012-11-16 ساعت 17:18)mitme نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:09)r_ent نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 11:51)bmojtaba نوشته:  اقا از این همه شماره که اعلام شده دیشب تو سایت انکارا واسه دسامبر هیچکی ازبچه های مهاجر سرا نیست؟؟؟؟؟؟

چرا من هستم Smile

شماره ما هم هستBig Grin

منم دو هفته دیگه مصاحبه دارم.Cool
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
تاریخ ورود به آمریکا 4/4/2013
شهر اقامت: Houston, Texas
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r ، hamedhamed ، Tomas ، pooyash ، r_ent ، farshadsh
(2012-11-24 ساعت 11:35)delbar نوشته:  از بچه ها يي كه هفته ى دوم ژانويه مصاحبه دارن براى آنكارا كسى هست كه بخواد باهم بيشتر آشنا شيم براى ادامه ى كارا؟

من هفته ی دوم ژانویه هستم
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Tomas ، pooyash ، farshadsh
با سلام من براي مصاحبه در بهمن ماه دعوت شدم به آنكارا.آيا مدارك لازم از جمله كارت واكسن و مدارك ديگر را بايد پست كنم به سفارت انكارا يا زمان مصاحبه همراه خود به انكارا ببرم .؟

سوال بعدي آيا من كه در اصفهان هستم براي تزريق واكسن بايد به تهران مراجعه كنم ؟و چگونه در اين دو ماه باقيمانده ميتوانم واكسن تزريق كنم؟با توجه به فواصل رعايت شده براي تزريق واكسن؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
(2012-11-24 ساعت 11:20)armin1 نوشته:  

به نظر من ریسک بزرگی هست این کار به نظرم این کار و انجام ندین خیلی بهتره بازم نظر بقیه دوستان محترمه .

اگه عوض نکنم دچار مشکل نشم آنجا؟
(2012-11-24 ساعت 22:04)yashim نوشته:  با سلام من براي مصاحبه در بهمن ماه دعوت شدم به آنكارا.آيا مدارك لازم از جمله كارت واكسن و مدارك ديگر را بايد پست كنم به سفارت انكارا يا زمان مصاحبه همراه خود به انكارا ببرم .؟

سوال بعدي آيا من كه در اصفهان هستم براي تزريق واكسن بايد به تهران مراجعه كنم ؟و چگونه در اين دو ماه باقيمانده ميتوانم واكسن تزريق كنم؟با توجه به فواصل رعايت شده براي تزريق واكسن؟

کارت واکسن رو که نباید به سفارت بدید!!! شما اول تاپیک ها بخونید تا کمی اطلاعاتتون کامل تر بشه.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Tomas ، farshadsh
سلام دوستان کسانی که گواهی تمکن مالی از بانک پارسیان گرفتند آیا میشه همون روز بعد از گرفتن گواهی پول رو برداشت کرد یا باید تا مدت زمانی توی حساب بمونه؟متشکرم
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
تشکر کنندگان: roeentan ، Tomas
(2012-11-25 ساعت 01:32)farokhi21 نوشته:  سلام دوستان کسانی که گواهی تمکن مالی از بانک پارسیان گرفتند آیا میشه همون روز بعد از گرفتن گواهی پول رو برداشت کرد یا باید تا مدت زمانی توی حساب بمونه؟متشکرم

میشه برداشت...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: hamedhamed ، amir82 ، armin1 ، Tomas ، farshadsh

درسته پاسپورت2 تا 3 هفته حداکثر میاد ولی به هیچوجه ریسک نکنید
حالا چرا لقمه رو می پیچونید.... خوب موقع مصاحبه و مدیکال با همون آرایش چشم حاظر شید!!!!SadSadSad
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: tatoole ، mehdiii ، fire dragon ، rouzbehdarvishi ، arta_namazi2000 ، amir82 ، armin1 ، Tomas ، mgolchin13 ، Saeedv13 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان