کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-01-23 ساعت 12:19)sepid_a نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:10)همدم نوشته:  سلام دوستان
پدر و مادر من برای 14 فوریه وقت سفارت دارند. ولی اصلا تمایلی به رفتن آمریکا ندارند و کلا بی خیال شدند. ولی من می خوام اگه بشه وقتشون رو عوض کنم که شاید تا اون موقع بتونم نظرشون رو عوض کنم. سوالم اینه که اصلا آیا ممکنه بتونم عوض کنم ، و الان دیر نشده؟ اگر می تونم ، آیا باید به کی سی سی ایمیل بزنم و درخواست بدم؟ یا در این سایت csc که من تا به حال واردش نشدم درخواست بدم؟
واقعا ازتون ممنون میشم اگه یه توضیح به من بدید؟

همدم جون کار درستی میکنی، باید از طریق csc تغییر بدی چند پست بالاتر من توضیح دادم چه جوری عوض بکنی،اول برو csc ثبت نام کن ، مراحل ثبت نامش هم تو تاپیک گفتگو در موردcsc هست ، (صفحه اول ، ارسال اول آقای امیر مهاجر گذاشتن)
نه هنوز دیر نشده عوض کن شاید راضی شن

ممنون از پاسخ،
یه سوال دیگه هم دارم. حدودا مشخصه که چه مدت میشه وقت رو جلو انداخت ؟ یا وقتی در سایت پر میکنی به صورت رندم بهت پیشنهاد میده؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-23 ساعت 12:26)همدم نوشته:  
پدر و مادر من برای 14 فوریه وقت سفارت دارند. ولی اصلا تمایلی به رفتن آمریکا ندارند و کلا بی خیال شدند. ولی من می خوام اگه بشه وقتشون رو عوض کنم که شاید تا اون موقع بتونم نظرشون رو عوض کنم. سوالم اینه که اصلا آیا ممکنه بتونم عوض کنم ، و الان دیر نشده؟ اگر می تونم ، آیا باید به کی سی سی ایمیل بزنم و درخواست بدم؟ یا در این سایت csc که من تا به حال واردش نشدم درخواست بدم؟

همدم جون کار درستی میکنی، باید از طریق csc تغییر بدی چند پست بالاتر من توضیح دادم چه جوری عوض بکنی،اول برو csc ثبت نام کن ، مراحل ثبت نامش هم تو تاپیک گفتگو در موردcsc هست ، (صفحه اول ، ارسال اول آقای امیر مهاجر گذاشتن)

ممنون از پاسخ،
یه سوال دیگه هم دارم. حدودا مشخصه که چه مدت میشه وقت رو جلو انداخت ؟ یا وقتی در سایت پر میکنی به صورت رندم بهت پیشنهاد میده؟
خواهش میکنم عزیزم والا فعلا تا ماه مارچ فعاله ولی همه رو هم نمیتونی انتخاب کنی فقط اونایی که داخل مستطیل آبی هستند قابل انتخابه
من خودم مارچ هم نمیخوام باشه فعلا انتخاب کردم اگه ماههای دیگه فعال شد بازم عوض میکنم چون محدودیتی نداره که چقدر عوض کنی
تشکر کنندگان: همدم ، ensan
همدم جون پیشنهاد میکنم این سایت رو بخونی https://usvisa-info.com زبانش رو هم میتونی به فارسی تغییر بدی و بخونی

(2013-01-23 ساعت 12:35)sepid_a نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:26)همدم نوشته:  

ممنون از پاسخ،
خواهش میکنم عزیزم والا فعلا تا ماه مارچ فعاله ولی همه رو هم نمیتونی انتخاب کنی فقط اونایی که داخل مستطیل آبی هستند قابل انتخابه
من خودم مارچ هم نمیخوام باشه فعلا انتخاب کردم اگه ماههای دیگه فعال شد بازم عوض میکنم چون محدودیتی نداره که چقدر عوض کنی
همدم جون 26و 27 فوریه
11و 12 مارچ وقت داره
تشکر کنندگان: همدم
(2013-01-23 ساعت 09:23)sepid_a نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 21:59)mandana12 نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 17:24)sepid_a نوشته:  ضمن تشکر از دوست عزیز آقای امیر مهاجر
دوستان عزیز من همونجوری که گفتم زمان مصاحبه رو از طریق سایت csc عوض کردم و بلافاصله یه ایمیل رسید
You have successfully scheduled an appointment for your visa interview. To print a copy of this page for your records, click on Printable Version همرا با مشخصات و زمان تغییر یافته, من کل تاپیک رو خوندم و دیدم دوستانی که ایمیل زدن این جواب رو گرفتند

If you will not be able to attend the interview, you can reschedule your appointment through http://usvisa-info.com. Applicants/petitioners can also call the Visa Information Service at 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States to reschedule. U.S. Embassy Ankara will no longer handle reschedules.
یعنی اینکه یا از این سیستم تغییر بدید یا هم تلفنی ,حالا سوالم اینه که نیاز هست ایمیل بزنم سفارت یا نه ؟ زنگ چی؟ یکی از دوستان زنگ زدن و اونا هم گفتن مدارک رو بفرستید , اون دوست عزیز اگع این ارسال منو میبینن لطفا توضیح بدن که چیکار کردن ممنون میشم
من مشکلم اینه که این سایته بهم می گه تو اصلا وقتی نداشتی که بخوای ری اسکجوال کنی. سوالم اینه که شما وقت اولیه تونو چطور توی سایت آوردید؟ این سوالو ازتون نپرسید؟
نه نپرسید من اگه اشتباه نکنم این مراحل رو رفتم : چون قبلا cscثبت نام کرده بودم رفتم تعیین وقت رو زدم، بعد ویزای مهاجرتی اینبار گزینه ی لاتاری رو زدم که تو زیرمجموعش هم وقت ملاقات جدید بود بعد سفارت آنکارا، بعد ptt رو مشخص کردم برگشت به صفحه ی اول ، مشخصاتمو آورد بعد تو این صفحه نوشته بود اولین وقت ملاقات مثلا ۲۰ روز دیگه هست، پایین هم نوشته بود اگه اعضای خانواده که اینجا اضافه کردی ناقص هست کامل کن ( اینو دقت کن اگه اعضای خانواده ت رو درست وارد نکردی گزینه ی add family member بعدا نیست یعنی الان تو صفحه ی من دیگه اون پایین این گزینه نیست البته اینو هم بگما میشه اضافه کرد ) بعد پایین به دکمه بود یادم نمیاد continu eبود یا سابمیت، خلاصه یکی از این دوتا بود میزنی و میره صفحا ای که تقویم داره ، تو تقویم هم همه رو نمیتونی انتخاب کنیا فقط اونایی که داخل مستطیل آبی رتگ هستند فعاله عدداش هم آبیه) بعد انتخاب میکنی و تمام ، بلافاصله هم یه ایمیل میاد واست که عوض شد ، بعد اون هر موقع میری صفحه اصلیت، وقت جدیدت رو مینویسه
ببخشید طولانی شد خواستم یه جوری باشه که هر کی میخونه متوجه شه
مرسی توضیحاتتون کاملا قابل پیگیریه. من هم همین مسیرو میرم ولی جدول زمانبندی بهم نمیده. شما چه ساعتی از روز امتحان کردید؟
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان:
(2013-01-23 ساعت 13:27)mandana12 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 09:23)sepid_a نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 21:59)mandana12 نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 17:24)sepid_a نوشته:  ضمن تشکر از دوست عزیز آقای امیر مهاجر
دوستان عزیز من همونجوری که گفتم زمان مصاحبه رو از طریق سایت csc عوض کردم و بلافاصله یه ایمیل رسید
You have successfully scheduled an appointment for your visa interview. To print a copy of this page for your records, click on Printable Version همرا با مشخصات و زمان تغییر یافته, من کل تاپیک رو خوندم و دیدم دوستانی که ایمیل زدن این جواب رو گرفتند

If you will not be able to attend the interview, you can reschedule your appointment through http://usvisa-info.com. Applicants/petitioners can also call the Visa Information Service at 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States to reschedule. U.S. Embassy Ankara will no longer handle reschedules.
یعنی اینکه یا از این سیستم تغییر بدید یا هم تلفنی ,حالا سوالم اینه که نیاز هست ایمیل بزنم سفارت یا نه ؟ زنگ چی؟ یکی از دوستان زنگ زدن و اونا هم گفتن مدارک رو بفرستید , اون دوست عزیز اگع این ارسال منو میبینن لطفا توضیح بدن که چیکار کردن ممنون میشم
من مشکلم اینه که این سایته بهم می گه تو اصلا وقتی نداشتی که بخوای ری اسکجوال کنی. سوالم اینه که شما وقت اولیه تونو چطور توی سایت آوردید؟ این سوالو ازتون نپرسید؟
نه نپرسید من اگه اشتباه نکنم این مراحل رو رفتم : چون قبلا cscثبت نام کرده بودم رفتم تعیین وقت رو زدم، بعد ویزای مهاجرتی اینبار گزینه ی لاتاری رو زدم که تو زیرمجموعش هم وقت ملاقات جدید بود بعد سفارت آنکارا، بعد ptt رو مشخص کردم برگشت به صفحه ی اول ، مشخصاتمو آورد بعد تو این صفحه نوشته بود اولین وقت ملاقات مثلا ۲۰ روز دیگه هست، پایین هم نوشته بود اگه اعضای خانواده که اینجا اضافه کردی ناقص هست کامل کن ( اینو دقت کن اگه اعضای خانواده ت رو درست وارد نکردی گزینه ی add family member بعدا نیست یعنی الان تو صفحه ی من دیگه اون پایین این گزینه نیست البته اینو هم بگما میشه اضافه کرد ) بعد پایین به دکمه بود یادم نمیاد continu eبود یا سابمیت، خلاصه یکی از این دوتا بود میزنی و میره صفحا ای که تقویم داره ، تو تقویم هم همه رو نمیتونی انتخاب کنیا فقط اونایی که داخل مستطیل آبی رتگ هستند فعاله عدداش هم آبیه) بعد انتخاب میکنی و تمام ، بلافاصله هم یه ایمیل میاد واست که عوض شد ، بعد اون هر موقع میری صفحه اصلیت، وقت جدیدت رو مینویسه
ببخشید طولانی شد خواستم یه جوری باشه که هر کی میخونه متوجه شه
مرسی توضیحاتتون کاملا قابل پیگیریه. من هم همین مسیرو میرم ولی جدول زمانبندی بهم نمیده. شما چه ساعتی از روز امتحان کردید؟
ماندانا جون هر ساعتی برین مشکلی نیست ,فقط میدونید چون کیستون 4نفر هست احتمالا واسه همینه ,زمانی نیست که کیس 4نفره بگیرن ,یعنی میخوام بگم بسته به تعداد نفرات روزا هم متفاوته ,
تشکر کنندگان: mandana12
دوستان اگر شماره کسی هنوز کارنت نشده باشه از طریق سایت csc پروندش قابل بررسی و تاریخ و مکان مصاحبه اش معلومه
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
تشکر کنندگان:
(2013-01-24 ساعت 02:36)abtin2015 نوشته:  دوستان اگر شماره کسی هنوز کارنت نشده باشه از طریق سایت csc پروندش قابل بررسی و تاریخ و مکان مصاحبه اش معلومه
فکر نمی کنم اما مطمئن نیستم
اما اگر می خواهید زمان مصاحبه رو عقب بندازید از طریق تلفن و ایمیل به سفارت هم می شه هنوز، بعد در CSCهم تغییرات رو زمانی که کارنت شدین اعمال کنید. CoolBig Grin
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
بچه ها کسی میدونی اگه بعد از کارنت شدن تقاضای تغییر سفارت بدیم چقدر کار عقب میفته؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: girl
سلام دوستان مهاجر عزیز ، برای تغییر محل مصاحبه باید چی کار کنیم که حتمآ جواب بگیریم؟ و آیا تا به حال کسی از آنکارا به کوالالامپور محل مصاحبه اش رو تغییر داده یا خیر ؟ و یا از شرایط مصاحبه در مالزی خبر دارید یا خیر ؟ ممنون میشم اگر لطف کنید و جواب من رو بدبد. سپاس
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان:
(2013-01-25 ساعت 01:38)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان مهاجر عزیز ، برای تغییر محل مصاحبه باید چی کار کنیم که حتمآ جواب بگیریم؟ و آیا تا به حال کسی از آنکارا به کوالالامپور محل مصاحبه اش رو تغییر داده یا خیر ؟ و یا از شرایط مصاحبه در مالزی خبر دارید یا خیر ؟ ممنون میشم اگر لطف کنید و جواب من رو بدبد. سپاس

دوست عزیز اگر دورقم اول کیس تون رو بگید بهتر میشه راهنمایی تون کرد ولی عِجالتاً خدمتتون عرض کنم که برای کوالالامپور یا هر سفارت دیگری به غیر از انکارا و ایروان و ابوظبی شما باید مدارکی دالّ بر اقامتتون در اون کشور ارائه بدین تا قبول کنند که شما اونجا مصاحبه بشید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82
(2013-01-25 ساعت 23:46)mgolchin13 نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 01:38)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان مهاجر عزیز ، برای تغییر محل مصاحبه باید چی کار کنیم که حتمآ جواب بگیریم؟ و آیا تا به حال کسی از آنکارا به کوالالامپور محل مصاحبه اش رو تغییر داده یا خیر ؟ و یا از شرایط مصاحبه در مالزی خبر دارید یا خیر ؟ ممنون میشم اگر لطف کنید و جواب من رو بدبد. سپاس

دوست عزیز اگر دورقم اول کیس تون رو بگید بهتر میشه راهنمایی تون کرد ولی عِجالتاً خدمتتون عرض کنم که برای کوالالامپور یا هر سفارت دیگری به غیر از انکارا و ایروان و ابوظبی شما باید مدارکی دالّ بر اقامتتون در اون کشور ارائه بدین تا قبول کنند که شما اونجا مصاحبه بشید.

به نظر من چون ما در ایران سفارت امریکا نداریم هر جا که برامون راحت تر باشه (فقط جایی باشه که برای رفتن به اونجا مشکلی نداشته باشیم و ویزا بتونیم بگیریم) میتونیم به KCC پیشنهاد بدیم تا برامون عوض کنن. . شما یک ایمیل به KCC بزن و در ایمیلت توضیح بده که براتون راحت تره که مصاحبتون در کوالالامپور باشه و به احتمال زیاد قبول کنن.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilac ، parsush ، mgolchin13 ، Judy Abbott 13
سلام. تقریبا تمام بخش مربوط به تعویق زمان مصاحبه رو خوندم , اما فکر می کنم شرایطم خاصه ...لطفا راهنماییم کنید:
بعد از ارسال مدارک وقت مصاحبه رو برام 6 فروردین مشخص کردند. (حدود یک هفته پیش) .
ده روزی است صاحب فرزندی شدم.که با توجه به اینکه دو.ماه زودتر بدنیا آمد در بیمارستان بستری است و سفر کردن در زمان معیین شده خیلی برام سخت است ( در پر کردن فرم های ارسالی اشاره ای به در راه بودن فرزندم نکردم ) .کیس نامبرم حدود 3300 است .آیا در این مرحله :
1. درخواست تغییر محل به ایروان و همچنین تعویق زمان به حداقل 2 ماه دیر تر بنظر کار درستی است ضمنا ما سه نفریم من , همسرم و کوچولوی تازه بدنیا آمده ..ممنون
2. زمان انتهای سبتامبر زمانی است که می بایست ویزا صادر شده باشد ? یا میشه مصاحبه شده باشیم و منتظر کلیرنس شدن و ....
3.اعلام بدنیا آمدن زودرس فرزند و .... که دلیل تعویق زمان و تغییر مکان احتمالی خواخد بود می بایست با ارایه و ارسال مدارک ترجمه شده باشد ?
Case :2013AS30XX
تعداد کیس : 2نفر (من و همسرم)+نی نی که بعدا اضافه شد Big Grin
تاریخ مصاحبه اول (بدون نی نی):March 25 , 2013 آنکارا
تاریخ مصاحبه دوم (بردن نی نی ) :Jun 3 , 2013 آنکارا
برگه صورتی در مصاحبه اول
کلیر :16 September
تحویل پاس به سفارت :24 September
ویزا : Sad
تشکر کنندگان: amir82 ، mgolchin13
(2013-01-26 ساعت 22:12)siyavash نوشته:  سلام. تقریبا تمام بخش مربوط به تعویق زمان مصاحبه رو خوندم , اما فکر می کنم شرایطم خاصه ...لطفا راهنماییم کنید:
بعد از ارسال مدارک وقت مصاحبه رو برام 6 فروردین مشخص کردند. (حدود یک هفته پیش) .
ده روزی است صاحب فرزندی شدم.که با توجه به اینکه دو.ماه زودتر بدنیا آمد در بیمارستان بستری است و سفر کردن در زمان معیین شده خیلی برام سخت است ( در پر کردن فرم های ارسالی اشاره ای به در راه بودن فرزندم نکردم ) .کیس نامبرم حدود 3300 است .آیا در این مرحله :
1. درخواست تغییر محل به ایروان و همچنین تعویق زمان به حداقل 2 ماه دیر تر بنظر کار درستی است ضمنا ما سه نفریم من , همسرم و کوچولوی تازه بدنیا آمده ..ممنون
2. زمان انتهای سبتامبر زمانی است که می بایست ویزا صادر شده باشد ? یا میشه مصاحبه شده باشیم و منتظر کلیرنس شدن و ....
3.اعلام بدنیا آمدن زودرس فرزند و .... که دلیل تعویق زمان و تغییر مکان احتمالی خواخد بود می بایست با ارایه و ارسال مدارک ترجمه شده باشد ?
قدم نورسیده تون مبارک باشه و امید وارم تولد زودرسش به هر دلیلی بوده مشکلی رو براش ایجاد نکرده باشه. به نظر من حتما این کار رو بکنید چون سلامتی فرزندتون خیلی مهمتر از هر چیزیه. ضمناً الان با این سیستم جدید csc چند نفر از دوستان خودشون وقتشون رو جابه جا کردن که شما هم میتونید این کار رو بکنید. شما اول برای تغییر سفارت اقدام کنید چون با توجه به این که نامه دوم تون اومده، تغییر سفارت به احتمال زیاد خود به خود باعث به تعویق افتادن زمان مصاحبه تون خواهد شد.بعد از انجام تغییر سفارت از طریق سایت csc سغارت جدید ودر صورت لزوم میتونید وقت مصاحبه رو هم عقب بندازید.قبلا که باید با ایمیل و از طریق سفارت تغییرات انجام می شد باید دلیل و مدرک میبردین ولی الان فکر نمیکنم لازم باشه ولی برای محکم کاری مدارکتون رو آمادم کنید بهتره.
سی ام سپتامبر آخرین روزی هستش که سفارت ها ویزا رو صادر میکنن و بعد از اون هرکسی که ویزاش قطعی نشده باشه دیگه مردودی محسوب میشه.
(البته تمام این ها نظر منه وبا توجه به اطلاعاتیه که از همین جا گرفتم و ممکنه اشتباهاتی هم توش باشه که دوستان دیگه اگر موردی بود بگن)
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، 3pideh
دوستانی که قصد تغییر زمان رو دارند من قبلا تاکید کردم الان هم تاکید میکنم لطفا با اعضای خانواده که اضافه کردید وقت ملاقات رو عوض کنید چون روزها بر اساس تعداد افراد کیس available هستند, دوستانی که اعضای خانواده رو حذف میکنند بعد روز رو تغییر میدن بعدا دچار مشکل میشن چون اون روزی که انتخاب کردن برای کیس یک نفره هست ,دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده به این آدرس contactus_fa_tr@visaops.com ایمیل بزنند شاید براشون اصلاح کنندو اعضای خانواده رو واسشون اضافه کنند
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، rouzbehdarvishi ، ابی هانی ، mgolchin13 ، AsemanAbee ، Tomas ، ensan ، Hedieh20
باسلام و عرض ادب
من محل مصاحبه ام را می خواهم تغییر دهم شماره هم ***7 است به نظرتون کی این درخواست را انجام بدهم بهتر است؟ با سپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان