کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-01-27 ساعت 17:02)sadfar نوشته:  باسلام و عرض ادب
من محل مصاحبه ام را می خواهم تغییر دهم شماره هم ***7 است به نظرتون کی این درخواست را انجام بدهم بهتر است؟ با سپاس

هر چه زودتر بهتر
اگه کارنت بشید مصاحبه تون عقب می افته پس همین امروز درخواستتون رو براشون ایمیل کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: ابی هانی ، Judy Abbott 13 ، الهه سابق ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، Tomas
بچه ها کسی میدونی اگه بعد از کارنت شدن تقاضای تغییر سفارت بدیم چقدر کار عقب میفته؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: girl ، Tomas
(2013-01-27 ساعت 18:17)shimoda نوشته:  
من محل مصاحبه ام را می خواهم تغییر دهم شماره هم ***7 است به نظرتون کی این درخواست را انجام بدهم بهتر است؟ با سپاس

هر چه زودتر بهتر
اگه کارنت بشید مصاحبه تون عقب می افته پس همین امروز درخواستتون رو براشون ایمیل کنید

باسپاس
بعد از درخواست تغییر مکان مصاحبه باید منتظر پاسخ kcc بود؟
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-27 ساعت 22:30)الهه سابق نوشته:  بچه ها کسی میدونی اگه بعد از کارنت شدن تقاضای تغییر سفارت بدیم چقدر کار عقب میفته؟

به نظرم بستگی به وضعیت سفارت داره که چطور بتونه بهتون وقت بده
چرا باهاشون تماس نمی گیرید

(2013-01-27 ساعت 23:12)sadfar نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 18:17)shimoda نوشته:  

هر چه زودتر بهتر

باسپاس
بعد از درخواست تغییر مکان مصاحبه باید منتظر پاسخ kcc بود؟

بله با ایمیل بهتون جواب می دن
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
(2013-01-25 ساعت 23:46)mgolchin13 نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 01:38)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان مهاجر عزیز ، برای تغییر محل مصاحبه باید چی کار کنیم که حتمآ جواب بگیریم؟ و آیا تا به حال کسی از آنکارا به کوالالامپور محل مصاحبه اش رو تغییر داده یا خیر ؟ و یا از شرایط مصاحبه در مالزی خبر دارید یا خیر ؟ ممنون میشم اگر لطف کنید و جواب من رو بدبد. سپاس

دوست عزیز اگر دورقم اول کیس تون رو بگید بهتر میشه راهنمایی تون کرد ولی عِجالتاً خدمتتون عرض کنم که برای کوالالامپور یا هر سفارت دیگری به غیر از انکارا و ایروان و ابوظبی شما باید مدارکی دالّ بر اقامتتون در اون کشور ارائه بدین تا قبول کنند که شما اونجا مصاحبه بشید.

ممنون دوست عزیز، شما درست می گین با kcc هم که تماس گرفتیم همین رو گفتن ممنون از شما.
کیس نامبر: **2013S75
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، Judy Abbott 13 ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 12:45)sepid_a نوشته:  همدم جون پیشنهاد میکنم این سایت رو بخونی https://usvisa-info.com زبانش رو هم میتونی به فارسی تغییر بدی و بخونی

(2013-01-23 ساعت 12:35)sepid_a نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:26)همدم نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:19)sepid_a نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:10)همدم نوشته:  سلام دوستان
پدر و مادر من برای 14 فوریه وقت سفارت دارند. ولی اصلا تمایلی به رفتن آمریکا ندارند و کلا بی خیال شدند. ولی من می خوام اگه بشه وقتشون رو عوض کنم که شاید تا اون موقع بتونم نظرشون رو عوض کنم. سوالم اینه که اصلا آیا ممکنه بتونم عوض کنم ، و الان دیر نشده؟ اگر می تونم ، آیا باید به کی سی سی ایمیل بزنم و درخواست بدم؟ یا در این سایت csc که من تا به حال واردش نشدم درخواست بدم؟
واقعا ازتون ممنون میشم اگه یه توضیح به من بدید؟

همدم جون کار درستی میکنی، باید از طریق csc تغییر بدی چند پست بالاتر من توضیح دادم چه جوری عوض بکنی،اول برو csc ثبت نام کن ، مراحل ثبت نامش هم تو تاپیک گفتگو در موردcsc هست ، (صفحه اول ، ارسال اول آقای امیر مهاجر گذاشتن)
نه هنوز دیر نشده عوض کن شاید راضی شن

ممنون از پاسخ،
یه سوال دیگه هم دارم. حدودا مشخصه که چه مدت میشه وقت رو جلو انداخت ؟ یا وقتی در سایت پر میکنی به صورت رندم بهت پیشنهاد میده؟
خواهش میکنم عزیزم والا فعلا تا ماه مارچ فعاله ولی همه رو هم نمیتونی انتخاب کنی فقط اونایی که داخل مستطیل آبی هستند قابل انتخابه
من خودم مارچ هم نمیخوام باشه فعلا انتخاب کردم اگه ماههای دیگه فعال شد بازم عوض میکنم چون محدودیتی نداره که چقدر عوض کنی
همدم جون 26و 27 فوریه
11و 12 مارچ وقت داره

سلام ،
لطفا به من بگید که من اگر بخواهم تاریخ مصاحبه رو عوض کنم ، آیا باید هزینه ویزا برای دو نفر را به صورت آنلاین پرداخت کنم یا خیر؟

ممنون
(2013-01-28 ساعت 13:11)همدم نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:45)sepid_a نوشته:  همدم جون پیشنهاد میکنم این سایت رو بخونی https://usvisa-info.com زبانش رو هم میتونی به فارسی تغییر بدی و بخونی

(2013-01-23 ساعت 12:26)همدم نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 12:19)sepid_a نوشته:  همدم جون کار درستی میکنی، باید از طریق csc تغییر بدی چند پست بالاتر من توضیح دادم چه جوری عوض بکنی،اول برو csc ثبت نام کن ، مراحل ثبت نامش هم تو تاپیک گفتگو در موردcsc هست ، (صفحه اول ، ارسال اول آقای امیر مهاجر گذاشتن)
نه هنوز دیر نشده عوض کن شاید راضی شن

ممنون از پاسخ،
یه سوال دیگه هم دارم. حدودا مشخصه که چه مدت میشه وقت رو جلو انداخت ؟ یا وقتی در سایت پر میکنی به صورت رندم بهت پیشنهاد میده؟
خواهش میکنم عزیزم والا فعلا تا ماه مارچ فعاله ولی همه رو هم نمیتونی انتخاب کنی فقط اونایی که داخل مستطیل آبی هستند قابل انتخابه
من خودم مارچ هم نمیخوام باشه فعلا انتخاب کردم اگه ماههای دیگه فعال شد بازم عوض میکنم چون محدودیتی نداره که چقدر عوض کنی
همدم جون 26و 27 فوریه
11و 12 مارچ وقت داره

سلام ،
لطفا به من بگید که من اگر بخواهم تاریخ مصاحبه رو عوض کنم ، آیا باید هزینه ویزا برای دو نفر را به صورت آنلاین پرداخت کنم یا خیر؟

ممنون
سلام ,نه عزیزم هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید , هزینه های لاتاری داخل سفارت به صورت نقدی پرداخت میشه
تشکر کنندگان: amir82 ، همدم ، Tomas
(2013-01-28 ساعت 14:48)sepid_a نوشته:  

(2013-01-23 ساعت 12:26)همدم نوشته:  ممنون از پاسخ،
همدم جون 26و 27 فوریه
11و 12 مارچ وقت داره

سلام ،

ممنون
سلام ,نه عزیزم هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید , هزینه های لاتاری داخل سفارت به صورت نقدی پرداخت میشه
سلام،
من در سایت ثبت نام کردم و تمام اطلاعات متقاضی رو وارد کردم و همینطور اطلاعات یک نفر از اعضای خانواده و ....
وارد صفحه ای می شود ،در قسمت schedule appointment که میرم، و بعد که DVLOTTERY رو انتخاب میکنم،در قسمت APPOINTMENT INFORMATION در جلوی TRIP PURPOSE یک گزینه EDIT داره. و در زیر نوشته شده There are no available appointments at this time. آیا این به این معنی که در حال حاضر وقتی وجود نداره یا اینکه من برای تغییر وقت باید کار دیگری انجام دهم؟؟

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟
(2013-01-30 ساعت 00:19)همدم نوشته:  

(2013-01-23 ساعت 12:35)sepid_a نوشته:  خواهش میکنم عزیزم والا فعلا تا ماه مارچ فعاله ولی همه رو هم نمیتونی انتخاب کنی فقط اونایی که داخل مستطیل آبی هستند قابل انتخابه
همدم جون 26و 27 فوریه
11و 12 مارچ وقت داره

سلام ،

ممنون
سلام،
من در سایت ثبت نام کردم و تمام اطلاعات متقاضی رو وارد کردم و همینطور اطلاعات یک نفر از اعضای خانواده و ....
وارد صفحه ای می شود ،در قسمت schedule appointment که میرم، و بعد که DVLOTTERY رو انتخاب میکنم،در قسمت APPOINTMENT INFORMATION در جلوی TRIP PURPOSE یک گزینه EDIT داره. و در زیر نوشته شده There are no available appointments at this time. آیا این به این معنی که در حال حاضر وقتی وجود نداره یا اینکه من برای تغییر وقت باید کار دیگری انجام دهم؟؟

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

سلام همدم جان، مراحل رو درست میرید، بله جمله ی There are no available appointments at this time یعنی فعلا وقتی نیست اگه وقتی بود مینوشت که مثلا برای کیس شما اولین وقت ۲۰ روز دیگر است ، اگه زمان کافی دارید منتظر بمونید در کارنتی های بعدی ماههای دیگه هم فعال میشن چون الان تا مارچ فعاله ولی اگه زمان مصاحبه نزدیکه یه ایمیل بزنید به سفارت و بگید تو سیستم زمان موردنظرتون نیست اگه امکان داره مثلا ۲ ماه دیگه یه وقت بدید ،تلفنی هم میتونید اینکار رو بکنید
تشکر کنندگان: همدم ، Tomas ، ensan
(2013-01-30 ساعت 02:14)sepid_a نوشته:  

همدم جون 26و 27 فوریه
11و 12 مارچ وقت داره

سلام ،

ممنون
سلام،

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

سلام همدم جان، مراحل رو درست میرید، بله جمله ی There are no available appointments at this time یعنی فعلا وقتی نیست اگه وقتی بود مینوشت که مثلا برای کیس شما اولین وقت ۲۰ روز دیگر است ، اگه زمان کافی دارید منتظر بمونید در کارنتی های بعدی ماههای دیگه هم فعال میشن چون الان تا مارچ فعاله ولی اگه زمان مصاحبه نزدیکه یه ایمیل بزنید به سفارت و بگید تو سیستم زمان موردنظرتون نیست اگه امکان داره مثلا ۲ ماه دیگه یه وقت بدید ،تلفنی هم میتونید اینکار رو بکنید

ممنونم از راهنماییت،
من اگه بخوام از طریق ایمیل زمان مصاحبه رو عوض کنم، آیا نباید دلیل براشون بیارم یا اینکه فقط درخواست تغییر وقت بدم؟ و اینکه حدود زمان رو خودم می تونم معلوم کنم؟ مثلا 2 ماه دیگه؟؟

بازم ممنون
(2013-01-30 ساعت 11:19)همدم نوشته:  
(2013-01-30 ساعت 02:14)sepid_a نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 13:11)همدم نوشته:  سلام ،

ممنون
سلام،

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

ممنونم از راهنماییت،
من اگه بخوام از طریق ایمیل زمان مصاحبه رو عوض کنم، آیا نباید دلیل براشون بیارم یا اینکه فقط درخواست تغییر وقت بدم؟ و اینکه حدود زمان رو خودم می تونم معلوم کنم؟ مثلا 2 ماه دیگه؟؟

بازم ممنون
فکر نمیکنم دلیلی بخوان شما بگید تو زمان مشخص شده نمی تونید برید و ایمیل رو با این مضمون بفرستید که تو سایت CSC وقتی که شما میخواهید موجود نیست چون اگه مستقیما بگید به 2ماه دیگه تغییر بدید میگن از سایت اقدام کنید و نتیجه نمیده ,پس تو ایمیلتون اشاره به سایت بکنید
تشکر کنندگان: همدم ، 3pideh ، Tomas
من که دیگه نتونستم تحمل کنم تا بتونم زمان رو تغییر بدم. هی گفت زمان موجود نمی باشد. تلفن هم که زدم نتیجه نگرفتم. شاید به خاطر همون تعداد نفراتمون بود. دیگه چند روز پیش ایمیل زدم برای تغییر مکان به ایروان. سفارت انکارا گفت که ایمیل بزنم به سفارت ایروان. ایروان هم هنوز جواب نداده. چند روز طول می کشه جواب بدن؟
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
سلام دو ستان
من مقایسه ای بین مصاحبه در ابوظبی با انکارا و یا ایروان ندیده ام . آیا امکان تغییر مابین ابوظبی و انکارا وجود ندارد؟ اگر این بحث قبلاً جایی شده ، خواهش میکنم راهنمایی کنید.
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
(2013-02-01 ساعت 09:58)far-dv2013 نوشته:  سلام دو ستان
من مقایسه ای بین مصاحبه در ابوظبی با انکارا و یا ایروان ندیده ام . آیا امکان تغییر مابین ابوظبی و انکارا وجود ندارد؟ اگر این بحث قبلاً جایی شده ، خواهش میکنم راهنمایی کنید.

در کل در نتیجه نهایی هیچ کدوم با هم فرقی ندارند و نتیجه نهایی هر 3 یکی هستش. تفاوت جزئی آنکارا با بقیه سفارتها اینه که باید 15 روز قبل مدارک به آنکارا ارسال بشه ولی بقیه این مسئله رو نمیخوان که یک مزیته برای سفارتهای ایروان و ابوظبی. تفاوت دیگه این 3 سفارت هم در تاریخ انقضا ویزا هستش که البته خیلی قابل توجه نیست.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Tomas ، amir82 ، Judy Abbott 13 ، امیر مهاجر ، far-dv2013 ، lilac ، soheila_chem ، Hedieh20
سلام . بعد از اعلام زمان مصاحبه = ( 6 فروردین 92- آنکارا ) فرزندم بدنیا آمد و الان می خوام بدلیل مشکلات مربو ط به کوچولو که 2 ماه هم زودتر آمده و شرایط سفر را در فروردین ندارد . هم زمان رو تعویق بندازم (حداقل تا خرداد 92) و هم محل را به ایروان تغییر بدم. ..
راجع به زمان مجبورم اما محل رو فقط واسه راحت تر بودن سفر با نی نی (و هزینه کمتر) در نظر گرفتم. آیا صلاح است؟
و هردو را ( تغییر محل و زمان ) را هم زمان می شه انجام داد؟ هردو از طریق ایمیل با kcc یا تغییر محل رو فقط از kcc بخوام زمان خود بخود عقب می افته ؟؟ مدارکی هم نیاز است از تولد و بستری بودن نی نی در بیمارستان ایمیل کنم؟
(شماره کیسم حدود 3100 است . و تاریخ دیر مصاحبه ام بدلیل اینه که دیر مدارک فرستادم )
Case :2013AS30XX
تعداد کیس : 2نفر (من و همسرم)+نی نی که بعدا اضافه شد Big Grin
تاریخ مصاحبه اول (بدون نی نی):March 25 , 2013 آنکارا
تاریخ مصاحبه دوم (بردن نی نی ) :Jun 3 , 2013 آنکارا
برگه صورتی در مصاحبه اول
کلیر :16 September
تحویل پاس به سفارت :24 September
ویزا : Sad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان