کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-02-12 ساعت 23:18)moti1369 نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 14:18)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 13:44)mayam9021 نوشته:  سلام
من تایخ مصاحبه ام 5 مارس هست اما نیتونم برم و باید حتما عقب بندازمش از طریق سایت CSC اقدام کردم اما فقط 25 و26 فوریه وقت خالی داره که زودتر از تاریخ خودمه ، به سفارت ایمیل زدم و گفتم که سایت این مشکل رو داره اما گفتن تنها راه سایت.
حالا باید چیکار کنم؟
خواهش میکنم جواب بدین

SadSadSadSadSadSadSad

خواهش میکنم جواب بدین
کسی میدونه؟Sad

دوست عزیز فکر کنم خیلی زود دارید اقدام میکنید. شاید هنوز زوده که وقت مصاحبه دیرتر توی سایت مشخص بشه. تازه مصاحبه‌های مارچ رو دارند برنامه ریزی میکنند.
قبلا میگفتند تقریبا دو ماه قبل از تاریخ مورد نظرتون درخواست بدید. الان که از طریق سایت شده شاید هنوز برای ماههای بعد زمانبندیها مشخص نیست و از اینرو نمیتونند به شما بگن که کدام وقت‌ها خالیه.
حدس میزنم باید کمی دیرتر اقدام کنید.

سلام.من تاريخ مصاحبه ام 22 ژانويه در ايروان بود ولي چون نميتونستم برم ايميل زدم و كنسلش كردم براي اينكه وقت تاريخ مصاحبه جديد رو بگيرم براشون ايميل زدم و يك تاريخي رو مشخص كردم ولي آنها در جواب ايميل من گفتن كه 25 روز قبل از روزي كه مي خواهم مصاحبه بشم باهاشون تماس بگيرم و آن روز رو اعلام كنم اصلا حرفي از سايت نزدن ميشه لطف كني آدرس سايتش رو برام بفرستي.موفق باشي.مرسي

دوست عزیز در مورد ایروان نمیدونم این سایت تغییر میده یا نه ولی من آنکارا هستم و تغییر دادم با این سیستم, میتونید امتحان کنید اگه تونستید تغییر بدید اینجا هم اطلاع بدید دوستان بدونن
سایت https://usvisa-info.com/en/selfservice از این طریق مراحلش به این صورت هست که (ایران رو انتخاب و در صفحه بعد ارمنستان )
اگر قبلا ثبت نام نکردید باید Create Account رو بزنید و اکانت درست کنید
دوستان مراحلش رو گفتن تو صفحه اول تاپیک CSC
پیشنهاد من اینه که اول ثبت نام کنید اعضای خانواده رو اضافه کنید طبق راهنمایی دوستان بعد هدف سفرتون رو به صورت زیر انجام بدید(البته این سیستم برا ارمنستان لازم نیس و دوستان ترکیه رو توضیح دادن و واسه تغییر رمان مصاحبه گویا کسی از ارمنستان با این سیستم تغییر نداده ولی شما میتونید امتحان کنید )
هدف از سفرتون رو گزینه لاتاری انتخاب میکنید که تو زیر مجموعش تعیی مجدد وقت هست - بعد ,وقت موردنظر رو انتخاب میکنید
تشکر کنندگان: rezagh ، Saeedv13
سلام
من هم تایخ مصاحبه ام 27 فوریه است و نمیتونم برم اما تا حالا نتونستم با سایت CSC تغییرش بدم اصلا تو سایت تقوم رو نمیاره اگه تا قبل از 27 فوریه تقویم باز نشه و نتونم تغییرش بدم دیگه وقت ملاقات بهم نمیدن؟
البته به سفارت هم ایمیل زدم اما کمکی نکردن
تشکر کنندگان: mayam9021
(2013-02-13 ساعت 16:59)mili66 نوشته:  سلام
من هم تایخ مصاحبه ام 27 فوریه است و نمیتونم برم اما تا حالا نتونستم با سایت CSC تغییرش بدم اصلا تو سایت تقوم رو نمیاره اگه تا قبل از 27 فوریه تقویم باز نشه و نتونم تغییرش بدم دیگه وقت ملاقات بهم نمیدن؟

سلام دوست عزیز شما هر روز باید سر بزنید که اگه وقتی بود انتخاب کنید ,اگه نیس حتما ایمیل بزنید و بگید که از طریق سیستم نمیتونید اتخاب کنید ,بله شما اگه تا 26 فوریه تغییر ندید وقتتون رو از دس خواهید داد , حتما ایمیل بزنید و تاکید کنید از طریق سیستم نمیتونید
تشکر کنندگان: rezagh
(2013-02-13 ساعت 18:15)sepid_a نوشته:  

سلام دوست عزیز شما هر روز باید سر بزنید که اگه وقتی بود انتخاب کنید ,اگه نیس حتما ایمیل بزنید و بگید که از طریق سیستم نمیتونید اتخاب کنید ,بله شما اگه تا 26 فوریه تغییر ندید وقتتون رو از دس خواهید داد , حتما ایمیل بزنید و تاکید کنید از طریق سیستم نمیتونید
سلام
ما هم وقتمون 26 فوریه هست و برای تغییر وقت ،تاریخی وجود نداره. من چند بار تلفن هم زدن. ولی همش می گن که متاسفانه فعلا وقتی وجود نداره؟ باز هم مرتب سایت را چک کنید. منم تا الان موفق به تغییر نشدم. نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟!!!!
تشکر کنندگان:
(2013-02-14 ساعت 20:07)همدم نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 18:15)sepid_a نوشته:  

سلام
ما هم وقتمون 26 فوریه هست و برای تغییر وقت ،تاریخی وجود نداره. من چند بار تلفن هم زدن. ولی همش می گن که متاسفانه فعلا وقتی وجود نداره؟ باز هم مرتب سایت را چک کنید. منم تا الان موفق به تغییر نشدم. نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟!!!!

همدم جان ایمیل بزن و تاکیدا بگو از طریق سایت نمیتونی شاید جواب گرفتی من مرتب چک میکنم اگه جایی بود میگم حتماً
تشکر کنندگان: rezagh ، همدم ، Saeedv13
ایمیل زده بودم که مصاحبه ام رو بندازن ایروان / الان جواب دادند

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
تشکر کنندگان: nina22 ، pr.kia ، Saeedv13 ، الهه سابق ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، lilac
(2013-02-16 ساعت 01:48)Old_Spider نوشته:  ایمیل زده بودم که مصاحبه ام رو بندازن ایروان / الان جواب دادند

باید منتظر نامه دوم باشید انشالله که ایروان میفتین تا کارتون راحتتر بشه
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: pr.kia ، الهه سابق ، Old_Spider ، Judy Abbott 13 ، rezagh
(2013-02-16 ساعت 01:53)nina22 نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 01:48)Old_Spider نوشته:  ایمیل زده بودم که مصاحبه ام رو بندازن ایروان / الان جواب دادند

باید منتظر نامه دوم باشید انشالله که ایروان میفتین تا کارتون راحتتر بشه

مرسی نینا جان / شما هم همینطور
تشکر کنندگان:
من هم ایمیل زدم ایروان برای تغییر مکان مصاحبه. چون می خواستم وقت مصاحبه مو تغییر بدم و عقب بندازم و از طریق آنکارا موفق نشدم. پونزده روز پیش بهم این جوابو دادن : Please be advised that we have already requested your case from Ankara and as soon as we have it at post you will be contacted.
هنوز جواب جدید نگرفتم. زمان مصاحبه ام گذشت. سفارت ایروان هم جواب درست حسابی نمیده. به نظرتون چیکار کنم؟ یه ایمیل دیگه بزنم؟
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان: rezagh
(2013-02-16 ساعت 16:04)mandana12 نوشته:  من هم ایمیل زدم ایروان برای تغییر مکان مصاحبه. چون می خواستم وقت مصاحبه مو تغییر بدم و عقب بندازم و از طریق آنکارا موفق نشدم. پونزده روز پیش بهم این جوابو دادن : Please be advised that we have already requested your case from Ankara and as soon as we have it at post you will be contacted.
هنوز جواب جدید نگرفتم. زمان مصاحبه ام گذشت. سفارت ایروان هم جواب درست حسابی نمیده. به نظرتون چیکار کنم؟ یه ایمیل دیگه بزنم؟
mandana جون به نظر من حتما پیگیری کن
تشکر کنندگان: nina22 ، rezagh
دوستان سلام.
من میخوام محل مصاحبم رو از آنکارا به ابوظبی تغییر بدم اما با اینکه با چندتا از دوستان عزیز و مدیران محترم صحبت کردم هنوز تصمیم نهایی رو نتونستم بگیرم.حالا از ذوستانی که تجربه مصاحبه رو در این دو جا دارند خواهش میکنم اگه کمکی در جهت تصمیم گیری من میتونن بکنن راهنماییم کنند. ممنونSmile
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-02-16 ساعت 21:39)ابی هانی نوشته:  دوستان سلام.
من میخوام محل مصاحبم رو از آنکارا به ابوظبی تغییر بدم اما با اینکه با چندتا از دوستان عزیز و مدیران محترم صحبت کردم هنوز تصمیم نهایی رو نتونستم بگیرم.حالا از ذوستانی که تجربه مصاحبه رو در این دو جا دارند خواهش میکنم اگه کمکی در جهت تصمیم گیری من میتونن بکنن راهنماییم کنند. ممنونSmile

شما یکم شرایط تون رو توضیح بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد. مثلا چند نفر هستید؟ اگر بچه دارید چند ساله هست؟دلیل خودتون برای این تغییر مکان چی هست؟ و ....
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nina22 ، Judy Abbott 13 ، ابی هانی
(2013-02-17 ساعت 14:13)mgolchin13 نوشته:  

شما یکم شرایط تون رو توضیح بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد. مثلا چند نفر هستید؟ اگر بچه دارید چند ساله هست؟دلیل خودتون برای این تغییر مکان چی هست؟ و ....
من کیسم 2 نفره هست و فقط برای من دلیلش اینه که من و همسرم ترکیه رفتیم ولی من خانومم دبی نرفته و میخوام این سفر هم فال باشه و هم تماشا.اما اینکه مراحل اداری در ابوظبی با آنکارا فرقی نداشته باشه یا حتی ابوظبی راحتتر باشه خوب چه بهترBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، الهه سابق ، lilac
(2013-02-17 ساعت 17:44)ابی هانی نوشته:  
(2013-02-17 ساعت 14:13)mgolchin13 نوشته:  

من کیسم 2 نفره هست و فقط برای من دلیلش اینه که من و همسرم ترکیه رفتیم ولی من خانومم دبی نرفته و میخوام این سفر هم فال باشه و هم تماشا.اما اینکه مراحل اداری در ابوظبی با آنکارا فرقی نداشته باشه یا حتی ابوظبی راحتتر باشه خوب چه بهترBig Grin
ما هم تصمیم داریم همین کار رو انجام بدیم و یکی از دلایلمون اینکه پسرمون نیاز نیست تست سل بده و 2 روز زودتر بریم
ما اتفاقا دبی رو 3 بار دیدیم ویکی از دلایلمون هم اینکه همه جا رو نسبتا بلذیم
و فکر می کنم این شرایط رو بهتر می کنه
مدیکال هم قطعا با توجه به سفرنامه ها بسیار راحت تره
نیاز به پست مدارک هم نیست
ولی خوب هزینه ویزا و بلیط گرون تر
به نظر میاد ویزای یک ضرب هم بیشتره در ابوظبی موردی نبوده که خودشون فکر می کردن یک ضرب بگیرن ونگرفته باشنBig Grin
با توجه به جمیع شرایط ابوظبی رو ترجیح می دم هر چند که هنوز ایمیلی برای تغییر ندادم احتمالا بزودی اینکار رو بکنم
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
دوستانی که قصد تغییر زمان رو داشتن تونستن کاری بکنن ؟
من خودم هم موندم چیکار کنم ,سایت وقت نمیده , دوستانی که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی موفق شدند خبر بدن لطفا
تشکر کنندگان: lilac ، nina22 ، Saeedv13 ، rezagh ، الهه سابق ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان