کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-02-08 ساعت 13:44)mayam9021 نوشته:  سلام
من تایخ مصاحبه ام 5 مارس هست اما نیتونم برم و باید حتما عقب بندازمش از طریق سایت CSC اقدام کردم اما فقط 25 و26 فوریه وقت خالی داره که زودتر از تاریخ خودمه ، به سفارت ایمیل زدم و گفتم که سایت این مشکل رو داره اما گفتن تنها راه سایت.
حالا باید چیکار کنم؟
خواهش میکنم جواب بدین

SadSadSadSadSadSadSad

خواهش میکنم جواب بدین
کسی میدونه؟Sad

دوست عزیز فکر کنم خیلی زود دارید اقدام میکنید. شاید هنوز زوده که وقت مصاحبه دیرتر توی سایت مشخص بشه. تازه مصاحبه‌های مارچ رو دارند برنامه ریزی میکنند.
قبلا میگفتند تقریبا دو ماه قبل از تاریخ مورد نظرتون درخواست بدید. الان که از طریق سایت شده شاید هنوز برای ماههای بعد زمانبندیها مشخص نیست و از اینرو نمیتونند به شما بگن که کدام وقت‌ها خالیه.
حدس میزنم باید کمی دیرتر اقدام کنید.
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Judy Abbott 13 ، Saeedv13 ، mayam9021 ، soheila_chem ، rezagh
(2013-02-08 ساعت 14:18)امیر مهاجر نوشته:  
من تایخ مصاحبه ام 5 مارس هست اما نیتونم برم و باید حتما عقب بندازمش از طریق سایت CSC اقدام کردم اما فقط 25 و26 فوریه وقت خالی داره که زودتر از تاریخ خودمه ، به سفارت ایمیل زدم و گفتم که سایت این مشکل رو داره اما گفتن تنها راه سایت.
حالا باید چیکار کنم؟
خواهش میکنم جواب بدین

SadSadSadSadSadSadSad

خواهش میکنم جواب بدین
کسی میدونه؟Sad

دوست عزیز فکر کنم خیلی زود دارید اقدام میکنید. شاید هنوز زوده که وقت مصاحبه دیرتر توی سایت مشخص بشه. تازه مصاحبه‌های مارچ رو دارند برنامه ریزی میکنند.
قبلا میگفتند تقریبا دو ماه قبل از تاریخ مورد نظرتون درخواست بدید. الان که از طریق سایت شده شاید هنوز برای ماههای بعد زمانبندیها مشخص نیست و از اینرو نمیتونند به شما بگن که کدام وقت‌ها خالیه.
بله دوست عزیز اجازه بدید سری جدید کارنتی ها که اعلام شد احتمالا ماههای دیگه رو هم فعال میکنن ,
من خودم از طریق سایت عوض کردم تا یه روز مونده به روز مصاحبه وقت دارم دوباره عوض کنم , نگران نباشید
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، mayam9021 ، rezagh ، ensan
ممنونم از راهنمایی تون
پس باید هر روز سایت csc رو چک کنم؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2013-02-08 ساعت 14:59)mayam9021 نوشته:  ممنونم از راهنمایی تون
پس باید هر روز سایت csc رو چک کنم؟

بله دوست عزیز اگه میخواهید تغییر بدبید باید هر روز چک کنید که اگه روز موردنطرتون بود سریع انتخاب کنید ,من هر روز چک میکنم اگه روز جدیدی از ماههای جدید باشه اعلام میکنم البته بسته به تعداد افرا کیس روزها فرق میکنه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mayam9021 ، Saeedv13 ، asal1907 ، rezagh ، Hedieh20 ، lilac ، shimoda
(2013-02-02 ساعت 17:23)sepid_a نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 00:39)3pideh نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 19:41)sepid_a نوشته:  دوستان خوبم من زمان مصاحبه رو با سیستم جدید csc عوض کردم و بعدش اصلا به سفارت نه زنگ ونه ایمیلی زدم ,امروز سایت سفارت زمان مصاحبه ی افراد رو با کیسشون آپدیت کرده ؛دیدم که زمان من هم اون روزی که عوض کردم هست
خواستم بگم خیالتون راحت باشه ,اگه زمانتون رو با این سیستم انجام عوض کردید نیازی نیست زنگ بزنید

سپید جون میشه لطفا لینکشو واسه من بذارین.
من تاریخمو عوض کردم ولی جایی ندیدمش
ممنون
سلام عزیزم بله این هم لینکش
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
اگه تا قبل فوریه تغییر دادین میتونین ببینین چون زمان آپدیتش 31 ژانویه هست

(2013-02-02 ساعت 00:30)همدم نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 19:41)sepid_a نوشته:  دوستان خوبم من زمان مصاحبه رو با سیستم جدید csc عوض کردم و بعدش اصلا به سفارت نه زنگ ونه ایمیلی زدم ,امروز سایت سفارت زمان مصاحبه ی افراد رو با کیسشون آپدیت کرده ؛دیدم که زمان من هم اون روزی که عوض کردم هست
خواستم بگم خیالتون راحت باشه ,اگه زمانتون رو با این سیستم انجام عوض کردید نیازی نیست زنگ بزنید

سلام
من که موفق نشدم از طریق csc وقتمون رو عوض کنم چون موجود نبود. ایمیل هم زدم به kcc هنوز جوابمو نداده .میترسم که به 14 فوریه که وقتمون هست نزدیک بشیم و دیگه قبول نکنن که وقت رو عوض کنند. Sad

همدم جان شما به سفارت ایمیل بزن
سلام دوستان ،
بچه ها وقت مصاحبه ما 14 فوریه بود که kcc بهمون داده بود . بعد من توی سایت csc ثبت نام کردم و وقتی که بعد از یه مدت طولانی باز شد و تونستم بگیرم فقط 26 فوریه بود . و در زیر وقتمون نوشته :
Reschedule/ Cancel Deadline: Monday, February 25
یعنی اگه بازم بخوام وقت رو عوض کنم باید تاریخ 25 فوریه اقدام کنم یا تا قبل از اون فرصت دارم؟؟؟ چون الان هم که توی سایت میرم میگه هیچ زمان ملاقاتی موجود نیست!!!
تشکر کنندگان:
(2013-02-11 ساعت 01:00)همدم نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 17:23)sepid_a نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 00:39)3pideh نوشته:  

سپید جون میشه لطفا لینکشو واسه من بذارین.
من تاریخمو عوض کردم ولی جایی ندیدمش
ممنون
سلام عزیزم بله این هم لینکش
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
اگه تا قبل فوریه تغییر دادین میتونین ببینین چون زمان آپدیتش 31 ژانویه هست

(2013-02-02 ساعت 00:30)همدم نوشته:  

سلام
من که موفق نشدم از طریق csc وقتمون رو عوض کنم چون موجود نبود. ایمیل هم زدم به kcc هنوز جوابمو نداده .میترسم که به 14 فوریه که وقتمون هست نزدیک بشیم و دیگه قبول نکنن که وقت رو عوض کنند. Sad

همدم جان شما به سفارت ایمیل بزن
سلام دوستان ،
بچه ها وقت مصاحبه ما 14 فوریه بود که kcc بهمون داده بود . بعد من توی سایت csc ثبت نام کردم و وقتی که بعد از یه مدت طولانی باز شد و تونستم بگیرم فقط 26 فوریه بود . و در زیر وقتمون نوشته :
Reschedule/ Cancel Deadline: Monday, February 25
یعنی اگه بازم بخوام وقت رو عوض کنم باید تاریخ 25 فوریه اقدام کنم یا تا قبل از اون فرصت دارم؟؟؟ چون الان هم که توی سایت میرم میگه هیچ زمان ملاقاتی موجود نیست!!!
همدم جان یعنی شما اگه میخواید دوباره تاریخ رو عوض کنید باید تا این تاریخ یعنی ۲۵ فوریه عوض کنید حتی یه ساعت هم مینویسه که تا اون ساعت ، ایشالله سری جدید کارنتیها که اومد ماههای دیگه فعال میشه و عوض میکنید
تشکر کنندگان: rezagh ، lilac ، 3pideh ، امیر مهاجر ، همدم ، ensan
سلام دوستان
پدر من قبول شده
منم تازه سربازیم تموم شده و مشکل پاسپورت دارم
الان نمیدونم به کجا زنگ بزنم یا ایمیل بدم
چند روز دیگه تاریخ مصاحبس
لطفا کمک کنین...
تشکر کنندگان:
(2013-02-12 ساعت 01:31)smokesaeed نوشته:  سلام دوستان
پدر من قبول شده
منم تازه سربازیم تموم شده و مشکل پاسپورت دارم
الان نمیدونم به کجا زنگ بزنم یا ایمیل بدم
چند روز دیگه تاریخ مصاحبس
لطفا کمک کنین...

دوست عزیز شما از طریق سایت csc میتونید وقتتون رو عوض کنید اگه روزی نبود که انتخاب کنید حتماً یه ایمیل بزنید سفارت و تاکیداً بگید از طریق سایت نمیتونید و مشکلتون رو هم عنوان کنید کیستون چند نفره؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، امیر مهاجر
سلام بچه ها / من میخوام یه ایمیل بزنم (کی سی سی) تا سفارتم را از آنکارا به ایروان عوض کنند / دلیلم هم از این کار اینه که هم ایروان به ما که تبریز هستیم نزدیکتره و هم دیگه نمیخواد 15 روز قبل مصاحبه مدارک بفرستیم که کلی هزینه اضافه میخواد برا ترجمه اضافه و هزینه پست / / دوستانی که اطلاعات در این زمینه دارند آیا کار درستی انجام میدم؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-12 ساعت 13:16)Old_Spider نوشته:  سلام بچه ها / من میخوام یه ایمیل بزنم (کی سی سی) تا سفارتم را از آنکارا به ایروان عوض کنند / دلیلم هم از این کار اینه که هم ایروان به ما که تبریز هستیم نزدیکتره و هم دیگه نمیخواد 15 روز قبل مصاحبه مدارک بفرستیم که کلی هزینه اضافه میخواد برا ترجمه اضافه و هزینه پست / / دوستانی که اطلاعات در این زمینه دارند آیا کار درستی انجام میدم؟؟؟؟؟؟؟

با توجه به شرایط شما این بهترین کاره
من اگه تبریز زندگی می کردم و به این راحتی می تونستم برم ایروان شک نمی کردم
اما اگه می خواید اقدام کنید هر چه سریعتر باشه, تا کارنت نشدید
از کی سی سی بعید نیست ماه دیگه هم سوپرایزمون کنه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Old_Spider ، nina22 ، Judy Abbott 13 ، امیر مهاجر ، usa lover ، lilac ، amir82 ، rezagh ، Hedieh20
(2013-02-12 ساعت 13:16)Old_Spider نوشته:  سلام بچه ها / من میخوام یه ایمیل بزنم (کی سی سی) تا سفارتم را از آنکارا به ایروان عوض کنند / دلیلم هم از این کار اینه که هم ایروان به ما که تبریز هستیم نزدیکتره و هم دیگه نمیخواد 15 روز قبل مصاحبه مدارک بفرستیم که کلی هزینه اضافه میخواد برا ترجمه اضافه و هزینه پست / / دوستانی که اطلاعات در این زمینه دارند آیا کار درستی انجام میدم؟؟؟؟؟؟؟
سريعتر اينكارو انجام بديد،ما هم براي تغيير مكان مصاحبه به ايروان ايميل داديم كي سي سي هم قبول كرد ولي تو نامه دوم همون آنكارا رو نوشته بود!
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، امیر مهاجر ، lilac ، amir82 ، rezagh
(2013-02-12 ساعت 13:41)nina22 نوشته:  
سريعتر اينكارو انجام بديد،ما هم براي تغيير مكان مصاحبه به ايروان ايميل داديم كي سي سي هم قبول كرد ولي تو نامه دوم همون آنكارا رو نوشته بود!

شما که میگید (کی سی سی) قبول کرد ولی نو نامه دوم همون آنکارا یود پس با این حساب چه فایده داره عوض کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-12 ساعت 14:22)Old_Spider نوشته:  

شما که میگید (کی سی سی) قبول کرد ولی نو نامه دوم همون آنکارا یود پس با این حساب چه فایده داره عوض کنیم؟
من چند روز بعد از اينكه كارنت شدم اقدام كردم،براي همين ميگم زودتر اقدام كنيد.تو اين مدتي كه تاپيكهاي مهاجرسرا رو ميخونم فقط ٢ مورد اينجوري ديدم يكي من و يه كاربر ديگه.شما تلاشتونو بكنين ولي مثل من دقيقه نودي نباشين Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Old_Spider ، گل نهال ، lilac ، amir82 ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، soheila_chem ، Hedieh20
(2013-02-12 ساعت 14:32)nina22 نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 14:22)Old_Spider نوشته:  

من چند روز بعد از اينكه كارنت شدم اقدام كردم،براي همين ميگم زودتر اقدام كنيد.تو اين مدتي كه تاپيكهاي مهاجرسرا رو ميخونم فقط ٢ مورد اينجوري ديدم يكي من و يه كاربر ديگه.شما تلاشتونو بكنين ولي مثل من دقيقه نودي نباشين Smile

اوکی من همین الان ایمیل رو فرستادم رفت Big Grin
تشکر کنندگان: nina22 ، الهه سابق ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، Hedieh20
(2013-02-08 ساعت 14:18)امیر مهاجر نوشته:  
حالا باید چیکار کنم؟
خواهش میکنم جواب بدین

SadSadSadSadSadSadSad

خواهش میکنم جواب بدین
کسی میدونه؟Sad

سلام.من تاريخ مصاحبه ام 22 ژانويه در ايروان بود ولي چون نميتونستم برم ايميل زدم و كنسلش كردم براي اينكه وقت تاريخ مصاحبه جديد رو بگيرم براشون ايميل زدم و يك تاريخي رو مشخص كردم ولي آنها در جواب ايميل من گفتن كه 25 روز قبل از روزي كه مي خواهم مصاحبه بشم باهاشون تماس بگيرم و آن روز رو اعلام كنم اصلا حرفي از سايت نزدن ميشه لطف كني آدرس سايتش رو برام بفرستي.موفق باشي.مرسي
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان