کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-03 ساعت 04:20)pouya.web نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 23:14)Mamadreza نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 18:31)my2220 نوشته:  دوستان ميشه لطفا يه هتل 3 يا 4 ستاره كه شبي 40 يا 50 دلار باشه نزديك سفارت بهم معرفي كنيد!!!
ديگه خيلي هم داغون نباشه ها واسه 3 شب مي خوام. سينگل روم

سلام
منم یک هتل 2 یا 3 ستاره میخواستم چون 1 نفر بیشتر نیستم و نمی خواستم زیاد هزینه کنم. توی Booking.com زیر 80$ نبود یا اگه بود داغون بود. تا اینکه با ج.ب تماس گرفتم و اوناهتل 4 ستاره Neva Palas رو که تخفیف خورده بود بهم پیشنهاد دادن به قیمت 44$. من همونو گرفتم که بنظر به قیمتش می ارزه، البته باید رفت تا مطمئن شد. ولی کلا هتل گرفتن توسط آژانس مسافرتی یا تور به مراتب ارزانتر از سایتهای مثل Booking یا Hotel.com میباشند.
موفق باشید.

من فردا دارم میرم همین هتل براتون مفصل خواهم گفت اوضاع چطوریه ضمنا با همین قیمت گرفتم
پویا عزیز ممنون میشم از کیفیت هتل به ما اطلاع بدی. در ضمن اگه کتری یا چای ساز تو اطاق داره خبر بدی ممنون میشم.
موفق باشی
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان:
(2013-03-03 ساعت 08:41)lilistar نوشته:  سلام دوستان
من مداركم را فرستاده ام تركيه حدودا 6 روز پيش با پست آرامكس ولي هنوز delivered نشده يعني تو سايت ميزنه out for delivery beyond delivery area فكر نمي كنيد يه كم طولاني شده يا براي همه همينطوره ؟

دوست عزیز اصلاً نگران نباشین. برای همه این طور می نویسه ولی در واقع بدستشون رسیده. اگر هم بخواین مطمئن بشین، 2 راه هست:
1) به آرامکس زنگ بزنین و از خانمی که مسئول پیگیریه بخواین که شرح کامل رو که بصورت یه جدول کامل شامل نام تمام کسانی که در میانۀ راه بدستشون رسیده و حتی نام کسی که در سفارت تحویل گرفته رو می نویسه، براتون Email کنه.
2) به سفارت Email بزنین و بپرسین که آیا بدستشون رسیده یا نه که این البته این کمی طول می کشه. شاید رسیده ولی هنوز بازش نکردن و جواب می دن نرسیده. بعد از چند روز E-mail بزنین جواب میاد که رسیده.
تشکر کنندگان: lilistar ، گل نهال ، sadeghi897 ، KOUROSHAVIN
(2013-03-03 ساعت 09:13)lingni نوشته:  
من مداركم را فرستاده ام تركيه حدودا 6 روز پيش با پست آرامكس ولي هنوز delivered نشده يعني تو سايت ميزنه out for delivery beyond delivery area فكر نمي كنيد يه كم طولاني شده يا براي همه همينطوره ؟

دوست عزیز اصلاً نگران نباشین. برای همه این طور می نویسه ولی در واقع بدستشون رسیده. اگر هم بخواین مطمئن بشین، 2 راه هست:
1) به آرامکس زنگ بزنین و از خانمی که مسئول پیگیریه بخواین که شرح کامل رو که بصورت یه جدول کامل شامل نام تمام کسانی که در میانۀ راه بدستشون رسیده و حتی نام کسی که در سفارت تحویل گرفته رو می نویسه، براتون Email کنه.
2) به سفارت Email بزنین و بپرسین که آیا بدستشون رسیده یا نه که این البته این کمی طول می کشه. شاید رسیده ولی هنوز بازش نکردن و جواب می دن نرسیده. بعد از چند روز E-mail بزنین جواب میاد که رسیده.
نگران نباش بعد از این مرحله به فاصله یک روزکاری می زند delivered - American Embassy بعد می توانید به سفارت ایمیل بزنید و تایید نهایی بگیرید.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: lilistar
(2013-03-03 ساعت 08:41)lilistar نوشته:  ...من مداركم را فرستاده ام تركيه حدودا 6 روز پيش با پست آرامكس ولي هنوز delivered نشده يعني تو سايت ميزنه out for delivery beyond delivery area فكر نمي كنيد يه كم طولاني شده يا براي همه همينطوره ؟
(2013-03-03 ساعت 09:13)lingni نوشته:  ...دوست عزیز اصلاً نگران نباشین. برای همه این طور می نویسه ولی در واقع بدستشون رسیده. اگر هم بخواین مطمئن بشین، 2 راه هست:
lilistar عزیز
ضمن تایید گفته های دوستان و تاکید بر نداشتن استرس می تونید سایت CEAC رو هم چک کنید. کیس ما سه روز پس از رسیدن مدارک آپدیت شده بود. ضمن این که اگر به فرض محال مدارک به سفارت نرسیده بود شما روز مصاحبه یک نسخه از ترجمه ها و اصل مدارک همراهتون هست و همون روز ارایه می کنید. موفق باشید.
تشکر کنندگان: alirezass ، lilistar ، AFSHIN-PIC ، Soap McTavish ، yasaman1111 ، arezoo bj ، nooshshahnar

شنبه و يكشنبه رو بايد از اين ٦روز كه گفتيد كم كنيد چون تعطيليه...نهايتا فردا پس فردا ميرسه ،نگران نباشيد
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: lilistar ، Soap McTavish
(2013-03-03 ساعت 08:58)Mamadreza نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 04:20)pouya.web نوشته:  من فردا دارم میرم همین هتل براتون مفصل خواهم گفت اوضاع چطوریه ضمنا با همین قیمت گرفتم
پویا عزیز ممنون میشم از کیفیت هتل به ما اطلاع بدی. در ضمن اگه کتری یا چای ساز تو اطاق داره خبر بدی ممنون میشم.
موفق باشی

چای ساز داره با چای و کافی مجانی که هر روز میتونی داشته باشی، اتاق و رو بالشی رو تختی واقعا تمیز بود Big Grin من 1ماه پیش این هتل بودم به دکتر و سفارت هم نزدیک هست. هتل های اونجا از هتل های ایران (با توجه به درجه بندیشون ) به نظرم بهتر اومد Cool
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AFSHIN-PIC ، Soap McTavish ، Mamadreza
(2013-03-02 ساعت 17:52)alirezass نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 16:56)sooso نوشته:  از دوستانمون کسی هست که مدت اعتبار مدیکالش تموم شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بهم معرفی کنید

مگه اصلا اعتبار مدیکال با ویزا نیست ؟؟؟؟ اگر امکان دارد این موضوع را روشن کنید!!!!؟؟؟؟؟؟

گویا اعتبار ویزامون به 6ماه یا 3ماه(برا بچه ها) اعتبار مدیکال وابسته هست. میخوام بدونم اگه اعتبار مدیکال تموم شه روال اداری ویزا چطور میشه؟؟ اگه میشه راهنماییییییییییییییییییییییییییییییی کنید لطفففففففففاااااااااااااااااااااااااااااااا
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
تشکر کنندگان:
دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
اگه توی سایت بو کینگ عضو شید بعد از دو روز آفر ها را براتون ایمیل میکنه و همه نمی تونن ببین
آژانس ج ب جای چونه داره و حتما با خود مدیر فنی اش چونه بزنین
البته من نهایتا با یکی از آژانس های دیگه گرفتم که به نظرم درست تر بودن
لینکشو اینجابراتون می ذارم
با بو کینگ هم کار می کنن
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir82 ، nika ، Saeedv13 ، mitme ، nooshshahnar
(2013-03-02 ساعت 23:29)mino2013 نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 18:31)my2220 نوشته:  دوستان ميشه لطفا يه هتل 3 يا 4 ستاره كه شبي 40 يا 50 دلار باشه نزديك سفارت بهم معرفي كنيد!!!
ديگه خيلي هم داغون نباشه ها واسه 3 شب مي خوام. سينگل روم

سلام دوست عزیز
اینم چند تا هتل ارزون قیمت که البته فاصلش به سفارت 1 مقدار زیاد
هتل دنیز آتلانتا شبی 30 دلار
هتل دنیز شبی 29 دلار
هتل میتهت شبی 32 دلار
هتل دیپس شبی 26 دلار
www.booking.com
پیشنهاد میدم برید تو سایت www.tripadvisor.com
نظرات رو بخونید
این هتل ها در منطقه ی ulus واقع شدن که محل مناسبی برای سکونت نیست و شبها برای خانمها امنیت نداره
چند هتل ارزون و خوب نزدیک های سفارت هست که کامنت های خوبی در tripadviser داره ولی هیچکدوم از آژانس ها اونها رو پیشنهاد نمیدن،من یکیشون رو گرفتم اگه رفتم و خوب بود میام اینجا براتون میگم تا برای بقیه کمکی باشه
من به مجردها Deep Hostel رو پیشنهاد میدم و اگر خودم بچه نداشتم حتما اونجا میرفتم چون از کامنت ها میشه فهمید که جو خوب و صمیمی داره
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، AFSHIN-PIC ، گل نهال ، mirzamemar ، Saeedv13
(2013-03-03 ساعت 16:12)sooso نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 17:52)alirezass نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 16:56)sooso نوشته:  از دوستانمون کسی هست که مدت اعتبار مدیکالش تموم شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بهم معرفی کنید

مگه اصلا اعتبار مدیکال با ویزا نیست ؟؟؟؟ اگر امکان دارد این موضوع را روشن کنید!!!!؟؟؟؟؟؟

گویا اعتبار ویزامون به 6ماه یا 3ماه(برا بچه ها) اعتبار مدیکال وابسته هست. میخوام بدونم اگه اعتبار مدیکال تموم شه روال اداری ویزا چطور میشه؟؟ اگه میشه راهنماییییییییییییییییییییییییییییییی کنید لطفففففففففاااااااااااااااااااااااااااااااا

دوستان عزیز
سلام
امیدوارم همه گیتون یکظرب بگیرید ولی اگر برگه صورتی بگیرید
توش به روشنی نوشته:
تذکر مهم در رابطه با گواهی پزشکی:
گواهی های سلامت به مدت شش ماه پس از امضای آن توسط دکتر معتبر خواهد بود. بنابراین، اگر پرونده شما مراحل اداری خود را طی میکند و یا درصورتی که نتوانید مدارک ناقص خود را به موقع تکمیل نمایید، ممکن است مدت اعتبار گواهی های سلامتی تان در جریان مراحل اداری به پایان برسد. در چنین شرایطی شما بایستی گواهی سلامتی جدیدی ارائه نمایید. مدت اعتبار ویزاهای مهاجرتی به اندازه مدت اعتبار برگه معاینه پزشکی میباشد.
(2013-03-03 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير
سلام
منم اتاب بودم. هتل خوبی هست.صبحانه کامل و سلف سرویس اتاقاش تمیزه و نزدیک به سفارت و مطب دکتر هست مهمترین نکتش اینه که دقیقا روبروی هتل کتابفروشی هست (آموزش زبان انگلیسی) و به صورت روباز و میتونی اونجا وقتتو بگذرونی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز

من که ایمیل زدم فرداش جواب دادن.حواستون باشه با سیستمی که خودشون برای تماس با قسمت ویزای مهاجرتی و بقیه قسمتا گذاشتن تماس بگیرین، نه اینکه از ایمیلتون به آدرس ایمیل سفارت چیزی بفرستین.
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilistar
(2013-03-03 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير

شبی چقدر رزرو کردین؟ من اتاپ بلوارو 35 دلار برای یک نفر تو اتاق دابل.3شب.
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، rouzbehdarvishi
(2013-03-03 ساعت 22:20)yasaman1111 نوشته:  

من که ایمیل زدم فرداش جواب دادن.حواستون باشه با سیستمی که خودشون برای تماس با قسمت ویزای مهاجرتی و بقیه قسمتا گذاشتن تماس بگیرین، نه اینکه از ایمیلتون به آدرس ایمیل سفارت چیزی بفرستین.

درسته. من هم از سیستم خودشون زدم. و جواب هم زود اومد. ولی دفعۀ اول گفتند هنوز نرسیده. به ایمیل بعدیم جواب دادند که رسیده.
تشکر کنندگان: lilistar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان