کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان کسی هست از هتل الیت چیزی بدونه که رفته باشه ممنون اگه توضیح بده
تشکر کنندگان:
(2013-03-03 ساعت 23:53)amin2222 نوشته:  سلام دوستان کسی هست از هتل الیت چیزی بدونه که رفته باشه ممنون اگه توضیح بده

دوست عزیز
هتل الیت پالاس خوبه ولی هتل الیت 3 ستاره عکس هاش خیلی داغونه و کامنت هاش هم توی tripadviser خوب نیست
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-03-03 ساعت 23:56)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 22:36)yasaman1111 نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير

شبی چقدر رزرو کردین؟ من اتاپ بلوارو 35 دلار برای یک نفر تو اتاق دابل.3شب.

يعني ميفرماييد اتاق دوتخته شبي 35دلار؟

نه نفری 35 دلار، ما 5 نفریم...2تا دابل با یه تخت اضافه کلا شبی 175 دلار.
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، AFSHIN-PIC ، mirzamemar
من هتل الیت رو از طریق یکی از آژانس های مسافرتی رزرو کردم.یه اتاق سه تخته...
آژانس بهم یه رسید-voucher-داده که فقط تاریخ ورود و خروج و اسمهامون روش زده وهیچ مهر و امضای خاصی نداره...یه سوال مهم :به نظرتون همین برگه برای ارائه به هتل کافیه یا باید خودم از طریق ایمیل با هتل چک کنم تا مطمئن بشم؟
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 00:39)mirzamemar نوشته:  من هتل الیت رو از طریق یکی از آژانس های مسافرتی رزرو کردم.یه اتاق سه تخته...
آژانس بهم یه رسید-voucher-داده که فقط تاریخ ورود و خروج و اسمهامون روش زده وهیچ مهر و امضای خاصی نداره...یه سوال مهم :به نظرتون همین برگه برای ارائه به هتل کافیه یا باید خودم از طریق ایمیل با هتل چک کنم تا مطمئن بشم؟

همين برگه كافيه
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: mirzamemar ، alirezass ، lilistar ، Soap McTavish
من دیروز رفتم بانک ملت که ارز مسافرتی بگیرم به خاطر اینکه پاسپورتم محل اقامت امارات بود بهم ارز ندادن. با اینکه اقامتم 2 ساله کنسل شده و پاس قدیمیم کنسلیش هست اما قبول نکردن. حتی رفتم ملت مرکزی خ طالقانی اما اونجا هم گفتم نمیشه و برو پاسپورتتو عوض کن. من هفته قبلش رفته بودم شهرآرا واسه تعویض پاس اما گفتن پاست 3 سال مهلت داره و نمیشه عوض کنی!!! ارز مسافرتی منو کلی الاف کرد ولی به خودم دلداری می دادم که وقتی برم آمریکا اونجا اینقدر دلار در میارم که این جور دغدغه ها رو نداشته باشمو حرص گند اخلاقی یه عده عقده ای که نشستن پشت میزاشونو فکر می کنن خدای اون کار هستن و نخورمSmile
تشکر کنندگان: maryami2k4 ، mhz_ir
[quote='StarIR' pid='286414' dateline='1362373493']
من دیروز رفتم بانک ملت که ارز مسافرتی بگیرم به خاطر اینکه پاسپورتم محل اقامت امارات بود بهم ارز ندادن. با اینکه اقامتم 2 ساله کنسل شده و پاس قدیمیم کنسلیش هست اما قبول نکردن. حتی رفتم ملت مرکزی خ طالقانی اما اونجا هم گفتم نمیشه و برو پاسپورتتو عوض کن. من هفته قبلش رفته بودم شهرآرا واسه تعویض پاس اما گفتن پاست 3 سال مهلت داره و نمیشه عوض کنی!!! ارز مسافرتی منو کلی الاف کرد ولی به خودم دلداری می دادم که وقتی برم آمریکا اونجا اینقدر دلار در میارم که این جور دغدغه ها رو نداشته باشمو حرص گند اخلاقی یه عده عقده ای که نشستن پشت میزاشونو فکر می کنن خدای اون کار هستن و نخورمSmile
[/qu

ای بابا خیلی ناراحت شدم Sad الان یعنی دیگه راهی نداره ؟! باید آزاد بگیرین؟
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2013-03-03 ساعت 22:20)yasaman1111 نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 09:13)lingni نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 08:41)lilistar نوشته:  سلام دوستان
من مداركم را فرستاده ام تركيه حدودا 6 روز پيش با پست آرامكس ولي هنوز delivered نشده يعني تو سايت ميزنه out for delivery beyond delivery area فكر نمي كنيد يه كم طولاني شده يا براي همه همينطوره ؟

دوست عزیز اصلاً نگران نباشین. برای همه این طور می نویسه ولی در واقع بدستشون رسیده. اگر هم بخواین مطمئن بشین، 2 راه هست:
1) به آرامکس زنگ بزنین و از خانمی که مسئول پیگیریه بخواین که شرح کامل رو که بصورت یه جدول کامل شامل نام تمام کسانی که در میانۀ راه بدستشون رسیده و حتی نام کسی که در سفارت تحویل گرفته رو می نویسه، براتون Email کنه.
2) به سفارت Email بزنین و بپرسین که آیا بدستشون رسیده یا نه که این البته این کمی طول می کشه. شاید رسیده ولی هنوز بازش نکردن و جواب می دن نرسیده. بعد از چند روز E-mail بزنین جواب میاد که رسیده.

من که ایمیل زدم فرداش جواب دادن.حواستون باشه با سیستمی که خودشون برای تماس با قسمت ویزای مهاجرتی و بقیه قسمتا گذاشتن تماس بگیرین، نه اینکه از ایمیلتون به آدرس ایمیل سفارت چیزی بفرستین.

ببخشید یکی به من بگه که عکس رو هم باید پست کنیم . من الان یه ناراحتیه پوستی گرفتم نمی تونم عکس بندازم ... مدارکم همین طور مونده هفته آخر مارچ هم مصاحبه دارم یعنی نهایتا باید تا آخر این هفته بفرستم مدارکمو تو رو خدا بگید چه کار کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 09:53)maryami2k4 نوشته:  [quote='StarIR' pid='286414' dateline='1362373493']
[/qu

آره مریم جون. برا بچه هام تونستم حواله بگیرم ولی واسه خودم نشد. این ارز مسافرتی هم داستانی داره. شعبه برق آلستوم که به بیش از 30 نفر روزانه نمیده. من دیروز ساعت 8 اونجا بودم که دیدم 36 نفر جلوتر از من اسم نوشتن. اونا می گفتن از 5 صبح اومدن اسم نوشتن. تازه بعضی ها 9 نفر بعضی ها 6 نفره بودن که با این احتساب میشه گفت خیلی سخت شانس گرفتم حواله تو این شعبه هست. مسئول ارز هم یه زنه بداخلاق بی خود بود که اینگار حواله رو از مال باباش داره صادر می کنه. اینه که رفتم شعبه میدون محسنی که اونجا هم رییسش یه زنه بود که دست کمی از اولی نداشت . وقتی قیافه و طرز برخوردشونو آدم میبینه من یکی که ترجیح میدم پول خرج کنم اما با این جور آدما طرف نشم...
تشکر کنندگان: ensan ، mhz_ir ، maryami2k4 ، AFSHIN-PIC
(2013-03-04 ساعت 11:05)StarIR نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 09:53)maryami2k4 نوشته:  [quote='StarIR' pid='286414' dateline='1362373493']
[/qu

آره مریم جون. برا بچه هام تونستم حواله بگیرم ولی واسه خودم نشد. این ارز مسافرتی هم داستانی داره. شعبه برق آلستوم که به بیش از 30 نفر روزانه نمیده. من دیروز ساعت 8 اونجا بودم که دیدم 36 نفر جلوتر از من اسم نوشتن. اونا می گفتن از 5 صبح اومدن اسم نوشتن. تازه بعضی ها 9 نفر بعضی ها 6 نفره بودن که با این احتساب میشه گفت خیلی سخت شانس گرفتم حواله تو این شعبه هست. مسئول ارز هم یه زنه بداخلاق بی خود بود که اینگار حواله رو از مال باباش داره صادر می کنه. اینه که رفتم شعبه میدون محسنی که اونجا هم رییسش یه زنه بود که دست کمی از اولی نداشت . وقتی قیافه و طرز برخوردشونو آدم میبینه من یکی که ترجیح میدم پول خرج کنم اما با این جور آدما طرف نشم...

آره واقعاً درست میگی...
نمیدونم مردم تو این گرونی کجا میخوان برن !!!
حالا ما مجبوریم بریم اونا چرا میرن !!
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 10:47)aaghaafi نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 22:20)yasaman1111 نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 09:13)lingni نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 08:41)lilistar نوشته:  سلام دوستان
من مداركم را فرستاده ام تركيه حدودا 6 روز پيش با پست آرامكس ولي هنوز delivered نشده يعني تو سايت ميزنه out for delivery beyond delivery area فكر نمي كنيد يه كم طولاني شده يا براي همه همينطوره ؟

دوست عزیز اصلاً نگران نباشین. برای همه این طور می نویسه ولی در واقع بدستشون رسیده. اگر هم بخواین مطمئن بشین، 2 راه هست:
1) به آرامکس زنگ بزنین و از خانمی که مسئول پیگیریه بخواین که شرح کامل رو که بصورت یه جدول کامل شامل نام تمام کسانی که در میانۀ راه بدستشون رسیده و حتی نام کسی که در سفارت تحویل گرفته رو می نویسه، براتون Email کنه.
2) به سفارت Email بزنین و بپرسین که آیا بدستشون رسیده یا نه که این البته این کمی طول می کشه. شاید رسیده ولی هنوز بازش نکردن و جواب می دن نرسیده. بعد از چند روز E-mail بزنین جواب میاد که رسیده.

من که ایمیل زدم فرداش جواب دادن.حواستون باشه با سیستمی که خودشون برای تماس با قسمت ویزای مهاجرتی و بقیه قسمتا گذاشتن تماس بگیرین، نه اینکه از ایمیلتون به آدرس ایمیل سفارت چیزی بفرستین.

ببخشید یکی به من بگه که عکس رو هم باید پست کنیم . من الان یه ناراحتیه پوستی گرفتم نمی تونم عکس بندازم ... مدارکم همین طور مونده هفته آخر مارچ هم مصاحبه دارم یعنی نهایتا باید تا آخر این هفته بفرستم مدارکمو تو رو خدا بگید چه کار کنم ؟
تو ليست مدارك مورد نياز عكس را نوشته به نظرم مداركت ديگه تون را بفرستيد كه دير نشه و روز مصاحبه بهشون عكس بدهيد . ولي اگر نتونستيد عكس بگيريد اگر عكس ديگه اي غير از اوني كه براي ثبت نام اينترنتي و سري اول فرستاديد داريد بديد براتون با اندازه 5 * 5 در بيارن بشرطي كه قيافه تون فرق نكرده باشه براي روز مصاحبه ميگم اگر هم تا اون موقع خوب شديد كه عكس بگيريد قبل رفتن و روز مصاحبه تحويل دهيد .
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، KOUROSHAVIN
(2013-03-04 ساعت 12:45)lilistar نوشته:  تو ليست مدارك مورد نياز عكس را نوشته به نظرم مداركت ديگه تون را بفرستيد كه دير نشه و روز مصاحبه بهشون عكس بدهيد . ولي اگر نتونستيد عكس بگيريد اگر عكس ديگه اي غير از اوني كه براي ثبت نام اينترنتي و سري اول فرستاديد داريد بديد براتون با اندازه 5 * 5 در بيارن بشرطي كه قيافه تون فرق نكرده باشه براي روز مصاحبه ميگم اگر هم تا اون موقع خوب شديد كه عكس بگيريد قبل رفتن و روز مصاحبه تحويل دهيد .

یه سوال ، من عکسی که فرستادم سفارت با عکسی که روی فرم 122 زدم و سری اول ارسال کردم یکی هست (دوباره عکس نگرفتم) البته با عکس زمان ثبت نام اولیه متفاوته بنظرتون مشکلی داره ؟ Sad
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 12:59)AFSHIN-PIC نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 12:45)lilistar نوشته:  تو ليست مدارك مورد نياز عكس را نوشته به نظرم مداركت ديگه تون را بفرستيد كه دير نشه و روز مصاحبه بهشون عكس بدهيد . ولي اگر نتونستيد عكس بگيريد اگر عكس ديگه اي غير از اوني كه براي ثبت نام اينترنتي و سري اول فرستاديد داريد بديد براتون با اندازه 5 * 5 در بيارن بشرطي كه قيافه تون فرق نكرده باشه براي روز مصاحبه ميگم اگر هم تا اون موقع خوب شديد كه عكس بگيريد قبل رفتن و روز مصاحبه تحويل دهيد .

یه سوال ، من عکسی که فرستادم سفارت با عکسی که روی فرم 122 زدم و سری اول ارسال کردم یکی هست (دوباره عکس نگرفتم) البته با عکس زمان ثبت نام اولیه متفاوته بنظرتون مشکلی داره ؟ Sad
عكس بايد در 6 ماه اخير گرفته شده باشه . فرم هاي 122 و 230 را كي فرستاديد اگر فاصله اش كمتر از 6 ماه بوده اشكالي نداره ولي اگر هم بيشتر از 6 ماه از فاصله فرستادن فرمها تا مصاحبه هست نگران نباشيد دوباره عكس بگيريد با خودتان ببريد روز مصاحبه .
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC
(2013-03-04 ساعت 13:05)StarIR نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 12:50)StarIR نوشته:  دوستان هم قطار
من این پنجشنبه جهت مدیکال و مصاحبه میرم آنکارا. با پرواز ماهان می رم. اگه کسی از بچه های گل این سایت هست که دوست داره در تماس باشیم یه ایمیل بزنه. راستی هتلم هم آنکارا پلازا هست. همگی موفق باشید

اشتباهمو تصحیح می کنم. ختلم نواپالاس هستSmile

پس باهمیم Smile
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-03-04 ساعت 13:56)maryami2k4 نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 13:05)StarIR نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 12:50)StarIR نوشته:  دوستان هم قطار
من این پنجشنبه جهت مدیکال و مصاحبه میرم آنکارا. با پرواز ماهان می رم. اگه کسی از بچه های گل این سایت هست که دوست داره در تماس باشیم یه ایمیل بزنه. راستی هتلم هم آنکارا پلازا هست. همگی موفق باشید

اشتباهمو تصحیح می کنم. ختلم نواپالاس هستSmile

پس باهمیم Smile

به خوبی و خوشی یکشنبه تو هتل همدیگر رو میبینیم Big GrinBig GrinBig Grin
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: گل نهال ، maryami2k4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان