کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-04 ساعت 15:40)lilistar نوشته:  سلام به همگي
من بسته اي كه فرستادم به آنكارا رسيده با آرامكس فرستادم الان تو سايتش ميزنه Istanbul delivered - us embassy درسته ؟ كساني كه با آرامكس فرستادند براشون همينطوري نوشته ؟ اسمي از آنكارا نياورده .[/code]

درسته بسته اتون رسیده انکارا... برای سایر دوستان هم همین پیغام رو میزد.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، alirezass ، sadeghi897 ، lilistar
(2013-03-04 ساعت 09:53)maryami2k4 نوشته:  [quote='StarIR' pid='286414' dateline='1362373493']
من دیروز رفتم بانک ملت که ارز مسافرتی بگیرم به خاطر اینکه پاسپورتم محل اقامت امارات بود بهم ارز ندادن. با اینکه اقامتم 2 ساله کنسل شده و پاس قدیمیم کنسلیش هست اما قبول نکردن. حتی رفتم ملت مرکزی خ طالقانی اما اونجا هم گفتم نمیشه و برو پاسپورتتو عوض کن. من هفته قبلش رفته بودم شهرآرا واسه تعویض پاس اما گفتن پاست 3 سال مهلت داره و نمیشه عوض کنی!!! ارز مسافرتی منو کلی الاف کرد ولی به خودم دلداری می دادم که وقتی برم آمریکا اونجا اینقدر دلار در میارم که این جور دغدغه ها رو نداشته باشمو حرص گند اخلاقی یه عده عقده ای که نشستن پشت میزاشونو فکر می کنن خدای اون کار هستن و نخورمSmile
[/qu

ای بابا خیلی ناراحت شدم Sad الان یعنی دیگه راهی نداره ؟! باید آزاد بگیرین؟

سلام دوست عزيز
اين ٣٠٠ دلار اينقدر ناراحتي نداره كلا ٢٠٠ هزار تومان ارزونتر ميشد.
**55، مقصد: اهایو، تعداد: 3 نفر، مصاحبه هفته اول اپريل
تشکر کنندگان: bayat_r ، elhamin ، KOUROSHAVIN ، sh_aytak
(2013-03-03 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير

ما همین هتل بودیم خوب بود راضی بودیم هم تمیز بود هم پرسنل خوبی داشت هم اینکه آب جوش مجانی بود (آخه نامردا تو استانبول واسه یه ذره آب جوش ازمون پول میگرفتن لیوانی 1لیر فکرش رو بکنTongueBig Grin)
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، KOUROSHAVIN ، AFSHIN-PIC ، marjani
درود به همه مهاجرسراییهای عزیز
ما 25march پرواز داریم.اگه کسی از دوستان تو این حدود آنکارا هست بگه تا دوست تر شیم Big Grin
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، sooso
یه سوال در مورد بلیط هواپیما دوستان من همسرم هفته اینده میخواد بره انکارا میخوایم برگشت رو open بگیریم چون معلوم نیست چند روزه پاسها به دستش میرسه. از چند تا آژانس پرسیدم راجع به بلیط برگشت open میخوام گفتن مشکلی نیست اول هم میپرسیدن که چند ماهه میخوای که به مورد من 1ماهه میخورد چون یکی دو روز اینور و اونور داره فقط. امروز یکی از دوستانم خانمی رو بهم معرفی که تو آژانس کار میکنه قرار بود در مورد بلیط باهاش مشورت کنم ولی هم اون خانم و هم یکی از همکاراش هر دو وقتی در مورد بلیط open ازشون سوال پرسدیم گفتن الان 1سالی هست که دیگه بلیط اپن بسته شده و نمیشه بلیط آپن بگیری یه چیزی هم درمورد این گفتن که به جای اپن آژانس یه بلیط دیگه میده که چند روزه میتونی تغییرش بدی ولی خوب اون جریمه داره. اختلاف قیمتی که بهم دادن زیاد بود مثلا من از یه جا حدود 590 یه جا 640 (که اینا آپن گفتن میدن) و اون خانم به من 990 با جریمه و حدود 890 با زمان مشخص قیمت داد همه هم ماهانه. لطفا راهنمایی کنید. ما دفعه قبل که رفتیم ترکیه موقع برگشت خیلی مصیبت کشیدم بلیط سیستمی که آژانس برامون زده بود با 12 ساعت تاخیر صادر شده بود و ما از پروازمون یه جوراییی جا موندیم و کلی اذیت شدیم. لطفا اگه کسی از دوستان از بلیط open استفاده کرده نحوه صدور و شرایط و غیره رو توضیح بده یه دنیا ممنون میشم. من باید نهایت تا 5 شنبه بلیط بگیرم
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، fire dragon
سلام به همه دوستان خوبم
من 9 آپریل مصاجبمه کسی دلش میخاد با هم همسفرشیم و با هم هتل بگیریم که ارزونتر دربیاد ؟ اگه کسی هست به من پیام بده ؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-05 ساعت 14:50)mino2013 نوشته:  درود به همه مهاجرسراییهای عزیز
ما 25march پرواز داریم.اگه کسی از دوستان تو این حدود آنکارا هست بگه تا دوست تر شیم Big Grin

من 24 مارچ از استانبول تشریفمو می آرم آنکاراTongue
تشکر کنندگان: ensan ، mino2013
(2013-03-05 ساعت 14:55)mitme نوشته:  یه سوال در مورد بلیط هواپیما دوستان من همسرم هفته اینده میخواد بره انکارا میخوایم برگشت رو open بگیریم چون معلوم نیست چند روزه پاسها به دستش میرسه. از چند تا آژانس پرسیدم راجع به بلیط برگشت open میخوام گفتن مشکلی نیست اول هم میپرسیدن که چند ماهه میخوای که به مورد من 1ماهه میخورد چون یکی دو روز اینور و اونور داره فقط. امروز یکی از دوستانم خانمی رو بهم معرفی که تو آژانس کار میکنه قرار بود در مورد بلیط باهاش مشورت کنم ولی هم اون خانم و هم یکی از همکاراش هر دو وقتی در مورد بلیط open ازشون سوال پرسدیم گفتن الان 1سالی هست که دیگه بلیط اپن بسته شده و نمیشه بلیط آپن بگیری یه چیزی هم درمورد این گفتن که به جای اپن آژانس یه بلیط دیگه میده که چند روزه میتونی تغییرش بدی ولی خوب اون جریمه داره. اختلاف قیمتی که بهم دادن زیاد بود مثلا من از یه جا حدود 590 یه جا 640 (که اینا آپن گفتن میدن) و اون خانم به من 990 با جریمه و حدود 890 با زمان مشخص قیمت داد همه هم ماهانه. لطفا راهنمایی کنید. ما دفعه قبل که رفتیم ترکیه موقع برگشت خیلی مصیبت کشیدم بلیط سیستمی که آژانس برامون زده بود با 12 ساعت تاخیر صادر شده بود و ما از پروازمون یه جوراییی جا موندیم و کلی اذیت شدیم. لطفا اگه کسی از دوستان از بلیط open استفاده کرده نحوه صدور و شرایط و غیره رو توضیح بده یه دنیا ممنون میشم. من باید نهایت تا 5 شنبه بلیط بگیرم
اصلا دیگه چیزی به اسم بلیط اپن وجود نداره.شما باید بلیطی با کلاس بالا بگیرین که اگه خواستین عوضش کنید جریمه ندین که دقیقا اختلاف قیمتش با بلیطی که no show شدن توش جریمه داره 200 300 تومن هستش ولی من فکر میکنم که خریدشون درستره.چون شما تاریخ برگشتتون معلوم نیست.از طرفی حتما حواستون به پروازهاو تاریخاشون باشه.شما اگه بلیط جریمه دار بگیرین اگه بخواین عوضش کنید هم باید جریمه رو بدین هم باید بلیط جدید رو کلاس بالا بخرین چون وقتی کارتون فوری باشه آژانسا میبینن مجبورین فقط کلاس و قیمت بالا رو بتون غالب میکنن و ثانیا بلیطهایی که از پروازا میمونه معمولا همین کلاسای بالاست.
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، mitme ، 3pideh
(2013-03-04 ساعت 16:42)AFSHIN-PIC نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 13:56)maryami2k4 نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 13:05)StarIR نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 12:50)StarIR نوشته:  دوستان هم قطار
من این پنجشنبه جهت مدیکال و مصاحبه میرم آنکارا. با پرواز ماهان می رم. اگه کسی از بچه های گل این سایت هست که دوست داره در تماس باشیم یه ایمیل بزنه. راستی هتلم هم آنکارا پلازا هست. همگی موفق باشید

اشتباهمو تصحیح می کنم. ختلم نواپالاس هستSmile

پس باهمیم Smile

به خوبی و خوشی یکشنبه تو هتل همدیگر رو میبینیم Big GrinBig GrinBig Grin

سلام بر دوستان
منم این پنجشنبه میرم آنکارا. هتل نوا پالاس. حوشخال میشم آشنا بشیم.
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: maryami2k4 ، ali3923 ، arezoo bj
دوستان یه سوالی دارم. من دوشنبه این هفته وقت مصاحبه دارم. در صورتی که ویزای یک ضرب بدن پاسپورت رو کی بر می گردونن و در صورتی که یک ضرب ندن کی بر می گردونن؟ آخه می خوام از آنکارا چند روز برم استامبول و نمی دونم بعد مصاحبه الزاما باید در آنکارا بمونم که پاسپورتمو بگیرم یا نیازی نیست.
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC
(2013-03-06 ساعت 10:32)StarIR نوشته:  در صورتی که ویزای یک ضرب بدن پاسپورت رو کی بر می گردونن و در صورتی که یک ضرب ندن کی بر می گردونن؟

در صورتي كه يه ضرب شيد بين 3 تا 5 روز بعد پاستون به همراه ويزاي زيبا تحويلتون ميشه
اگه كلير بخوريد (مثل افسر راهنمايي رانندگي كه به كسايي كه رد ميشدن كارتكسشونو در جا پس ميدادBig Grin) پاستونو آفيسر جان در جا پس ميده
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، AFSHIN-PIC ، Danoosh ، mino2013 ، sooso
سلام دوستان
این رزرو هتل از سایت بوکینگ چجوریه یعنی هزینه رو باید وقتی رفتم اونجا به خود هتل بدم ؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان:
من مدارکم به دستشون رسیییییییید Smile دیشب از سفارت آنکارا ایمیل زدن و خودمم توی سایت CEAC چک کردم به تاریخ آپدیت شده 5 MARCH, کیسم Reday شد.
امشبم که آماده هستم برای رفتن Smile
فردا صبح روز دیگه ای رو شروع خواهم کرد Smile
به امید موفقیت برای همه Smile
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Saeedv13 ، sara_82 ، ensan ، AFSHIN-PIC ، Danoosh ، mino2013 ، usa lover ، Soap McTavish ، sooso ، afs ، sce ، flower22
(2013-03-06 ساعت 10:32)StarIR نوشته:  دوستان یه سوالی دارم. من دوشنبه این هفته وقت مصاحبه دارم. در صورتی که ویزای یک ضرب بدن پاسپورت رو کی بر می گردونن و در صورتی که یک ضرب ندن کی بر می گردونن؟ آخه می خوام از آنکارا چند روز برم استامبول و نمی دونم بعد مصاحبه الزاما باید در آنکارا بمونم که پاسپورتمو بگیرم یا نیازی نیست.

اول اینکه آرزو میکنم یک ضرب بگیرید و لذت باقی سفر براتون دو چندان بشه
ما هم برنامه شبیه شما داریم ولی چون نداشتن پاسپورت میتونه دردسر ساز باشه به پیشنهاد دوستان اقدام کردیم به گرفتن گواهینامه بین المللی تا هم یک کارت شناسایی باشه و هم در نهایت در مقصد نهایی تا مدتی به درد میخوره گرفتنش هم ساده و راحته .
شعب مختلف داره اما بین خیابان خوش و بهبودی (نزدیک تامین اجتمایی 13) میتونید یک عکس + گذرنامه + اصل گواهینامه را بدین و نیم ساعته براتون صادر میکنند البته + 52500 تومن
اشتباه نکنم تا 3:30 هم هستن Big Grin
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: HRSH ، Saeedv13 ، lilistar ، usa lover ، Soap McTavish
دوستانی که تشریف میبرید لطفا اگه میتونید در صورت امکان اشکالات این سایت CSC رو مطرح کنید چه وضعیتیه آخه, واسه خود من گزینه ADD FAMILY MEMBERS نداره و همراهمو حذف کردن , واسه یکی پرینت نمیشه , واسه یکی گزینه VIEW CONFORMATION نداره , من تو نظر سنجیش 20بار نوشتم ولی کو گوش شنوا, یکی حضوری مطرح کنه بهتر نیس؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، ensan ، lilistar ، KOUROSHAVIN ، Soap McTavish ، alirezass ، arezoo bj ، elhamin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان