کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-25 ساعت 12:34)daad نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:26)ASALI نوشته:  

متاسفانه ما فلاسك و اين چيزا نياورديم ولي كنسروتن ماهي اورديم چندين تا و نميدونيم الان چيكارشون كنيم باتوجه به اينكه حجم چمدونو ميگيرن.
نميتونيم نجوشونده بخوريم!
ميتونيم بفروشيم اصن ميخرن؟ يا اينكه بندازيم دور!!؟

بدین هتل یا بقیه مسافرا براتون بجوشونن
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: daad ، Soap McTavish ، homayoon13
يه سوال توو سفارت كيف و موبايل و سي دي نميشه برد؟! ديگه چيزي هس ك نشه برد؟ هر گونه كيفي اشكال داره؟
توو سفارت چه شكليه؟
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، سمانه777 ، mirzamemar ، homayoon13
(2013-03-25 ساعت 12:55)daad نوشته:  يه سوال توو سفارت كيف و موبايل و سي دي نميشه برد؟! ديگه چيزي هس ك نشه برد؟ هر گونه كيفي اشكال داره؟
توو سفارت چه شكليه؟
دوست عزیز هیچ گونه وسیله ای داخل سفارت نمیشه برد. فقط یک پوشه پلاستیکی که داخلش مدارکتان هست اجازه ورود دارید. بهتر است لپ تاب موبایل سی دی ام پی تیری پلیر و ... را اصلا با خودتون به سفارت نبرید. فقط پوشه مدارک ،خودکار، پول ، شکلات و لبخند Big Grin

(2013-03-25 ساعت 12:26)ASALI نوشته:  لیست لوازم سفر ترکیه : قابل توجه سمانه جان Wink
1- فلاسک چای
2- چایی ساز
3- چای
.
.
.
.
دوستان تاکید میکنم یکی از مهمترین وسایل برای بردن دمپایی است. داخل اتاقها معمولا دمپایی وجود ندارد و برای استفاده از سرویس بهداشتی و حمام بدون دمپایی چندان جالب نیست از طرف دیگر کف اتاق به علت اینکه همیشه با کفش رفت و آمد وجود دارد کثیف است. پس حتما با خود ببرید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: سمانه777 ، sadeghi897 ، ASALI ، karpenter ، Saeedv13 ، amir82 ، گل نهال ، HRSH ، mirzamemar ، AFSHIN-PIC ، daad ، homayoon13
(2013-03-24 ساعت 22:37)Sh_Mohajer نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 20:21)lonelyman نوشته:  سلام، دوستان من فراموش كردم فرم رو همراه با مداركم به سفارت ارسال كنم بنظرتون چيكار كنم حالا؟؟؟؟؟

هیچی! همون کاری که من کردم!Big Grin همشو بزنید زیر بغلتون!...روزی که مصاحبه دارید می برید تحویل میدید

تحویل مدارک اولین مرحلس!بنابر این چون هیچ مدرکی ارائه ندادید یه آفیسری اونجاست که میگه اینو بده...اونو بده...همرو که دادید یه کارت بهتون میده که نوشته که فردا (روز کاری بعد) بیاید...بعدشم خداحافظ
فرداش می رید و کار های اداری و مصاحبتون رو انجام می دید.اصلا نگران نباشید

سربلند و پیروز باشید

البته من همه مدارك رو كامل فرستادم و فقط فرم رو نفرستادم كه فكر كنم اونم جداگانه فردا صبح بفرستم بهتره و فكر كنم يك هفته مونده به مصاحبه برسه دستشون چون ما صبح مصاحبه داريم و شب بليط برگشت . بازم ممنون.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: ali3923 ، ani_sheiton
سلام
من در پرواز ترکیش دیدم با یک توقف در استانبول قیمتش 180 دلار . 1- به صرفه تر از بقیه نیست؟ 2- تو زمانی که استانبول هستیم میشه بار در امانات سپرد و رفت در شهر ؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-25 ساعت 14:07)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:18)daad نوشته:  
دوستان يه جاي مناسب تر از لحاظ قيمت براي خريد توو آنكارا نميشناسيد؟!
من ٤ شنبه مصاحبه دارم و تا اون موقع وقت داريم براي خريد اما جاي خوبي رو پيدا نكرديم،
هتلمون هم نزديكه كيزلاي هست. سياو هتل.
و بگيد ك چجوري ميشه رفت اونجا.

دوست عزیز:
میتونی به فروشگاههای lccwikiki مراجعه کنی که یه چیزایی خوش قیمت توش پیدا میشه و یا فروشگاه دنیای پوشش از میدون کیزیل آی همون بلوار اتاترک رو ادامه بدی سمت راستت یه مرکز خریده که میبینی و عقب نشینی هم داره اونجا هم بدک نیست اما آنکامال و مرکز کیزیل آی اصلا بدرد نمیخوره و قیمتها از بازار صفویه تهران هم فضایی تره.کلا خیلی دنبال خرید نرو که افسرده میشی از درک ارزش واقعی ریال عزیز.بجاش برو پارکها و موزه ها و جاهای گشتنی.البته میدون اولوس هم یه چیزایی پیدا میکنی که البته در اندازه های میدون فوزیه تهرانه و کمی بی کلاس...اما چاره چیه؟Wink

آره وااقعن افسردگی گرفتمSad اگه جاهای بهتر هم میشناسید بهم بگید ممنون میشم و دقیق تر.. مرسی

(2013-03-25 ساعت 13:16)mohammad fazli نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:55)daad نوشته:  يه سوال توو سفارت كيف و موبايل و سي دي نميشه برد؟! ديگه چيزي هس ك نشه برد؟ هر گونه كيفي اشكال داره؟
توو سفارت چه شكليه؟
دوست عزیز هیچ گونه وسیله ای داخل سفارت نمیشه برد. فقط یک پوشه پلاستیکی که داخلش مدارکتان هست اجازه ورود دارید. بهتر است لپ تاب موبایل سی دی ام پی تیری پلیر و ... را اصلا با خودتون به سفارت نبرید. فقط پوشه مدارک ،خودکار، پول ، شکلات و لبخند Big Grin

(2013-03-25 ساعت 12:26)ASALI نوشته:  لیست لوازم سفر ترکیه : قابل توجه سمانه جان Wink
1- فلاسک چای
2- چایی ساز
3- چای
.
.
.
.
دوستان تاکید میکنم یکی از مهمترین وسایل برای بردن دمپایی است. داخل اتاقها معمولا دمپایی وجود ندارد و برای استفاده از سرویس بهداشتی و حمام بدون دمپایی چندان جالب نیست از طرف دیگر کف اتاق به علت اینکه همیشه با کفش رفت و آمد وجود دارد کثیف است. پس حتما با خود ببرید
آره وااقعن راس می گه .. ازین دمباییا که جنس دسمال کاغزی ان میدن ک خیلی مزخرفه!
تشکر کنندگان: wait for visa ، Soap McTavish ، mino2013 ، ASALI ، alirezass ، lonelyman ، Niushagh
آی گفتین. هتلهای 5ستره هم معضل دمپایی دارند .لامذهب بدون دمپایی وزیر شلواری نمیشه زندگی کرد.توصیه اکید به دمپایی میشود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ASALI ، گل نهال ، Soap McTavish ، KOUROSHAVIN ، nina22 ، mirzamemar
بچه ها از شما کسی تاحالا جایی بسیار ارزون در آنکارا گیر اورده؟مثلا شبی از 20 تا 30 د_ل_ا_ر البته خیلی پرت نباشه که مجبور شیم مدام سوار تاکسی های گرون شیم تا به مقصد سفارت یا مطب دکتر شیم
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-03-25 ساعت 21:51)ani_sheiton نوشته:  بچه ها از شما کسی تاحالا جایی بسیار ارزون در آنکارا گیر اورده؟مثلا شبی از 20 تا 30 د_ل_ا_ر البته خیلی پرت نباشه که مجبور شیم مدام سوار تاکسی های گرون شیم تا به مقصد سفارت یا مطب دکتر شیم

سلام دوستان
من 8 روز پیش از آنکارا برگشتم و هاستل han بودم و واقعا عالی بودCool
http://www.expedia.com/Ankara-Hotels-Han...nformation
من 17 فروروردین 2باره آن لاین میشم دوست داشتید برای اونروز پیغام بزاریدBig Grin
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، ani_sheiton
(2013-03-25 ساعت 12:18)daad نوشته:  
دوستان يه جاي مناسب تر از لحاظ قيمت براي خريد توو آنكارا نميشناسيد؟!
من ٤ شنبه مصاحبه دارم و تا اون موقع وقت داريم براي خريد اما جاي خوبي رو پيدا نكرديم،
هتلمون هم نزديكه كيزلاي هست. سياو هتل.
و بگيد ك چجوري ميشه رفت اونجا.
دوست عزيز من به سفارش عمو سعيدجان خريدمو از lc waikiki كردم قيمتاش نسبت به جاهاي ديگه مناسبتره.شعبه زياد داره.يكيش روبروي مطب دكتر اونگانه كه بعد معاينه پزشكي ميتوني بري .mango هم طبقه -٢ outlet داشت كه قيمتاش خيلي خيلي خوب بود.اسم خيابونش يادم نيس متاسفانه.هموني كه داخل بلوار سفارت هست(بالاتر از خيابون مشروطيت!) البته الان نميدونم جنساش به چه صورته.اگه وقت كردي يه سري بزن.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: daad ، mirzamemar ، Soap McTavish ، Saeedv13
دوستان من فردا مصاحبه دارم خیلی نگرانم توروخدا دعا کنین واسم..
کیس : **44
تشکر کنندگان: bayat_r ، nina22 ، Soap McTavish ، گل نهال ، ani_sheiton ، amir82
(2013-03-26 ساعت 01:36)marj88 نوشته:  دوستان من فردا مصاحبه دارم خیلی نگرانم توروخدا دعا کنین واسم..

غمت نباشه...از الان صدای هورات رو میشنوم که فردا ظهر داری فریاد میزنی و بعدش هم میگی: خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: nina22 ، lonelyman ، Soap McTavish ، گل نهال ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، Niushagh ، flower22
(2013-03-26 ساعت 01:39)bayat_r نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 01:36)marj88 نوشته:  دوستان من فردا مصاحبه دارم خیلی نگرانم توروخدا دعا کنین واسم..

غمت نباشه...از الان صدای هورات رو میشنوم که فردا ظهر داری مگی و بعدش هم میگی: خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
مرسی دوست خوبم از انرژی
مثبتت مرسییی
کیس : **44
تشکر کنندگان: bayat_r ، nina22 ، sadeghi897 ، گل نهال ، ani_sheiton
(2013-03-26 ساعت 01:39)bayat_r نوشته:  

غمت نباشه...از الان صدای هورات رو میشنوم که فردا ظهر داری فریاد میزنی و بعدش هم میگی: خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

اميدوارم يك ضرب ويزاتون رو بگيريد Smile
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، گل نهال ، bayat_r ، ani_sheiton ، marj88 ، flower22
(2013-03-25 ساعت 16:06)anoush55 نوشته:  سلام
من در پرواز ترکیش دیدم با یک توقف در استانبول قیمتش 180 دلار . 1- به صرفه تر از بقیه نیست؟ 2- تو زمانی که استانبول هستیم میشه بار در امانات سپرد و رفت در شهر ؟

هیچ کس پاسخ سوال بالا را نمی دونه؟ به جای گفتن حاشیه و حال و احوال پرسی ؛ خداییش مطالب مفید بنویسید که استفاده بشه
تشکر کنندگان: ani_sheiton

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان