کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
گرفتممممممممممممممممممممممممممممم یه ضرب گرفتم خدایا مرسیییییییییییییییییییییییییییییی بچه ها عاشقتونم مرسی از همتون وای خدا خیلی خوشحالم لای لا لای لای لا لای .... من برم جشن بگیرم که امشب بهترین شب زندگیمه آرزوی این حس خوبو برای همتون دارم از ته قلب
کیس : **44
(2013-03-26 ساعت 21:35)marj88 نوشته:  گرفتممممممممممممممممممممممممممممم یه ضرب گرفتم خدایا مرسیییییییییییییییییییییییییییییی بچه ها عاشقتونم مرسی از همتون وای خدا خیلی خوشحالم لای لا لای لای لا لای .... من برم جشن بگیرم که امشب بهترین شب زندگیمه آرزوی این حس خوبو برای همتون دارم از ته قلب

دیدی گفتم.....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، nina22 ، گل نهال ، farmiz ، marj88 ، AFSHIN-PIC ، soruosh ، homayoon13
(2013-03-26 ساعت 22:04)elhamin نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 21:42)bayat_r نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 21:35)marj88 نوشته:  گرفتممممممممممممممممممممممممممممم یه ضرب گرفتم خدایا مرسیییییییییییییییییییییییییییییی بچه ها عاشقتونم مرسی از همتون وای خدا خیلی خوشحالم لای لا لای لای لا لای .... من برم جشن بگیرم که امشب بهترین شب زندگیمه آرزوی این حس خوبو برای همتون دارم از ته قلب

دیدی گفتم.....
عزیزم تبریک فراوان
تبريييييك

از دوستان كسي ٨ يا ٩ اپريل مصاحبه داره با هم باشيم.؟!؟
2013AS0005%%%/تعداد نفر يك/انكارا/ تاريخ مصاحبه هفته دوم اپريل/ يكضربCool
تشکر کنندگان:
از دوستان كسي ٨ يا ٩ اپريل مصاحبه داره با هم باشيم.؟!؟
2013AS0005%%%/تعداد نفر يك/انكارا/ تاريخ مصاحبه هفته دوم اپريل/ يكضربCool
تشکر کنندگان:
(2013-03-26 ساعت 17:31)daad نوشته:  من توو مراکز خرید ک میرم فشار عصبی بالایی بهم وارد میشه
تنوع اجناس و رنگ ها قشنگ رو مخه
دوستانه مشابه من فراموش نکنید قرص اعصاب بیارید!

بنده با خریده امشب کمی روحیه خود را بدست آوردم...
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farmiz ، AsemanAbee ، soruosh ، kage.omid
(2013-03-26 ساعت 18:02)daad نوشته:  دوستان عزیز من فردا ساعت 8 مصاحبه دارم . از همگی شما میخوام ک دعام کنید...

من هم صورتی شدم Sad((((((((((((((‌ یهو قهوه ایم میکرد دیگه Sad این چه زندگی ایه آخه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، amir82 ، KOUROSHAVIN ، mz821 ، bayat_r ، Soap McTavish ، soruosh ، arezoo bj ، homayoon13
(2013-03-27 ساعت 14:17)daad نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 18:02)daad نوشته:  دوستان عزیز من فردا ساعت 8 مصاحبه دارم . از همگی شما میخوام ک دعام کنید...

من هم صورتی شدم Sad((((((((((((((‌ یهو قهوه ایم میکرد دیگه Sad این چه زندگی ایه آخه.

مباركتون باشه، اين شتريه كه در خونه اكثراً ميخوابه، حالا خودتونو به منتظرسرا معرفي كنيد كه بتونيد با بقيه مقايسه كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
سلام، من باید یه کارت پایان خدمت رو خیلی سریع بفرستم آنکارا نهیاتا تا یکشنبه، میشه راهنماییم کنید خیلی زود که چیکار کنم
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-03-27 ساعت 20:18)sanaz12345 نوشته:  سلام، من باید یه کارت پایان خدمت رو خیلی سریع بفرستم آنکارا نهیاتا تا یکشنبه، میشه راهنماییم کنید خیلی زود که چیکار کنم
ساناز عزیز میتونی ببینی از بچه ها کیا هستن که این چند روز میرن آنکارا ,یا میتونی بری از آژانسا کمک بگیری که از طریق تور لیدر بفرستین یا مثلا میتونید تشریف ببرید فرودگاه امام از مسافرا کمک بگیرید
تشکر کنندگان: گل نهال ، r91 ، shaso ، soruosh ، homayoon13
(2013-03-27 ساعت 20:31)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 20:18)sanaz12345 نوشته:  سلام، من باید یه کارت پایان خدمت رو خیلی سریع بفرستم آنکارا نهیاتا تا یکشنبه، میشه راهنماییم کنید خیلی زود که چیکار کنم
ساناز عزیز میتونی ببینی از بچه ها کیا هستن که این چند روز میرن آنکارا ,یا میتونی بری از آژانسا کمک بگیری که از طریق تور لیدر بفرستین یا مثلا میتونید تشریف ببرید فرودگاه امام از مسافرا کمک بگیرید

از طریق تور لیدر یا آزانس چجوری؟ شما جایی آشنا سراغ دارین؟ میترسم ببرم فرودگاه بدم مسافرهاگم کنن یا نرسه از بچه ها هم نمیدونم کی میره Sad
تشکر کنندگان:
سلام
برای تکمیل فرمها ، فرم مربوط به آدرس آمریکا ،میشه آدرس هتل داد؟ اگر در آن شهر کسی را نداشتیم
تشکر کنندگان: ASALI ، shaso
(2013-03-27 ساعت 22:30)daad نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 14:37)گل نهال نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 14:17)daad نوشته:  

مباركتون باشه، اين شتريه كه در خونه اكثراً ميخوابه، حالا خودتونو به منتظرسرا معرفي كنيد كه بتونيد با بقيه مقايسه كنيد

منتظرسرا چیه همون انتظار برای کلیرنس 2013؟
http://afsh.servehttp.com/c/
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Saeedv13 ، nina22 ، soruosh ، daad
سلام به همه دوستان عزیز
2 شنبه رفتیم پیش اونگان چیزی نمونده بود سرم آبله مرغان رو بمون بزنه که ،گفتیم گرفتیم و تبدیل شد به تست آنتی بادی و نفری 43$ اضافه پیاده شدیم
3 شنبه با یکی از بچه های مهاجر سرا رفتیم قونیه(توضیحات بیشتر انشااله در سفرنامه)
4شنبه 2 دوباره با دوستان جدیدمون آرامگاه آتارک
5شنبه(فردا) انشااله سفارت واسمون دعا کنید
تشکر از مهاجر سرا و همه اعضا
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
(2013-03-27 ساعت 20:46)sanaz12345 نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 20:31)Judy Abbott 13 نوشته:  

از طریق تور لیدر یا آزانس چجوری؟ شما جایی آشنا سراغ دارین؟ میترسم ببرم فرودگاه بدم مسافرهاگم کنن یا نرسه از بچه ها هم نمیدونم کی میره Sad

ساناز جون تو تاپیکهای مختلف مطرح کنید شاید از دوستان کسی باشه که امروز فردا بره آنکارا، شما هر آژانسی میتونید برید و از تور لیدرش کمک بخواین، حتما کمک میکنن
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso

بچه کسی هست که امروز فردا بره آنکارا؟ یا حتی شنبه
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان