کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همگي و تبريك سال نو كسي از هتل king آنكارا اطلاعاتي داره از كيفيت موقعيت و قيمت ضمنا اجاره آپارتمان چطور؟

--------------------------------------------------------------------------------

سلام به همگي و تبريك سال نو كسي از هتل king آنكارا اطلاعاتي داره از كيفيت موقعيت و قيمت ضمنا اجاره آپارتمان چطور؟

--------------------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان:
(2013-03-26 ساعت 10:41)anoush55 نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:06)anoush55 نوشته:  سلام
من در پرواز ترکیش دیدم با یک توقف در استانبول قیمتش 180 دلار . 1- به صرفه تر از بقیه نیست؟ 2- تو زمانی که استانبول هستیم میشه بار در امانات سپرد و رفت در شهر ؟

هیچ کس پاسخ سوال بالا را نمی دونه؟ به جای گفتن حاشیه و حال و احوال پرسی ؛ خداییش مطالب مفید بنویسید که استفاده بشه

سلام. ازترکیش ارزونتر هم هست ....کجا میخوای بری...چه جوری میخوای بری با کی میخوای بببببرررری..ها
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: ani_sheiton
(2013-03-25 ساعت 21:51)ani_sheiton نوشته:  بچه ها از شما کسی تاحالا جایی بسیار ارزون در آنکارا گیر اورده؟مثلا شبی از 20 تا 30 د_ل_ا_ر البته خیلی پرت نباشه که مجبور شیم مدام سوار تاکسی های گرون شیم تا به مقصد سفارت یا مطب دکتر شیم
با این رنج قیمت باید هاستل بگیری. هتل ها معمولا شبی بالای 30 الی 40 د.لار هستند
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: nina22 ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، homayoon13
(2013-03-26 ساعت 01:31)lonelyman نوشته:  باور كنيد نجوشونده هم بخوريد اتفاقي نميافته ؛)
نه آقاجان. نه برادر من. باور نمی کنم و خواهش می کنم به کسی هم از این توصیه ها نکنین. احتمال وجود کلستریدیوم بوتولینوم در کنسرو ها کم هست ولی اگر باشه متقاضی ویزای آمریکا به جای آمریکا با بلیطی یک طرفه به سرای باقی مهاجرت خواهد کردSad. پس حتماً حتماً هر کنسروی را پیش از مصرف 20 دقیقه کامل بجوشانید.
http://www.booking.com/landmark/tr/ameri...d=1;inac=1

خیلی راحت هتلهای نزدیک سفارت آ م ر ی کا اینجا پیدا کنید
شنیدم هتل ددمان یه تخفیف خوب داره دبلش شبی ۷۰ دل اره از آژانس جزیره بهشت پرسیدم
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Saeedv13 ، Niushagh ، AFSHIN-PIC ، nina22 ، soruosh ، homayoon13
(2013-03-25 ساعت 23:49)milad_aae نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 21:51)ani_sheiton نوشته:  بچه ها از شما کسی تاحالا جایی بسیار ارزون در آنکارا گیر اورده؟مثلا شبی از 20 تا 30 د_ل_ا_ر البته خیلی پرت نباشه که مجبور شیم مدام سوار تاکسی های گرون شیم تا به مقصد سفارت یا مطب دکتر شیم

سلام دوستان
من 8 روز پیش از آنکارا برگشتم و هاستل han بودم و واقعا عالی بودCool
http://www.expedia.com/Ankara-Hotels-Han...nformation
من 17 فروروردین 2باره آن لاین میشم دوست داشتید برای اونروز پیغام بزاریدBig Grin

دوست خوبم منم تحقیق کردم و برای 2نفر 4شب درمیاد 154 د ل ا ر یا 281 TL .نمیدونم برای زن و شوهر ها مناسبه؟یا نه؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، farmiz ، Saeedv13 ، AFSHIN-PIC ، soruosh ، homayoon13
سلام از دوستان كسي ٨ يا ٩ اپريل مصاحبه داره با هم باشيم.؟!؟
2013AS0005%%%/تعداد نفر يك/انكارا/ تاريخ مصاحبه هفته دوم اپريل/ يكضربCool
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-03-25 ساعت 14:08)lonelyman نوشته:  
(2013-03-24 ساعت 22:37)Sh_Mohajer نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 20:21)lonelyman نوشته:  سلام، دوستان من فراموش كردم فرم رو همراه با مداركم به سفارت ارسال كنم بنظرتون چيكار كنم حالا؟؟؟؟؟

هیچی! همون کاری که من کردم!Big Grin همشو بزنید زیر بغلتون!...روزی که مصاحبه دارید می برید تحویل میدید

تحویل مدارک اولین مرحلس!بنابر این چون هیچ مدرکی ارائه ندادید یه آفیسری اونجاست که میگه اینو بده...اونو بده...همرو که دادید یه کارت بهتون میده که نوشته که فردا (روز کاری بعد) بیاید...بعدشم خداحافظ
فرداش می رید و کار های اداری و مصاحبتون رو انجام می دید.اصلا نگران نباشید

سربلند و پیروز باشید

البته من همه مدارك رو كامل فرستادم و فقط فرم رو نفرستادم كه فكر كنم اونم جداگانه فردا صبح بفرستم بهتره و فكر كنم يك هفته مونده به مصاحبه برسه دستشون چون ما صبح مصاحبه داريم و شب بليط برگشت . بازم ممنون.

سلام ببخشید مگه بازم فرم باید بفرستیم سفارت ؟ ممکنه توضیح بدید ممنون
كيس نامبر: 2013AS6XXX - مصاحبه: می آنکارا- ويزا سبتامبر - ورود به امريكا اكتبر Smile
تشکر کنندگان:
(2013-03-25 ساعت 16:32)daad نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 14:07)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:18)daad نوشته:  
دوستان يه جاي مناسب تر از لحاظ قيمت براي خريد توو آنكارا نميشناسيد؟!
من ٤ شنبه مصاحبه دارم و تا اون موقع وقت داريم براي خريد اما جاي خوبي رو پيدا نكرديم،
هتلمون هم نزديكه كيزلاي هست. سياو هتل.
و بگيد ك چجوري ميشه رفت اونجا.

دوست عزیز:
میتونی به فروشگاههای lccwikiki مراجعه کنی که یه چیزایی خوش قیمت توش پیدا میشه و یا فروشگاه دنیای پوشش از میدون کیزیل آی همون بلوار اتاترک رو ادامه بدی سمت راستت یه مرکز خریده که میبینی و عقب نشینی هم داره اونجا هم بدک نیست اما آنکامال و مرکز کیزیل آی اصلا بدرد نمیخوره و قیمتها از بازار صفویه تهران هم فضایی تره.کلا خیلی دنبال خرید نرو که افسرده میشی از درک ارزش واقعی ریال عزیز.بجاش برو پارکها و موزه ها و جاهای گشتنی.البته میدون اولوس هم یه چیزایی پیدا میکنی که البته در اندازه های میدون فوزیه تهرانه و کمی بی کلاس...اما چاره چیه؟Wink

آره وااقعن افسردگی گرفتمSad اگه جاهای بهتر هم میشناسید بهم بگید ممنون میشم و دقیق تر.. مرسی

(2013-03-25 ساعت 13:16)mohammad fazli نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:55)daad نوشته:  يه سوال توو سفارت كيف و موبايل و سي دي نميشه برد؟! ديگه چيزي هس ك نشه برد؟ هر گونه كيفي اشكال داره؟
توو سفارت چه شكليه؟
دوست عزیز هیچ گونه وسیله ای داخل سفارت نمیشه برد. فقط یک پوشه پلاستیکی که داخلش مدارکتان هست اجازه ورود دارید. بهتر است لپ تاب موبایل سی دی ام پی تیری پلیر و ... را اصلا با خودتون به سفارت نبرید. فقط پوشه مدارک ،خودکار، پول ، شکلات و لبخند Big Grin

(2013-03-25 ساعت 12:26)ASALI نوشته:  لیست لوازم سفر ترکیه : قابل توجه سمانه جان Wink
1- فلاسک چای
2- چایی ساز
3- چای
.
.
.
.
دوستان تاکید میکنم یکی از مهمترین وسایل برای بردن دمپایی است. داخل اتاقها معمولا دمپایی وجود ندارد و برای استفاده از سرویس بهداشتی و حمام بدون دمپایی چندان جالب نیست از طرف دیگر کف اتاق به علت اینکه همیشه با کفش رفت و آمد وجود دارد کثیف است. پس حتما با خود ببرید
آره وااقعن راس می گه .. ازین دمباییا که جنس دسمال کاغزی ان میدن ک خیلی مزخرفه!
wikiki خوب بود مرسی! اما دنیای بوشش بیدا نکردم کجاست کدوم سمت میدون کیزلای؟
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-03-26 ساعت 11:57)Saeedv13 نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 01:31)lonelyman نوشته:  باور كنيد نجوشونده هم بخوريد اتفاقي نميافته ؛)
نه آقاجان. نه برادر من. باور نمی کنم و خواهش می کنم به کسی هم از این توصیه ها نکنین. احتمال وجود کلستریدیوم بوتولینوم در کنسرو ها کم هست ولی اگر باشه متقاضی ویزای آمریکا به جای آمریکا با بلیطی یک طرفه به سرای باقی مهاجرت خواهد کردSad. پس حتماً حتماً هر کنسروی را پیش از مصرف 20 دقیقه کامل بجوشانید.

بالاتر از کیزیلای توو کوچه بس کوجهای نزدیک هتل یه بازار محلی بیدا کردیم که خیلی چیزا و خرت و برت واسه فروش داشت یه المنت لیوانی خریدیم 4 5 لیر که اب جوش میاره واسمون 3 لیوان چای رو ج میدهSmile به دیار باقی هم نخاهیم رفت با کنسرو ها!
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Soap McTavish ، mino2013 ، soruosh ، homayoon13

چشم بابا بزرگ Big Grin بچه ها به حرف های بزرگترها گوش بدین ...
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، daad ، Soap McTavish ، ani_sheiton ، Saeedv13
من توو مراکز خرید ک میرم فشار عصبی بالایی بهم وارد میشه
تنوع اجناس و رنگ ها قشنگ رو مخه
دوستانه مشابه من فراموش نکنید قرص اعصاب بیارید!
تشکر کنندگان: گل نهال ، ani_sheiton ، homayoon13
دوستان عزیز من فردا ساعت 8 مصاحبه دارم . از همگی شما میخوام ک دعام کنید...
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، bayat_r ، ani_sheiton ، Saeedv13 ، r91 ، flower22 ، amir82 ، گل نهال ، AsemanAbee ، soruosh ، homayoon13
(2013-03-26 ساعت 14:56)ani_sheiton نوشته:  

سلام دوستان

دوست خوبم منم تحقیق کردم و برای 2نفر 4شب درمیاد 154 د ل ا ر یا 281 TL .نمیدونم برای زن و شوهر ها مناسبه؟یا نه؟
in hostel kojast?
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، farmiz

موافقم دقیقا!!!!!!همسایه ما 1 دختر دانشجو داشت خدا بیامرزتش با هم خونه ایش تن ماهی نجوشیده خوردن و به رحمت خدا رفته اند

(2013-03-26 ساعت 19:47)daad نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 14:56)ani_sheiton نوشته:  

سلام دوستان

in hostel kojast?
2 کیلومتری کیزیلای هست اسم اونجا cebeci district
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: bayat_r ، farmiz ، Saeedv13 ، daad ، nina22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان