کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها کسی شماره دفتر ترکیش تو تهرانو داره !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
ببخشید من دیشب هر کار کردم نشد بهتون اطلاع بدم
من از ج.ب گرفتم همونی که مامان سایه هم ازش خریدن
من هنوز قطعی نکردم دارم خودم 1 کارایی میکنم
اگه صلاح میدونین تافردا صبر کنین اگه نتیجه داد بهتون میگم، همین جا به همه اعلام میکنم
لطفا شماها هماگه نرخهای خوب گیر میارین خبر بدین
اگه کسیتو تاریخ من داره میره بگه که اگه شد هتل رو با هم بگیریم شاید بشه از خود هتل تخفیف بگیریم
من 3 به 9 دسامبر میرم!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: rezagh ، lilistar
(2012-10-23 ساعت 21:19)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 16:11)r_ent نوشته:  مُردم! بس که به اینور اونور زنگ زدم!!
بهترین نرخی که پیدا کردم رو میگم اگه کسی بهتر از اینو گرفته (از بچه های اول دسامبر) لطفا به منم بگه:
3دسامبر به 9 دسامبر با ماهان 390000 تومان، در صورت تغییر تاریخ 50 یورو میگیرن!!!
هتل:
3* اتاپ نمیدونم چی چی!! برای هر نفر، برای 6 شب 194$
4*آنکارا پلازا: برای هر نفر برای 6 شب 260$

شما چند نفرین؟ - فکر می کنم قیمت اتاق دو تخته رو گفتی چون یک تخته که این نمیشه ؟!!

دو تخته آنكارا پلازا رو به من شبي 50 $ گفته كه 7 شب ميشه 350 $، البته اين قيمت مال 2 روز پيش بود، امروز رو نميدونمSad
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: ASALI ، fire dragon ، SOROUSHSOFT
دوستان دو تخته نفري ٥٠ تا هستش نه دو تخته شبي ٥٠ تا . اين رو اشتباه نكنيد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، Ali DV-2013 ، rezagh ، lilistar ، Saeedv13 ، farmiz
(2012-10-24 ساعت 11:20)sayeh_m نوشته:  دوستان دو تخته نفري ٥٠ تا هستش نه دو تخته شبي ٥٠ تا . اين رو اشتباه نكنيد .

بله سايه خانم، تمامي قيمت هايي كه آژانس هاي مسافرتي اعلام مي كنند اعم از بليط، اتاق يا سوئيت، يك تخته يا دو تخته، ترانسفر و...........همه و همه را براي يك (1) نفر اعلام مي كنند و اين نرخ رو بايد در تعداد نفرات بزرگسال ضرب كنيم.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: ASALI ، fire dragon ، rezagh ، lilistar
(2012-10-24 ساعت 11:03)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها کسی شماره دفتر ترکیش تو تهرانو داره !

خيابان وليعصر، روبروي پارک ملت، برج سايه
تلفن :
23546

استاد مطهري،بين درياي نور و كوه نور، شماره239

888732072-2-8874450
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، rezagh ، Saeedv13
(2012-10-21 ساعت 14:16)sph نوشته:  دوستان ، کسی قیمت بلیط از استانبول به آنکارا رو داره ؟

اینقدر این پست ما بی پاسخ موند که گفتم شاید بهتر باشه خودم جوابشو بدم .

بلیط استانبول به آنکارا رو گرفتم 1 طرفه 99 لیر . 1 ساعت پرواز با ترکیش .
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: کیانا ، amir82 ، lilistar ، mino2013
منم امروز بلیط انکارا رو از ایران ایر برای 3 هفته دیگه خریدم 359 تومان Big Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، rezagh ، ali234
بچه ها يك سايت پيدا كردم كه ايرانيه و ميتونيد توي اين سايت هتل مورد نظر خودتون رو رزرو كنيد و با كارتهاي عضو شبكه شتاب پرداخت كنيد و مهمترين مزيتش اينه كه ريال پرداخت ميكنيد!!!
اماااا فكر ميكنم يه خورده كه چه عرض كنم يه كم بيشتر از يه خورده قيمتاش فضاييه!!!!
شما هم چك كنيد ببينيد من درست ميگم يا اينكه اينا حالشون خوب نيست؟
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، fire dragon ، lilistar ، AFSHIN-PIC
(2012-10-26 ساعت 12:23)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها يك سايت پيدا كردم كه ايرانيه و ميتونيد توي اين سايت هتل مورد نظر خودتون رو رزرو كنيد و با كارتهاي عضو شبكه شتاب پرداخت كنيد و مهمترين مزيتش اينه كه ريال پرداخت ميكنيد!!!
اماااا فكر ميكنم يه خورده كه چه عرض كنم يه كم بيشتر از يه خورده قيمتاش فضاييه!!!!

آقا سروش به نظر من خیلی قیمت هاش نجومی هست ... Sad
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI
سلام دوستان . یه سوال داشتم می خواستم بپرسم بینم ماجرای این طرح تعویض کارتهای پایان خدمت چی هست؟ من این کارت پایان خدمتم رو ترجمه کردم و برای انکارا هم پست کردم الان ممکنه تو فرودگاه جلومو بگیرن بگن چرا کارتتو عوض نکردی ؟ چون عوض نکردی حق خروج از کشور ونداری؟ من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم خیلی به خاطراین موضوع استرس گرفتم لطفا کسایی که واردن منو راهنمایی کنن ممنون
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 22:50)armin1 نوشته:  سلام دوستان . یه سوال داشتم می خواستم بپرسم بینم ماجرای این طرح تعویض کارتهای پایان خدمت چی هست؟ من این کارت پایان خدمتم رو ترجمه کردم و برای انکارا هم پست کردم الان ممکنه تو فرودگاه جلومو بگیرن بگن چرا کارتتو عوض نکردی ؟ چون عوض نکردی حق خروج از کشور ونداری؟ من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم خیلی به خاطراین موضوع استرس گرفتم لطفا کسایی که واردن منو راهنمایی کنن ممنون

سلام، این طرح تازه شروع شده و ظاهراً برای کسانی است که بعد از سال 85 خدمتشون تموم شده(من 2 هفته قبل اقدام کردم)، میشه گفت غیر ممکنه که برای خروج با مشکلی مواجه بشی، نه دیدم و نه شنیده ام که زمان خروج از کشور کارت پایان خدمت رو چک کرده باشند. نگران نباشید.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، saeeds61
(2012-10-26 ساعت 23:12)mehdiii نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 22:50)armin1 نوشته:  سلام دوستان . یه سوال داشتم می خواستم بپرسم بینم ماجرای این طرح تعویض کارتهای پایان خدمت چی هست؟ من این کارت پایان خدمتم رو ترجمه کردم و برای انکارا هم پست کردم الان ممکنه تو فرودگاه جلومو بگیرن بگن چرا کارتتو عوض نکردی ؟ چون عوض نکردی حق خروج از کشور ونداری؟ من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم خیلی به خاطراین موضوع استرس گرفتم لطفا کسایی که واردن منو راهنمایی کنن ممنون

سلام، این طرح تازه شروع شده و ظاهراً برای کسانی است که بعد از سال 85 خدمتشون تموم شده(من 2 هفته قبل اقدام کردم)، میشه گفت غیر ممکنه که برای خروج با مشکلی مواجه بشی، نه دیدم و نه شنیده ام که زمان خروج از کشور کارت پایان خدمت رو چک کرده باشند. نگران نباشید.

من متاسفانه سال 89 خد متم تموم شده Sadامیدوارم اتقاقی نیوفته Sad بازم ممنون از جوابت مرسی

تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 12:23)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها يك سايت پيدا كردم كه ايرانيه و ميتونيد توي اين سايت هتل مورد نظر خودتون رو رزرو كنيد و با كارتهاي عضو شبكه شتاب پرداخت كنيد و مهمترين مزيتش اينه كه ريال پرداخت ميكنيد!!!
این سایت با اینکه تبلیغات خوبی داره ولی اصلا معتبر نیست چند بار دست منو کذاشته توی پوست گردو
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mgolchin13
دوستان من تصمیم دارم از اپارتمان دربست بجای هتل استفاده کنم چون تجربه اش رو در استانبول دارم وبسیار راضی بودم ایا کسی تجربه اش و در انکارا داره؟
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان