کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-26 ساعت 23:12)mehdiii نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 22:50)armin1 نوشته:  سلام دوستان . یه سوال داشتم می خواستم بپرسم بینم ماجرای این طرح تعویض کارتهای پایان خدمت چی هست؟ من این کارت پایان خدمتم رو ترجمه کردم و برای انکارا هم پست کردم الان ممکنه تو فرودگاه جلومو بگیرن بگن چرا کارتتو عوض نکردی ؟ چون عوض نکردی حق خروج از کشور ونداری؟ من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم خیلی به خاطراین موضوع استرس گرفتم لطفا کسایی که واردن منو راهنمایی کنن ممنون

سلام، این طرح تازه شروع شده و ظاهراً برای کسانی است که بعد از سال 85 خدمتشون تموم شده(من 2 هفته قبل اقدام کردم)، میشه گفت غیر ممکنه که برای خروج با مشکلی مواجه بشی، نه دیدم و نه شنیده ام که زمان خروج از کشور کارت پایان خدمت رو چک کرده باشند. نگران نباشید.

این کاملا شانسیه و بستگی به اتفاقات و حوادث داخلی و خارجی داره.
من ماه اپریل میخواستم که برای مصاحبه برم آنکارا و آفیسر یکی از صف ها که ما توش بودیم از همه آقایون کارت سربازی رو چک میکرد، و جالب بود که از نفر جلویی من پرسید سربازی کجا بودی؟ و بعد پرسید درجه روی شونه ی من چیه ؟
واقعا وضع تاسف باری بود، هرچند هیچکس رو برنگردوند و حق این که کسی رو به این خاطر برگردونه هم نداره و فقط قصدشون خراب کردن جو روانیه مسافراست و خب چه چیزی بدتر از اینکه کسی که قراره سوار هواپیما بشه و باید اعصاب آرومی داشته باشه با این بازی روانی دچار آشفتگی کرد

خیالتون راحت باشه، تا حالا هیچکس رو به خاطر نداشتن کارت سربازی برنگردوندن، کسی که گذرنامه داره یعنی وضعیت سربازیشم مشخص شده ست دیگه
تشکر کنندگان: mehdiii ، lilistar ، achi686 ، shaso
(2012-10-27 ساعت 05:47)3rip نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 22:50)armin1 نوشته:  سلام دوستان . یه سوال داشتم می خواستم بپرسم بینم ماجرای این طرح تعویض کارتهای پایان خدمت چی هست؟ من این کارت پایان خدمتم رو ترجمه کردم و برای انکارا هم پست کردم الان ممکنه تو فرودگاه جلومو بگیرن بگن چرا کارتتو عوض نکردی ؟ چون عوض نکردی حق خروج از کشور ونداری؟ من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم خیلی به خاطراین موضوع استرس گرفتم لطفا کسایی که واردن منو راهنمایی کنن ممنون

سلام، این طرح تازه شروع شده و ظاهراً برای کسانی است که بعد از سال 85 خدمتشون تموم شده(من 2 هفته قبل اقدام کردم)، میشه گفت غیر ممکنه که برای خروج با مشکلی مواجه بشی، نه دیدم و نه شنیده ام که زمان خروج از کشور کارت پایان خدمت رو چک کرده باشند. نگران نباشید.

این کاملا شانسیه و بستگی به اتفاقات و حوادث داخلی و خارجی داره.
من ماه اپریل میخواستم که برای مصاحبه برم آنکارا و آفیسر یکی از صف ها که ما توش بودیم از همه آقایون کارت سربازی رو چک میکرد، و جالب بود که از نفر جلویی من پرسید سربازی کجا بودی؟ و بعد پرسید درجه روی شونه ی من چیه ؟
واقعا وضع تاسف باری بود، هرچند هیچکس رو برنگردوند و حق این که کسی رو به این خاطر برگردونه هم نداره و فقط قصدشون خراب کردن جو روانیه مسافراست و خب چه چیزی بدتر از اینکه کسی که قراره سوار هواپیما بشه و باید اعصاب آرومی داشته باشه با این بازی روانی دچار آشفتگی کرد

خیالتون راحت باشه، تا حالا هیچکس رو به خاطر نداشتن کارت سربازی برنگردوندن، کسی که گذرنامه داره یعنی وضعیت سربازیشم مشخص شده ست دیگه

من از زمان شروع این طرح 3 بار از کشور خارج شدم و هیچ مشکلی پیش نیومده . قبلا هم که ماهی 1 بار خارج میشدم توی 8 سال فقط 1 بار ازم در مورد کارت سوال پرسید و اونهم اتفاقی نیفتاد .
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: armin1 ، lilistar ، aziking ، achi686
دوستان لطفا یک نفر به ما بگه چرا بلیط برگشت ماهان انکارا به تهران در تاریخ 13و16و20دسامبر اینقد گرون شده از دو برابر هم بیشتره
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: achi686
بچه امشب از توی هتل توی آنکارا واستون پیام میزارم.یه توصیه میکنم که هتلهای اینجا به مفت نمیارزن.حواستون باشه که مثل من اشتباه نکنین از ایران هتل خوب با ترانسفر فرودگاهی بگیرین مخصوصا بچه دارها حواسشون باشه.من که امشب دپرس شدم واقعا میگما.

در ضمن اینا اندازه گوسفند انگلیسی حالیشون نیست.حتما ترکی بلد باشین که واقعا آدم تو دردسر میوفته اینجا.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: armin1 ، M_Ti ، amir82 ، AsemanAbee ، IN.USA@2013 ، fire dragon ، ASALI ، peyman1355 ، Ali DV-2013 ، mrr777 ، achi686 ، lilistar ، rezagh
(2012-10-29 ساعت 02:19)mea694 نوشته:  بچه امشب از توی هتل توی آنکارا واستون پیام میزارم.یه توصیه میکنم که هتلهای اینجا به مف...................

دوست عزیز از خدا می خوام که بیای و بگی یکضرب ویزا خوشگله رو گرفتید ...

بی زحمت یه قیمت از تک تک واکسن هایی که براتون میزنند رو هم بگیرید اطلاع رسانی کنید که ما یه قیمتی برا واکسنها دستمون بیاد ... و اینکه هزینه از فرودگاه چقدر شده و چه هتلی رفتید ... جلو جلو بگید که بیشتر دعاگویتان شویم...
Big Grin
تشکر کنندگان: amir82 ، AsemanAbee ، fire dragon ، peyman1355 ، mea694 ، achi686
به به میبینم که بچه ها کم کم مستقر شدن و آماده واسه یک نوامبر.. امیدوارم تک تکتون با ویزاهای یک ضرب و دو ضربی که میگیرین مشت محکمی بزنین بر دهان این یکی استکبار !!

بزنین تو گوشش رحمش نکنین این ویزارو .. برید جلو که ما پشتتونیمو منتظر سفرنامه تا خودمونو یه 2 3 هفته دیگه برسونیم ... میدون داری کنین تا ما بیایم !!
دو نقطه دی !
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، armin1 ، refiusa ، sayeh_m ، fire dragon ، peyman1355 ، achi686 ، اهورا-اوِستا
(2012-10-29 ساعت 02:19)mea694 نوشته:  بچه امشب از توی هتل توی آنکارا واستون پیام میزارم.یه توصیه میکنم که هتلهای اینجا به مفت نمیارزن.حواستون باشه که مثل من اشتباه نکنین از ایران هتل خوب با ترانسفر فرودگاهی بگیرین مخصوصا بچه دارها حواسشون باشه.من که امشب دپرس شدم واقعا میگما.

در ضمن اینا اندازه گوسفند انگلیسی حالیشون نیست.حتما ترکی بلد باشین که واقعا آدم تو دردسر میوفته اینجا.

لطف کنید بگین کدوم هتله که راضی نیستین؟....برای ما که تکرار نشه....!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، Ali DV-2013 ، mea694
بچه ها این سایت هم برای رزرو هتل هست ولی در مورد قیمتاش هیچ نظری ندارم چون بنظر خیلی بالاست.....
پیش قراولان انکارا بهتر میتونن راهنمایی کنن.
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 23:55)armin1 نوشته:  

من متاسفانه سال 89 خد متم تموم شده Sadامیدوارم اتقاقی نیوفته Sad بازم ممنون از جوابت مرسی
سلام
منم فكر نكنم مشكلي پيش بياد من خودمم تعويض نكردم البته فكر كنم گير نظام وظيفه بيشتر روي كارت معافيت هست نه كارت پايان خدمت!!!
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: armin1 ، Ali DV-2013
(2012-10-29 ساعت 02:19)mea694 نوشته:  بچه امشب از توی هتل توی آنکارا واستون پیام میزارم.یه توصیه میکنم که هتلهای اینجا به مفت نمیارزن.حواستون باشه که مثل من اشتباه نکنین از ایران هتل خوب با ترانسفر فرودگاهی بگیرین مخصوصا بچه دارها حواسشون باشه.من که امشب دپرس شدم واقعا میگما.

یکم توضیح میدی چه هتلی هستی ؟ از ایران رزرو کردی ؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
شاید واسه دوستانی که قصد سفر به آنکارا , ایروان و یا دوبی ( ابوظبی ) دارن , مفید باشه

این برنامه بر روی موبایل هایی که دارای سخت افزار مربوطه (GPS) هستن نصب کنید و به صورت آفلاین , بدون نیاز به اینترنت مسیر خود را پیدا کنید

Navitel Navigator
[عکس: navitel-5.5.1.0.gif]

For Windows Mobile
For WinCE
Navitel Navigator v5.0.3.397 For Symbian
Navitel Navigator v5.5.1.0 For Android
Navitel Navigator v5.0.3.222 For iOS

نقشه ارمنستان http://www.gpsvsem.ru/map.php?id=584
نقشه امارات http://www.gpsvsem.ru/map.php?id=1029
نقشه ترکیه http://www.gpsvsem.ru/map.php?id=601
(2012-10-29 ساعت 08:56)AsemanAbee نوشته:  

بله دوست گرامي، اگر بزرگواري كنيد و نام هتل و اينكه چند ستاره است رو به ما هم بگيد ممنون ميشيم، ضمنا اگر از دوستان 2012 و 2011 كه آنكارا مصاحبه داشتند اينجا سر مي زنند محبت كنند و اگر از هتلشون راضي بودند اسم هتل و در صورت امكان مشخصات اون رو برامون بنويسند.
من امروز كانفرميشن دكتر رو گرفتم، پيگير تهيه بليط و رزرو هتل هستم و چون بچه كوچك ( 6 ماهه ) دارم برام خيلي خيلي مهمه كه امكانات بهداشتي و به خصوص حرارتي هتل مناسب و درست و حسابي باشه.
از دوستان كسي اگر اسم هتل خوبي با اين شرايط نزديك به سفارت مي شناسند لطف كنند براي بنده و ديگر دوستان بنويسند.

يك دنيا سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، KIMIA2005
(2012-10-29 ساعت 17:33)ASALI نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 17:26)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 08:56)AsemanAbee نوشته:  

بله دوست گرامي، اگر بزرگواري كنيد و نام هتل و اينكه چند ستاره است رو به ما هم بگيد ممنون ميشيم، ضمنا اگر از دوستان 2012 و 2011 كه آنكارا مصاحبه داشتند اينجا سر مي زنند محبت كنند و اگر از هتلشون راضي بودند اسم هتل و در صورت امكان مشخصات اون رو برامون بنويسند.
من امروز كانفرميشن دكتر رو گرفتم، پيگير تهيه بليط و رزرو هتل هستم و چون بچه كوچك ( 6 ماهه ) دارم برام خيلي خيلي مهمه كه امكانات بهداشتي و به خصوص حرارتي هتل مناسب و درست و حسابي باشه.
از دوستان كسي اگر اسم هتل خوبي با اين شرايط نزديك به سفارت مي شناسند لطف كنند براي بنده و ديگر دوستان بنويسند.

يك دنيا سپاسگزارم

پیمان جان ..عمو سعید تو یک جدول تمام هتل هایی که بچه های سالهای قبل رفته بودن رو بر اساس نظرات اونا طبقه بندی کرده ...من نتونستم برات پیداش کنم Sad خیلی خیلی عالیه

من قبلا سيوش كرده بودم البته مطمئن نيستم ورژن آخر باشه. الآن اينجا آپلودش كردم البته با اجازه عمو سعيد Smile
http://persianupload.com/do.php?id=4665
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: ASALI ، peyman1355 ، reza6966 ، achi686 ، aziking ، AsemanAbee ، rezagh ، Saeedv13 ، KIMIA2005 ، آنی
درود بر دوستان گرامي

من بعد از كلي تحقيق بين آژانس هاي مسافرتي، با يك آژانس كه دوست خواهرم توش كار مي كنه آشنا شدم و تماس گرفتم ( البته من هنوز خودم نرفتم و فقط قيمت تلفني گرفتم و حتي نميدونم آدرس آژانس كجاست ! )
براي مثال (7 شب در هتل ريكسوس پنج ستاره+ پرواز چارتر ماهان +صبحانه+ترانسفر فرودگاهي + يك گشت شهري) يكي از آژانس ها بهم نفري 2.115.000 تومان قيمت داد و دقيقا مشابه همين پكيج رو آژانس فوق به من 1.500.000 تومان قيمت داد يعني نفري 615.000 تومن ارزونتر !
به وجدانم سوگند حتي يك ريال هم توي جيب من نميره و چون اينجا مشخصات آژانس رو بنويسم تبليغ حساب ميشه، اگر از دوستان كسي هنوز مثل خودم بليط و هتل را رزرو نكرده پيام خصوصي بديد تا شماره تماس اين آژانس رو بهتون بدم.
اگر هم مديران گرامي اين اجازه رو به بنده ميدن كه نام و شماره تماس آژانس رو بنويسم، بزرگواري كنند و يك پيام خصوصي به بنده بدهند تا همه دوستان بتوانند از اين فرصت استفاده كنند.

به اميد ويزاي يكضرب و بدون دردسر براي همه مون

هميشه شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، reza6966 ، ASALI ، IN.USA@2013 ، پدی ، armin1 ، achi686 ، lilistar ، mdna ، AsemanAbee ، fire dragon ، amir82 ، Saeedv13 ، KIMIA2005 ، ma300me ، آنی ، fari90
آقاپیمان گل فکر نکنم راهنمایی شما تبلیغ حساب بشه باز از لطف حضرتعالی ممنون
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ASALI ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان