کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با سلام مجدد.راستش من جایی را رزرو نکردم با اوتوبوس havas اومدم ulus نفری 10 لیر.بعد باتاکسی 10 لیر میگرفت ببره kizly که هتلاش نزدیک سفارته اما گفت اینجا هتلهاش گرونه و اگه بخام میبرتم یه هتل ارزون توی ulus.خلاصه رفتیم hitit otel که واسه یه اتاق دو تخته واسه 10 شب قرار شد 500 دلار بگیره اما بعدا که اتاقو گرفتیم دیدیم اما گرمایش هتل خراب بود.راستی یادم رفت بگم تاکسی چون یه بار رفت ulus و برگشت ازم 20 لیر گرفت.بعد با صاحب هتل حرف زدم و اونا اتاق دابل با یه هیتر بهم دادم وگفتن واسه ده شب 600 دلار منم قبول نکردم و گفتم همین امشب اینجام که با چک و چونه شد 120 لیر.اما نصفه شب ساعت 2 برقو قطع کردن.نامردا باعث شدن تا صبح بلرزیم.صبح 12 لیر دادم تاکسی آوردم han hostel که یه اتاق چهار تخته با حمام و دستشویی مشترکو شبی 60 لیر یعنی 3 شب 100 دلار بهم داد.واقعا تمیزه و اتو واسه لباساتون هم هست. بعد از اونجا صبح پیاده اومدیم تا دکتر ااونگان لعنتی.یکم واسه تنبلا راهش زیاده ولی پیاده روی بهتر از پول دادن به ایناس.خلاصه ساعت 2ونیم رسیدیم اونگان که گفت برید فردا بیایید که با اصرار من قبول کرد ما رو ببینه.به من و خانمم نوبت دوم کزااز و آبله مرغان رو زد و به بچه هام 3 تا واکسن که دوتاش آبله مرغان و آنفلانزا نوبت دوم واسه بچه هابود.که با آزمایش خون و x ray شد 1200 دلار ناقابل که حرومش باشه.از خونه حتما یه پلو پز برقی با برنج خام و حبوبات و کنسرو میوه نون لیمو بیارین که قیمتا وحشتناکه.یه چیپس اینجا 3000 تومنه.البته اینا رو واسه کسایی گفتم که مثل خودم با هزار دربه دری پول در آوردن نه واسه مرفحین بی درد.راستی من 3000 دلار داشتم که الان فقط 15 لیر و 1520 دلارش مونده که 200 تای دیگش میره واسه هتل(6شبش) و 1320 تا هم واسه سفارت دیگه پولی واسه سوغاتی و غذای بیرون نداریب

البته خدا روشکر خوراکی همه چیز آوردیم اینجا گرسنه نمونیم.امیدوارم کامل و به درد بخور گفته باشم که بتونید از تجربه من استفاده کنید.پس حواستون باشه که 3000 دلار واسه یه خونواده 4 نفره کمترین حد ممکنه یکم بیشتر پول جور کنین.تا 5 نوامبر که مصاحبه امه همتونو به خدا میسپارم
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
یه چیز دیگه که یادم رفت بگم اینه که روی سرویس rooming ایرانسل و همراه اول1 ریال هم حساب باز نکنین که اصلا کار نمیده.من گول اینا رو خوردمو آدرس این han hostel رو به حساب رومینگ که کار میده بر نداشتم بعد که اومدم دیدم ای وای اینجا 1000 تا هتل جور واجوره که همین هاهم تا حالا اسمشو نشنیدن.واسه
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، HRSH ، farmiz ، lilistar ، bardia9 ، amir82 ، studpk ، Saeedv13
واسه همین تمام آدرسهای مورد نیازوحتما توی کاغذ بنویسین. البته اینجایی که الان هستم مثل خوابگاههی خودمون توی دانشگاه ولی هزار برار تمیزتره با اینترنت رایگان و البته سوییت هم داره که شبی 80 لیره البته خدا رو شکر که من نگرفتمش وگرنه پولام به هزینه سفارت قد نمیداد.خلاصه اینم قصه یه کارمند با یه زندگی کارمندی اینوره آب تا امشب بود. در مورد غذا بگم اینجا کباب ترکی از 4 لیر تا 10 لیره و نوشابه هم از 1 لیر تا 2 لیر که البته 1 لیریاش soda هستش و یه بطری آب معدنی هم 1 لیر هستش. بازم یه توصیه دیگه که ساکتون بیشتراز 30 کیلو نباشه که باید وزنشو کم کنین.واینکه حتما حتما حتما از ایران خوراکی به اندازه کافی بیارین.درضمن فهلا اینچا هوا بهاریه و شبها سرده.
تشکر کنندگان: armin1 ، IN.USA@2013 ، achi686 ، SOROUSHSOFT ، HRSH ، Soap McTavish ، lilistar ، bardia9 ، mdna ، aziking ، mgolchin13 ، AsemanAbee ، ensan ، fire dragon ، raham ، studpk
(2012-10-29 ساعت 22:29)mea694 نوشته:  واسه همین تمام آدرسهای مورد نیازوحتما توی کاغذ بنویسین. البته اینجایی که الان هستم مثل خوابگاههی خودمون توی دانشگاه ولی هزار برار تمیزتره با اینترنت رایگان و البته سوییت هم داره که شبی 80 لیره البته خدا رو شکر که من نگرفتمش وگرنه پولام به هزینه سفارت قد نمیداد.خلاصه اینم قصه یه کارمند با یه زندگی کارمندی اینوره آب تا امشب بود. در مورد غذا بگم اینجا کباب ترکی از 4 لیر تا 10 لیره و نوشابه هم از 1 لیر تا 2 لیر که البته 1 لیریاش soda هستش و یه بطری آب معدنی هم 1 لیر هستش. بازم یه توصیه دیگه که ساکتون بیشتراز 30 کیلو نباشه که باید وزنشو کم کنین.واینکه حتما حتما حتما از ایران خوراکی به اندازه کافی بیارین.درضمن فهلا اینچا هوا بهاریه و شبها سرده.

سلام امکانش هست سایت هتل رو بگی مرسی.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز کسی از سفارت آنکارا استعلام برای تایید رسید مدارکش گرفته که جوابش اومده باشه؟ من چهارشنبه هفته پیش ارسال کردم ( هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت خود سفارت که یه فرم رو تکمیل میکنی) اما تا الان جوابی نداده اند....البته فکر کنم سفارت تا فردا تعطیل باشه....
اما اگه کسی استعلام داده و یا حتی جوابش رو گرفته ممنون میشم یه خبری بده......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، fire dragon ، Ali DV-2013
(2012-10-29 ساعت 22:39)achi686 نوشته:  دوستان عزیز کسی از سفارت آنکارا استعلام برای تایید رسید مدارکش گرفته که جوابش اومده باشه؟ من چهارشنبه هفته پیش ارسال کردم ( هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت خود سفارت که یه فرم رو تکمیل میکنی) اما تا الان جوابی نداده اند....البته فکر کنم سفارت تا فردا تعطیل باشه....
آچی جان از طریق ایمیل سفارت باید کدوم گزینه رو انتخاب کنیم ؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
(2012-10-29 ساعت 22:48)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 22:39)achi686 نوشته:  دوستان عزیز کسی از سفارت آنکارا استعلام برای تایید رسید مدارکش گرفته که جوابش اومده باشه؟ من چهارشنبه هفته پیش ارسال کردم ( هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت خود سفارت که یه فرم رو تکمیل میکنی) اما تا الان جوابی نداده اند....البته فکر کنم سفارت تا فردا تعطیل باشه....

سایه جان من اینرو انتخاب کردم( البته اگه سوالت رو درست متوجه شده باشم.... چون ایمیل خودم زدم ، از طریق سایت فرم رو پر کردم )....فکر کنم بیشتر از بقیه به موضوعش میخورد....
what is the status of my immigrant visa case
اینم لینکش هست....
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، armin1 ، aziking ، AsemanAbee ، Ali DV-2013 ، rezagh
(2012-10-29 ساعت 22:52)achi686 نوشته:  

سایه جان من اینرو انتخاب کردم( البته اگه سوالت رو درست متوجه شده باشم.... چون ایمیل خودم زدم ، از طریق سایت فرم رو پر کردم )....فکر کنم بیشتر از بقیه به موضوعش میخورد....
اینم لینکش هست....
منم همین رو دیدم ولی فکر کردم که به موضوع ارسال بسته نمیخوره .راستش من هنوز ایمیل ندادم (تنبلی کردم Tongue) .امشب ایمیل میدم .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI
(2012-10-29 ساعت 22:55)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 22:52)achi686 نوشته:  

اینم لینکش هست....
منم همین رو دیدم ولی فکر کردم که به موضوع ارسال بسته نمیخوره .راستش من هنوز ایمیل ندادم (تنبلی کردم Tongue) .امشب ایمیل میدم .
بله درسته ...خیلی نمیخوره اما از بقیش به نظر من نزدیک تر هست....میخوای وضعیت کیس مهاجرت رو بدونی که بعدا تو متنش توضیح میدی که دقیقا چی میخوای.....
اینم احتمالا به خاطر اون هست که هر تاپیک یه مسئولی بهش تخصیص دادند و من فکر کردم اگه کسی بتونه جواب سوال منو بده باید کسی باشه که بتونه از وضعیت کیس من خبر و یا دسترسی برای جستجو در کیس من داشته باشه....ایمیل رو هم بده...اما من یادم هست تو تالارهای سال قبل خونده بودم به اونهایی که از طریق سایت پر کردند بیشتر جواب داده بودند.....
تشکر کنندگان: sayeh_m ، aziking ، rezagh
(2012-10-29 ساعت 21:59)mea694 نوشته:  با سلام مجدد.راستش من جایی را رزرو نکردم با اوتوبوس havas اومدم ulus نفری 10 لیر.بعد باتاکسی 10 لیر میگرفت ببره kizly که هتلاش نزدیک سفارته اما گفت اینجا هتلهاش گرونه و اگه بخام میبرتم یه هتل ارزون توی ulus.خلاصه رفتیم hitit otel که واسه یه اتاق دو تخته واسه 10 شب قرار شد 500 دلار بگیره اما بعدا که اتاقو گرفتیم دیدیم اما گرمایش هتل خراب بود.راستی یادم رفت بگم تاکسی چون یه بار رفت ulus و برگشت ازم 20 لیر گرفت.بعد با صاحب هتل حرف زدم و اونا اتاق دابل با یه هیتر بهم دادم وگفتن واسه ده شب 600 دلار منم قبول نکردم و گفتم همین امشب اینجام که با چک و چونه شد 120 لیر.اما نصفه شب ساعت 2 برقو قطع کردن.نامردا باعث شدن تا صبح بلرزیم.صبح 12 لیر دادم تاکسی آوردم han hostel که یه اتاق چهار تخته با حمام و دستشویی مشترکو شبی 60 لیر یعنی 3 شب 100 دلار بهم داد.واقعا تمیزه و اتو واسه لباساتون هم هست. بعد از اونجا صبح پیاده اومدیم تا دکتر ااونگان لعنتی.یکم واسه تنبلا راهش زیاده ولی پیاده روی بهتر از پول دادن به ایناس.خلاصه ساعت 2ونیم رسیدیم اونگان که گفت برید فردا بیایید که با اصرار من قبول کرد ما رو ببینه.به من و خانمم نوبت دوم کزااز و آبله مرغان رو زد و به بچه هام 3 تا واکسن که دوتاش آبله مرغان و آنفلانزا نوبت دوم واسه بچه هابود.که با آزمایش خون و x ray شد 1200 دلار ناقابل که حرومش باشه.
دوست عزیز واقعا سپاس از به اشتراک گذاشتن بی منت تجربتون . خیلی به درد بخوره . فقط یه سوال . شما کارت واکسیناسیون پاستور رو برای خودتون و بچه ها برده بودین و این تعداد واکسن باز براتون زدن ؟!! من هم مثل شما کیسم 4 نفره است . فرضم حدود 700-800 دلار بود واسه واکسن و آزمایش . نه 1200$ . میشه بیشتر بهم بگید. البته ا صمیم قلب براتون آرزو کردم که نتیجه سفر براتون خوشایند باشه.
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: ASALI ، M_Ti ، armin1 ، mgolchin13 ، AsemanAbee ، peyman1355 ، Ehsan1358

سلام

بله من مدارکم را با پست 13 اکتبر فرستادم و 17 اکتبر رسید به دستشون و وقتی براشون میل زدم که مدارکم رسیده در تاریخ 19 اکتبر کانفیرمشو برام میل کردن که رسیده و...
شماره کیس:**2013AS6*تاریخ رویت قبولی: May 2 *افراد کیس:1 *مصاحبه: w1 nov*سفارت:آنکارا*کلیرنس:برگه آبی/جواب 35 روز بعد*هتل:240$، مدیکال:150$، غذا و تاکسی:100$،ترجمه:110T
تشکر کنندگان: mdna ، peyman1355
(2012-10-30 ساعت 01:28)farhadfsh نوشته:  

سلام

بله من مدارکم را با پست 13 اکتبر فرستادم و 17 اکتبر رسید به دستشون و وقتی براشون میل زدم که مدارکم رسیده در تاریخ 19 اکتبر کانفیرمشو برام میل کردن که رسیده و...

شما به این آدرس ایمیل زدید؟
ca-ankara@state.gov
اگه آدرسی غیر از این هست ، ممنون میشم بگید....
و با چه پستی ارسال کردید؟
تشکر کنندگان: Ali DV-2013
(2012-10-30 ساعت 01:34)achi686 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:28)farhadfsh نوشته:  

سلام

شما به این آدرس ایمیل زدید؟
ca-ankara@state.gov
اگه آدرسی غیر از این هست ، ممنون میشم بگید....
و با چه پستی ارسال کردید؟

بله همین ادرس البته این ادرس هم هست:
webmasterankara@state.gov
با پست ارامکس فرستادم...
شماره کیس:**2013AS6*تاریخ رویت قبولی: May 2 *افراد کیس:1 *مصاحبه: w1 nov*سفارت:آنکارا*کلیرنس:برگه آبی/جواب 35 روز بعد*هتل:240$، مدیکال:150$، غذا و تاکسی:100$،ترجمه:110T
تشکر کنندگان: achi686 ، armin1 ، mdna ، aziking ، AsemanAbee ، studpk ، mahsa 662547
(2012-10-29 ساعت 22:17)mea694 نوشته:  یه چیز دیگه که یادم رفت بگم اینه که روی سرویس rooming ایرانسل و همراه اول1 ریال هم حساب باز نکنین که اصلا کار نمیده.من گول اینا رو خوردمو آدرس این han hostel رو به حساب رومینگ که کار میده بر نداشتم بعد که اومدم دیدم ای وای اینجا 1000 تا هتل جور واجوره که همین هاهم تا حالا اسمشو نشنیدن.واسه

سيم كارت تركسل هم گرونه تماس با ايران فقط كارت تلفن قيمتش بد نيست قبلا هم خدمت دوستان كه غذاي بيرون واقعا گرونه من با لير ٦٨٠ تومان رفته بودم الان كه ديگه وحشتناكه فقط دونر مرغ بريان قيمتش بد نيست
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mea694 ، lilistar ، ASALI ، mhz_ir
در جواب دوستان باید بگم من سایتی از این هتل ندیدم فقط از طریق سایت booking .com پیداش کردم.و در جواب دوست عزیزی که گفتند کارت واکسن داشتیم باید بگم بله داشتیم و بچه های من البته 3 و4 سالشونه و واسه همین باید مرحله دوم واکسن آنفلانزا رو هم بزنند.البته فکر کنم اگه بچه هاتون بزرگ باشن شاید این واکسنو نخاد.ولی شما ریسک نکنید و حتما 1200 تا واسش کنار بزارین.
تشکر کنندگان: armin1 ، Soap McTavish ، mrr777 ، M_Ti ، bardia9 ، ensan ، studpk ، Saeedv13 ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان