کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-30 ساعت 17:24)mdna نوشته:  [

پس با اين حساب خدا به داد دكتر اونگان برسه، اگر خداي ناكرده قرار باشه همچين كاري رو با من بكنه فكر كنم قيد ويزا و همه چيزو بزنم و بفرستمش همونجا تو مركز درماني اش 6 ماه رو تخت بخوابه ( البته ااگر زنده بمونه ) .
اميدوارم كار اصلا به اونجاها نكشه و مثل بچه خوب كارشو انجام بده و تموم بشه بره پي كارش
دوست عزیز Peyman1355
به نظر میاد بحث و اینها با این دکتر فایده نداره و کار رو بدتر میکنه کما اینکه اعتراضات 2012 ایها و نامه زدن باعث شد امسال اون مطلب که واکسیناسیون ایران رو قبول ندارند تو دستورالعمل سفارت اضافه بشه.پیشنهاد من اینه که خونسردیتونو حفظ کنید و هزینه اضافه رو تحمل کنید.ایشالا بعد از گرفتن شهروندی ا م ر ی ک ا حق و حقوقمون رعایت میشه.اینم بگذارین جزو همه اجهافهایی که تا حالا تو کشور خودمون بهمون شده.ما هم شرایط شما رو داریم و درک میکنیم.کار رو برای خودتون و بعدیها سخت نکنید.
موفق باشید.
[/quote]

به وجدانم سوگند خسته شدم، از اون طرف وضعيت نرخ ارز، از طرف ديگه كلاه برداري و سوء استفاده برخي آژانسهاي مسافرتي، از طرفي ديگه واكسني كه مطابق برنامه واكسيناسيون جهاني مي بايستي رايگان باشه، بخواهد براي هر كدام از ما هر واكسن حداقل 700.000 تومان تمام بشه خوب به هر كسي فشار مياره به خصوص كه من شخصا فردي ايده آليست و رئاليستم و نميتونم به سادگي اين نوع كلاه برداري ها و به خصوص توهين به فهم و شعورم رو تحمل كنم.
شايد يكي از بزرگترين و مهم ترين دلايلي كه پيگير همين مقوله مهاجرت هستم فرار از اين نوع برخورد ها و رفتار هاي ضد بشري و پست و كثيف غير اخلاقيه.
از راهنمايي هاي جنابعالي صميمانه سپاسگزارم،هميشه و همه جا شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: mdna ، reza6966 ، پدی ، ASALI ، ali234 ، mrr777 ، mea694 ، امیر مهاجر ، SOROUSHSOFT ، lilistar ، soheila_chem ، ostokhan ، Niushagh
(2012-10-30 ساعت 16:14)achi686 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:42)farhadfsh نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:34)achi686 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:28)farhadfsh نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 22:39)achi686 نوشته:  دوستان عزیز کسی از سفارت آنکارا استعلام برای تایید رسید مدارکش گرفته که جوابش اومده باشه؟ من چهارشنبه هفته پیش ارسال کردم ( هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت خود سفارت که یه فرم رو تکمیل میکنی) اما تا الان جوابی نداده اند....البته فکر کنم سفارت تا فردا تعطیل باشه....
اما اگه کسی استعلام داده و یا حتی جوابش رو گرفته ممنون میشم یه خبری بده......

سلام

بله من مدارکم را با پست 13 اکتبر فرستادم و 17 اکتبر رسید به دستشون و وقتی براشون میل زدم که مدارکم رسیده در تاریخ 19 اکتبر کانفیرمشو برام میل کردن که رسیده و...

شما به این آدرس ایمیل زدید؟
ca-ankara@state.gov
اگه آدرسی غیر از این هست ، ممنون میشم بگید....
و با چه پستی ارسال کردید؟

بله همین ادرس البته این ادرس هم هست:
webmasterankara@state.gov
با پست ارامکس فرستادم...

بالاخره امروز هم جواب من اومد .....
اما مشکلی که هست اینه که در جواب ایمیل من، یه ایمیل برای تایید وقت مصاحبه و مدارکی رو که باید اصلشون رو بیارم زدن....و هیچ حرفی از اینکه مستقیما اشاره بشه که مدارک رسیده، زده نشده ....
برای شما هم همینطور بوده و یا اینکه مستقیما گفتند که مدارک شما رسیده؟

برای من هم همین ایمیل امد دوست عزیز!نگران نباشید من از بچه هایی که در سالهای قبل به این موضوع برخوده بودند پرسیدم و گفتند همین ایمیل نشانه تایید هست!
شماره کیس:**2013AS6*تاریخ رویت قبولی: May 2 *افراد کیس:1 *مصاحبه: w1 nov*سفارت:آنکارا*کلیرنس:برگه آبی/جواب 35 روز بعد*هتل:240$، مدیکال:150$، غذا و تاکسی:100$،ترجمه:110T
تشکر کنندگان: achi686
اقا پیمان عزیز ان شاله این نیز بگذرد :: هرچند کمی سخت است .هرموقع ناراحت بودی چهره فرزندت را نگاه کن که اغلب این مرارتها برای اوست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، peyman1355 ، AsemanAbee ، lilistar ، rezagh
(2012-10-30 ساعت 16:14)achi686 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:42)farhadfsh نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:34)achi686 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:28)farhadfsh نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 22:39)achi686 نوشته:  دوستان عزیز کسی از سفارت آنکارا استعلام برای تایید رسید مدارکش گرفته که جوابش اومده باشه؟ من چهارشنبه هفته پیش ارسال کردم ( هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت خود سفارت که یه فرم رو تکمیل میکنی) اما تا الان جوابی نداده اند....البته فکر کنم سفارت تا فردا تعطیل باشه....
اما اگه کسی استعلام داده و یا حتی جوابش رو گرفته ممنون میشم یه خبری بده......

سلام

بله من مدارکم را با پست 13 اکتبر فرستادم و 17 اکتبر رسید به دستشون و وقتی براشون میل زدم که مدارکم رسیده در تاریخ 19 اکتبر کانفیرمشو برام میل کردن که رسیده و...

شما به این آدرس ایمیل زدید؟
ca-ankara@state.gov
اگه آدرسی غیر از این هست ، ممنون میشم بگید....
و با چه پستی ارسال کردید؟

بله همین ادرس البته این ادرس هم هست:
webmasterankara@state.gov
با پست ارامکس فرستادم...

بالاخره امروز هم جواب من اومد .....
اما مشکلی که هست اینه که در جواب ایمیل من، یه ایمیل برای تایید وقت مصاحبه و مدارکی رو که باید اصلشون رو بیارم زدن....و هیچ حرفی از اینکه مستقیما اشاره بشه که مدارک رسیده، زده نشده ....
برای شما هم همینطور بوده و یا اینکه مستقیما گفتند که مدارک شما رسیده؟

سلام دوستان
من از برندگان 2013 هستم
می خواستم بدونم آیا به همراه مدارکی که ترجمه کردیم و باید به سفارت آنکارا ارسال کنیم،لازمه که اون 2 تا فرمی که یکی contact information sheet هست و یکی دیگش مجددا اطلاعات تحصیلی و شغلی به اضافه سفرهای خارجی که داشتیم را خواسته؛ اینها رو هم الزاما باید پر کنیم و بفرستیم؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 17:42)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 17:24)mdna نوشته:  [

پس با اين حساب خدا به داد دكتر اونگان برسه، اگر خداي ناكرده قرار باشه همچين كاري رو با من بكنه فكر كنم قيد ويزا و همه چيزو بزنم و بفرستمش همونجا تو مركز درماني اش 6 ماه رو تخت بخوابه ( البته ااگر زنده بمونه ) .
اميدوارم كار اصلا به اونجاها نكشه و مثل بچه خوب كارشو انجام بده و تموم بشه بره پي كارش
دوست عزیز Peyman1355
به نظر میاد بحث و اینها با این دکتر فایده نداره و کار رو بدتر میکنه کما اینکه اعتراضات 2012 ایها و نامه زدن باعث شد امسال اون مطلب که واکسیناسیون ایران رو قبول ندارند تو دستورالعمل سفارت اضافه بشه.پیشنهاد من اینه که خونسردیتونو حفظ کنید و هزینه اضافه رو تحمل کنید.ایشالا بعد از گرفتن شهروندی ا م ر ی ک ا حق و حقوقمون رعایت میشه.اینم بگذارین جزو همه اجهافهایی که تا حالا تو کشور خودمون بهمون شده.ما هم شرایط شما رو داریم و درک میکنیم.کار رو برای خودتون و بعدیها سخت نکنید.
موفق باشید.

به وجدانم سوگند خسته شدم، از اون طرف وضعيت نرخ ارز، از طرف ديگه كلاه برداري و سوء استفاده برخي آژانسهاي مسافرتي، از طرفي ديگه واكسني كه مطابق برنامه واكسيناسيون جهاني مي بايستي رايگان باشه، بخواهد براي هر كدام از ما هر واكسن حداقل 700.000 تومان تمام بشه خوب به هر كسي فشار مياره به خصوص كه من شخصا فردي ايده آليست و رئاليستم و نميتونم به سادگي اين نوع كلاه برداري ها و به خصوص توهين به فهم و شعورم رو تحمل كنم.
شايد يكي از بزرگترين و مهم ترين دلايلي كه پيگير همين مقوله مهاجرت هستم فرار از اين نوع برخورد ها و رفتار هاي ضد بشري و پست و كثيف غير اخلاقيه.
از راهنمايي هاي جنابعالي صميمانه سپاسگزارم،هميشه و همه جا شاد و تندرست باشيد
[/quote]

دوستان عزیز، من قبلا هم پیشنهاد دادم هر کسی که میخواد با این دکتر پول دوست برخورد نداشته باشه و پول زور نده بهتره بره به استانبول و بیمارستان امریکایی ها.
اینجوری با یک تیر چند نشون می زنید:
هزینه اضافی به دکتر نمی دید و به جای اون یه مقداری هزینه رفت و امد از استانبول به انکارا رو پرداخت می کنید.
از دیدنیهای استانبول استفاده می کنید و یه سفر سیاحتی هم خواهید داشت.
با کم شدن مراجعین، ممکنه دکتر هم یه جورایی متوجه بشه که کارش اشتباهه ( البته اینو شک دارم.) Cool
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ali234 ، ASALI ، studpk ، peyman1355 ، Saeedv13 ، f1f
دوستان منم فردا عازم آنكارا هستم. با پرواز تركيش غير مستقيم و هتل Risiss كه از booking.com رزرو كردم و اميدوارم كه خوب باشه. دابل شبي 80 دلار. حتما از اونجا خبر ميدم در مورد هزينه ها، آب و هوا، مديكال و و و. برام دعا كنين همه چي خوب پيش بره Smile
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: mdna ، ASALI ، sayeh_m ، achi686 ، afs ، M_Ti ، peyman1355 ، Ali DV-2013 ، fire dragon ، AsemanAbee ، Emma_a432 ، lilistar ، Saeedv13
پیمان خان واقعا ناراحتی تون رو درک میکنم. منم تمام نگرانیم این هم هزینه نامعقوله. امیدوارم ویزای یک ضرب بگیرید تا لااقل کمی از ناراحتی تون جبران بشه. دختر من هم 4 ساله و نیمه است هر واکسن رو چقدر حساب کرد؟؟؟ آخه ما ترسیدیم اینجا واکسن آنفولانزا بزنیم چون گفتن تقلبی اش اومده تو بازار گفتیم بذاریم اونگان بزنه دلش خنک شه ولی اگه قراره این همه هزینه کنیم خوب باید یه فکر دیگه کرد؟؟!!!! لطفا قیمت واکسن آنفولانزا رو بگید چقد شد؟؟؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، peyman1355
سلام ما هم انکارا هستیم .

توجه داشته باشید که دکتر اونگان برای بچه های کوچک ، واکسن هموفیلوس انفلونزا ( یا همون انفلونزا تایپ B یا همون مننژیت ) رو تزریق می کنه + مرحله دوم انفلونزا + آبله مرغون

حتما این سه واکسن رو تزریق می کند. هزینه مدیکال ما حدود 750 دلار شد. با اینکه همه واکسنها رو زده بودیم.

واکسنهایی که به ما تزریق شد : خودم هیچی. همسرم : ابله مرغان. بچه : انفلونزا مرحله دوم+ انفلونزا تایپ B + ابله مرغان

هزینه واکسن ابله مرغان حدود 75 دلاره هزینه تست ابله مرغان 63 لیر.

برای صرفه جویی واکسن تهران بزنید ولی بدونید که اقای اونگان اینجا درهر صورت نمیزاره بدون واکسن از در برید بیرون بخصوص بچه دارها.

اونگان کاملا انگلیسی صحبت می کنه برخلاف اینکه شنیده بودیم فارسی هم بلده . من کاملا انگلیسی باهاش صحبت کردم گفت که راجع به واکسن چونه نزنید چون همین ها رو هم میتونستیم قبول نکنیم ولی قبول می کنیم اما چونه نزنید ایرانیها قبلا خطا زیاد داشتن. متاسفانه نمیشه باهاش وارد بحث شد. فقط باید تحمل کنید در امریکا ده ها برابر این هزینه رو باید متحمل بشید به هدف نهاییتون فکر کنید.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، mea694 ، M_Ti ، Ali DV-2013 ، mitme ، AsemanAbee ، payam62 ، mgolchin13 ، amir82 ، far-dv2013 ، lilistar ، rezagh ، Saeedv13
(2012-10-31 ساعت 00:16)nedh نوشته:  سلام ما هم انکارا هستیم .

توجه داشته باشید که دکتر اونگان برای بچه های کوچک ، واکسن هموفیلوس انفلونزا ( یا همون انفلونزا تایپ B یا همون مننژیت ) رو تزریق می کنه + مرحله دوم انفلونزا + آبله مرغون

حتما این سه واکسن رو تزریق می کند. هزینه مدیکال ما حدود 750 دلار شد. با اینکه همه واکسنها رو زده بودیم.

واکسنهایی که به ما تزریق شد : خودم هیچی. همسرم : ابله مرغان. بچه : انفلونزا مرحله دوم+ انفلونزا تایپ B + ابله مرغان

برای صرفه جویی واکسن تهران بزنید ولی بدونید که اقای اونگان اینجا درهر صورت نمیزاره بدون واکسن از در برید بیرون بخصوص بچه دارها.

اونگان کاملا انگلیسی صحبت می کنه برخلاف اینکه شنیده بودیم فارسی هم بلده . من کاملا انگلیسی باهاش صحبت کردم گفت که راجع به واکسن چونه نزنید چون همین ها رو هم میتونستیم قبول نکنیم ولی قبول می کنیم اما چونه نزنید ایرانیها قبلا خطا زیاد داشتن. متاسفانه نمیشه باهاش وارد بحث شد. فقط باید تحمل کنید در آمریکا ده ها برابر این هزینه رو باید متحمل بشید به هدف نهاییتون فکر کنید.
ممنون ....فقط از مدت زمان لازم برای تست آبله مرغون هم خبر دارید؟ در واقع چند روزه جواب رو میده؟ یعنی اگه اونهایی که مجرد هستند و رو 2 روز حساب کردند، از دکتر بخواهند که تست آنتی بادی آبله ازشون بگیرن، تو همون دوروز ( روز اول تست انجام بشه، روز دوم جواب بده ) تموم میشه ؟
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: Ali DV-2013
صرفا برای بچه دارها می نویسم چون خودم خیلی نگران بودم:
تست سل بچه ها مثل تست پنی سیلین هست و سوزن رو زیر پوست نگه میداره چند ثانیه طول می کشه. دکتر ازتون میخواد بچه رو روی پاتون بنشانید و تست رو می گیره و دورش رو علامت می زاره. قد و وزن بچه رو شخصا خودش اندازه می گیره. 4 روز بعد باید بچه رو ببرید جاش رو ببینه.

دکتر راجع به تستهای بینایی و شنوایی و سابقه جراحی و حتی نوع مولتی ویتامین هم پرسید البته چون من انگلیش مسلط هستم زیاد صحبت کردیم شاید از همه نپرسه.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، AsemanAbee ، mgolchin13 ، far-dv2013 ، lilistar

سلام دوستان
من از برندگان 2013 هستم
می خواستم بدونم آیا به همراه مدارکی که ترجمه کردیم و باید به سفارت آنکارا ارسال کنیم،لازمه که اون 2 تا فرمی که یکی contact information sheet هست و یکی دیگش مجددا اطلاعات تحصیلی و شغلی به اضافه سفرهای خارجی که داشتیم را خواسته؛ اینها رو هم الزاما باید پر کنیم و بفرستیم؟
[/quote]

دوست عزیز دستورالعمل جدید تنها حاوی یه صفحه contact information هست و احتیاجی به پر کردن صفحه دوم و ارسال آن نیست....( تنها برای اطمینان میتوانید صفحه دوم رو پر کنید و همراه خود روز مصاحبه ببرید)
اما صفحه اول اطلاعات و در صورتی که فرم هایی که برای کی سی سی فرستادید اگه آپدیت شده، و سایر مدارک رو برای سفارت ارسال کنید....
[/quote]

سلام و خیلی ممنون از راهنماییتون
فقط میشه لطفا بگید دستورالعمل جدید را که فرمودید از کجا می تونم دانلود کنم(یعنی دستورالعملی که مدارک ارسالی را مشخص کرده)
تشکر کنندگان:
(2012-10-31 ساعت 00:23)achi686 نوشته:  
(2012-10-31 ساعت 00:16)nedh نوشته:  سلام ما هم انکارا هستیم .

اونگان کاملا انگلیسی صحبت می کنه برخلاف اینکه شنیده بودیم فارسی هم بلده . من کاملا انگلیسی باهاش صحبت کردم گفت که راجع به واکسن چونه نزنید چون همین ها رو هم میتونستیم قبول نکنیم ولی قبول می کنیم اما چونه نزنید ایرانیها قبلا خطا زیاد داشتن. متاسفانه نمیشه باهاش وارد بحث شد. فقط باید تحمل کنید در آمریکا ده ها برابر این هزینه رو باید متحمل بشید به هدف نهاییتون فکر کنید.
ممنون ....فقط از مدت زمان لازم برای تست آبله مرغون هم خبر دارید؟ در واقع چند روزه جواب رو میده؟ یعنی اگه اونهایی که مجرد هستند و رو 2 روز حساب کردند، از دکتر بخواهند که تست آنتی بادی آبله ازشون بگیرن، تو همون دوروز ( روز اول تست انجام بشه، روز دوم جواب بده ) تموم میشه ؟

خواهش می کنم. شما اگر جای ابله مرغان واضح نداشته باشید حتما خود واکسن تزریق میشه من چون بالای 20 سالگی ابله مرغون گرفتم و ساین داشتم مجبور بود نزنه. برام تست نوشت. جوابش یک روز بعد حاضر میشه.تیتر من و همسرم هردو مثبت بود ولی برای همسرم تزریق کرد بدون اینکه ازش بپرسه من از اول شروع کردم باهاش صحبت کردن راجع به سابقه واکسنها و راستش گفتم واکسنی اگه می زنید باید اسمش رو بدونم بخصوص برای بچه ام. وگرنه حتی اینقدر واضح نمی گه که چی داره تزریق می کنه. من مجبورش کردم که توضیح بده.

باز هم تاکید می کنم دکتر کاملا انگلیسی صحبت می کنه. تک و توک فارسی. بهتره مسلط باشید حداقل در این حد که بتونید باهاش در مورد سابقه واکسن خودتون و بچه صحبت کنید . موفق باشید.
تشکر کنندگان: achi686 ، afs ، peyman1355 ، AsemanAbee ، mdna ، Szsanazsz ، lilistar ، rezagh ، Saeedv13
(2012-10-31 ساعت 00:24)bamboo نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 20:42)achi686 نوشته:  

سلام دوستان
من از برندگان 2013 هستم

دوست عزیز دستورالعمل جدید تنها حاوی یه صفحه contact information هست و احتیاجی به پر کردن صفحه دوم و ارسال آن نیست....( تنها برای اطمینان میتوانید صفحه دوم رو پر کنید و همراه خود روز مصاحبه ببرید)
اما صفحه اول اطلاعات و در صورتی که فرم هایی که برای کی سی سی فرستادید اگه آپدیت شده، و سایر مدارک رو برای سفارت ارسال کنید....
[/quote]

سلام و خیلی ممنون از راهنماییتون
فقط میشه لطفا بگید دستورالعمل جدید را که فرمودید از کجا می تونم دانلود کنم(یعنی دستورالعملی که مدارک ارسالی را مشخص کرده)
[/quote]

این لینکش هست....
http://turkey.usembassy.gov/visa_forms.html
در این صفحه قسمت هایپر لینک ، گزینه دوم
Instructions for Diversity Visas (PDF 128 KB)
رو دانلود کنید و در انتهای دستورالعمل، فرم یه صفحه ای هست.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: farmiz ، AsemanAbee ، Ali DV-2013 ، mdna ، rezagh
به خدا تا جاییکه میتونید برید بیمارستان آمریکایی استانبول. اقلا پول بیشتر رو به اونگان ندادید برای تفریح و گشت و گذار خودتون دادید.
وقتی مردم راضی نیستند، این پولی که ازشون میگیره خوردن نداره! حالا دلیل و بهانه‌اش هر چی میخواد باشه.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Acaro ، nedh ، mrr777 ، afs ، sayeh_m ، achi686 ، raham ، ASALI ، dreamer60 ، peyman1355 ، Ali DV-2013 ، farmiz ، fire dragon ، mehdiii ، Szsanazsz ، payam62 ، mgolchin13 ، amir82 ، lilistar ، rezagh
کارت واکسن کامل برای بزرگسال به این صورته :

mmr: دوبار به فاصله یکماه

کزاز دیفتری (Td) : دوبار به فاصله یکماه

هپاتیت : سه بار ( یا کمتر اگه نرسیدید مساله ای نیست بقیه اش باشه ایران یا آمریکا، کلا ضروری نیست اما برای سلامت خودتون مهمه )

آنفلونزای فصلی : یکبار

-------------------------------------------------

کارت واکسن بچه :

به غیر از واکسنهایی که اخیرا در ایران تزریق میشه.

انفلونزا type B یا همون مننژیت

انفلونزای فصلی : 2 بار به فاصله یکماه

آبله مرغان.

دکتر تاکید کرد که یک مرحله از سه گانه اطفال رو که مربوط به شش سالگی هست حتما در امریکا تزریق بشه.

(2012-10-31 ساعت 00:41)امیر مهاجر نوشته:  به خدا تا جاییکه میتونید برید بیمارستان آمریکایی استانبول. اقلا پول بیشتر رو به اونگان ندادید برای تفریخ و گشت و گذار خودتون دادید.
وقتی مردم راضی نیستند، این پولی که ازشون میگیره خوردن نداره! حالا دلیل و بهانه‌اش هر چی میخواد باشه.

همه ناراضی از مطب میان بیرون. بدا به حال ما ایرانیا که حتی اعتراض هم جایی ندارد فقط صبر و صبر...
تشکر کنندگان: mea694 ، afs ، achi686 ، sayeh_m ، ASALI ، HRSH ، امیر مهاجر ، peyman1355 ، mdna ، s.s.h ، payam62 ، mgolchin13 ، lilistar ، rezagh ، Saeedv13 ، f1f

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان