کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-30 ساعت 04:21)mea694 نوشته:  در جواب دوستان باید بگم من سایتی از این هتل ندیدم فقط از طریق سایت booking .com پیداش کردم.و در جواب دوست عزیزی که گفتند کارت واکسن داشتیم باید بگم بله داشتیم و بچه های من البته 3 و4 سالشونه و واسه همین باید مرحله دوم واکسن آنفلانزا رو هم بزنند.البته فکر کنم اگه بچه هاتون بزرگ باشن شاید این واکسنو نخاد.ولی شما ریسک نکنید و حتما 1200 تا واسش کنار بزارین.

سلام مهدي جان، اين اقاي دكتر خيلي دندونگرد شده، برايت ارزوي ويزاي يك ضرب رو دارم تا خوشحالي ناشي از اون ناراحتي پرداخت اين پولهاي زور رو پاك كنه.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: lilistar ، AsemanAbee ، mea694 ، ASALI
(2012-10-30 ساعت 01:10)sph نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 21:59)mea694 نوشته:  با سلام مجدد.راستش من جایی را رزرو نکردم با اوتوبوس havas اومدم ulus نفری 10 لیر.بعد باتاکسی 10 لیر میگرفت ببره kizly که هتلاش نزدیک سفارته اما گفت اینجا هتلهاش گرونه و اگه بخام میبرتم یه هتل ارزون توی ulus.خلاصه رفتیم hitit otel که واسه یه اتاق دو تخته واسه 10 شب قرار شد 500 دلار بگیره اما بعدا که اتاقو گرفتیم دیدیم اما گرمایش هتل خراب بود.راستی یادم رفت بگم تاکسی چون یه بار رفت ulus و برگشت ازم 20 لیر گرفت.بعد با صاحب هتل حرف زدم و اونا اتاق دابل با یه هیتر بهم دادم وگفتن واسه ده شب 600 دلار منم قبول نکردم و گفتم همین امشب اینجام که با چک و چونه شد 120 لیر.اما نصفه شب ساعت 2 برقو قطع کردن.نامردا باعث شدن تا صبح بلرزیم.صبح 12 لیر دادم تاکسی آوردم han hostel که یه اتاق چهار تخته با حمام و دستشویی مشترکو شبی 60 لیر یعنی 3 شب 100 دلار بهم داد.واقعا تمیزه و اتو واسه لباساتون هم هست. بعد از اونجا صبح پیاده اومدیم تا دکتر ااونگان لعنتی.یکم واسه تنبلا راهش زیاده ولی پیاده روی بهتر از پول دادن به ایناس.خلاصه ساعت 2ونیم رسیدیم اونگان که گفت برید فردا بیایید که با اصرار من قبول کرد ما رو ببینه.به من و خانمم نوبت دوم کزااز و آبله مرغان رو زد و به بچه هام 3 تا واکسن که دوتاش آبله مرغان و آنفلانزا نوبت دوم واسه بچه هابود.که با آزمایش خون و x ray شد 1200 دلار ناقابل که حرومش باشه.
دوست عزیز واقعا سپاس از به اشتراک گذاشتن بی منت تجربتون . خیلی به درد بخوره . فقط یه سوال . شما کارت واکسیناسیون پاستور رو برای خودتون و بچه ها برده بودین و این تعداد واکسن باز براتون زدن ؟!! من هم مثل شما کیسم 4 نفره است . فرضم حدود 700-800 دلار بود واسه واکسن و آزمایش . نه 1200$ . میشه بیشتر بهم بگید. البته ا صمیم قلب براتون آرزو کردم که نتیجه سفر براتون خوشایند باشه.

دوست گرامي بابت تجربيات بسيار ارزشمند شما سپاسگزارم

سوالي دارم، به شما و همسرتون نوبت دوم واكسن هاي كزاز و آبله مرغان رو زد؟ يعني چي؟ اين واكسن ها تا جاييكه من ميدونم اصلا و ابدا نيازي به نوبت دوم ندارن ؟؟؟
اين دكتر اونگان ظاهرا براي خودش خوب كاسبي راه انداخته، خدا بهش رحم كنه باهاش اونجا درگير نشم چون به هيچ قيمتي اجازه نميدم ما رو موش آزمايشگاهي بكنه، همسر من خودش پرستاره و كاملا از اين مسائل آگاهي داره، دعا ميكنم اين حماقت رو نكنه كه بخواد به ما واكسني رو خارج از قوانين و اصول پزشكي تزريق كنه و گرنه..........

(2012-10-29 ساعت 20:15)پدی نوشته:  آقاپیمان گل فکر نکنم راهنمایی شما تبلیغ حساب بشه باز از لطف حضرتعالی ممنون

دوست گرامي

از محبت شما سپاسگزارم اما چون هر كدام ار فروم ها شرايط و قوانين خاص خودشون رو دارند و من هم 100% با قوانين اين سايت آشنايي كامل ندارم، از اين جهت قبل از اينكار از مديران محترم اجازه اينكار رو خواستم.
فعلا هنوز كسي از اين بزرگواران به من ايميلي در اين زمينه نزده و به چند نفر از دوستان شماره تلفن آژانس مذكور رو دادم.
حالا هر موقع مديران عزيز اين اجازه رو به بنده دادند، من شماره تماس و اطلاعات مورد نياز را روي تاپيك مي گذارم تا همه دوستان از اون بتوانند استفاده كنند ( تا من هم ناچار نباشم به تك تك عزيزان پيام خصوصي بزنم وBig Grin )

شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT
(2012-10-30 ساعت 15:25)ASALI نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 04:21)mea694 نوشته:  در جواب دوستان باید بگم من سایتی از این هتل ندیدم فقط از طریق سایت booking .com پیداش کردم.و در جواب دوست عزیزی که گفتند کارت واکسن داشتیم باید بگم بله داشتیم و بچه های من البته 3 و4 سالشونه و واسه همین باید مرحله دوم واکسن آنفلانزا رو هم بزنند.البته فکر کنم اگه بچه هاتون بزرگ باشن شاید این واکسنو نخاد.ولی شما ریسک نکنید و حتما 1200 تا واسش کنار بزارین.

mmr یا سه گانه دیفتری کزاز سیاه سرفه باید 2 مرحله تزریق بشه .درسته . ولی مرحله دوم واکسن آنفولانزا چیه دیگه ؟ جدیده !!!!
این اونگان اگه مونده از خودش واکسن اختراع کنه این کارو میکنهCool

(2012-10-29 ساعت 19:05)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

من بعد از كلي تحقيق بين آژانس هاي مسافرتي، با يك آژانس كه دوست خواهرم توش كار مي كنه آشنا شدم و تماس گرفتم ( البته من هنوز خودم نرفتم و فقط قيمت تلفني گرفتم و حتي نميدونم آدرس آژانس كجاست ! )
براي مثال (7 شب در هتل ريكسوس پنج ستاره+ پرواز چارتر ماهان +صبحانه+ترانسفر فرودگاهي + يك گشت شهري) يكي از آژانس ها بهم نفري 2.115.000 تومان قيمت داد و دقيقا مشابه همين پكيج رو آژانس فوق به من 1.500.000 تومان قيمت داد يعني نفري 615.000 تومن ارزونتر !
به وجدانم سوگند حتي يك ريال هم توي جيب من نميره و چون اينجا مشخصات آژانس رو بنويسم تبليغ حساب ميشه، اگر از دوستان كسي هنوز مثل خودم بليط و هتل را رزرو نكرده پيام خصوصي بديد تا شماره تماس اين آژانس رو بهتون بدم.
اگر هم مديران گرامي اين اجازه رو به بنده ميدن كه نام و شماره تماس آژانس رو بنويسم، بزرگواري كنند و يك پيام خصوصي به بنده بدهند تا همه دوستان بتوانند از اين فرصت استفاده كنند.

به اميد ويزاي يكضرب و بدون دردسر براي همه مون

هميشه شاد و تندرست باشيد
پیمان جان
تبلیغات توی سایت غیر مجازه . دوستان میتونن توی خصوصی سوال کنن ولی به نظرم بهتره اول خودتون برین و وقتی بلیط و هتل رو گرفتین و پول رو پرداخت کردین بعد اینجا اعلام کنید برای اینکه تا وقتی اونجا نرفتین و خرید نکردین نمیشه مطمئن بود . این رو به خاطر اینجا نمیگم برای خودتون میگم .به هر حال هتل هایی مثل ریکسوس قیمتهای بالایی دارن ولی 650 هزار تومان اختلاف قیمت توی این شرایط کمی عجیبه فقط در صورتی ممکنه که اینها قبلا" هتل رو ریالی رزرو کرده باشن که با توجه به تاریخ سفر بعید میدونم ولی باز هم اونجا برین و سوال کنید بهتره Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، mea694
(2012-10-30 ساعت 15:05)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:10)sph نوشته:  [quote='mea694' pid='229731' dateline='1351531740']

سوالي دارم، به شما و همسرتون نوبت دوم واكسن هاي كزاز و آبله مرغان رو زد؟ يعني چي؟ اين واكسن ها تا جاييكه من ميدونم اصلا و ابدا نيازي به نوبت دوم ندارن ؟؟؟
اين دكتر اونگان ظاهرا براي خودش خوب كاسبي راه انداخته، خدا بهش رحم كنه باهاش اونجا درگير نشم چون به هيچ قيمتي اجازه نميدم ما رو موش آزمايشگاهي بكنه، همسر من خودش پرستاره و كاملا از اين مسائل آگاهي داره، دعا ميكنم اين حماقت رو نكنه كه بخواد به ما واكسني رو خارج از قوانين و اصول پزشكي تزريق كنه و گرنه..........

(2012-10-29 ساعت 20:15)پدی نوشته:  آقاپیمان گل فکر نکنم راهنمایی شما تبلیغ حساب بشه باز از لطف حضرتعالی ممنون

پيمان جان اين آقا متاسفانه به خوردن حروم عادت كرده و نميشه باهاش كاري كرد Sad
پسر دايي من 20 جون امسال مصاحبه داشت و خودش هم دكتر بود!!! بعد از اينكه با آقاي دكتر كلي بگو و بخند هم داشتند و ايشون هم متوجه شدند كه پسر دايي من دكتر هست با اين وجود بعد از بگو و بخند رو به پسر داييم كرد و گفت: واكسن TD رو كه بايد بزني چون فقط يكبار زدي و اين واكسن 2 مرحله اي هست براي آبله مرغان هم تست بنويسم يا واكسنشو ميزني؟؟؟؟
پسر داييم هم كه از تعجب وا مونده بود بهش گفت كه آبله مرغان رو گرفتم ولي ديگه باهات بحثي ندارم هر چي ميخاي بزن!!!
اونم يك TD و يك آبله مرغان بهشون زده بود و با تست خون و عكس قفسه سينه خودش و خانومش روي هم 525 دلار پياده شده بودند با اينكه كارت واكسن كاملي داشتند و تست آبله مرغان رو هم از ايران گرفته بودند.
حتي ميگفت يكي قبل از ما رفته بود پيش دكتر و سر واكسن آبله مرغان با دكتر دعواش شده بود و پافشاري كرده بود كه من آبله مرغان گرفته ام و دكتر هم ازش قبول نكرده بود و براش تست نوشته بود. پسر داييم ميگفت روز بعد كه براي گرفتن نتيجه آزمايشات رفته بوديم همون پسر رو ديديم كه داشت به زمين و زمان فحش ميداد و ميگفت اينا از مخصوصا" آزمايش آبله مرغان منو منفي زدن و قسم ميخورد كه من آبله مرغان گرفتم بعد كه پسر داييم باهاش صحبت كرد مثل اينكه نتيجه تست آبله مرغانش رو هم منفي زده بودند و متاسفانه هم هزينه تست آبله مرغان رو ازش گرفتن و هم واكس آبله مرغان رو به زور بهش زده بودن!!!
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: sayeh_m ، peyman1355 ، amir82 ، bardia9 ، lilistar ، mrr777 ، امیر مهاجر ، rezagh
دوستان دقت کنید از فرودگاه تا میدان کیزیلای باید خط اتوبوس EGO رو سوار بشید. نه havas . نفری 5 لیر. ( البته اگه هتلتون نزدیک میدون کیزیلای هست )
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mdna ، achi686 ، SOROUSHSOFT ، amir82 ، ASALI ، lilistar ، farhadfsh ، M_Ti ، rezagh ، f1f
پیمان جان
تبلیغات توی سایت غیر مجازه . دوستان میتونن توی خصوصی سوال کنن ولی به نظرم بهتره اول خودتون برین و وقتی بلیط و هتل رو گرفتین و پول رو پرداخت کردین بعد اینجا اعلام کنید برای اینکه تا وقتی اونجا نرفتین و خرید نکردین نمیشه مطمئن بود . این رو به خاطر اینجا نمیگم برای خودتون میگم .به هر حال هتل هایی مثل ریکسوس قیمتهای بالایی دارن ولی 650 هزار تومان اختلاف قیمت توی این شرایط کمی عجیبه فقط در صورتی ممکنه که اینها قبلا" هتل رو ریالی رزرو کرده باشن که با توجه به تاریخ سفر بعید میدونم ولی باز هم اونجا برین و سوال کنید بهتره Smile
[/quote]

همين الان كاشف به عمل اومد كارمند گيج و خنگ آژانس قيمت ريكسوس رو به جاي يورو با دلار حساب كرده !! بد جوري فشارم از دستش رفت بالاSad
اما اوكي 100% از اين دوست خواهرم كه اونجا كار ميكنه گرفتم كه باقي هتل هايي كه ميگن حداقل نفري 300 تومن با هتل هاي آژانسهاي ديگه تفاوت داره و كمتره( براي مثال هتل ددمان B رو آژانس هاي ديگه براي هفت شب با چارتر ماهان نفري 1.850.000 تومان قيمت دادند اما اين آژانس 1.520.000 تومان قيمت داد يعني نفري 330.000 تومان ارزانتر ).
بهم هتل هاي سورملي و ددمان B رو پيشنهاد دادند، حالا سايه خانم و دوستان قديمي و با تجربه تر، نظرتون راجع به ددمان B و سورملي چيه؟ به من گفتند 5 ستاره اند اما فاصله تا سفارت و كيفيت اين هتل ها برام سواله
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: lilistar ، nima1348
(2012-10-30 ساعت 01:42)farhadfsh نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:34)achi686 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:28)farhadfsh نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 22:39)achi686 نوشته:  دوستان عزیز کسی از سفارت آنکارا استعلام برای تایید رسید مدارکش گرفته که جوابش اومده باشه؟ من چهارشنبه هفته پیش ارسال کردم ( هم از طریق ایمیل و هم از طریق سایت خود سفارت که یه فرم رو تکمیل میکنی) اما تا الان جوابی نداده اند....البته فکر کنم سفارت تا فردا تعطیل باشه....
اما اگه کسی استعلام داده و یا حتی جوابش رو گرفته ممنون میشم یه خبری بده......

سلام

بله من مدارکم را با پست 13 اکتبر فرستادم و 17 اکتبر رسید به دستشون و وقتی براشون میل زدم که مدارکم رسیده در تاریخ 19 اکتبر کانفیرمشو برام میل کردن که رسیده و...

شما به این آدرس ایمیل زدید؟
ca-ankara@state.gov
اگه آدرسی غیر از این هست ، ممنون میشم بگید....
و با چه پستی ارسال کردید؟

بله همین ادرس البته این ادرس هم هست:
webmasterankara@state.gov
با پست ارامکس فرستادم...

بالاخره امروز هم جواب من اومد .....
اما مشکلی که هست اینه که در جواب ایمیل من، یه ایمیل برای تایید وقت مصاحبه و مدارکی رو که باید اصلشون رو بیارم زدن....و هیچ حرفی از اینکه مستقیما اشاره بشه که مدارک رسیده، زده نشده ....
برای شما هم همینطور بوده و یا اینکه مستقیما گفتند که مدارک شما رسیده؟
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، farhadfsh ، rezagh
(2012-10-30 ساعت 15:57)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 15:05)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:10)sph نوشته:  [quote='mea694' pid='229731' dateline='1351531740']

پيمان جان اين آقا متاسفانه به خوردن حروم عادت كرده و نميشه باهاش كاري كرد Sad
پسر دايي من 20 جون امسال مصاحبه داشت و خودش هم دكتر بود!!! بعد از اينكه با آقاي دكتر كلي بگو و بخند هم داشتند و ايشون هم متوجه شدند كه پسر دايي من دكتر هست با اين وجود بعد از بگو و بخند رو به پسر داييم كرد و گفت: واكسن TD رو كه بايد بزني چون فقط يكبار زدي و اين واكسن 2 مرحله اي هست براي آبله مرغان هم تست بنويسم يا واكسنشو ميزني؟؟؟؟
پسر داييم هم كه از تعجب وا مونده بود بهش گفت كه آبله مرغان رو گرفتم ولي ديگه باهات بحثي ندارم هر چي ميخاي بزن!!!
اونم يك TD و يك آبله مرغان بهشون زده بود و با تست خون و عكس قفسه سينه خودش و خانومش روي هم 525 دلار پياده شده بودند با اينكه كارت واكسن كاملي داشتند و تست آبله مرغان رو هم از ايران گرفته بودند.
حتي ميگفت يكي قبل از ما رفته بود پيش دكتر و سر واكسن آبله مرغان با دكتر دعواش شده بود و پافشاري كرده بود كه من آبله مرغان گرفته ام و دكتر هم ازش قبول نكرده بود و براش تست نوشته بود. پسر داييم ميگفت روز بعد كه براي گرفتن نتيجه آزمايشات رفته بوديم همون پسر رو ديديم كه داشت به زمين و زمان حرف زشت ميداد و ميگفت اينا از مخصوصا" آزمايش آبله مرغان منو منفي زدن و قسم ميخورد كه من آبله مرغان گرفتم بعد كه پسر داييم باهاش صحبت كرد مثل اينكه نتيجه تست آبله مرغانش رو هم منفي زده بودند و متاسفانه هم هزينه تست آبله مرغان رو ازش گرفتن و هم واكس آبله مرغان رو به زور بهش زده بودن!!!

پس با اين حساب خدا به داد دكتر اونگان برسه، اگر خداي ناكرده قرار باشه همچين كاري رو با من بكنه فكر كنم قيد ويزا و همه چيزو بزنم و بفرستمش همونجا تو مركز درماني اش 6 ماه رو تخت بخوابه ( البته ااگر زنده بمونه ) .
اميدوارم كار اصلا به اونجاها نكشه و مثل بچه خوب كارشو انجام بده و تموم بشه بره پي كارش
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، SOROUSHSOFT
سورملي و ددمان هتل هاي پنج ستاره خوبي هستن ولي سورملي از سفارت دورتره ، تقريباً نزديك ميدان كيزلاي هست و ددمان هم اگر اشتباه نكنم ٦٠٠ متر تا سفارت فاصله داره . من خودم ريكسوس رو به همه اينها ترجيح ميدادم چون ميدونم خيلي عاليه ولي بيخودي گرونه و الان و با اين شرايط ، من كه به شخصه نميتونستم اينقدر هزينه كنم . ولي پيشنهاد ميكنم انكارا پلازا رو هم چك كنيد . با اينكه ٤ ستاره هستش ولي امكاناتش و همينطور كلاس هتل از ددمان بالاتره و ٢٠٠ متر هم به سفارت نزديكتره Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: lilistar ، rezagh
(2012-10-30 ساعت 16:22)sayeh_m نوشته:  سورملي و ددمان هتل هاي پنج ستاره خوبي هستن ولي سورملي از سفارت دورتره ، تقريباً نزديك ميدان كيزلاي هست و ددمان هم اگر اشتباه نكنم ٦٠٠ متر تا سفارت فاصله داره . من خودم ريكسوس رو به همه اينها ترجيح ميدادم چون ميدونم خيلي عاليه ولي بيخودي گرونه و الان و با اين شرايط ، من كه به شخصه نميتونستم اينقدر هزينه كنم . ولي پيشنهاد ميكنم انكارا پلازا رو هم چك كنيد . با اينكه ٤ ستاره هستش ولي امكاناتش و همينطور كلاس هتل از ددمان بالاتره و ٢٠٠ متر هم به سفارت نزديكتره Smile

سايه خانم

شما قبلا آنكارا پلازا رو پيشنهاد به بنده و ساير دوستان داده بوديد ، از لطف شما صميمانه سپاسگزارم اما با توجه به فرمايش دوستاني كه همين الان آنكارا تشريف دارند و از شرايط هتل ها با وجود گران بودن بي مورد اونها شكايت ميكنند فكر ميكنم تنها گزينه استفاده از تجربه دوستانيه كه حضورا خودشون هتل رو ديده اند و شرايط اون رو از نزديك بررسي كرده اند.
اما آنكارا پلازا رو هم چشم، چك ميكنم، اميدوارم با شرايط من مناسب باشه.
باز هم از لطف شما سپاسگزارم
تشکر کنندگان: ASALI
(2012-10-23 ساعت 14:15)Emma_a432 نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 11:28)r_ent نوشته:  بلیط ترکیش برای استانبول:908000 تومان
برای آنکارا 982000 تومان
(برای هفته اول دسامبر قیمت کردم)
شماها هم اگه ممکنه قیمت تورها رو بذارین
مرسی

راستی کسی شماره ای از دفتر پگاسوس داره؟
23546 مربوط به ترکیش هستش
تورا معمولا قیمتاش تو یه رنج ما یه دونه گرفتیم که قیمتش نفری745000
بلیط رفت و برگشت تهران آنکارا-ماهان هتل گلد از 2تا6 دسامبر.
ترانسفر- بیمه ی سفری- و یک روز گشت شهری با ناهارم رو خودش داره.
اگر کسی خواست پیام بده تا اسم آژانس خصوصی بهش بگم.

میشه بفرمایید چند شب این تو را گرفتید
Case No:2013as18xx
Interview Date:w2 DEC
Status of clearance: 29 jan
Visa issud: 12 Feb 2013
تشکر کنندگان:
پيمان جان . منم به خدا با انكارا پلازا قراردادي ندارم كه بخوام تبليغ كنم . منم جستجو هاي خودمو اينجا منتقل كردم و در ضمن از يكماه پيش شروع كرده بودم به تحقيق براي هتل ها و با چند تا از بچه هاي ٢٠١٢ مشورت كردم . اون موقع بچه هاي ٢٠١٢ اكثراً اينجا بودن و ميشد ازشون اطلاعات گرفت . موفق باشين Smile
تشکر کنندگان: mdna ، lilistar ، peyman1355 ، ASALI ، صوفیا صوری
(2012-10-30 ساعت 16:37)sayeh_m نوشته:  پيمان جان . منم به خدا با انكارا پلازا قراردادي ندارم كه بخوام تبليغ كنم . منم جستجو هاي خودمو اينجا منتقل كردم و در ضمن از يكماه پيش شروع كرده بودم به تحقيق براي هتل ها و با چند تا از بچه هاي ٢٠١٢ مشورت كردم . اون موقع بچه هاي ٢٠١٢ اكثراً اينجا بودن و ميشد ازشون اطلاعات گرفت . موفق باشين Smile

سايه خانم سوء تائبير نشه، كاملا ميدونم كه همه ما مثل هم هستيم و هيچ سودي بابت اينكار نمي بريم و اگر هم چيزي اينجا مينويسيم فقط و فقط به خاطر كمك به يكديگره، از لطف شما هم صميمانه سپاسگزارم، اگر شما هتل آنكارا پلازا رو از بچه هاي 2012 سوال كرديد و خودشون هم به اين هتل رفتند كه بسيار عاليه، اميدوارم وضعيت گرمايشي خوبي هم داشته باشه ( به خاطر بچه كوچكم )

الان هم ببينم اين هتل چطوره و اگر قيمت ها مناسب باشه همين هتل رو خواهم گرفت.
شاد باشيد
تشکر کنندگان: ASALI ، صوفیا صوری ، sayeh_m
[

پس با اين حساب خدا به داد دكتر اونگان برسه، اگر خداي ناكرده قرار باشه همچين كاري رو با من بكنه فكر كنم قيد ويزا و همه چيزو بزنم و بفرستمش همونجا تو مركز درماني اش 6 ماه رو تخت بخوابه ( البته ااگر زنده بمونه ) .
اميدوارم كار اصلا به اونجاها نكشه و مثل بچه خوب كارشو انجام بده و تموم بشه بره پي كارش
[/quote]
دوست عزیز Peyman1355
به نظر میاد بحث و اینها با این دکتر فایده نداره و کار رو بدتر میکنه کما اینکه اعتراضات 2012 ایها و نامه زدن باعث شد امسال اون مطلب که واکسیناسیون ایران رو قبول ندارند تو دستورالعمل سفارت اضافه بشه.پیشنهاد من اینه که خونسردیتونو حفظ کنید و هزینه اضافه رو تحمل کنید.ایشالا بعد از گرفتن شهروندی ا م ر ی ک ا حق و حقوقمون رعایت میشه.اینم بگذارین جزو همه اجهافهایی که تا حالا تو کشور خودمون بهمون شده.ما هم شرایط شما رو داریم و درک میکنیم.کار رو برای خودتون و بعدیها سخت نکنید.
موفق باشید.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: peyman1355 ، sayeh_m ، پدی ، ASALI ، mrr777 ، mea694 ، IN.USA@2013 ، lilistar
دوست گرامي Lucky Laya

ابتدا دريافت پيام خصوصي تون رو فعال كنيد چون نمي توانم براتون پيام خصوصي ارسال كنم و سيستم پيام زير رو به من ميده :

•Lucky Laya پیام خصوصی را غیر فعال کرده است. شما نمی‌توانید پیام خصوصی برای این کاربر بفرستید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان