کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ببخشيد قبلا نوشته بودم حواسم نبود الآن. Risiss Otel
http://www.ankararisissotel.com/
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، reza6966 ، achi686 ، fire dragon ، lilac ، r_ent ، Emma_a432 ، rezagh ، f1f ، Szsanazsz
(2012-11-01 ساعت 00:08)studpk نوشته:  ببخشيد قبلا نوشته بودم حواسم نبود الآن. Risiss Otel
http://www.ankararisissotel.com/

از دیروز که گفته بودین رزرو این هتل توی booking.com هست همه review های مربوط به این هتل رو خوندم و همه متفق القول راضی بودن ... قیمتش هم به نسبت الباقی خوب بود ... احتمال زیاد من هم همینجا میگیرم
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
تشکر کنندگان: studpk ، r_ent
(2012-10-31 ساعت 20:46)IN.USA@2013 نوشته:  پیمان جان امروز زنگ زدم آژانسی که لطف کردی معرفی کردی بهم قیمت خوبی از هتل سرملی گفت اونم 5 ستارس و نزدیک سفارت شبی 59 دلار . شما اطلاعاتی از این هتل داری ؟ به نظرت چطوره؟

درود بر شما

من هتل سورملي رو زياد نمي شناسم اما زياد هم ازش تعريف نشنيدم.
من امروز رفتم همون آژانسي كه به شما شماره اش رو دادم بليط و هتلم رو بصورت تور رزرو كردم.
هتل ددمان A بازسازي نشده 5 ستاره با اينترنت رايگان + بليط رفت و برگشت چارتر ماهان + ترانسفر فرودگاهي براي 7 شب به قيمت 1.520.000 تومان براي هر نفر كه مجموعا براي خودم، همسرم و پسر 6 ماهه ام شد 3.110.000 تومان.
من اين هتل رو به خاطر نزديكي به سفارت و به خصوص به خاطر بچه كوچيك و سرماي شديد تركيه گرفتم وگرنه هتل سوئيس رو همين آژانس با همين قيمت بهم معرفي كرد ولي چون راهش با تاكسي 15 دقيقه تا سفارت بود و همينطور اينترنتش هم رايگان نبود نگرفتم اما توي سفرنامه هاي سال قبل و بازديد سايت هتل سوئيس به نظر مياد كه هتلش 5 ستاره درست و حسابي و واقعيه نه 5 استار تقلبي مثل همين هتل ددمان A كه من گرفتم ( اگر بچه 6 ماهه همراهم نبود 100% همين هتل سوئيس رو رزرو ميكردم )
ضمنا از همه دوستان خوبم كه بزرگواري كردند و شماره هاي تماس آژانس هاي مسافرتي رو كه مي شناختند به من دادند صميمانه تشكر مي كنم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: reza6966 ، IN.USA@2013 ، achi686 ، پدی ، Ali DV-2013 ، ASALI ، SOROUSHSOFT ، lilac ، AsemanAbee ، amirhr123 ، lilistar ، ani_sheiton
سلام به همه دوستان. من امروز رفتم مديكال و فقط يك واكسن خوردم كه آنفولانزا بود ودر نهايت 47.5 براي آزمايش خون و عكس، 70 ويزيت و 30 واكسن پرداخت كردم.جمعا 147.5 دلار.
براي رسيدن به مطب هم صبح دقيقا نيم ساعت پياده رفتيم از هتل البته بعد از صبحانه مفصل و بسيار با سليقه هتل Smile و وقتي هم كه مي خواستيم پاسپورتارو از رسپشن بگيريم و راه بيفتيم كارمنداي هتل تا مطمئن نشدن كه صبحانه خورديم نميذاشتن بريم :دي موضوع جالب ديگه توهتل اينه كه كارمندا به انگليسي مسلطن و ما هيچ مشكلي از اين بابت نداشتيم تا الان.

راستي به نظرم بايد اين پست و پست ديشبمو در سفرنامه آنكارا مي نوشتم امااونجا هيچكس نيست و سوت و كوره..
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
سلام "حتما اسم هتل را درشت بنویس چون کم پیش میاد هتل تو انکارا اینطوری باشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، studpk ، achi686
(2012-11-01 ساعت 19:19)studpk نوشته:  سلام به همه دوستان. من امروز رفتم مديكال و فقط يك واكسن خوردم كه آنفولانزا بود ودر نهايت 47.5 براي آزمايش خون و عكس، 70 ويزيت و 30 واكسن پرداخت كردم.جمعا 147.5 دلار.
براي رسيدن به مطب هم صبح دقيقا نيم ساعت پياده رفتيم از هتل البته بعد از صبحانه مفصل و بسيار با سليقه هتل Smile و وقتي هم كه مي خواستيم پاسپورتارو از رسپشن بگيريم و راه بيفتيم كارمنداي هتل تا مطمئن نشدن كه صبحانه خورديم نميذاشتن بريم :دي موضوع جالب ديگه توهتل اينه كه كارمندا به انگليسي مسلطن و ما هيچ مشكلي از اين بابت نداشتيم تا الان.

راستي به نظرم بايد اين پست و پست ديشبمو در سفرنامه آنكارا مي نوشتم امااونجا هيچكس نيست و سوت و كوره..

دوست گرامي

اميدوارم به شما خوش بگذره و يكضرب هم ويزاتون رو بگيريد. بزرگواري كنيد پست هاتون رو در تاپيك مربوطه بنويسيد تا بقيه دوستان سوال هاشون رو راجع به همون موضوع در تاپيك مربوطه بخونند و دنبال كنند چون ممكنه همين چيزهايي كه شما محبت كرديد و نوشتيد پاسخ سوالات خيلي از دوستان باشه و چون اينجا نوشتيد نتوانند به پاسخ خودشون برسند.
سفر نامه ها خيلي مفيد هستند چون خيلي از ماها از اونها تجربه كسب ميكنيم.منتظر خواندن خبرهاي خوش شما هستيم.

باز هم براتون آرزوي سفري خوش به همراه ويزاي يكضرب رو دارم، شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، studpk ، Ali DV-2013 ، fire dragon ، saljoogh ، mgolchin13 ، achi686
(2012-11-01 ساعت 19:36)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 19:19)studpk نوشته:  سلام به همه دوستان. من امروز رفتم مديكال و فقط يك واكسن خوردم كه آنفولانزا بود ودر نهايت 47.5 براي آزمايش خون و عكس، 70 ويزيت و 30 واكسن پرداخت كردم.جمعا 147.5 دلار.

دوست گرامي

اميدوارم به شما خوش بگذره و يكضرب هم ويزاتون رو بگيريد. بزرگواري كنيد پست هاتون رو در تاپيك مربوطه بنويسيد تا بقيه دوستان سوال هاشون رو راجع به همون موضوع در تاپيك مربوطه بخونند و دنبال كنند چون ممكنه همين چيزهايي كه شما محبت كرديد و نوشتيد پاسخ سوالات خيلي از دوستان باشه و چون اينجا نوشتيد نتوانند به پاسخ خودشون برسند.
سفر نامه ها خيلي مفيد هستند چون خيلي از ماها از اونها تجربه كسب ميكنيم.منتظر خواندن خبرهاي خوش شما هستيم.

باز هم براتون آرزوي سفري خوش به همراه ويزاي يكضرب رو دارم، شاد و تندرست باشيد

بله دقيقا حق با شماست. خواستم اونجا بنويسم ديدم هيچكس اونجا ننوشته و همه تو اين تاپيك ميان و سفرنامشونو ميگن. فكر كردم شايد هيچ كس به اونجا سر نميزنه. به هر حال از مديراي خوبمون مي خوام اگه امكانش هست اين 2-3تا پست آخر منو انتقال بدن به تاپيك سفرنامه ممنون ميشم. خودم بلد نيستم چجوريه.

ممنونم ازتون منم براي شما آرزوي ويزاي يك ضرب و يك سفر خوب دارم
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Ali DV-2013 ، saljoogh ، achi686 ، lilistar
سلام
از دوستانی که به برای مصاحبه رفتند تقاضا دارم حتما سفرنامه های خودشون را در تاپیک "سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا" بنویسند. این سفرنامه ها برای افرادی که هنوز به مصاحبه نرفته اند بسیار مفید است و اطلاعات بسیار مفیدی را منتقل می کند .
ارزوی موفقیت و گرفتن راحت ویزای امریکا را برای همه دارم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: studpk ، mercedeh2011 ، sayeh_m ، saljoogh ، mgolchin13 ، achi686 ، ASALI ، lilac ، AsemanAbee ، Ali DV-2013 ، peyman1355 ، Emma_a432 ، rezagh ، f1f ، ani_sheiton ، maria2000
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی هفت خوان در پیش
من نگاهی به سایت سفارت کردم اما هنوز تاریخهای ماه 12 میلادی اعلام نشده کسی میدونه جریان چیه ؟؟ چون یکراست رفته به ژانویه !!!
تشکر کنندگان: r_ent
سلام
این تاپیک خیلی کامل و خوبه و موضوعش عمومیت داره برای همه قسمتها و افرادی که میخوان برن برای مصاحبه
من ویزام نامزدیه و برای رفتن به ترکیه ؛ اومدم اینجا رو خوندم
کاشکی میشد اینجا رو share کرد برای کلیه موضوعات آمریکا

خلاصه که اومدم اینجا فقط بگم که من هتل سورملی بودم ؛ افتضاح بود
به عنوان ورودیه از هر خانواده 100 دلار بیعانه گرفتند
اینترنت داغون
از سفارت و مطب دکتر بسیار دور و حسنش این بود که به مراکز خرید و کیزلای نسبتا نزدیک بود
با اینکه هتل 5 ستاره بود ولی وقتی رسیدیم که بهمون اتاق ندادند ؛ منتظر نشستیم تا ساعت 12 ظهر
بعدم که رفتیم تو اتاق نه حوله بود ؛ نه دمپایی
لال لالی ازشون حوله گرفتیم (روز آخر هم که اومد حوله برامون بذاره حوله کهنه و ریش ریش گذاشت که دیگه ما اونقدر خسته بودیم که گفتیم ولش کن)
خدمتکاره بدون اجازه ما انگار کشیک میکشید ببینه ما کی میریم بیرون میدوید میومد اتاق رو مرتب می کرد خیر سرش
توی اتاقهاش جعبه دستمال کاغذی هم که اصلا وجود نداره
تهویه اتاق افتضاح ... بیرون هوا خنک و خوب توی اتاق ما خفه میشدیم ؛ فن هم که فایده نداشت ؛ پنجره رو هم که باز می کردیم از شدت دود و سر و صدا آرامش نداشتیم
روز آخر هم از همه به هر بهانه ای که شده بود 20 لیر گرفت وگرنه دلارها رو چنج می کرد ؛ من فقط 4 تا تلفن خیلی کوتاه به لیدرمون داشتم
در کل به درد نمی خورد
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
تشکر کنندگان: reza6966 ، sayeh_m ، studpk ، achi686 ، ASALI ، fire dragon ، lilac ، AsemanAbee ، Ali DV-2013 ، peyman1355 ، r_ent ، rezagh ، f1f ، ani_sheiton
من اينجا سفرناممو نوشتم اميدوارم به درد بخور باشه Smile
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، achi686 ، aziking ، ASALI ، mercedeh2011 ، raham ، lilac ، amir82 ، r_ent
يك نكته اي خواستم بگم كه مدارك من براي سفارت فقط 7 روز مونده به مصاحبه رسيد آنكارا با پست TNT كه من همون روز براي سفارت ايميل زدم و فرداش تاييد كردن كه رسيده و روز بعدش هم ايميل اومد براي اينكه چه مداركيو ببرم و ... . پس اگر مدارك 15 روز قبل هم نرسيد و ديرتر شد نگران نشين. البته مسلما بهتره كه سر موقع برسه و ديگه خيالتون راحت باشه.
تشکر کنندگان: ASALI ، achi686 ، sayeh_m ، afs ، AsemanAbee ، far-dv2013 ، Ali DV-2013 ، aziking ، r_ent ، rezagh
دوستان هفته اول، کسی نبود؟
بجز این دوستان که مصاحبشون تاحالا انجام شده، بقیه کی هست ؟ دوستان یه پیغام خصوصی بدین اگه خواستین هماهنگ کنیم باهم در ارتباط باشیم و یا اینکه اونجا همو ببینیم و یا اینکه اگه روزمون هم یکی بود، باهم همسفر بشیم تو راه ........
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، پدی ، Ali DV-2013 ، r_ent ، lilistar
اوناییکه بچه کوچیک دارید ( بین مدیکال و مصاحبه زمان زیاده و بچه حوصله اش سر میره ) اگه خواستید برید " لونا پارک" میدون کیزیلای مترو سوار بشید بلیط دونفره 3.5 لیره. اصلا انگلیسی نمی فهمند بگید " مثلا ایکی بیلیط اگو" بعدش سوار مترو بشید ایستگاه ulus پیاده بشید . از مترو که بیاید بیرون قشنگ چرخ و فلک لوناپارک مشخصه.

برای رفتن به مقبره اتاتورک یا همون انیت کبیر هم باید Ankaray سوار بشید که یه طبقه پایینتر از متروهست. مترو نارنجی رنگه ولی آنکاری سبزرنگه و یه طبقه پایینتره تابلوها رو بخونید مطلقا انگلیسی نیست ولی لاتینه دیگه. ایستگاه سوم که میشه tandogan پیاده بشید. پارک مقبره کاملا مشخصه یه ده دقیقه پیاده روی داره . تابلو نگاه کنید و بپرسید انیت کبیر ، راهنمایی تون می کنند، امیدوارم گم نشید Big Grin

من متن سفرنامه رو تهیه می کنم بعدا کامل می زارم در تاپیک مربوطه.
تشکر کنندگان: studpk ، sayeh_m ، پدی ، Ali DV-2013 ، AsemanAbee ، ASALI ، achi686 ، amir82 ، lilistar ، Szsanazsz
ولی من فکر میکنم تا انجا که ممکنه ادم پولش را به این ترکیه ایها نده.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: nedh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان