کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
فقط اومدم یه موج مثبت بدم و برم.
ما هم روزی جای شما بودیم و چند روز دیگه به اسطوره های این انجمن تبدیل میشیم یا حتی شایدم به آرشیو منتقل بشیم.
این را گفتم که بدونین اینا همش گذراست. چند ماه دیگه جای من هستید و مسافر و تو تاپیک اولین سفر مینویسید.

فرداش هم تو تاپیک آرش.
موفق باشید و پرتوان.
حامد
studpkعزیز از راهنمایی جامع وکامل شما ممنونم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: studpk ، r_ent ، rouzbehdarvishi
سلام.... بالاخره مدارک رو فرستادم انکارا با ارامکس شد 62000 زیر 500 گرم !! البته تلفنی پرسیده بودم 40000 بود امروز که رفتم گفتند تعرفه ها رفته بالا...!!! یک خبر بد دیگه ..... نرخ ارز روی سیستم برای بلیط های خارجی از امروز گرون شد..... !! به به دیگه چی...؟؟!!.....اینا که گفتم خودم امروز چک کردم! ....
با عرض پوزش از دوستان بابت اخبار گرانی ی ی ی...... ولی امیدوارم انرژی منفی نداده باشم.....واقعیته 2013 دیگه!! علاوه بر خود مسئله مهاجرت، هممون یک درد مشترک داریم و اونم بیداد میکنه...!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: f1f ، ali234 ، amir82 ، fire dragon ، peyman1355 ، r_ent ، rira1982 ، رجبعلی ، lilistar1
سلام دوستان مطلبی داشتم در مورد جزیره بهشت
چون تعداد مراجعات بچه های مهاجر سرایی به ان زیاد شده اطلاعات مناسبی نمی دهد و پافشاری روی بعضی از مطالب دارد که غیر واقع می باشد.
مثلا من اتاق تری پل با تخت اضافه خواستم میگه نمیشه با دو تا بچه 7و9 ساله خانم مسلط میگویید باید حتمادو تا اتاق دو تخته بگیرید که برای هتل اتاپ بلوار میشود 4*33$=132$ و هرچقدر اصرار میکنم که هتل سوییت و اتاق تری پل دارد رزرو نمایید میگوید در ترکیه تمامی هتل ها اینطوری است در صورتی که من بیش از ده بار ترکیه رفته ام و صحبتهای ایشان صحت ندارد.
من اتاق تریپل با تخت اضافه همان هتل از یک اژانس دیگر رزرو کردم شبی 80$ هرکسی ادرس خواست پیغام دهد ادرس اژانس را بدهم
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: f1f ، AsemanAbee ، ali234 ، Szsanazsz ، Saeedv13 ، peyman1355 ، mk_2002ir ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، mitme ، mgolchin13 ، رجبعلی ، lilistar1
سلام... شنیدم امروز دفاتر ترکیش و برخی از اژانس ها هنوز با نرخ 12260 ریال بلیط صادر میکنند...... دوستانی که میخوان بلیط برای ترکیه یا امریکا بگیرن سریعتر اقدام کنند.... معلوم نیست این جریان تا کی باشه و شاید از شنبه همون نرخ جدید 2500 را حساب کنند... بازم تحقیق بیشتر کنید.
سفرنامه
تشکر کنندگان: bardia9 ، ASALI ، f1f ، amir82 ، Saeedv13 ، r_ent ، lilistar1
(2012-11-15 ساعت 13:46)AsemanAbee نوشته:  سلام... شنیدم امروز دفاتر ترکیش و برخی از اژانس ها هنوز با نرخ 12260 ریال بلیط صادر میکنند...... دوستانی که میخوان بلیط برای ترکیه یا آمریکا بگیرن سریعتر اقدام کنند.... معلوم نیست این جریان تا کی باشه و شاید از شنبه همون نرخ جدید 2500 را حساب کنند... بازم تحقیق بیشتر کنید.
شما این خبر را از کدوم آژانس گرفتی؟ من به هر آژانسی زنگ زدم ترکیش هم دوبله شده
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-11-15 ساعت 22:19)mbt1346 نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 13:46)AsemanAbee نوشته:  سلام... شنیدم امروز دفاتر ترکیش و برخی از اژانس ها هنوز با نرخ 12260 ریال بلیط صادر میکنند...... دوستانی که میخوان بلیط برای ترکیه یا آمریکا بگیرن سریعتر اقدام کنند.... معلوم نیست این جریان تا کی باشه و شاید از شنبه همون نرخ جدید 2500 را حساب کنند... بازم تحقیق بیشتر کنید.

منم همینطور!!!
لطفا هرکی اطلاعی داره بگه چون من تاریخ پروازم مشخصه تقریبا و میخوام بلیط بگیرم
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، lilistar1
سلام دوستان من هتل رسیس رو رزرو کردم دبل شبی 70 دلار الان قیمتاس 50 درصد off خورده قیمت اولیه شبی 150 دلار بوده به نظر من که قیمتاش الان خیلی خویه Wink[/php]
تشکر کنندگان: r_ent ، studpk ، fire dragon ، achi686 ، 3rip ، Saeedv13 ، Szsanazsz ، رجبعلی ، AsemanAbee ، lilistar1
(2012-11-16 ساعت 12:25)me-mo نوشته:  سلام دوستان من هتل رسیس رو رزرو کردم دبل شبی 70 دلار الان قیمتاس 50 درصد off خورده قیمت اولیه شبی 150 دلار بوده به نظر من که قیمتاش الان خیلی خویه Wink[/php]

منم ریسیس تریپل رو گرفتم شبی 85$ برای هفته اول دسامبر
شما چه تاریخی هستین؟
فقط این تخفیفی که گفتین رو از کجا گفتین؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: studpk ، rouzbehdarvishi ، rira1982 ، f1f ، Szsanazsz ، AsemanAbee ، achi686
(2012-11-15 ساعت 22:19)mbt1346 نوشته:  

پنجشنبه دفتر مرکزی ترکیش در مشهد هنور بلیط به نرخ 1226 صادر می کرد... امروز خبر گرفتم گفت نرخامونو هنوز اعلام نکردن و خودشونم نمیدونستن..... اژانس هایی که سیستم امادئوس دارن از چهارشنبه گرون شده....! میتونین از دفاتر مرکزی ترکیش در شهر خودتون سوال کنید.
سفرنامه
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Saeedv13
بچه ها صدای منو از آنکارا میشنوینWink
البته من از کتگوری و فروم خانوادگی هستم اما گفتم شاید بهتر باشه اطلاعاتمو اینجا هم بزارم.
من امروز با پرواز ایران ایر که یه ایرباس A320 نسبتا قدیمی بود (اما پرواز خیلی راحتی بود) به آنکارا رسیدم. مطابق رزروی که قبلا کرده بودم (البته به پیشنهاد دوستمون studpk) به هتل Risiss اومدم و طبق انتظار، با برخورد بسیار گرم کارکنان هتل مواجه شدم. جای همتون خالی برای خوش آمدگویی یه دیس میوه آوردنCool. فعلا میرم یه استراحتی بکنم تا فردا.
مهاجر اعزامی از مهاجرسرا f1fBig Grin
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

بچه ها الآن میخوام برم به خدمت دکتر اونگان برسم، که البته فکر کنم اون به خدمت من برسه!!!Big Grin
اگه مجال بده میخوام یکم راجب بد بینیش نسبت به ایرانیا کار کنم و بگم همه رو به یه چشم نبینهWink
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: bardia9 ، afs ، fire dragon ، achi686 ، r_ent ، ASALI ، Saeedv13 ، Emma_a432 ، amir82 ، رجبعلی ، HRSH ، AsemanAbee ، ani_sheiton
دوستان سلام
بچه ها هرکسی هفته دوم دسامبر آخرهای هفته مصاحبه داره با هم باشیم من تنها هستم اگر خانم تنها کسی اینجا بود لطفا پیغام بدید من بلیط هواپیما (ایران ایر) گرفتم البته قبل از گران شدن و هتلم رزرو کردم آنکاراپلازا. روز پروازم هم 9 دسامبر هست پروازم عصر هست. اگر کسی از دوستان بود که با هم همراه باشیم خوشحال میشوم نمیخواهم مخصوصا آنجا تنها باشم.
خوش باشید
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، mrr777 ، HRSH ، AsemanAbee ، r_ent
(2012-11-19 ساعت 14:35)marjan20 نوشته:  دوستان سلام
بچه ها هرکسی هفته دوم دسامبر آخرهای هفته مصاحبه داره با هم باشیم من تنها هستم اگر خانم تنها کسی اینجا بود لطفا پیغام بدید من بلیط هواپیما (ایران ایر) گرفتم البته قبل از گران شدن و هتلم رزرو کردم آنکاراپلازا. روز پروازم هم 9 دسامبر هست پروازم عصر هست. اگر کسی از دوستان بود که با هم همراه باشیم خوشحال میشوم نمیخواهم مخصوصا آنجا تنها باشم.
خوش باشید

با سلام لطف می کنید بگین انکارا پلازا را شبی چند و از کدوم سایت گرفتین؟ ممنونم.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-11-19 ساعت 21:26)AsemanAbee نوشته:  
(2012-11-19 ساعت 14:35)marjan20 نوشته:  دوستان سلام
خوش باشید

با سلام لطف می کنید بگین انکارا پلازا را شبی چند و از کدوم سایت گرفتین؟ ممنونم.

سلام دوست عزیز من هفته دوم مصاحبه دارم، اما شرمنده خانم نیستمSmile
، اما در مورد ساعت پرواز من با ترکیش رفتم هست که صبح زود میباشد و با ایران ایر برگشت. اما در اونجا خیلی خوشحال میشم که بتونم کاری انجام بدم
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: rira1982

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان