کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
[quote='ani_sheiton' pid='240686' dateline='1353575260']
دوستای من که مصاحبه رفتین و فرم هاتون رو آپدیت کردین لطفا چند نفر نظر بدین تا بدونم باید چی کار کنم ما یه بار فرم های اولیه رو مجردی فرستادیم با کلی اشتباه .بار دوم که ازدواج کردیم آپدیت کردیم باز از روی نادانستن باز همراه اشتباه فرستادیم که بهشون گفتیم آپدیت کردیم الان که نشستم میبینم حداقل 10 تا رو اشتباه پر کردیم .آیا واقعا این همه اشتباه رو میپذیرن؟آیا الان آپدیت کنیم بعد از این همه وقت که گذشته بفرستیم یا حساس میشن الکی؟بذاریم همون موقع مصاحبه قبل قسم خوردن درستشون کنیم؟
تروخدا جواب بدین دارم میمیرم نکنه رد بشیم؟Sad
[/qu
بستگی به اشتباهاتون داره اگه در حد اسم و آدرس و اینجور چیزها باشه مهم نیست ولی اگه تاریخهای مهم هست اپدیت کنید فکر کنم بهتره با دقت پر کنید و عجله نکنید و همه چیز رو چند بار دبل پک کنید واینجا از بچه ها سوال کنید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r_ent
والا اون موقع که فرم رو فرستادیم تازه 2 ماه بود رفته بود سر کار معلوم نبود بتونه بمونه یا نه ماهم ننوشتیم.یکی دیگه در فرم 230 نوشته تاحالا تحصیلاتتون و محلش رو بنویسین و زبانش رو که ما باز زدیم n/a اما همین سوال رو در فرم 122 جوابشو کامل دادیم
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
(2012-11-22 ساعت 13:59)ani_sheiton نوشته:  والا اون موقع که فرم رو فرستادیم تازه 2 ماه بود رفته بود سر کار معلوم نبود بتونه بمونه یا نه ماهم ننوشتیم.یکی دیگه در فرم 230 نوشته تاحالا تحصیلاتتون و محلش رو بنویسین و زبانش رو که ما باز زدیم n/a اما همین سوال رو در فرم 122 جوابشو کامل دادیم

یعنی دیپلم را دکر نکردین کار مهم نیست می تونین بعدا بنویسین ولی در مورد تجصیلات بهتره فرم رو آپدیت کنین
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r_ent ، ani_sheiton
درجاهایی پرسیده شده آخرین مدرک تحصیلی که گفتیم لیسانس اما در فرم 230 اشتباهی زدیم n/a
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
بدبختی اینجاست مال منم زده n/a یعنی منم تحصیلات ندارم که دارم
تشکر کنندگان:
(2012-11-21 ساعت 23:07)fire dragon نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد و توش تاریخ مصاحبمو دوباره اعلام کرده که همون قبلیه هم هست خدا رو شکر (مثل پارسالیا نشده یعنی) و ازم خواسته اصل مدارک رو با خودم ببرم

من مصاحبه ام زودتر از شماست که Sad
برای من چیزی نیومد فقط من مدارکمو دیرتر فرستاده بودم
شما کی پست کردی مدارکتو؟

سلام r-ent، ببخشید من یه سوال از در مورد فرستادن ایمیل ، جهت تایید رسیدن مدارک دارم. اول اینکه چند روز طول کشید که تـأییدیه مدارکتون اومد( اونا بهتون جواب دادن)؟ آیا شما هم ایمیلی که زدین بهشون رو از همون داخل سایت سفارت آمریکا در ترکیه زدین دیگه ؟ یا اینکه یه آدرس ایمیل دیگه ای دارین ؟ چون من الان 6 روز میشه که ایمیل از طریق همون سایت زدم، اما تا الان کسی بهم جواب نداده...
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنین
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
(2012-11-22 ساعت 15:24)mrbonbon نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد و توش تاریخ مصاحبمو دوباره اعلام کرده که همون قبلیه هم هست خدا رو شکر (مثل پارسالیا نشده یعنی) و ازم خواسته اصل مدارک رو با خودم ببرم

شما کی پست کردی مدارکتو؟

سلام r-ent، ببخشید من یه سوال از در مورد فرستادن ایمیل ، جهت تایید رسیدن مدارک دارم. اول اینکه چند روز طول کشید که تـأییدیه مدارکتون اومد( اونا بهتون جواب دادن)؟ آیا شما هم ایمیلی که زدین بهشون رو از همون داخل سایت سفارت آمریکا در ترکیه زدین دیگه ؟ یا اینکه یه آدرس ایمیل دیگه ای دارین ؟ چون من الان 6 روز میشه که ایمیل از طریق همون سایت زدم، اما تا الان کسی بهم جواب نداده...

ﺳﻼﻡ ﻣﻨﻢ ﻫﻔﺘﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﻧﮕﺮﺍﻥ ....ﺑﻼﺧﺮﻩ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺍﺯ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺍﻭﻣﺪ ﮐﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﻭ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﯿﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺻﻞ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﺭﻭ ﺭﻭﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺒﺮﯾﻢ . ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﺮﺩﯾﻦ ﺍﻭﻝ ﭘﯿﮕﯿﺮﯼ ﮐﻨﯿﻦ .... ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺍﺭﺍﻣﮑﺲ
ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﺳﺘﺎﻣﭗ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ ﻓﺮﺩﺍﺵ ﺍﺯ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺧﺒﺮ ﺍﻭﻣﺪ....
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، payam62

شما کی پست کردی مدارکتو؟

با اجازه r-ent عزيزم Smile من هميشه به اين آدرس ايميل زدم و حداكثر تا فردا عصرش جواب دادن CA-Ankara@state.gov از طريق سايتم يكبار امتحان كردم كه كلا جوابمو ندادن ولي اينيكي با اينهمه ايميلي كه زدم هر بار فقط يك روز منتظر جواب شدم.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: afs ، AsemanAbee ، lilistar ، mrbonbon ، r_ent ، Szsanazsz
دوستا ی خوبم متن ای میلی که باید واسه رسیدن مدارک به انکارا بزنیم چیه؟
و آیا این کار ضرورتی داره یا نه؟که حتما چک بشه
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: s.s.h ، lilistar ، r_ent
(2012-11-22 ساعت 16:15)Emma_a432 نوشته:  دوستا ی خوبم متن ای میلی که باید واسه رسیدن مدارک به انکارا بزنیم چیه؟
و آیا این کار ضرورتی داره یا نه؟که حتما چک بشه

دوست عزيز به نظر من اين كار ضرورتي نداره در صورتي كه شما با پست مطمئن ارسال كرده باشين. پستهايي مثل آرامكس، تي ان تي، دي اچ ال و ... قابليت تركينگ دارن و حتي مشخصه بسته به چه كسي تحويل داده شده و امضا كرده.
اينكه ايميل بزنين براي اينه كه خيالتونو (دوباره) راحت كنين كه حتما رسيده.

متن ايميل هم خيلي ساده يه همچين چيزي: (ببخشيد اگه اشتباهي داره)

Dear Sir/ Madam,

I have posted the required documents on ..... via ... postal service. According to tracking system, it has been delivered on ... . Could you please confirm the arrival of my parcel?

Yours Sincerely,

اين متن ايميل منه كه حتي يادم رفته بود كيس نامبر بنويسم فقط اسم كاملمو جاي امضا نوشته بودم Big Grin اونم بنويسين كه خيلي بهتره
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، s.s.h ، rira1982 ، r_ent ، Szsanazsz
یکی از دوستان من که باما امسال قبول شده الان پیش دکتر اونگانه .براش دعا کنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kavirr ، afs ، studpk ، mehdiii ، amir82 ، r_ent ، mahyar_sni ، ani_sheiton ، usa lover
(2012-11-22 ساعت 15:40)AsemanAbee نوشته:  

شما کی پست کردی مدارکتو؟

ﺳﻼﻡ ﻣﻨﻢ ﻫﻔﺘﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﻧﮕﺮﺍﻥ ....ﺑﻼﺧﺮﻩ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺍﺯ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺍﻭﻣﺪ ﮐﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﻭ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﯿﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺻﻞ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﺭﻭ ﺭﻭﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺒﺮﯾﻢ . ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﺮﺩﯾﻦ ﺍﻭﻝ ﭘﯿﮕﯿﺮﯼ ﮐﻨﯿﻦ .... ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺍﺭﺍﻣﮑﺲ
ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﺳﺘﺎﻣﭗ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ ﻓﺮﺩﺍﺵ ﺍﺯ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺧﺒﺮ ﺍﻭﻣﺪ....

سلام دوست عزیز آسمان آبی، ممنون جوابتو...
در رابطه رسیدن خود بسته پستیم که من دو روز بعد از اینکه پست کردم ، دی اچ ال بسته منو به سفارت تحویل داده و امضاء ش رو گرفته بود، و من هم در ایمیلی که به سفارت زدم الکترونیک کپی از رسید رو براشون پیوست کردم، مشکل من خود سفارت هست که تا به الان هیچ جوابی بهم ندادن،....
و همینطور خیلی ممنونم از Studpk، اتفاقاً امروز به همون ایمیل آدرسی که شما نوشتین، یک ایمیل زدم ، اما تا به الان که خبری ازشون نیست، البته فکر کنم فردا بالاخره یکیشون جوابی به من بدن، چون امروز فکر کنم سفارت تعطیل بوده....
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، AsemanAbee
ببخشيد من هرچى گشتم دنبال اينكه چه مداركى رو بايد 15 روز قبل از مصاحبه بفرستيم چيزى پيدا نكردم.لطف كنيد منو راهنمايى كنيد.
تشکر کنندگان:
(2012-11-22 ساعت 23:28)delbar نوشته:  ببخشيد من هرچى گشتم دنبال اينكه چه مداركى رو بايد 15 روز قبل از مصاحبه بفرستيم چيزى پيدا نكردم.لطف كنيد منو راهنمايى كنيد.

http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mohajer13 ، r_ent ، Ali.2013 ، amirhr123 ، kasrafo ، aziking ، bmojtaba ، enchantress_boy ، Tasnim banou ، HAZARA
(2012-11-21 ساعت 12:02)AsemanAbee نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد و ...

لطف می کنید بگین از سفارت چه جوری خبر رسیدن مدارکو بگیرم؟ ذهنم هنگیده....!! مدارک شما چند روزه رسید؟
Out for Delivery - Beyond Delivery Area...این اخرین وضعیت که ارامکس برام زده....هنوزم از سفارت برام ایمیل نیامده..... ممنونم.

ببخشید دیر جواب میدم، چند روز نبودم!
راستش میشه به سفارت ایمیل بزنین و بپرسین اما من اینکارو نکردم و فکر کنم 4روز بعد از اینکه به سفارت رسیده بود، خودشون برام این ایمیلو زدن.
نگران هیچی نباشین به زودی براتون ایمیلشون میاد Smile
(شاید تا الان اومده باشه، من هنوز همه پستها رو نخوندم!)
براتون بهترینها رو آرزو دارم

(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد ...

....

@فایر دراگون : شما مدارکتونو خیلی دیرتر از من فرستادین، نگران نباشین فکر کنم 2شنبه برای شمام ایمیلشون بیاد، البته کاش شمام بهشون ایمیل بزنین.
@مستر بن بن: من برای سفارت ایمیلی نزدم، سفارت 2شنبه این هفته بهم ایمیل زد، فکر میکنم 3 ، 4 روز بعد از رسیدن مدارکم به سفارت بود (الان تاریخ ارسالم یادم نیست ولی فکر کنم شنبه هفته پیشش بود با دی اچ ال، و 3 روز بعد رسیده بود بهشون، که میشه 4روز کاری بعد که جوابشو دادن)
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: mrbonbon ، achi686 ، AsemanAbee ، 3pideh ، HAZARA ، Szsanazsz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان