کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
کسانی که علاقه به google earth دارند و یا از gps گارمین استفاده میکنند ویا از نرم افزار mapsource استفاده میکنند ، یک نقشه از موارد ذیل در آنکارا در فایل ضمیمه قرار دادم.
1- مترو ها همراه با ایستگاهها
2- یکسری از هتلها
3- بعضی از مراکز خرید
4- بعضی از مناطق قابل تماشا
5- مراکز مهم
6- چند صرافی
7- و چند سینما
امیدوارم قابل استفاده باشد.

آنکارا
تشکر کنندگان: amir82 ، renger008 ، fire dragon ، achi686 ، mdna ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، rira1982 ، HAZARA ، kasrafo ، r_ent ، Emma_a432
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد و توش تاریخ مصاحبمو دوباره اعلام کرده که همون قبلیه هم هست خدا رو شکر (مثل پارسالیا نشده یعنی) و ازم خواسته اصل مدارک رو با خودم ببرم
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:

- Passport

- Photos

- Medical report

- Diploma (original)

- Birth Certificate (Shenasname) (original)

- $330 Diversity Visa application fee per person (please bring exact change).

- If there has been any change in the information provided on the DS-230 Part 1, Part 2 and DSP-122 forms please bring updated forms to your interview.

Please make sure to have all of the documents listed above in your possession on the day of your interview. Failure to submit all of the listed documents will cause delay in your interview process and in the issuance of your visa.

سلام دوست عزیز می خواستم بپرسم میزان دقیق Diversity Visa application fee per person همون 330 دلار هست؟ چون تو فایل راهنمای سفارت در آنکارا یه 819 دلار نوشته
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: r_ent ، HAZARA
(2012-11-23 ساعت 17:23)amirhoseinc نوشته:  سلام دوست عزیز می خواستم بپرسم میزان دقیق Diversity Visa application fee per person همون 330 دلار هست؟ چون تو فایل راهنمای سفارت در آنکارا یه 819 دلار نوشته
دوست عزیز همون 330 دلار درسته. احتمالا فایل قدیمی رو دارین نگاه میکنین.
چند تا پست بالاتر دوستان لینک فایل راهنمای جدید رو گذاشتن:
(2012-11-22 ساعت 23:36)afs نوشته:  http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf

موفق باشین
تشکر کنندگان: achi686 ، AsemanAbee ، r_ent ، enchantress_boy ، HAZARA
در نامه ای که نزدیک مصاحبه براتون ایمیل می کنند می نویسه چه مدارکی میخواهد بیشتر از برنده اصلی مدارک می خواهد ولی ما هرچی مدرک ترجمه شده و مدارک مالی از اعضا داشتیم فرستادیم. در نتیجه اسپانسر هم نخواستند بنظر من هرچه مدارک بیشتر بفرستید بهتره
تشکر کنندگان: HAZARA
(2012-11-23 ساعت 17:23)amirhoseinc نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد و توش تاریخ مصاحبمو دوباره اعلام کرده که همون قبلیه هم هست خدا رو شکر (مثل پارسالیا نشده یعنی) و ازم خواسته اصل مدارک رو با خودم ببرم
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:

- Passport

- Photos

- Medical report

- Diploma (original)

- Birth Certificate (Shenasname) (original)

- $330 Diversity Visa application fee per person (please bring exact change).

- If there has been any change in the information provided on the DS-230 Part 1, Part 2 and DSP-122 forms please bring updated forms to your interview.

Please make sure to have all of the documents listed above in your possession on the day of your interview. Failure to submit all of the listed documents will cause delay in your interview process and in the issuance of your visa.

سلام دوست عزیز می خواستم بپرسم میزان دقیق Diversity Visa application fee per person همون 330 دلار هست؟ چون تو فایل راهنمای سفارت در آنکارا یه 819 دلار نوشته
منم همین مدارک رو فرستادم واسشون. اما نمیدونم سابقه کار رو کجا ازم میخوان؟
توی این لیست که ننوشته بود چیزی
کی اونا رو ازم میخوان؟
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
تاریخ ورود به آمریکا 4/4/2013
شهر اقامت: Houston, Texas
تشکر کنندگان: HAZARA ، r_ent
آقا چرا کسی جواب منو نمیده؟
منم جزو اونایی هستم که کار کردن با این فروم برام سخت و گیج کننده است.
هنوز نتونستم امضا بسازم
مدارکم رو فرستادم واسه آنکارا و دوهفته دیگه مصاحبه دارم.
حالا میخوام بدونم گواهی کار رو کی ازم میگیرن؟
چون توی مدارکی که سفارت در آنکارا خواسته بود چیزی در مورد سابقه کار ننوشته بود. چونکه من لیسانس دارم. نوشته بود اگه دیپلم ندارین سابقه کار رو بفرستین.
و اینکه جایی هست که بتونیم اونایی که روز مصاحبه شون با من یک روزه رو پیدا کنم که توی ترکیه بتونیم مراحل رو با هم باشیم؟
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
تاریخ ورود به آمریکا 4/4/2013
شهر اقامت: Houston, Texas
تشکر کنندگان: HAZARA ، fire dragon ، r_ent
(2012-11-24 ساعت 11:52)nedaUSA نوشته:  آقا چرا کسی جواب منو نمیده؟
منم جزو اونایی هستم که کار کردن با این فروم برام سخت و گیج کننده است.
هنوز نتونستم امضا بسازم
مدارکم رو فرستادم واسه آنکارا و دوهفته دیگه مصاحبه دارم.
حالا میخوام بدونم گواهی کار رو کی ازم میگیرن؟
چون توی مدارکی که سفارت در آنکارا خواسته بود چیزی در مورد سابقه کار ننوشته بود. چونکه من لیسانس دارم. نوشته بود اگه دیپلم ندارین سابقه کار رو بفرستین.
و اینکه جایی هست که بتونیم اونایی که روز مصاحبه شون با من یک روزه رو پیدا کنم که توی ترکیه بتونیم مراحل رو با هم باشیم؟

دوست عزیز
امضا رو بعد از اینکه ارسالهاتون به 10 عدد رسید -که مال شما رسیده- میتونید برید و از کنترل پنل تون بسازید
روی اسم خودتون که کلیک کنید یه گزینه داره که نوشته کنترل پنل کاربر

شما که لیسانس داری در حال حاضر گواهی کار نمیخواد و جز مدارکی نیست که باید بفرستید
یه جدول هم هست که دوست خوبمون با آیدی afs (ملقب به افشین) زحمتشو کشیدن توی اون میتونید کسانیکه با شما روز مصاحبه اشون نزدیکه رو پیدا کنید و یا از امضا دوستان
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: afs ، amir82 ، Saeedv13 ، kasrafo ، r_ent ، amirhr123 ، enchantress_boy ، Szsanazsz
(2012-11-24 ساعت 11:52)nedaUSA نوشته:  و اینکه جایی هست که بتونیم اونایی که روز مصاحبه شون با من یک روزه رو پیدا کنم که توی ترکیه بتونیم مراحل رو با هم باشیم؟

لطفا لینک زیر رو ببینید و روی مشاهده جدول بزنید.
http://mohajersara.com/thread-5230-post-...#pid182145
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: fire dragon ، amir82 ، studpk ، Saeedv13 ، r_ent
(2012-11-23 ساعت 10:51)r_ent نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 12:02)AsemanAbee نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد و ...

لطف می کنید بگین از سفارت چه جوری خبر رسیدن مدارکو بگیرم؟ ذهنم هنگیده....!! مدارک شما چند روزه رسید؟
Out for Delivery - Beyond Delivery Area...این اخرین وضعیت که ارامکس برام زده....هنوزم از سفارت برام ایمیل نیامده..... ممنونم.

ببخشید دیر جواب میدم، چند روز نبودم!
راستش میشه به سفارت ایمیل بزنین و بپرسین اما من اینکارو نکردم و فکر کنم 4روز بعد از اینکه به سفارت رسیده بود، خودشون برام این ایمیلو زدن.
نگران هیچی نباشین به زودی براتون ایمیلشون میاد Smile
(شاید تا الان اومده باشه، من هنوز همه پستها رو نخوندم!)
براتون بهترینها رو آرزو دارم

(2012-11-22 ساعت 15:24)mrbonbon نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 23:07)fire dragon نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:53)r_ent نوشته:  نامه رسید مدارک من به آنکارا هم اومد ...

من مصاحبه ام زودتر از شماست که Sad
....

سلام r-ent، ببخشید من یه سوال از در مورد فرستادن ایمیل ، جهت تایید رسیدن مدارک دارم. اول اینکه چند روز طول کشید که تـأییدیه مدارکتون اومد( اونا بهتون جواب دادن)؟ آیا شما هم ایمیلی که زدین بهشون رو از همون داخل سایت سفارت آمریکا در ترکیه زدین دیگه ؟ یا اینکه یه آدرس ایمیل دیگه ای دارین ؟ چون من الان 6 روز میشه که ایمیل از طریق همون سایت زدم، اما تا الان کسی بهم جواب نداده...
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنین

@فایر دراگون : شما مدارکتونو خیلی دیرتر از من فرستادین، نگران نباشین فکر کنم 2شنبه برای شمام ایمیلشون بیاد، البته کاش شمام بهشون ایمیل بزنین.
@مستر بن بن: من برای سفارت ایمیلی نزدم، سفارت 2شنبه این هفته بهم ایمیل زد، فکر میکنم 3 ، 4 روز بعد از رسیدن مدارکم به سفارت بود (الان تاریخ ارسالم یادم نیست ولی فکر کنم شنبه هفته پیشش بود با دی اچ ال، و 3 روز بعد رسیده بود بهشون، که میشه 4روز کاری بعد که جوابشو دادن)
دوستان ببخشید اصل ترجمه ها رو هم باید 15 روز قبل بفرستیم با پست یا کپی ساده کفایت میکنه؟
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: fire dragon
(2012-11-24 ساعت 14:35)amirhoseinc نوشته:  دوستان ببخشید اصل ترجمه ها رو هم باید 15 روز قبل بفرستیم با پست یا کپی ساده کفایت میکنه؟

من اصل ترجمه هارو فرستاده بودم و روز مصاحبه كه داشت اصل مداركو ازم تحويل ميگرفت، گفتم فرستادم و ديگه اونجا دوباره ترجمه ندادم با اينكه يك نسخه ديگه محض احتياط همراهم بود.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: armin1 ، r_ent ، AsemanAbee
(2012-11-24 ساعت 09:44)ali039 نوشته:  در نامه ای که نزدیک مصاحبه براتون ایمیل می کنند می نویسه چه مدارکی میخواهد بیشتر از برنده اصلی مدارک می خواهد ولی ما هرچی مدرک ترجمه شده و مدارک مالی از اعضا داشتیم فرستادیم. در نتیجه اسپانسر هم نخواستند بنظر من هرچه مدارک بیشتر بفرستید بهتره
علی آقا
شما درست بر عکس اون چیزی رو گفتین که تا حالا به همه توصیه می شده. دوستان پیشکسوت مصاحبه رفته متفق القولند که فقط مدارک خواسته شده توسط سفارت مربوطه ارایه بشه. هر چه حجم مدارک ارسالی بیشتر باشه مدت زمان بیشتری هم صرف بررسی اونها میشه و احتمال گیج شدن کارمند بررسی کننده مدارک هم بیشتر می شه. سئوالات بیشتری برای آفیسر ایجاد و احتمال برگه ی آبی افزایش پیدا می کنه. این که از شما اسپانسر نخواستن مربوط به گواهی تمکن مالیتون میشه که بالاتر از هزینه های یک خانواده طی یک سال بوده (بالاتر از خط فقر) و ربطی به تعدد مدارک نداشته دوست خوبم. بهتر هست هر مدرکی که احتمال میدین لازم بشه رو ترجمه کنید و همراه ببرید و فقط در صورتی که آفیسر خواست در اختیارش بذارین. ارادتمند.
تشکر کنندگان: tatoole ، studpk ، amir82 ، fire dragon ، kasrafo ، achi686 ، r_ent ، AsemanAbee ، sayeh_m ، رجبعلی ، enchantress_boy ، Szsanazsz
اقا سعید درست میگن چون هرچی مدرک اضافه ببرید اگه زیاد بشه این کار برای پیچوندنBig Grin افیسر از سال های بعد از همه اون مدارک رو میخوان و بدبختی شروع میشهSad

همون مدارکی که میگن رو ببرید اگه مشکل سربازی و شغل نداشته باشید یه ضرب انشالله میگیریدWink اگه نه هم که کلیرنس میخورین که اون هم در نهایت کلیر میشین میرید ویزا رو میگیرید.Big Grin

موفق باشیمSmile
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، kasrafo ، mdna ، achi686 ، r_ent ، studpk ، sayeh_m
(2012-11-23 ساعت 12:15)mhpz نوشته:  سلام
کسانی که علاقه به google earth دارند و یا از gps گارمین استفاده میکنند ویا از نرم افزار mapsource استفاده میکنند ، یک نقشه از موارد ذیل در آنکارا در فایل ضمیمه قرار دادم.
1- مترو ها همراه با ایستگاهها
2- یکسری از هتلها
3- بعضی از مراکز خرید
4- بعضی از مناطق قابل تماشا
5- مراکز مهم
6- چند صرافی
7- و چند سینما
امیدوارم قابل استفاده باشد.

آنکارا

من رو این لینک کلیک کردم، رفت تو 1 چت روم!! ویروس نیست؟؟
کسی تونست بازش کنه؟
فایل دانلودش exe است؟؟؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: AsemanAbee
(2012-11-24 ساعت 19:13)r_ent نوشته:  من رو این لینک کلیک کردم، رفت تو 1 چت روم!! ویروس نیست؟؟
کسی تونست بازش کنه؟
فایل دانلودش exe است؟؟؟
مشکلی نیست
فکر کنم اگر توی سایت آپلودباز درخواست داونلود فایل رو نزنی بعد یه مدتی ریدیرکت میشه به سایت رادیوباز!!! وقتی لینک رو باز میکنی اون پایین Free Download رو بزن.
فرمت فایل KML اه، با google earth میتونی باز کنی.
فایل خیلی خوبی درست کرده رفیقمون mhpz. دستش درد نکنه Smile
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، afs ، HAZARA ، r_ent ، mdna ، mhpz ، fire dragon
(2012-11-24 ساعت 19:13)r_ent نوشته:  من رو این لینک کلیک کردم، رفت تو 1 چت روم!! ویروس نیست؟؟
کسی تونست بازش کنه؟
فایل دانلودش exe است؟؟؟
روشا
یک فایل بهت میده با پسوند kml.*
اگر همینه برات بفرستمش.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir82 ، HAZARA ، r_ent ، mhpz ، sadeghi897 ، Szsanazsz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان