کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-11-27 ساعت 22:15)r_ent نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 21:05)پدی نوشته:  کسی خبر داره که هتل ددمان بهتره یا آنکارا پلازا؟

اینجوری نمیشه تصمیم بگیرین، باید سفرنامه ها رو بخونین و خودتون تصمیم بگیرین اما نظر من با توجه به نوشته بچه ها اینه که در کل اینه که آنکارا پلازا با توجه به قیمتش از ددمان بهتره، اما من ریسیس رو انتخاب کردم و هفته دیگه ایشالا میرم میبینم چطوره و براتون میگم Smile

سلام
شما که دارید میرید میشه زحمت بکشید ببینید دور و بر سفارت اپارتمان هم اجاره میدن و برای چهار نفر چقدر هزینه داره ؟؟
اگر بود تلفن تماس شو بگیرید یادتون نره
اگر مثل ایران که ویلا ها ارزونتر از هتل هاست و در ضمن راحتر هم هست اگر باشه من ترجیح میدم ممنونم

(2012-11-25 ساعت 04:46)mhpz نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 01:35)mgolchin13 نوشته:  
(2012-11-24 ساعت 19:25)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-24 ساعت 19:13)r_ent نوشته:  من رو این لینک کلیک کردم، رفت تو 1 چت روم!! ویروس نیست؟؟
کسی تونست بازش کنه؟
فایل دانلودش exe است؟؟؟
روشا
یک فایل بهت میده با پسوند kml.*
اگر همینه برات بفرستمش.
برای من هم همین فایل ilividsetup.exe رو دانلود کرد! اگر برای من هم بفرستید ممنون میشم.
سلام
به انتهای صفحه بروید ودر آخر صفحه دانلود را بزنید.

راستی الان با همسرم mdna در فرودگاه هستیم و عازم آنکارا
لطفا برایمان آرزوی موفقیت کنید.Big Grin
مرسی
سلام
موفق باشید و با دست پر برگردید (باویزا)Big Grin
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، r_ent ، mhpz ، mdna ، HAZARA
(2012-11-27 ساعت 22:48)مهتاب - 2251 نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 21:05)پدی نوشته:  کسی خبر داره که هتل ددمان بهتره یا آنکارا پلازا؟
از قرار معلوم و تعريف بچه ها انكارا پلاز بهتره
الان يكي انكارا پلازه و يكي ددمان و اوني كه ددمانه خيلي ناراضيه

ددمان دو تا برج داره که فکر کنم برج B بود نوسازه که خوب هست
since 2012
تشکر کنندگان: r_ent ، el333 ، lilistar ، مهتاب - 2251 ، Saeedv13 ، پدی ، AsemanAbee ، achi686 ، sayeh_m ، HAZARA
(2012-11-28 ساعت 00:14)maka2 نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 22:48)مهتاب - 2251 نوشته:  الان يكي انكارا پلازه و يكي ددمان و اوني كه ددمانه خيلي ناراضيه

بله. دو سال پیش که ددمان ، برج B بودم، خیلی خوب بود و مشکلی نداشتم. برج A قدیمی تر هست و اون زمان شنیدم دارن بازسازی می کنن. حالا به کجا رسیده خبر ندارم.
تشکر کنندگان: el333 ، lilistar ، مهتاب - 2251 ، r_ent ، 3pideh ، Saeedv13 ، پدی ، AsemanAbee ، achi686 ، f1f ، sayeh_m ، HAZARA
(2012-11-27 ساعت 23:45)شهلا 1346 نوشته:  سلام
شما که دارید میرید میشه زحمت بکشید ببینید دور و بر سفارت اپارتمان هم اجاره میدن و برای چهار نفر چقدر هزینه داره ؟؟
اگر بود تلفن تماس شو بگیرید یادتون نره
اگر مثل ایران که ویلا ها ارزونتر از هتل هاست و در ضمن راحتر هم هست اگر باشه من ترجیح میدم ممنونم
.

جانم
آره روشا يه زحمت بكش يادتم نره ميري شير اب حموم ويلاهه رو باز كن ببين آب گرم و سرش خوب كار ميكنه يا نه!
دو تا نونم بيگير سر راه با نيم كيلو سبزي خوردنBig Grin
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: r_ent ، achi686 ، fire dragon ، bmojtaba ، 3pideh ، sayeh_m ، bayat_r ، HAZARA ، rira1982
نرخ ویژه بلیط آنکارا*********

*****با پرواز ماهان*****

***240هزار تومان***

*****تلفن تماس: با پیام خصوصی
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: raham ، مهتاب - 2251 ، r_ent ، 3pideh ، sayeh_m ، HAZARA ، bmojtaba ، Szsanazsz
سلام
دوستان نقشه ای که فرستاده بودم قبل از سفرم به آنکارا تهیه شده بود. در مدت اقامتم و گشت و گذارم در این شهر متوجه شدم نیاز به کمی اصلاح دارد که بعد از برگشتنم حتما ورژن جدیدش را البته در یک سایت دانلود بهتر برایتان خواهم فرستاد.
پرسیده بودید که هتل آنکارا بهتر است یا ددمان. بعید میدانم کسی هردو هتل را تا تجربه کرده باشد. ما در هتل آنکارا پلاز هستیم. همه چیز این هتل در حد اپتیموم و قابل رضایت است. ضمنا فاصله مناسبی تا کیزیلای که ایستگاه مترو در آن هست دارد و همینطور فاصله مناسبی تا سفارت و همینطور خیابان اصلی که به دکتر و سفارت ختم میشود ، دارد. فقط اتاقهای کوچکی دارد نه اینکه خیلی کوچک باشد خیلی اپتیموم است.صبحانه مناسب و متنوعی هم برای یک هتل در حد چهار ستاره دارد.
تشکر کنندگان: afs ، Saeedv13 ، amir82 ، AsemanAbee ، raham ، achi686 ، fire dragon ، مهتاب - 2251 ، aziking ، r_ent ، sayeh_m ، HAZARA
(2012-11-28 ساعت 20:32)mhpz نوشته:  سلام
دوستان نقشه ای که فرستاده بودم قبل از سفرم به آنکارا تهیه شده بود. در مدت اقامتم و گشت و گذارم در این شهر متوجه شدم نیاز به کمی اصلاح دارد که بعد از برگشتنم حتما ورژن جدیدش را البته در یک سایت دانلود بهتر برایتان خواهم فرستاد.
پرسیده بودید که هتل آنکارا بهتر است یا ددمان. بعید میدانم کسی هردو هتل را تا تجربه کرده باشد. ما در هتل آنکارا پلاز هستیم. همه چیز این هتل در حد اپتیموم و قابل رضایت است. ضمنا فاصله مناسبی تا کیزیلای که ایستگاه مترو در آن هست دارد و همینطور فاصله مناسبی تا سفارت و همینطور خیابان اصلی که به دکتر و سفارت ختم میشود ، دارد. فقط اتاقهای کوچکی دارد نه اینکه خیلی کوچک باشد خیلی اپتیموم است.صبحانه مناسب و متنوعی هم برای یک هتل در حد چهار ستاره دارد.

سلام. ميشه قيمتش را هم بگيد ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh
قابل توجه دوستان گرامی

من الان به وقت محلی (آنکارا ) 24:00 توی هتل ددمان هستم، هتل خوبیه و از سرویس شون راضی ام و از این سری هتل هایی است که جلوی در ورودی شیلد مغناطیسی مثل فرودگاه و بازرسی بدنی ( در صورت نیاز ) داره.
اما روز یکشنبه که ساعت 9 رسیدیم هتل همسرم چون سرمای سختی خورده بود، از رسپشن هتل پرسیدم که اگر از بیرون از هتل غذا تهیه کنم ایرای نداره؟ ایشون هم در پاسخ به بنده گفتند اگر پوشیده و بسته باشه ( یعنی مثلا توی پاکت باشه ) خیر، ایرادی نداره.
از اونجاییکه منو غذای داخلی خود هتل فقط اسم غذاها رو نوشته و هیچ عکسی از نوع غذایی که می خواهید میل کنید توش نیست، من ناچارا از رستورانهای اطراف هتل سوپ و غذا برای خودم و همسرم تهیه میکردم و مطابق گفته رسپشن به صورت بسته بندی و پوشیده غذا رو به داخل هتل هر شب می آوردم که شب سوم خانمی از رسپشن به این موضوع ایراد گرفت و کار به جایی رسید که صحبت روز اول من با همکارش رو باور نکرد و رفت مدیر هتل رو صدا زد Sad
مدیر هتل هم بهم گفت که این کار خارج از قوانین هتله، من هم در پاسخ بهش گفتم بله، می دونم اما من کار خلافی انجام ندادم و کلا توی زندگیم اصلا عمل خلافی انجام نمیدم که بخوام بابت اون کار به کسی جواب پس بدم، این موضوع رو همون روز اول قبل از اینکه اتاقم رو تحویل بگیرم از همکارتون سوال کردم و ایشون به من این اجازه رو داد، حالا اینکه این کار بر خلاف قوانین شماست یا خیر، بهتره شما اول کارمند خودتون رو به جای اینکه جلوی من رو بگیرید توجیه کنید.
این مطلب رو لازم دیدم برای دوستانی که در آینده به این هتل یا هتل هایی از این دسته ( 4 ستاره به بالا ) میان مطرح کنم تا خدای ناکرده با مشکل من مواجه نشند ( ضمنا منوی غذای هتل قیمت هاش حداقل دو برابر قیمت رستورانهای اطراف هتله برای مثال یک وعده غدای اصلی هتل حدود 30 لیره که به پول ما برای هر نفر میشه حدودا 52 هزار تومان یعنی یک وعده غذای هتل با پیش غذا برای دو نفر حدودا 130 هزار تومان تموم میشه )

همیشه شاد و تندرست باشید

(2012-11-28 ساعت 02:19)hasti_banoo نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 00:14)maka2 نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 22:48)مهتاب - 2251 نوشته:  الان يكي انكارا پلازه و يكي ددمان و اوني كه ددمانه خيلي ناراضيه

بله. دو سال پیش که ددمان ، برج B بودم، خیلی خوب بود و مشکلی نداشتم. برج A قدیمی تر هست و اون زمان شنیدم دارن بازسازی می کنن. حالا به کجا رسیده خبر ندارم.

من همین الان ددمان A هستم، اتاقی که ما هستیم خوب و باز سازی شده است، تر و تمیز و خوبه، سرویس دهی پرسنل شون هم خوبه، در مجموع من خیلی راضی هستم چون پسر 5 ماهه دارم و برام سیستم های گرمایشی و سرمایشی هتل و همینطور نظافت خیلی اهمیت داره
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: el333 ، amir82 ، mgolchin13 ، raham ، sasbk ، studpk ، Saeedv13 ، payam62 ، HAZARA ، r_ent ، AsemanAbee
سلام دوستان
همونطور كه توي سفرنامه ام هم نوشتم ما هتل انكارا پلازا بوديم . بسيار هتل خوبي بود . تميز و مرتب و در حد ٥ ستاره . هتل ددمان رو هم رفتم و ديدم . به نظر من اگر ميخواين برج قديميش رو بگيرين بهتره كه همون انكارا پلازا رو انتخاب كنيد چون تقريباً فرق خاصي نداره و فقط بايد شبي ٢٠ دلار بيشتر پرداخت كنيد . انكارا پلازا ٥ ساله كه ساخته شده ولي ددمان ٢٥ ساله ساخته شده . اگر برج جديد رو ميگيرين كه خب وضع فرق ميكنه . فكر ميكنم حدوداً شبي ١٥٠ دلار براي ٣ نفر باشه . در ضمن در انتخاب هتل مسايل ديگه اي رو هم در نظر بگيرين . با يه خانواده اشنا شديم ( در مطب دكتر ) كه يه بچه ٢ ساله داشتن و هتل ازيلهان بودن . به علت سن بچه نميتونستن زياد برن بيرون و در كل بيشتر وقت رو تو هتل ميگذروندن و از ازيلهان راضي نبودن . صبحانه برامون مهم بود كه انكارا پلازا خوب بود . در ضمن من چند تا هتل ديگه رو هم ديدم . هتل گلد كه روش ٣ ستاره نوشته بود ولي همون ٢ بود . بست وسترن هم همينطور . و اتاپ بولوار هم شبيه اينها بود . فقط تو يه خيابون نزديك مشروطيت يه هتل به نام ايوبوغلي بود كه اونم ٣ ستاره بود ولي به نظرم خيلي تر و تميز اومد . متاسفانه نتونستم برم داخلش رو ببينم . اگر كسي ميخواد يه تحقيقي بكنه چون ظاهرش كه خيلي خوب بود و به نظر نوساز هم ميومد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، el333 ، mgolchin13 ، HRSH ، پدی ، raham ، sasbk ، Saeedv13 ، enchantress_boy ، payam62 ، HAZARA ، mhpz ، bmojtaba ، Szsanazsz ، mahsa 662547 ، r_ent ، AsemanAbee
(2012-11-30 ساعت 01:18)yashim نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 20:32)mhpz نوشته:  سلام

سلام. ميشه قيمتش را هم بگيد ممنون
سلام
هر شب 92$ برای دو نفر
این قیمت از طریق آژانس است. اگر مستقیما بخواهید رزرو کنید گرانتر خواهد شد.
تشکر کنندگان: amir82 ، HAZARA ، sayeh_m ، bmojtaba ، r_ent
سلام دوستا ی خوب مهاجرسرایی
ما 2روز دیگه عازم ترکیه هستیم.می خواستم از کمکای همتون تا امروز تشکر کنم.
سعی می کنم یه سفرنامه ی خوووووووووووووب بنویسم.
واسمون دعاااااااا کنید.
مرسی از همه.
:-)
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: afs ، amir82 ، enchantress_boy ، Saeedv13 ، HAZARA ، mdna ، achi686 ، fire dragon ، sayeh_m ، bmojtaba ، raham ، rira1982 ، mitme ، r_ent
سلام دوستان
من مدارکم و با ارامکس برای سفارت انکارا پست کردم وقتی trackمیکنم delivery istanbul میزند. مطمئن نیستم سفارت رسیده یا نه ؟
لطفا اگر متن تائیدیه سفارت را برای مدارک دارید اطلاع دهید هفته دیگر مصاحبه دارم.دوستانی که مدارک فرستاده اند شخص دریافت کننده یا امضا کننده کیست ؟ باتشکر
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2012-11-30 ساعت 20:01)amirhr123 نوشته:  سلام دوستان
من مدارکم و با ارامکس برای سفارت انکارا پست کردم وقتی trackمیکنم delivery istanbul میزند. مطمئن نیستم سفارت رسیده یا نه ؟
لطفا اگر متن تائیدیه سفارت را برای مدارک دارید اطلاع دهید هفته دیگر مصاحبه دارم.دوستانی که مدارک فرستاده اند شخص دریافت کننده یا امضا کننده کیست ؟ باتشکر

مشکلی نیست دوست عزیز....برای من هم همینطور بود ، و وقتی سفارت رفتم دیدم مدارکم رسیده بود....آرامکس دفترش توی استانبول هست و وقتی deliver beyond on میزنه یعنی از استانبول برای مقصد ارسال شده.....و اگه توی خود سایت آرامکس اکتیو کنید که در صورت رسیدن با ایمیل به شما اطلاع بده، میبینید که بعد از رسیدن ایمیل دریافت اون توسط سفارت براتون ارسال میشه.....
هیچ جای نگرانی نیست پست های معروف مثل آرامکس ، دی اچ ال و تی ان تی میتونید مطمئن باشید که به مقصد خواهند رسید ......در ضمن من هم که ایمیل زدم به سفارت ، جوابی ایمیل که مستقیم اشاره شده باشه که مدارک رسیده ، برام ارسال نشده، تنها یه ایمیل اومد که گفته شده بود اصل چه مدارکی رو باید با خودم ببرم.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، bmojtaba ، amirhr123 ، rira1982 ، kasrafo ، r_ent ، refiusa
(2012-08-17 ساعت 11:42)fire dragon نوشته:  من میخواستم در مورد زمان مورد نیاز برای دکتر بپرسم که صفحه قبل دوستان جواب دادند سه روز کاری ( من تنهام و در ضمن برای دکتر میخوام برم استانبول )
حالا میخوام به یه جمع بندی برسم که کلا چند روز باید ترکیه باشیم
سه روز کاری برای دکتر و برای سفارت هم یک روز کافیه ؟
روز کاری اونجا شنبه هم حساب میشه یا تعطیلن شنبه ها؟

دوستان وقت مصاحبه ما دوم ژانویه تعیین شده ولی طبق تقویم تعطیلات در سایت سفارت (البته برای سال 2012) این روز تعطیل می باشد.کسی نظری در این مورد نداره؟
از طرف دیگه وقت سفارت ما چهارشنبه است و با توجه به اینکه یکشنبه دکتر تعطیله و سه شنبه هم اول ژانویه(تعطیل) است شنبه وقت دکتر بگیریم خوبه؟
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-08-04 ساعت 18:16)seravin نوشته:  لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ترکیه را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.

سلام من مامانم برنده شد ه و روز مصاحبه اش 10 زانویه است و باید بره انکارا .می خواستم بپرسم آیا کسی هست که روز مصاحبش 10 ژانویه باشه تا مامانم هم با اون بره آنکارا ؟ ممنون میشم اگه جواب بدین .
تشکر کنندگان: kasrafo ، r_ent

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان