کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
هر شب 92$ برای دو نفر
این قیمت از طریق آژانس است. اگر مستقیما بخواهید رزرو کنید گرانتر خواهد شد.
[/quote]

اگر از طریق آژانس نگیرم و وقتی رسیدم اتاق بگیرم بهتر نیست؟چون بعضی از دوستان نوشتن اینجوری بهتر میشه تخفیف گرفت.
[/quote]
سلام
قیمتها در بورد رسیپشن زده شده بود. خاطرم نیست چقدر بود. اما به یورو بود و لیر.همان موقع که حساب کردم متوجه شدم بالاتر از قیمتی است که من از طریق آژانس گرفتم.بهرحال فکر نکنم که این هتل با توجه به رنکینگی که دارد قابل چانه زنی باشد.هرچند خودم تجربه نکردم که مطمئنا به شما اطمینان بدهم.
تشکر کنندگان: mdna ، poopak
(2012-12-03 ساعت 08:44)mhpz نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 02:06)poopak نوشته:  
سلام
هر شب 92$ برای دو نفر
این قیمت از طریق آژانس است. اگر مستقیما بخواهید رزرو کنید گرانتر خواهد شد.

اگر از طریق آژانس نگیرم و وقتی رسیدم اتاق بگیرم بهتر نیست؟چون بعضی از دوستان نوشتن اینجوری بهتر میشه تخفیف گرفت.
[/quote]
سلام
قیمتها در بورد رسیپشن زده شده بود. خاطرم نیست چقدر بود. اما به یورو بود و لیر.همان موقع که حساب کردم متوجه شدم بالاتر از قیمتی است که من از طریق آژانس گرفتم.بهرحال فکر نکنم که این هتل با توجه به رنکینگی که دارد قابل چانه زنی باشد.هرچند خودم تجربه نکردم که مطمئنا به شما اطمینان بدهم.
[/quote]
سلام
ولي من ميدونم كه امكان چونه زدن نيست Smile يكي از دوستان از ما خواستن كه اونجا قيمت بگيريم . اونجا سوال كرديم . گفتن ميشه بدون كرديت كارت هم رزرو كرد ولي شبي١٠٠ يورو بود . و اون هتل هايي كه بچه ها چونه ميزنن اتاق خالي دارن و اكثراً هم ٣ ستاره به پايين هستن . حقيقتش ما با توجه به تغيير بليطمون از طرف تركيش خيلي دوست داشتيم كه يك شب اضافه تر بمونيم ولي هتل به هيچ عنوان اتاق خالي براي يك شب نداشت Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mdna ، mhpz ، bmojtaba ، AsemanAbee
بخوام واسه تایید رسید مدارک به سفارت میل بزنم هم باید فرمت نامه به کی سی سی رو رعایت کنم؟ منظورم درج کیس نامبر و نام و نام خانوادگی و بقیه اطلاعاته؟؟ راستی واسه ما هنوز کانفرم تاریخ مصاحبه نیومده ما اواسط دسامبر مصاحبه داریم دیر نیست؟؟؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان
همونطور كه حدس ميزدم و يكي از دوستان هم همين الان تو سفرنامه شون بهش اشاره كردن ، حواستون به بليط تركيش مخصوصاً بليط هاي يكسره به انكارا باشه . هر لحظه امكان تغيير داره . مرتب پروازتون رو چك كنيد . من فكر ميكنم به علت كم بودن مسافر انكارا و بالا رفتن قيمت تركيش براشون صرف نميكنه كه هواپيما رو تقريباً نيمه خالي بفرستن و براي همين يه استاپ تو استانبول كه مسافر خيلي زيادتره ميذارن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: lilac ، مهتاب - 2251 ، el333 ، Saeedv13 ، AsemanAbee
سلام دوستان و خسته نباشین ... خیلی وقته کم رنگ شدم ... گفتم یه سری بزنم .... یه چی بگم ... باشم ... یه وب سایت جدید کشف کردم برای اجاره هتل برای اونایی که یه مقدار زبانشون مثه من ضعیفه .... سری بزنین به کارتون میاد

http://zoraq.com
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: mitme ، مهتاب - 2251 ، afs ، sayeh_m ، far-dv2013 ، raham ، el333 ، payam62 ، amir82 ، enchantress_boy ، achi686 ، Saeedv13
صدای منو لز ترکیه میشنوید هوا در انکارا سرد وبارانی و من در هتل متروپل هسم دبل شبی 74 دلار فعلن که اوضاع روبداهه فعلن تا بعد
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، sayeh_m ، ensan ، el333 ، bardia9 ، mitme ، payam62 ، amir82 ، afs ، bmojtaba ، achi686 ، amirhr123 ، Saeedv13 ، AsemanAbee
سلام. دوستان اگر با تور بريم بهتره يا اونجا هتل بگيريم؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-12-03 ساعت 17:54)yashim نوشته:  سلام. دوستان اگر با تور بريم بهتره يا اونجا هتل بگيريم؟
سلام دوست عزيز
يه امضا بذار تا بيشتر بشه بهتون كمك كرد . زمان حدودي مصاحبه ، تعداد افراد كيس و ...
تشکر کنندگان:
(2012-12-03 ساعت 17:54)yashim نوشته:  سلام. دوستان اگر با تور بريم بهتره يا اونجا هتل بگيريم؟

چون کارها خیلی راحت و سر راست هست به لطف مهاجر سرا به تور نیاز ندارید.
since 2012
تشکر کنندگان: bmojtaba ، 3pideh
با سلام . آیا بعد از پایان مصاحبه در صورت عدم خوردن کلیرنس میتوان آدرسی در استانبول داد که پاسپورتها به آنجا ارسال شوند ؟ یعنی منتظر دریافت پاسپورتها بعد از مصاحبه در آنکارا نباشیم. تشکر
تشکر کنندگان:
(2012-12-03 ساعت 18:40)amir_sh32 نوشته:  با سلام . آیا بعد از پایان مصاحبه در صورت عدم خوردن کلیرنس میتوان آدرسی در استانبول داد که پاسپورتها به آنجا ارسال شوند ؟ یعنی منتظر دریافت پاسپورتها بعد از مصاحبه در آنکارا نباشیم. تشکر
بدون پاسپورت چطوري ميخواين برگردين ؟ Wink
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، afs
(2012-12-03 ساعت 15:39)IN.USA@2013 نوشته:  صدای منو لز ترکیه میشنوید هوا در انکارا سرد وبارانی و من در هتل متروپل هسم دبل شبی 74 دلار فعلن که اوضاع روبداهه فعلن تا بعد

سلام هتل چطوره ودر کجاست.نفری 74 یا اتاقی؟تشکر
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-12-03 ساعت 18:46)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 18:40)amir_sh32 نوشته:  با سلام . آیا بعد از پایان مصاحبه در صورت عدم خوردن کلیرنس میتوان آدرسی در استانبول داد که پاسپورتها به آنجا ارسال شوند ؟ یعنی منتظر دریافت پاسپورتها بعد از مصاحبه در آنکارا نباشیم. تشکر
بدون پاسپورت چطوري ميخواين برگردين ؟ Wink

سلام دوست عزیز
اگه منظورتون اینه که از آنکارا برین یه شهر دیگه، مثلاً استانبول آره میشه، آدرس اون هتلی رو که میخوای بری رو میدی به UPS ، بعدش هم با اتوبوس، فقط با اتوبوس میتونی بری استانبول یا شهرهای دیگه، و دو یا سه روز بعدش هم پاسپورتت میاد دم همون هتلی که آدرس دادی...
در غیر اینصورت، اگه منظورت اینه که برگردی ایران یا هر کشور دیگه ای، که دوست عزیز بدون پاسپورت فقط میتونی تا دم فرودگاه آنکارا بری ، یه سری بزنی و دوباره برگردی به همون هتلی که بودی. Big Grin
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: dreamer60 ، آناهيتا ، 3pideh ، kasrafo
(2012-12-03 ساعت 11:21)Given نوشته:  سلام دوستان و خسته نباشین ... خیلی وقته کم رنگ شدم ... گفتم یه سری بزنم .... یه چی بگم ... باشم ... یه وب سایت جدید کشف کردم برای اجاره هتل برای اونایی که یه مقدار زبانشون مثه من ضعیفه .... سری بزنین به کارتون میاد

http://zoraq.com
دوست عزیز یک سری به قیمتاش هم میزدی .مناسبترینش حداقل چهاربرابر جاهای دیگه است.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kasrafo
(2012-12-03 ساعت 19:27)پدی نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 15:39)IN.USA@2013 نوشته:  صدای منو لز ترکیه میشنوید هوا در انکارا سرد وبارانی و من در هتل متروپل هسم دبل شبی 74 دلار فعلن که اوضاع روبداهه فعلن تا بعد

سلام هتل چطوره ودر کجاست.نفری 74 یا اتاقی؟تشکر

ﻫﺘﻞ ﺩﺭ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﮐﯿﺰﯾﻼ‌ﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻫﺘﻞ ﻟﻄﯿﻔﺎﻗﻠﻮ ﻭ ﺍﻟﯿﺖ ﻫﺘﻠﻪ ﺍﯾﻦ ﻫﺘﻞ ﺳﻪ ﺳﺘﺎﺭﺱ ﻭ ﺍﺗﺎﻗﯽ74ﺩﻻ‌ﺭ ﻭ ﺻﺒﻮﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺩﻩ ﺩﯾﻘﺲ ﺩﮐﺘﺪﻡ ﻧﺰﺩﯾﮑﻪ ﻭ ﺍﻟﻪ ﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺘﻮ ﺑﺎ چونه ﮔﺮﻓﺘﯿﻢ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﺗﻮ ﻻ‌ﺑﯿﺶ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﺗﻌﺮﯾﻒ نداره کلن به قیمتش مناسبه و جاشم واقعا عالیه k
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: amirhr123 ، Saeedv13 ، kasrafo ، ani_sheiton

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان