کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-11-30 ساعت 20:01)amirhr123 نوشته:  سلام دوستان
من مدارکم و با ارامکس برای سفارت انکارا پست کردم وقتی trackمیکنم delivery istanbul میزند. مطمئن نیستم سفارت رسیده یا نه ؟
لطفا اگر متن تائیدیه سفارت را برای مدارک دارید اطلاع دهید هفته دیگر مصاحبه دارم.دوستانی که مدارک فرستاده اند شخص دریافت کننده یا امضا کننده کیست ؟ باتشکر

برای منم همین طور بود و ایمیل زدم سفارت گفتن رسیده خیالت راحت
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: amirhr123 ، sayeh_m ، kasrafo ، r_ent
(2012-11-30 ساعت 23:01)IN.USA@2013 نوشته:  
من مدارکم و با ارامکس برای سفارت انکارا پست کردم وقتی trackمیکنم delivery istanbul میزند. مطمئن نیستم سفارت رسیده یا نه ؟
لطفا اگر متن تائیدیه سفارت را برای مدارک دارید اطلاع دهید هفته دیگر مصاحبه دارم.دوستانی که مدارک فرستاده اند شخص دریافت کننده یا امضا کننده کیست ؟ باتشکر

سلام دوست عزیز
میشه متن نامه تائیدیه وسوال از سفارت را برایمان بگذارید باتشکر
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2012-11-30 ساعت 23:07)amirhr123 نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 23:01)IN.USA@2013 نوشته:  

سلام دوست عزیز

Dear Sir/ Madam,
According to the Aramex Mail Tracking Service I have used, my documents have been delivered to the US Embassy in Ankara. I will appreciate if you would acknowledge the receive of the shipment.
Best regards.
-----------------------------------------------------

We confirm that we have received your documents.
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: amirhr123 ، kasrafo ، r_ent
سلام
ورژن جدید نقشه آنکارا تحت google earth با پسوند kml

نقشه آنکارا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، fire dragon ، bikhab ، kasrafo ، r_ent ، Saeedv13 ، payam62 ، amir82 ، bmojtaba
(2012-11-30 ساعت 22:54)marjan faghiri نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 18:16)seravin نوشته:  لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ترکیه را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.

سلام من مامانم برنده شد ه و روز مصاحبه اش 10 زانویه است و باید بره انکارا .می خواستم بپرسم آیا کسی هست که روز مصاحبش 10 ژانویه باشه تا مامانم هم با اون بره آنکارا ؟ ممنون میشم اگه جواب بدین .

بله شهلا خانم هستن!!!...البته دوست عزيز الان 1000 نفر ميدونن كه مامان شما و شهلا خانم و خانوادشون 10 ‍ژانويه مصاحبه دارين!!! اينجا بارها اعلام شده كه تاريخ مصاحبتون رو دقيقا نگيد و در اين خصوص فقط مثلا بگيد هفته دوم ژانويه.
شاد باشيد همچنان
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: kavirr ، kasrafo ، r_ent ، امیر مهاجر ، fire dragon ، amir82 ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، bmojtaba
دوستان خوبم من خوندن اين لينكو به شما پيشنهاد ميكنم

http://turkey.usembassy.gov/applying_iv_persian.html

2013AS13xx / مصاحبه:Jan آنکارا
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: r_ent ، amir82 ، IN.USA@2013 ، amirhr123
جهت خرید بلیط های چارتر بصورت آنلاین:
http://www.kishonline.ir/
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، bmojtaba ، amirhr123
Exclamation 
دوستان لطف کنید تاریخ دقیق مصاحبه و عزیمتتون به کشور محل سفارت رو بطور دقیق اعلام نکنید.
تشکر کنندگان: mehdiii ، sayeh_m ، payam62 ، amir82 ، afs ، Szsanazsz ، raham ، achi686 ، HRSH ، enchantress_boy ، AsemanAbee ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، refiusa
(2012-12-01 ساعت 01:05)mhpz نوشته:  سلام

نقشه آنکارا

دوست عزیز سلام، این فایلی رو که برای آپلود گذاشتین، فکر کنم دوباره مشکل دانلود داره، چون باهیچ برنامه ای نمیشه بازش کرد، ممنون میشم اگه یه توضیح در رابطه با طریقه دانلود و همچنین اگه با برنامه خاصی باید رویت بشه، بدین
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: AsemanAbee
(2012-12-01 ساعت 22:37)mrbonbon نوشته:  

نقشه آنکارا

دوست عزیز سلام، این فایلی رو که برای آپلود گذاشتین، فکر کنم دوباره مشکل دانلود داره، چون باهیچ برنامه ای نمیشه بازش کرد، ممنون میشم اگه یه توضیح در رابطه با طریقه دانلود و همچنین اگه با برنامه خاصی باید رویت بشه، بدین

سلام
برروی لینک کلیک کنید. سایت دانلود باز میشود.مدت 30 ثانیه صبر کنید.ایجاد لینک مستقیم ظاهر میشود. ایجاد لینک مستقیم را کلیک کنید.در زیر علامت نارنجی رنگ در یک باکس یک لینک برنگ آبی رنگ قراردارد.برروی آن کلیک کنید. پس از باز شدن باکس دانلود ، گزینه save را انتخاب کنید.برنامه شروع به دانلود در رایانه میشود.اگر برنامه google earth در رایانه شما باشد کافی است پس از دانلود مستقیما برروی فایل دابل کلیک کنید . اتوماتیک google earth باز میشود و محتویات فایل را نشان میدهد. در هنگام بستن برنامه گزینه save را انتخاب کنید تا در ge شما باقی بماند.
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، sayeh_m ، r_ent ، fire dragon ، mrbonbon ، amirhr123
(2012-11-30 ساعت 11:47)sayeh_m نوشته:  سلام دوستان
همونطور كه توي سفرنامه ام هم نوشتم ما هتل انكارا پلازا بوديم . بسيار هتل خوبي بود . تميز و مرتب و در حد ٥ ستاره . هتل ددمان رو هم رفتم و ديدم . به نظر من اگر ميخواين برج قديميش رو بگيرين بهتره كه همون انكارا پلازا رو انتخاب كنيد چون تقريباً فرق خاصي نداره و فقط بايد شبي ٢٠ دلار بيشتر پرداخت كنيد . انكارا پلازا ٥ ساله كه ساخته شده ولي ددمان ٢٥ ساله ساخته شده . اگر برج جديد رو ميگيرين كه خب وضع فرق ميكنه . فكر ميكنم حدوداً شبي ١٥٠ دلار براي ٣ نفر باشه . در ضمن در انتخاب هتل مسايل ديگه اي رو هم در نظر بگيرين . با يه خانواده اشنا شديم ( در مطب دكتر ) كه يه بچه ٢ ساله داشتن و هتل ازيلهان بودن . به علت سن بچه نميتونستن زياد برن بيرون و در كل بيشتر وقت رو تو هتل ميگذروندن و از ازيلهان راضي نبودن . صبحانه برامون مهم بود كه انكارا پلازا خوب بود . در ضمن من چند تا هتل ديگه رو هم ديدم . هتل گلد كه روش ٣ ستاره نوشته بود ولي همون ٢ بود . بست وسترن هم همينطور . و اتاپ بولوار هم شبيه اينها بود . فقط تو يه خيابون نزديك مشروطيت يه هتل به نام ايوبوغلي بود كه اونم ٣ ستاره بود ولي به نظرم خيلي تر و تميز اومد . متاسفانه نتونستم برم داخلش رو ببينم . اگر كسي ميخواد يه تحقيقي بكنه چون ظاهرش كه خيلي خوب بود و به نظر نوساز هم ميومد .
ﺩﻗﯿﻘﺎ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻢ ...ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺪ ۱۰ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻭ ۲۰ ﻫﺘﻞ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﭼﮏ ﻣﯽ‌ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﺮﺍﻡ ﻣﺤﻞ ﺍﻗﺎﻣﺖ ﻭ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻻﺯﻣﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻬﻢ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻬﺎﺟﺮ ﺳﺮﺍ ﻭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺳﺎﯾﻪ ﺟﺎﻥ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺿﯽ ﻫﺴﺘﻢ .... ﻫﺮ ﮐﺲ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻭ ﺗﻮﻗﻌﺎﺕ ﻣﯽ‌ﺗﻮﻧﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﻪ ....ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺍﮐﺎﯼ ﻭ ﻣﺸﺮﻭﻃﯿﺖ ﺍﮐﺜﺮ ﻫﺘﻞ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻣﯿﺮﻥ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺷﻠﻮﻍ ﻭ ﭘﺮ ﺳﺮ ﻭ ﺻﺪﺍﯼ ﻫﺴﺖ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amir82 ، raham ، mdna ، r_ent ، Szsanazsz ، mhpz
(2012-11-30 ساعت 23:17)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 23:01)IN.USA@2013 نوشته:  [quote='amirhr123' pid='243978' dateline='1354289509']
سلام دوستان

سلام دوست عزیز

Dear Sir/ Madam,
According to the Aramex Mail Tracking Service I have used, my documents have been delivered to the US Embassy in Ankara. I will appreciate if you would acknowledge the receive of the shipment.
Best regards.

[/quote
آدرس email سفارت رو که باهاش مکاتبه کردید رو لطف می کنید بگید.
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-12-02 ساعت 22:52)amirhoseinc نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 23:17)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 23:01)IN.USA@2013 نوشته:  [quote='amirhr123' pid='243978' dateline='1354289509']
سلام دوستان

سلام دوست عزیز

Dear Sir/ Madam,
Best regards.

[/quote
آدرس email سفارت رو که باهاش مکاتبه کردید رو لطف می کنید بگید.
ca-ankara@state.gov
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: amirhr123
(2012-12-01 ساعت 23:01)mhpz نوشته:  
(2012-12-01 ساعت 22:37)mrbonbon نوشته:  

نقشه آنکارا

سلام
برروی لینک کلیک کنید. سایت دانلود باز میشود.مدت 30 ثانیه صبر کنید.ایجاد لینک مستقیم ظاهر میشود. ایجاد لینک مستقیم را کلیک کنید.در زیر علامت نارنجی رنگ در یک باکس یک لینک برنگ آبی رنگ قراردارد.برروی آن کلیک کنید. پس از باز شدن باکس دانلود ، گزینه save را انتخاب کنید.برنامه شروع به دانلود در رایانه میشود.اگر برنامه google earth در رایانه شما باشد کافی است پس از دانلود مستقیما برروی فایل دابل کلیک کنید . اتوماتیک google earth باز میشود و محتویات فایل را نشان میدهد. در هنگام بستن برنامه گزینه save را انتخاب کنید تا در ge شما باقی بماند.

سلام به دوست عزیز mhpz
میخواستم بگم با این حرکتی که شما انجام دادید ، واقعاً مردانگی خودتون رو ثابت کردین، و فکر کنم دیگه کسی نباشه که سفر به آنکارا داشته باشه و مشکل آدرس و مرتبط به این مقوله پیدا کنه. منم بعد از اینکه گوگل ارت رو دانلود کردم، تونستم به راحتی فایل شما رو رویت کنم و استفاده بهینه ای ازش داشته باشم، خیلی خیلی ممنون و به موقع بود این فایلتون...
ایشالله که همیشه و همه جا شاد و خندان و افرادی مثل خودتون متعهد رو ملاقات کنین.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، mhpz ، mdna ، bardia9 ، amirhr123
[/quote]
سلام
هر شب 92$ برای دو نفر
این قیمت از طریق آژانس است. اگر مستقیما بخواهید رزرو کنید گرانتر خواهد شد.
[/quote]

اگر از طریق آژانس نگیرم و وقتی رسیدم اتاق بگیرم بهتر نیست؟چون بعضی از دوستان نوشتن اینجوری بهتر میشه تخفیف گرفت.
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: mhpz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان