کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان عزیز
من مصاحبه ام هفته سوم ژانویه هست، می خواستم برای تست مدیکال برم استانبول و بعد برم آنکارا راستش یک سوال برام پیش اومد چرا همه اینقدر از اونگان شاکی هستن ولی تست مدیکال رو استانبول نمیرن؟ اینطور لااقل استانبول رو هم می شه دید، روز قبل مصاحبه هم میشه رفت آنکارا، اگه کسی تجربه ناخوشایندی از این قضیه داره که اول برن استانبول بعد آنکار ممنون میشم اطلاع بدین.
کسی تجربه سفر زمینی تو ترکیه تو اون فصل رو داره؟
شماره کیس :2013AS0001xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : هفته دوم ژانویه/ کلیرنس
تاریخ کلیرنس :20 فوریه 2013
تاریخ ورود به آمریکا : جون ٢٠١٣
تعداد نفرات : 2 نفر
مقصد:هیوستون
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
قبل از سفر پیشنهاد میکنم حتما یک سری به این سایت بزنید. این سایت یکی از معتبرترین سایت های هواشناسی امریکا است که وضعیت اب و هوایی را تا دو هفته اینده بصورت ساعت به ساعت در هر کجای دنیا که بخواهی به شما نشان خواهد داد. مثلا امروز انکارا 5درجه وتهران 12درجه است . مثل اینکه اونجا خیلی سرده چند روز اینده هم اونجا بارش برف داریم.
http://www.accuweather.com/en/tr/ankara/...6938?day=1
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، bmojtaba ، lilac ، mitme ، kasrafo ، ani_sheiton ، AsemanAbee
(2012-12-04 ساعت 13:31)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 19:27)پدی نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 15:39)IN.USA@2013 نوشته:  صدای منو لز ترکیه میشنوید هوا در انکارا سرد وبارانی و من در هتل متروپل هسم دبل شبی 74 دلار فعلن که اوضاع روبداهه فعلن تا بعد

سلام هتل چطوره ودر کجاست.نفری 74 یا اتاقی؟تشکر

ﻫﺘﻞ ﺩﺭ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﮐﯿﺰﯾﻼ‌ﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻫﺘﻞ ﻟﻄﯿﻔﺎﻗﻠﻮ ﻭ ﺍﻟﯿﺖ ﻫﺘﻠﻪ ﺍﯾﻦ ﻫﺘﻞ ﺳﻪ ﺳﺘﺎﺭﺱ ﻭ ﺍﺗﺎﻗﯽ74ﺩﻻ‌ﺭ ﻭ ﺻﺒﻮﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺩﻩ ﺩﯾﻘﺲ ﺩﮐﺘﺪﻡ ﻧﺰﺩﯾﮑﻪ ﻭ ﺍﻟﻪ ﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺘﻮ ﺑﺎ چونه ﮔﺮﻓﺘﯿﻢ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﺗﻮ ﻻ‌ﺑﯿﺶ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﺗﻌﺮﯾﻒ نداره کلن به قیمتش مناسبه و جاشم واقعا عالیه k

هتل اتپ بلوار توی انکارا که هم به سفارت و دکتر اونگان و میدون کیزیلای نزدیک هست حدود شبی 40-45$ هست که ارزون تر هست و اتاقاش تمیز بود ...میتونید از آژانس ج.ب استفاده کنید و اطلاعات تکمیلی تر بگیرید.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: mdna ، afs ، lilistar ، bmojtaba ، Saeedv13 ، sayeh_m ، mitme ، kasrafo ، AsemanAbee
یکی از دوستانم که پارسال برنده شد بمن گفت هتلتون را نزدیک مطب بگیرید چون چند بار انجا میرید ولی سفارت فقط یکبار.

من یک هتل جدید پیدا کردم که خیلی به دکتر اونگان نزدیکه.بنظر من مخصوصا" بچه دارها که باید چند بار برن پیش دکتر موقعیتش مناسبه.
اسم این هتل هست هتل دیوان که از روی نقشه گوگل 6 دقیقه پیاده روی داره تا مطب. این اطلاعات را میزارم و اگه دوست دارید خودتون چک کنید.

HOTEL DIVANE ****
Guniz Sokak No: 42 Kavaklidere, Ankara, , 06700

لینک اکسپیدیا: http://www.expedia.com/Ankara-Hotels-Div...nformation#

آدرس DOCTOR ONGUN

Ataturk Bulvari Nr : 237/45, 4th floor , Kavaklidere ANKARA

اگه دوستانی که بزودی آنکار میرن بتونند این هتل را چک کنند بخدا برای بقیه خیلی ثواب کردند. Smile

به امید موفقیت برای همه برندگان
تشکر کنندگان: bardia9 ، studpk ، Saeedv13 ، sayeh_m ، kasrafo ، ani_sheiton ، mgolchin13 ، rezagh
(2012-12-05 ساعت 13:56)zavosh نوشته:  یکی از دوستانم که پارسال برنده شد بمن گفت هتلتون را نزدیک مطب بگیرید چون چند بار انجا میرید ولی سفارت فقط یکبار.

من یک هتل جدید پیدا کردم که خیلی به دکتر اونگان نزدیکه.بنظر من مخصوصا" بچه دارها که باید چند بار برن پیش دکتر موقعیتش مناسبه.
اسم این هتل هست هتل دیوان که از روی نقشه گوگل 6 دقیقه پیاده روی داره تا مطب. این اطلاعات را میزارم و اگه دوست دارید خودتون چک کنید.

HOTEL DIVANE ****
Guniz Sokak No: 42 Kavaklidere, Ankara, , 06700

لینک اکسپیدیا: http://www.expedia.com/Ankara-Hotels-Div...nformation#

آدرس DOCTOR ONGUN

Ataturk Bulvari Nr : 237/45, 4th floor , Kavaklidere ANKARA

اگه دوستانی که بزودی آنکار میرن بتونند این هتل را چک کنند بخدا برای بقیه خیلی ثواب کردند. Smile

به امید موفقیت برای همه برندگان

به نظر كه هتل خيلي خوبي هستش اما قيمتاش خيلي بالاست. تو 2 تا سايت كه من چك كردم اتاق 2 تخته شبي بالاي 200 دلار هست!!من براي ژانويه سرچ كردم.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: zavosh ، achi686 ، sayeh_m ، kasrafo ، ani_sheiton ، AsemanAbee
با سلام و احترام ، ببخشید من چند تا سوال دارم. آیا تست پزشکی را در استانبول می توان انجام داد، چقدر زمان لازم داره وآیا از قبل باید وقت گرفت؟ و اگر سه شنبه 22 ژانویه وقت سفارت در آنکارا داشته باشیم کی استانبول تست بدهیم مناسب است؟
تشکر کنندگان:
اگه کسی آمار کلی با توجه به تجربه مسافران عزیز داره هتلها را از نظر مقرون به صرفه بودن نسبی با توجه به راحتی آن رتبه بندی کنه.ببخشید درخواست سختیه.فکر کنم فقط کار آقا افشین باشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، ASALI
(2012-12-05 ساعت 17:33)minaamirali نوشته:  با سلام و احترام ، ببخشید من چند تا سوال دارم. آیا تست پزشکی را در استانبول می توان انجام داد، چقدر زمان لازم داره وآیا از قبل باید وقت گرفت؟ و اگر سه شنبه 22 ژانویه وقت سفارت در آنکارا داشته باشیم کی استانبول تست بدهیم مناسب است؟

دوست عزیز بسته به شرایط خودتون داره مثلا اینکه بچه همراه دارید یا خیر. شاید این اطلاعات که نقل قول از منشی بیمارستانه براتون مفید باشه:[align=left]
If you visit our hospital on Tuesday or Wednesday, you can obtain your results the day after the examination at 16:30pm. However if you visit on Friday or Saturday, you will be obtaining the results on Monday at 16:30pm. We do not accept appointments on Mondays and Thursdays.

Our medical check-up consists of blood test, pulmonary x-ray, general doctor's evaluation and completion of missing vaccines.

Cost of this procedure varies from 350 TL to 750 TL depending on the missing vaccines. Required vaccines are indicated on the embassy forms.

Once you decide the exact date of your preference, please let us know, so that we can check its availability for you.

While coming to our hospital, you will need to bring your passport, 3 photos, embassy documents, case number and previous vaccination records. (After evaluation, our check-up doctor decides which vaccines should be completed.) Please note that you do not need to be fasting prior to this examination.
For children between the ages of 2-15 years of age, PPD test results need to be brought along to the check-up appointment. Please be advised that the PPD test for children between the ages of 2-15 years of age needs to be completed in Turkey outside the American Hospital.

با این حساب اگر بچه همراه نداشته باشین باید حداقل 4 شنبه قبلش اونجا باشین که 5 شنبه جوابتون رو دریافت کنید.

(2012-12-04 ساعت 19:30)amirhr123 نوشته:  سلام به همه دوستان
قبل از سفر پیشنهاد میکنم حتما یک سری به این سایت بزنید. این سایت یکی از معتبرترین سایت های هواشناسی آمریکا است که وضعیت اب و هوایی را تا دو هفته اینده بصورت ساعت به ساعت در هر کجای دنیا که بخواهی به شما نشان خواهد داد. مثلا امروز انکارا 5درجه وتهران 12درجه است . مثل اینکه اونجا خیلی سرده چند روز اینده هم اونجا بارش برف داریم.

امیدوارم خیلی هم دقیق نباشه چون در این صورت تمام 10 روز اقامت ما تو استانبول و آنکارا فقط بارون میبینیم!SadSadSadSadSad
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: kasrafo ، fire dragon ، amirhr123 ، minaamirali
هتل فقط هتل تونالی
http://www.hoteltunali.com.tr
تشکر کنندگان: kasrafo ، ensan
[سلام به همه دوستان
قبل از سفر پیشنهاد میکنم حتما یک سری به این سایت بزنید. این سایت یکی از معتبرترین سایت های هواشناسی آمریکا است که وضعیت اب و هوایی را تا دو هفته اینده بصورت ساعت به ساعت در هر کجای دنیا که بخواهی به شما نشان خواهد داد. مثلا امروز انکارا 5درجه وتهران 12درجه است . مثل اینکه اونجا خیلی سرده چند روز اینده هم اونجا بارش برف داریم.
[/quote]

امیدوارم خیلی هم دقیق نباشه چون در این صورت تمام 10 روز اقامت ما تو استانبول و آنکارا فقط بارون میبینیم!SadSadSadSadSad
[/quote]

متاسفانه دقیق است
امروز انکارا صبح برف میامد و الان هم سرد است.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: raham ، achi686 ، ensan ، payam62 ، ASALI
سلام.من هرجا تو مهاجرسرا در مورد هتل آنکارا پلازا خوندم دوستان نوشته بودن شبی 100 دلاره.ولی توی هر سایتی میرم برای رزرو زده 108یورو.تو سایت خودشم همینو زده.لطفا منو راهنمایی کنید.می خوام رزرو کنم.ممنون
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-12-09 ساعت 00:45)noura نوشته:  سلام.من هرجا تو مهاجرسرا در مورد هتل آنکارا پلازا خوندم دوستان نوشته بودن شبی 100 دلاره.ولی توی هر سایتی میرم برای رزرو زده 108یورو.تو سایت خودشم همینو زده.لطفا منو راهنمایی کنید.می خوام رزرو کنم.ممنون

دوست عزیز شما از آژانس ها بگیرید، میتونید از تخفیفی که اونها بهره مند هستند استفاده کنید و براتون ارزون تر در میاد....تمایل داشتید پیغام خصوصی بدید تا یکی از اون آژانس ها که اسمش ج.ب هست رو بهتون شمارشو بدم تا بتونید از سایت اینترنتی و یا تلفنی قیمتها رو بپرسید....به منظور تبلیغ نشدن نمیتونم اسمش رو اینجا بگم.....Wink
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Saeedv13 ، amir82 ، sayeh_m
(2012-12-09 ساعت 01:02)achi686 نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 00:45)noura نوشته:  سلام.من هرجا تو مهاجرسرا در مورد هتل آنکارا پلازا خوندم دوستان نوشته بودن شبی 100 دلاره.ولی توی هر سایتی میرم برای رزرو زده 108یورو.تو سایت خودشم همینو زده.لطفا منو راهنمایی کنید.می خوام رزرو کنم.ممنون

دوست عزیز شما از آژانس ها بگیرید، میتونید از تخفیفی که اونها بهره مند هستند استفاده کنید و براتون ارزون تر در میاد....تمایل داشتید پیغام خصوصی بدید تا یکی از اون آژانس ها که اسمش ج.ب هست رو بهتون شمارشو بدم تا بتونید از سایت اینترنتی و یا تلفنی قیمتها رو بپرسید....به منظور تبلیغ نشدن نمیتونم اسمش رو اینجا بگم.....Wink
خیلی ممنون.مامان سایه عزیز آدرس ج.ب را به من دادن.بازم ممنون
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، 3pideh
سلام به دوستان
کسی از دوستان هتل Surmeli رفته و اطلاعاتی در مورد این هتل داره؟آخه قیمتش نسبت به اینکه 5* هست خیلی خوبه؟من یک آژانس پیدا کردم شبی 36دلار میگیره اینجارو
Case number:2013AS$$$$
رویت قبولی:2 می
دریافت نامه دوم: نه هنوز
تاریخ مصاحبه: اونم معلوم نیست
ایالت و شهر انتخابی: Houston, tx
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-12-09 ساعت 16:18)aminsaeidi1 نوشته:  سلام به دوستان
کسی از دوستان هتل Surmeli رفته و اطلاعاتی در مورد این هتل داره؟آخه قیمتش نسبت به اینکه 5* هست خیلی خوبه؟من یک آژانس پیدا کردم شبی 36دلار میگیره اینجارو
اشتباه می کنید دوست من. پارسال دو نفر از بچه های 2012 به این هتل رفتن با نام های کاربری Serendipity و vroom . اگر تو تاپیک سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا (انجمن خصوصی 2012) سفرنامه ی این دو نفر رو پیدا کنید می بینید که اتاق دابل رو شبی 90 دلار پول دادن و تازه فاصله ی هتل تا مطب اونگان و سفارت هم زیاد بوده و هزینه ی تاکسی هم به بقیه مخارجشون اضافه شده. احتمال میدم که اصلاً هتل 5 ستاره هم نباشه. اینارو از روی این جدول ضمیمه بهت گفتم که در عنفوان جوانی درستش کردم و قرار بود با اطلاعات جدیدتر تکمیلش کنم که بد قولی کردم و انجامش ندادمSad. با وجود دوری از سفارت اگر به همچین قیمتی بهتون اتاق میدن به نظرم ارزششو داره. ارادتمند: سعید

فایل‌های پیوست
.pdf   Ankara Hotels-v.1-last update 24 July 2012.pdf (اندازه 409.28 KB / تعداد دانلود: 217)
تشکر کنندگان: ASALI ، aminsaeidi1 ، sayeh_m ، payam62 ، bmojtaba ، mgolchin13 ، mdna ، nima1348 ، fire dragon ، AsemanAbee ، bayat_r ، 3pideh ، enchantress_boy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان