کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-12-11 ساعت 20:29)BEROLIN نوشته:  از بچه های رفته ببینم الان ترکیه خیلی سرده یکی که اونجا هست میشه اطلاع بده؟

(2012-12-11 ساعت 20:29)BEROLIN نوشته:  از بچه های رفته ببینم الان ترکیه خیلی سرده یکی که اونجا هست میشه اطلاع بده؟

انگار کسی نیست در حال حاضر چواب منو بده

خودت از اینجا وضعیت دمای هوا رو چک کن Wink
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: mehdiii ، rezagh
(2012-12-11 ساعت 20:45)ASALI نوشته:  

خودت از اینجا وضعیت دمای هوا رو چک کن Wink
بله خیلی سرده
حتما چتر با خودتون بیارید و روی شوفاژهای هتل هم حساب نکنید خیلی درجه اش کمه Sad
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: ali234 ، bmojtaba ، IN.USA@2013
سلام . دوستان به نظرتون اگر با تور بريم خيلي راحتتر نيست؟هتل اماده . همه چيز بي دردسر. من فقط نميدونم 3 روز اضافه بگيرم اتاق يا همون روز مصاحبه برگردم؟چون از همين جا بايد 3 روز بيشتر رزرو كرد؟ واقعا لزومي داره؟ از كجا بدونيم ابي ميگيريم . سفيد ؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، raham
(2012-12-13 ساعت 16:33)yashim نوشته:  سلام . دوستان به نظرتون اگر با تور بريم خيلي راحتتر نيست؟هتل اماده . همه چيز بي دردسر. من فقط نميدونم 3 روز اضافه بگيرم اتاق يا همون روز مصاحبه برگردم؟چون از همين جا بايد 3 روز بيشتر رزرو كرد؟ واقعا لزومي داره؟ از كجا بدونيم ابي ميگيريم . سفيد ؟

سلام .اگر کار دولتی یا نیمه دولتی یا سربازی ندارین 80 درصد سفید 20 درصد مربوط می شهبه تکمیل بودن مدارک در غیر این صورت 100درصد ابی هستین و همون روز برگردین

سلام دوستان تجربه خودم در مورد بلیط این بود که من چون احتمال زیاد میدادم که سفید می گیریم بلیط یک طرفه گرفتم و وقتی که ویزام رو گرفتم بلیط برگشت رو تهیه کردم اما یکی از دوستان خوب دیگه گه اونم سفید گرفت چون پاسشون دیر به دستشون رسید یکی دوبار تاریخ رو تعغیر دادن و خوب متحمل ضرر شدن کسایی که احتمال می دن سفید می گیرن بلیط یک طرفه بگیرن....
شماره کیس :2013AS00002013
کنسولگری: انکارا
ارسال فرم :25 می
تاریخ مصاحبه:6دسامبر
افراد کیس:2نفر
ویزا:یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، pr.kia
دوستان ترجمه شناسنامه همه افراد کیس باید فرستاده بشه سفارت انکارا یا فقط شخص برنده ؟
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2012-12-13 ساعت 16:33)yashim نوشته:  سلام . دوستان به نظرتون اگر با تور بريم خيلي راحتتر نيست؟هتل اماده . همه چيز بي دردسر. من فقط نميدونم 3 روز اضافه بگيرم اتاق يا همون روز مصاحبه برگردم؟چون از همين جا بايد 3 روز بيشتر رزرو كرد؟ واقعا لزومي داره؟ از كجا بدونيم ابي ميگيريم . سفيد ؟

yashim خانوم. شما که سربازی نمیخواد برین و تا حالا کار نکردید. اگه مشکل دیپلمتون رو قبول کنن به احتمال بالای 90 درصد شما سفید میگیرید و 3 روز باید اونجا بمونید تا ویزاتون بیاد پس بهتره الان بگیرید اگه موقع سفارت سفید گرفتید برید جریمه بدید بندازید سه روز بعدBig Grin

سفرنامه هم فراموش نشه هاTongue
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: raham

هفته پیش برف میامد دیروز از صبح تا اخر شب بارندگی شدید و امروز از صبح با وجود افتاب سوز خیلی بدی دارد.
ما اتاقمان بغیر از شوفاژ اسپلیت هم داشت که خیلی گرم بود.ولی بیرون واقعا سرد است.

(2012-12-13 ساعت 21:00)beelzebub نوشته:  

yashim خانوم. شما که سربازی نمیخواد برین و تا حالا کار نکردید. اگه مشکل دیپلمتون رو قبول کنن به احتمال بالای 90 درصد شما سفید میگیرید و 3 روز باید اونجا بمونید تا ویزاتون بیاد پس بهتره الان بگیرید اگه موقع سفارت سفید گرفتید برید جریمه بدید بندازید سه روز بعدBig Grin

پیشنهاد من به تمام دوستان اینست تا می توانید کمترین زمان رو رزرو کنید زیرا بدلیل لو سیزن بودن اکثر هتل های خوب که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی نیست خالی است و شما می توانید با یک سرچ ساده یک هتل خوب با قیمت مناسب بگیریدوبچه دارها فقط چون ابتدای ورود بعلت سرما نمی توانند بگردنندبهتر است جایی را بگیرند ولی انجا اگر جای بهتری پیدا کردنند جایشان را عوض کنند.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: yashim ، pooyash
(2012-12-13 ساعت 21:56)amirhr123 نوشته:  

هفته پیش برف میامد دیروز از صبح تا اخر شب بارندگی شدید و امروز از صبح با وجود افتاب سوز خیلی بدی دارد.
ما اتاقمان بغیر از شوفاژ اسپلیت هم داشت که خیلی گرم بود.ولی بیرون واقعا سرد است.

(2012-12-13 ساعت 21:00)beelzebub نوشته:  

پیشنهاد من به تمام دوستان اینست تا می توانید کمترین زمان رو رزرو کنید زیرا بدلیل لو سیزن بودن اکثر هتل های خوب که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی نیست خالی است و شما می توانید با یک سرچ ساده یک هتل خوب با قیمت مناسب بگیریدوبچه دارها فقط چون ابتدای ورود بعلت سرما نمی توانند بگردنندبهتر است جایی را بگیرند ولی انجا اگر جای بهتری پیدا کردنند جایشان را عوض کنند.

من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟ ما حتما ميخواهيم با تور بريم چون شايد با مامانم برم چطوزي برم هتل اتاق بگيرم؟ اگر بليط بگيرم بعد چطوري هتل پيدا كنم؟ ميشه لطف كنيد واضحتر بگيد؟ دعا كنيد من زود فرمز بگيزم از شر سوالام راحت بشيد.
تشکر کنندگان: raham
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  پیشنهاد من به تمام دوستان اینست تا می توانید کمترین زمان رو رزرو کنید زیرا بدلیل لو سیزن بودن اکثر هتل های خوب که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی نیست خالی است و شما می توانید با یک سرچ ساده یک هتل خوب با قیمت مناسب بگیریدوبچه دارها فقط چون ابتدای ورود بعلت سرما نمی توانند بگردنندبهتر است جایی را بگیرند ولی انجا اگر جای بهتری پیدا کردنند جایشان را عوض کنند.

من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟ ما حتما ميخواهيم با تور بريم چون شايد با مامانم برم چطوزي برم هتل اتاق بگيرم؟ اگر بليط بگيرم بعد چطوري هتل پيدا كنم؟ ميشه لطف كنيد واضحتر بگيد؟ دعا كنيد من زود فرمز بگيزم از شر سوالام راحت بشيد.
[/quote]
لطفا بگیدچند نفر هستید و میخواهید چقدر هزینه کنید. ببخشید چون امضا نداشتید.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟ ما حتما ميخواهيم با تور بريم چون شايد با مامانم برم چطوزي برم هتل اتاق بگيرم؟ اگر بليط بگيرم بعد چطوري هتل پيدا كنم؟ ميشه لطف كنيد واضحتر بگيد؟ دعا كنيد من زود فرمز بگيزم از شر سوالام راحت بشيد.

یاشم جان
هنوز کمی وقت داری، برو تاپیک سفرنامه ترکیه مربوط به سالهای 2012 و 2013 رو بخون(برای علی، روشا، آچی، ....) میتونی از خلاصه سفرنامه هایی که تو امضای عمو سعید هم هست استفاده کنی و کامل بخونی، یک کارِ دیگه انجام بده از جدول افشین هم کیس نامبرهایی که نزدیک خودت هستند رو پیدا کن و سعی کن باهاشون همسفر بشی. زیاد کار سختی نیست. با چند تا از هتل ها هم مکاتبه کن و قیمت بگیر و هر کدوم که خواستی بهشون بگو برای اون تاریخی که مد نظر داری رزرو کن.
ضمناً یادت باشه نباید ناامید باشی. کل بچه های اینجا منتظر هورای تو هستن دختر خوب Wink
اصلاً جریمه میذاریم اگر ناامید شدی باید به همه بچه های مهاجرسرا شام بدی Tongue اینطوری شجاعت بیشتری پیدا میکنی که بری و با دست پر برگردی
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟ ما حتما ميخواهيم با تور بريم چون شايد با مامانم برم چطوزي برم هتل اتاق بگيرم؟ اگر بليط بگيرم بعد چطوري هتل پيدا كنم؟ ميشه لطف كنيد واضحتر بگيد؟ دعا كنيد من زود فرمز بگيزم از شر سوالام راحت بشيد.

یاشیم جان
شما میتونید و بهتر هست برای اینکه کمتر معطل بشید توی ترکیه از آژانس هایی که تهران هستند و ماها ازشون گرفتیم، خدمات هتل، بلیط و حتی اگه براتون سخت بود، ترنسفر از فرودگاه تا هتل ( که با توجه به سفرنامه های دوستان و من میتونید ببینید که اصلا کار سختی نیست......و من میگم با کمترین هزینه میتونید خودتون برید به هتل مورد نظرتون ) رو بگیرید....

در ضمن من خودم ابتدا برای 3 روز هتل گرفته بودم، و وقتی منجر به برگه سفید شدم، رفتم یه دفتر آژانسی که توی آنکارا هست به نام طهران تراول که مدیر ایرانی هست و بسیار بسیار بسیار آدم های خوب و قابل اعتمادی هستند ، و ازشون یه هتل دیگه با قیمت بسیار مناسب گرفتم.
در زیر نقشه هتل های حول و حوش سفارت و آدرس این آژانس رو برات گذاشتم که هر وقت به مشکل خوردی بتونی بری پیشش.....
در ضمن آدرس ها و شماره تلفن هایی که باید حتما ببری ، ممکن هست اونجا به دردت بخورن....
آدرس هتل
آدرس ایرلاین برای تغییر آدرس
آدرس سفارت
آدرس دکتر
آدرس این دفتر طهران تراول
و شماره تلفن عباس....( اگه احتیاج به کمک داشتی میتونی بهش زنگ بزنی و فارسی هم بلد هست و کمکتون میکنه)
[عکس: g6311_600800.jpg]
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mdna ، قاصدک مهاجر ، Saeedv13 ، mehdiii ، yashim ، amir82 ، raham ، ensan ، pr.kia ، nima1348 ، bardia9 ، rezagh
(2012-12-14 ساعت 10:06)achi686 نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني
یاشیم جان
شما میتونید و بهتر هست
[عکس: g6311_600800.jpg]
سلام و ممنون. من تهران نيستم . اصفهان هستم. ديروز رفتم يك اژانس گفتم تور واسه تركيه ميخوام. گفتم 5 شنبه مصاحبه دارم گفت با پرواز دوشنبه برو و 5 شنبه برگرد. 700 هزاز تومن با صبحانه. ترانسفر. 1 روز ناهار و گشت و ليدر. بهشون گفتم ممكنه مجبور بشم چند روز ديگه بمونم گفت پس بايد از همين جا 3 روز بيشتر بگيري يعني 2 شنبه پرواز يكشنبه بعد برگردي كه اينجوري ميشه 900 هزار تومن.حالا مشكل من اينه كه اگه بعد از مصاحبه مجبور باشم برگردم يعني قرمز يا صورتي بگيرم الكي 3 روز بايد بمونم اونجا از درسم الكي عقب ميافتم. حالا ايا ميتونم فقط بليط رفت بگيرم؟ و برگشت همون جا انكارا بگيرم اصلا چنين امكاني هست؟ و من كرديتكارت ندارم چطور هتل رزرو كنم؟ حالا هموت توري كه گفتم بهتره يا بليط بگيرم يك سره؟بعد من دلار از ايران ببرم؟ لير هم از ايران؟خيلي خيلي ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-12-14 ساعت 02:04)mehdiii نوشته:  

یاشم جان
هنوز کمی وقت داری، برو تاپیک سفرنامه ترکیه مربوط به سالهای 2012 و 2013 رو بخون(برای علی، روشا، آچی، ....) میتونی از خلاصه سفرنامه هایی که تو امضای عمو سعید هم هست استفاده کنی و کامل بخونی، یک کارِ دیگه انجام بده از جدول افشین هم کیس نامبرهایی که نزدیک خودت هستند رو پیدا کن و سعی کن باهاشون همسفر بشی. زیاد کار سختی نیست. با چند تا از هتل ها هم مکاتبه کن و قیمت بگیر و هر کدوم که خواستی بهشون بگو برای اون تاریخی که مد نظر داری رزرو کن.
ضمناً یادت باشه نباید ناامید باشی. کل بچه های اینجا منتظر هورای تو هستن دختر خوب Wink
اصلاً جریمه میذاریم اگر ناامید شدی باید به همه بچه های مهاجرسرا شام بدی Tongue اینطوری شجاعت بیشتری پیدا میکنی که بری و با دست پر برگردی

سلام مهدي جان ميشه بگيد جدول افشين كجاست؟ من در اصفهان به همگي شام ميدم قدمتون به چشم
تشکر کنندگان: mehdiii ، raham
(2012-12-14 ساعت 12:47)yashim نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 10:06)achi686 نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. ....

یاشیم جان
سلام و ممنون. من تهران نيستم.....

این قیمتی که به شما دادن بسیار مناسب هست و یقینا دارند از بلیط چارتر استفاده میکنند که هزینه هاتون اینقدر پایین هست.....
من پیشنهاد میکنم که شما همین دوشنبه به پنج شنبه رو بگیرید ، اما در نظر بگیرید که ساعت برگشت شما 5شنبه چه ساعتی هست؟ اگه شما پنجشنبه مصاحبه داشته باشید و با توجه به پروازهای ما که اکثرا صبح هست ( مگر اینکه پروازتون عصر باشه ) نمی رسید پنجشنبه برگردید.....شما اگه سفارت اونروز شلوغ باشه تا ساعت 2 میتونه کارتون طول بکشه و ساعت پروازتون حداقل اگه بخواید همون روز برگردید باید 6 عصر به بعد باشه تا برسید وسایل رو جمع و در فرودگاه حاضر بشید.
من برای این پیشنهاد میکنم که احتمال زیاد میدم که شما در بهترین شرایط برگه صورتی میگیرید ( البته خدا کنه سفید بگیرید و ما رو هم خوشحال کنید ) و در اون صورت دیگه احتیاجی به موندن اضافی نیست.
و اگر شرایط تغییر کرد و سفید شد به امید خدا، نهایتا یا با یه جریمه ای بلیط برگشت رو عقب تر میندازید و یا در بدترین شرایط بلیط برگشت شما کامل میسوزه و یه بلیط یه طرفه از ایرلاین های مختلف تهیه میکنید و بر میگردید.
رزرو هتل ها در آنکارا معمولا احتیاجی به کریدیت کارت نداره و تلفنی انجام میشه.
شما بلیط یه طرفه میتونید از اونجا تهیه کنید ولی با توجه به شرایط شما بهتر هست از اینجا بلیط رفت و برگشت رو بگیرید و اگر تغییر کرد نتیجه مصاحبه، بلیط رو عقب بیاندازید...البته این نظر شخصی بنده هست.
موقعی که من میخواستم چند ماه پیش برم و دلار حدود 3300 بود، محاسبه کرده بودم و دیدم صرف نمیکرد از اینجا لیر ببرم و بهتر بود اونجا دلار رو به لیر تبدیل کنم ، اما بهتر هست اگه از ترانسفر نمیخواید استفاده کنید برای اینکه توی فرودگاه صرافی ها حق کمیسیون و کمی هم نرخشون متفاوت هست، کمی لیر همراه خودتون ببرید تا به میدون کیزیلای برسید و اولین صرافی پولتون رو تبدیل کنید.
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: mehdiii ، yashim ، amir82 ، raham ، 3pideh ، Saeedv13 ، usa lover
(2012-12-14 ساعت 12:58)yashim نوشته:  سلام مهدي جان ميشه بگيد جدول افشين كجاست؟ من در اصفهان به همگي شام ميدم قدمتون به چشم

سلام
از http://afsh.servehttp.com ورژن 19 رو دانلود کن، از نقشه ای که آچی هم بهت داد خیلی میتونی استفاده کنی.
تشکر کنندگان: ASALI ، kasrafo ، yashim ، 3pideh ، Saeedv13 ، afs ، rezagh ، rouzbehdarvishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان