کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-12-17 ساعت 23:13)me-mo نوشته:  سلام خوب معلومه که تور بهتره فقط اگر نمی دونی که سفید می گیری بلیط برگشتن نگیر منم همین کارو کردم چون احتمال میدادم سفید می گیرم یه طرفه گرفتم و برگشتم رو دوباره با همون اژانس تو ایران از ترکیه هماهنگ کردم فقط بلیط برگشت رو 20 تومان گرونتر خریدم
شما چطوری بلیط یک طرفه گرفتین ؟ با کدوم پرواز گرفتین ؟ ترکیش که بلیط یک طرفه صادر نمیکنه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bmojtaba ، bardia9 ، rouzbehdarvishi
(2012-12-17 ساعت 23:16)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 23:13)me-mo نوشته:  سلام خوب معلومه که تور بهتره فقط اگر نمی دونی که سفید می گیری بلیط برگشتن نگیر منم همین کارو کردم چون احتمال میدادم سفید می گیرم یه طرفه گرفتم و برگشتم رو دوباره با همون اژانس تو ایران از ترکیه هماهنگ کردم فقط بلیط برگشت رو 20 تومان گرونتر خریدم
شما چطوری بلیط یک طرفه گرفتین ؟ با کدوم پرواز گرفتین ؟ ترکیش که بلیط یک طرفه صادر نمیکنه .

من با ماهان گرفتم رفت 200 برگشت 210 که قیمت چارتر رو بهم 390 گفته بودن
شماره کیس :2013AS00002013
کنسولگری: انکارا
ارسال فرم :25 می
تاریخ مصاحبه:6دسامبر
افراد کیس:2نفر
ویزا:یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، bardia9 ، hadiseh.t ، kasrafo ، honey62 ، rouzbehdarvishi ، MEH.T
(2012-12-18 ساعت 00:45)me-mo نوشته:  

سلام فقط بليط؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi
(2012-12-18 ساعت 00:45)me-mo نوشته:  

شما بلیط سیستمی گرفته بودین اینقدر؟؟؟اخه الان چارتر رفتو برگشت 520... بعد اینکه کدوم هتل رو گرفته بودین و شبی چند؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: bardia9 ، mdna
من هتل ریسیس رفتم اطاق ذبل رو با کلی چونه زدن گرفتم شبی 65 دلار که خوب البته از هتل هم خیلی راضی بودم محیط دوست داشتنی و راحتی هست
شماره کیس :2013AS00002013
کنسولگری: انکارا
ارسال فرم :25 می
تاریخ مصاحبه:6دسامبر
افراد کیس:2نفر
ویزا:یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: mdna ، bmojtaba ، studpk ، far-dv2013 ، amir82 ، kasrafo ، honey62
دوستانی که آنکارا مصاحبه دارن راجع به تغییرات جدید میتونن اینجارو مطالعه کنن. مثل این که دیگه ups گذر نامه و ویزا رو نمیاره به ادرس داده شده بلکه شما تو این سایت ثبت نام میکنید و پولش رو که غیر قابل استرداد هست میپردازید و مدارکتون فرستاده میشه به یکی از دفاتر اداره پست ترکیه که خودتون انتخاب کردید و باید خودتون شخصا یا نماینده تون با مدرک شناسایی صاحب گذرنامه و وکالت بره و از اونجا بگیره. ضمنا اگر ظرف یکهفته مدرک رو نگیرید برگشت میخوره به سفارت که نمیدونم تکلیفش چی میشه. خودتون بخونید بهتره. ضمنا برای ایروان هم این سیستم فعال شده ولی برای ابوظبی نوشته از 6 ژانویه 2013
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، bayat_r ، HRSH ، mahyar_sni ، amir82 ، mdna ، kasrafo ، usa lover ، Soap McTavish ، el333 ، honey62 ، hadiseh.t
دوستان ما وقت مصاحبمون مشخص شده ، مدارک هم فرستادیم انکارا ، حالا با این تغییرات جدید باید چه کارایی انجام بدیم ؟ ( سایت csc visa رو خوندم اما نفهمیدم از کجا باید شروع کنم و به کجا برسم ! )
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: pooyash
(2012-12-19 ساعت 18:05)mgolchin13 نوشته:  دوستانی که آنکارا مصاحبه دارن راجع به تغییرات جدید میتونن اینجارو مطالعه کنن. مثل این که دیگه ups گذر نامه و ویزا رو نمیاره به ادرس داده شده بلکه شما تو این سایت ثبت نام میکنید و پولش رو که غیر قابل استرداد هست میپردازید و مدارکتون فرستاده میشه به یکی از دفاتر اداره پست ترکیه که خودتون انتخاب کردید و باید خودتون شخصا یا نماینده تون با مدرک شناسایی صاحب گذرنامه و وکالت بره و از اونجا بگیره. ضمنا اگر ظرف یکهفته مدرک رو نگیرید برگشت میخوره به سفارت که نمیدونم تکلیفش چی میشه. خودتون بخونید بهتره. ضمنا برای ایروان هم این سیستم فعال شده ولی برای ابوظبی نوشته از 6 ژانویه 2013

سلام چطور پول پرداخت كنيم در حالي كه نتيجه معلوم نيست؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون اگه روز مصاحبه در سفارت آنکارا چهارشنبه باشه با توجه به تعطیلی شنبه و یکشنبه چه روزی باید وقت مدیکال گرفت؟ دوشنبه خوبه؟
یعنی عمومأ چند روز پس از مراجعه به پزشک جواب آزمایشها و ... آماده میشه؟
کیس نامبر: 2013AS39##، دو نفر، رویت قبولی: 1 می 2012 ، ارسال فرمها : 20 می با آرامکس، مصاحبه: w3 فوریه، آنکارا، برگه صورتی‌,کلیر ۸ می‌
تشکر کنندگان:
(2012-12-20 ساعت 02:46)pooyash نوشته:  دوستان به نظرتون اگه روز مصاحبه در سفارت آنکارا چهارشنبه باشه با توجه به تعطیلی شنبه و یکشنبه چه روزی باید وقت مدیکال گرفت؟ دوشنبه خوبه؟
دوشنبه خوبه.سه شنبه عصر جواب حاضره
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: bmojtaba ، pooyash ، MEH.T
(2012-12-20 ساعت 02:46)pooyash نوشته:  دوستان به نظرتون اگه روز مصاحبه در سفارت آنکارا چهارشنبه باشه با توجه به تعطیلی شنبه و یکشنبه چه روزی باید وقت مدیکال گرفت؟ دوشنبه خوبه؟

منم مثل شما هستم واسه 2دوشنبه دارم وقت دکتر میگیرم
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: pooyash
سلام دوستان خوبم
از انجایی که باید ویزا رو به POS در ترکیه می فرستن
من لینک آدرس POSهای موجود در انکارا رو میگذارم دوستانی که سفر کردن بگن کدوم به سفارت نزدیک تر هست یا کدوم از هر جهت بهتر هست
https://www.dropbox.com/s/kh9jq10odpf8hu...kara.bmp?m
بدیهی است توقع یک جواب بدون عیب و نقص هم ندارم چون اولین تجربه هست مجبورم نزدیکی به سفارت یا نزدیکی به هتل های خاص رو به عنوان معیاری برای بهتر بودن POS درنظر بگیرم
ممنونم حداقل یک نگاهی به ادرس ها بندازن دوستایی که رفتن آنکارا
درضمن من این مورد رو در تاپیک سفر نامه به ترکیه نگذاشتم چون فکر کنم تاپیکش اینجا باشه اگر مدیران صلاح دونستن موقت بگذارن اونجا چون بجه های سفرکرده زیاد تر احتمالابه اونجا سر بزنن
شادی هدیه ای نیست که شما به خودتان می دهید، شادی عین وجود شماست، گاهی خود آن را از خودتان صلب می کنید.
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، AsemanAbee ، سمانه777 ، amir82 ، honey62
(2012-12-20 ساعت 12:48)sadeghi897 نوشته:  سلام دوستان خوبم
از انجایی که باید ویزا رو به POS در ترکیه می فرستن
من لینک آدرس POSهای موجود در انکارا رو میگذارم دوستانی که سفر کردن بگن کدوم به سفارت نزدیک تر هست یا کدوم از هر جهت بهتر هست
https://www.dropbox.com/s/kh9jq10odpf8hu...kara.bmp?m
بدیهی است توقع یک جواب بدون عیب و نقص هم ندارم چون اولین تجربه هست مجبورم نزدیکی به سفارت یا نزدیکی به هتل های خاص رو به عنوان معیاری برای بهتر بودن POS درنظر بگیرم
ممنونم حداقل یک نگاهی به ادرس ها بندازن دوستایی که رفتن آنکارا
درضمن من این مورد رو در تاپیک سفر نامه به ترکیه نگذاشتم چون فکر کنم تاپیکش اینجا باشه اگر مدیران صلاح دونستن موقت بگذارن اونجا چون بجه های سفرکرده زیاد تر احتمالابه اونجا سر بزنن
شادی هدیه ای نیست که شما به خودتان می دهید، شادی عین وجود شماست، گاهی خود آن را از خودتان صلب می کنید.
دی
یک راهش استفاده از گوگل ارت یا گوگل مپ هست و راه دیگه اش هم اینه که بچه هایی که الان انکارا هستن یا بزودی میرن اونجا دفاتر پستی نزدیک به هتلشون ویا میدان کیزیلای رو نشون کنن و اینجا به اشتراک بگذارن.Shy
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، honey62 ، AsemanAbee
(2012-12-19 ساعت 12:37)me-mo نوشته:  من هتل ریسیس رفتم اطاق ذبل رو با کلی چونه زدن گرفتم شبی 65 دلار که خوب البته از هتل هم خیلی راضی بودم محیط دوست داشتنی و راحتی هست

با سلام
اگر امکان دارد لینک این هتل را قرار بدهید اگر بگید چگونه رزرو کردید بگوید.با تشکر
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
(2012-12-21 ساعت 09:31)alirezass نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 12:37)me-mo نوشته:  من هتل ریسیس رفتم اطاق ذبل رو با کلی چونه زدن گرفتم شبی 65 دلار که خوب البته از هتل هم خیلی راضی بودم محیط دوست داشتنی و راحتی هست

با سلام
اگر امکان دارد لینک این هتل را قرار بدهید اگر بگید چگونه رزرو کردید بگوید.با تشکر

سايت هتل: http://www.en.ankararisissotel.com/
تو سايتش لينك رزرويشن داره كه درخواستتونو براشون ميفرستين.
اينا هم لينك سفرنامه هاي من و 4 تا ديگه از دوستان كه رفتيم اين هتل:
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid230986
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid239257
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid245514
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid245941
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid250689
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، alirezass ، nedaUSA ، lilac ، AsemanAbee ، achi686 ، bardia9 ، bmojtaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان