کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
**2013ASOOOO19
کنسولی آنکارا
تعداد:2نفر
ما بلیط هایمان را مهرماه از ایران ایر قبل از گران شدن گرفتیم.
با اتوبوسEG442 به ulus رفتیم و در ابتدانفری 5/5 لیر برای کرایه دادیم کمی بالاتر از مجسمه آتاتورک پیاد شدیم و خیابان ما پشت مجسمه آتاتورک بود.
هتل ما در منطقهulus در خیابان sanayi است. دو نفر شبی 60لیر با صبحانه و چای.نام هتل OZ&ER
اتاق ما شوفاژ داشت که شب ها روشن می شد+اسپیلت+تلوزیون+حمام.
بامترو به مرکز شهر kizilay می رویم و ازآنجا تا سفارت 15 دقیقه پیاده راه است و از سفارت تا مطب دکتر هم15 دقیقه پیاده راه است. اتوبوس از kizilay به سمت سفارت ومطب هم دارد.
مطب دکتر کنار پارک کوقولو (kugulu park)می باشد.
ما صبح نوبت گرفتیم آزمایش خون و عکس قفسه سینه را انجام دادیم وگفتند بعدظهر برای معاینه و واکسن برگردیید.3روز بعد جواب را گرفتیم.
روز مصاحبه مدارک ما کامل بود ولی همسرم سرباز سپاه بوده وکلیرنس شدیم وبرگه آبی را به ما دادند . شب همان روز از سفارت ایمیل فرم 9 سوالی هم آمد.
من با اطلاعاتی که از مهاجر سرا گرفتم وباچک کردن مسیر در googel earth و GPSتا حدودی در هزینه ها صرفه جویی کردم.
چون امکان دسترسی خوب به اینترنت نداشتم نمی توانستم باشما به خوبی کانکت شوم ودر هتل سرعت بالای اینترنت به من این فرصت را داد تا دینم را به شما ادا کنم.
ارادتمند شماShy
ceac No :1900- آنکارا 2-نفر- کلیر یک نفر 12 مارچ بعد از 90روز.نفر دوم 26 اپریل بعد از 134 روز - گرفتن ویزا 3 may- مقصد LA
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، sayeh_m ، pr.kia ، aziking ، ASALI ، afs ، ensan ، raham ، yashim ، studpk ، achi686 ، HRSH ، 3pideh ، bmojtaba ، mdna ، amir82 ، mohajer13 ، Soap McTavish ، pooyash ، mitme ، Saeedv13
(2012-12-14 ساعت 12:47)yashim نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 10:06)achi686 نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم.
یاشیم جان
شما میتونید و بهتر هست
سلام و ممنون. من تهران نيستم .
ببخشید قرمز یا صورتی کلا ریجکت هستش، یعنی یا یک ضرب میگیری یا ریجکت میشید؟
Case No:2013as18xx
Interview Date:w2 DEC
Status of clearance: 29 jan
Visa issud: 12 Feb 2013
تشکر کنندگان:
(2012-12-15 ساعت 14:43)tala2013 نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟
یاشیم جان
شما میتونید و بهتر هست برای اینکه کمتر معطل بشید
سلام و ممنون. من تهران نيستم .
ببخشید قرمز یا صورتی کلا ریجکت هستش، یعنی یا یک ضرب میگیری یا ریجکت میشید؟
نه دوست عزیز سفید یه ضربه ابی کلیرنس میخوری که یه سری مراحل اداری که باید طی بشه قرمز ریجکته صورتی نقص مدرکه.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ASALI ، AsemanAbee
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟ ما حتما ميخواهيم با تور بريم چون شايد با مامانم برم چطوزي برم هتل اتاق بگيرم؟ اگر بليط بگيرم بعد چطوري هتل پيدا كنم؟ ميشه لطف كنيد واضحتر بگيد؟ دعا كنيد من زود فرمز بگيزم از شر سوالام راحت بشيد.

یاشیم جان
شما میتونید و بهتر هست برای اینکه کمتر معطل بشید توی ترکیه از آژانس هایی که تهران هستند و ماها ازشون گرفتیم، خدمات هتل، بلیط و حتی اگه براتون سخت بود، ترنسفر از فرودگاه تا هتل ( که با توجه به سفرنامه های دوستان و من میتونید ببینید که اصلا کار سختی نیست......و من میگم با کمترین هزینه میتونید خودتون برید به هتل مورد نظرتون ) رو بگیرید....

در ضمن من خودم ابتدا برای 3 روز هتل گرفته بودم، و وقتی منجر به برگه سفید شدم، رفتم یه دفتر آژانسی که توی آنکارا هست به نام طهران تراول که مدیر ایرانی هست و بسیار بسیار بسیار آدم های خوب و قابل اعتمادی هستند ، و ازشون یه هتل دیگه با قیمت بسیار مناسب گرفتم.
در زیر نقشه هتل های حول و حوش سفارت و آدرس این آژانس رو برات گذاشتم که هر وقت به مشکل خوردی بتونی بری پیشش.....
در ضمن آدرس ها و شماره تلفن هایی که باید حتما ببری ، ممکن هست اونجا به دردت بخورن....
آدرس هتل
آدرس ایرلاین برای تغییر آدرس
آدرس سفارت
آدرس دکتر
آدرس این دفتر طهران تراول
و شماره تلفن عباس....( اگه احتیاج به کمک داشتی میتونی بهش زنگ بزنی و فارسی هم بلد هست و کمکتون میکنه)
[عکس: g6311_600800.jpg]
سلام و ممنون. من تهران نيستم . اصفهان هستم. ديروز رفتم يك اژانس گفتم تور واسه تركيه ميخوام. گفتم 5 شنبه مصاحبه دارم گفت با پرواز دوشنبه برو و 5 شنبه برگرد. 700 هزاز تومن با صبحانه. ترانسفر. 1 روز ناهار و گشت و ليدر. بهشون گفتم ممكنه مجبور بشم چند روز ديگه بمونم گفت پس بايد از همين جا 3 روز بيشتر بگيري يعني 2 شنبه پرواز يكشنبه بعد برگردي كه اينجوري ميشه 900 هزار تومن.حالا مشكل من اينه كه اگه بعد از مصاحبه مجبور باشم برگردم يعني قرمز يا صورتي بگيرم الكي 3 روز بايد بمونم اونجا از درسم الكي عقب ميافتم. حالا ايا ميتونم فقط بليط رفت بگيرم؟ و برگشت همون جا انكارا بگيرم اصلا چنين امكاني هست؟ و من كرديتكارت ندارم چطور هتل رزرو كنم؟ حالا هموت توري كه گفتم بهتره يا بليط بگيرم يك سره؟بعد من دلار از ايران ببرم؟ لير هم از ايران؟خيلي خيلي ممنون

عزیزم 5شنبه مصاحبه داری چه طور میخای 5 شنبه برگردی برگشتو مجبوری برای یکشنبه بگیری! زیاد سخت نیس همه چی اکیه هتلا همه اطاق خالی دارن و فقط برو میدون کیزیلای دوروبرش پر هتله هرکدوم و خاسی اول برو اتاقو ببین بعد چونه بزن بعدم بگیر اتاقو برگشتم از آنکارا میتونی بگیری دفتر ماهان روبروی هتل ددمانه بعدم اونجا پر آژانسه ایرانیه مشکلی نیس همه چی حله!!
دلار از ایران ببر ! تو فرودگاه امام 50 لیر بخر اگه میخای با اتوبوس بری از فرودگاه خارج شدی 100 قدم راست اتویوس اگو سوار شو کیزیلای پیاده شو کرایه نفری 5.5 لیر و گرنه تاکسی می خای 100 لیر بخر کرایه تا کیزیلای 50 لیر میشه ! برای چنج هم از صرافی ها که DOVIZ میگلین بگیر نقشه های داخل مهاجرسرا رو بردار اونجا خیلی بدردت می خوره بریز تو گوشیت استفاده کن.
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: studpk ، 3pideh ، Saeedv13 ، raham ، yashim ، pooyash
(2012-12-16 ساعت 23:36)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 23:16)yashim نوشته:  من متوجه نشدم. عذر ميخوام يعني با تور برم بعد اگر اونجا كارم طول كشيد به كي جريمه بدم؟ ما حتما ميخواهيم با تور بريم چون شايد با مامانم برم چطوزي برم هتل اتاق بگيرم؟ اگر بليط بگيرم بعد چطوري هتل پيدا كنم؟ ميشه لطف كنيد واضحتر بگيد؟ دعا كنيد من زود فرمز بگيزم از شر سوالام راحت بشيد.

یاشیم جان
شما میتونید و بهتر هست برای اینکه کمتر معطل بشید توی ترکیه از آژانس هایی که تهران هستند و ماها ازشون گرفتیم، خدمات هتل، بلیط و حتی اگه براتون سخت بود، ترنسفر از فرودگاه تا هتل ( که با توجه به سفرنامه های دوستان و من میتونید ببینید که اصلا کار سختی نیست......و من میگم با کمترین هزینه میتونید خودتون برید به هتل مورد نظرتون ) رو بگیرید....

در ضمن من خودم ابتدا برای 3 روز هتل گرفته بودم، و وقتی منجر به برگه سفید شدم، رفتم یه دفتر آژانسی که توی آنکارا هست به نام طهران تراول که مدیر ایرانی هست و بسیار بسیار بسیار آدم های خوب و قابل اعتمادی هستند ، و ازشون یه هتل دیگه با قیمت بسیار مناسب گرفتم.
در زیر نقشه هتل های حول و حوش سفارت و آدرس این آژانس رو برات گذاشتم که هر وقت به مشکل خوردی بتونی بری پیشش.....
در ضمن آدرس ها و شماره تلفن هایی که باید حتما ببری ، ممکن هست اونجا به دردت بخورن....
آدرس هتل
آدرس سفارت
آدرس دکتر
و شماره تلفن عباس....( اگه احتیاج به کمک داشتی میتونی بهش زنگ بزنی و فارسی هم بلد هست و کمکتون میکنه)
سلام و ممنون. من تهران نيستم . اصفهان هستم. ديروز رفتم يك اژانس گفتم تور واسه تركيه ميخوام. گفتم 5 شنبه مصاحبه دارم گفت با پرواز دوشنبه برو و 5 شنبه برگرد. 700 هزاز تومن با صبحانه. ترانسفر. 1 روز ناهار و گشت و ليدر. بهشون گفتم ممكنه مجبور بشم چند روز ديگه بمونم گفت پس بايد از همين جا 3 روز بيشتر بگيري يعني 2 شنبه پرواز يكشنبه بعد برگردي كه اينجوري ميشه 900 هزار تومن.حالا مشكل من اينه كه اگه بعد از مصاحبه مجبور باشم برگردم يعني قرمز يا صورتي بگيرم الكي 3 روز بايد بمونم اونجا از درسم الكي عقب ميافتم. حالا ايا ميتونم فقط بليط رفت بگيرم؟ و برگشت همون جا انكارا بگيرم اصلا چنين امكاني هست؟ و من كرديتكارت ندارم چطور هتل رزرو كنم؟ حالا هموت توري كه گفتم بهتره يا بليط بگيرم يك سره؟بعد من دلار از ايران ببرم؟ لير هم از ايران؟خيلي خيلي ممنون

عزیزم 5شنبه مصاحبه داری چه طور میخای 5 شنبه برگردی برگشتو مجبوری برای یکشنبه بگیری! زیاد سخت نیس همه چی اکیه هتلا همه اطاق خالی دارن و فقط برو میدون کیزیلای دوروبرش پر هتله هرکدوم و خاسی اول برو اتاقو ببین بعد چونه بزن بعدم بگیر اتاقو برگشتم از آنکارا میتونی بگیری دفتر ماهان روبروی هتل ددمانه بعدم اونجا پر آژانسه ایرانیه مشکلی نیس همه چی حله!!
دلار از ایران ببر ! تو فرودگاه امام 50 لیر بخر اگه میخای با اتوبوس بری از فرودگاه خارج شدی 100 قدم راست اتویوس اگو سوار شو کیزیلای پیاده شو کرایه نفری 5.5 لیر و گرنه تاکسی می خای 100 لیر بخر کرایه تا کیزیلای 50 لیر میشه ! برای چنج هم از صرافی ها که DOVIZ میگلین بگیر نقشه های داخل مهاجرسرا رو بردار اونجا خیلی بدردت می خوره بریز تو گوشیت استفاده کن.
سلام ممنون دوست عزيز از اطلاعات خوبتون. ما قرار شد چارتر بگيريم پرواز ماهان واسه 6 شب يعني از 2 شنبه تا يك شنبه بعد كه ميشه 6 شب 1 مليون تومن. با ترانسفر . ليدر. يك روز گشت با ناهار. واسه 3 شب ميشد 700 هزاز ولي برگشت ميشد 11 صبح 5 شنبه كه روز مصاحبه هست. اگر بخوام بليط بگيرم بعد اونجا هتل خيلي گرونتر در مياد . فقط بايد از اصفهان جوري بيام كه 2 نيمه شب فرودگاه امام باشيم. حالا فكر كنيد موقع مصاحبه قرمز بگيرم. چه با حال ميشه.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: raham ، bardia9 ، mdna ، AsemanAbee
(2012-12-17 ساعت 15:07)yashim نوشته:  

یاشیم جان

آدرس هتل
آدرس سفارت
آدرس دکتر

سلام ممنون دوست عزيز از اطلاعات خوبتون. ما قرار شد چارتر بگيريم پرواز ماهان واسه 6 شب يعني از 2 شنبه تا يك شنبه بعد كه ميشه 6 شب 1 مليون تومن. با ترانسفر . ليدر. يك روز گشت با ناهار. واسه 3 شب ميشد 700 هزاز ولي برگشت ميشد 11 صبح 5 شنبه كه روز مصاحبه هست. اگر بخوام بليط بگيرم بعد اونجا هتل خيلي گرونتر در مياد . فقط بايد از اصفهان جوري بيام كه 2 نيمه شب فرودگاه امام باشيم. حالا فكر كنيد موقع مصاحبه قرمز بگيرم. چه با حال ميشه.

شما همش گیر دادی به قرمز مگه مشکل خاصی داری که فکر میکنی قرمز بگیری ! ظاهرا یه دختر مجرد هستی که شانس یکضربت بالاست .
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: yashim ، ASALI
یاشیم جان
خیلی قیمت خوبی گرفتی ما هم بیایم از اصفهان تور بگیریمWink
در ضمن اینقدر هم به قرمز فکر نکن انرژی منفی نده.سمپادی روحیه اش بیستهTongue
بهشون بگو که درسهای مدرسه معمولی برات آسونه و میتونی تا سپتامبر دیپلم بگیری.اگر آموزش پرورش اجازه بده مطمئنم که میتونیSmileتلاشتو بکن.راستی از پذیرش چه خبر؟تونستی بگیری؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: afs ، yashim ، Saeedv13 ، sayeh_m ، usa lover ، rezagh ، Soap McTavish
(2012-12-17 ساعت 15:52)mdna نوشته:  یاشیم جان
خیلی قیمت خوبی گرفتی ما هم بیایم از اصفهان تور بگیریمWink
در ضمن اینقدر هم به قرمز فکر نکن انرژی منفی نده.سمپادی روحیه اش بیستهTongue
بهشون بگو که درسهای مدرسه معمولی برات آسونه و میتونی تا سپتامبر دیپلم بگیری.اگر آموزش پرورش اجازه بده مطمئنم که میتونیSmileتلاشتو بکن.راستی از پذیرش چه خبر؟تونستی بگیری؟

سلام تازه همه ميگفتند تهران بگيريد ارزونتره. فقط اين 5/30 صبح پروازش واي . از اصفهان بيام اونجا. داريم تلاش ميكنيم تا ببينيم خدا چي ميخواد.

(2012-12-17 ساعت 15:38)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 15:07)yashim نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 10:06)achi686 نوشته:  یاشیم جان

آدرس هتل
آدرس سفارت
آدرس دکتر

شما همش گیر دادی به قرمز مگه مشکل خاصی داری که فکر میکنی قرمز بگیری ! ظاهرا یه دختر مجرد هستی که شانس یکضربت بالاست .

سلام بله مجردم هههه. مونده تا تاهل. ميشه بگيد اگر روز 5 شنبه كسي سفيد بگيره از روز مصاحبه دقيقا چند روز بعد ويزا ميگيره؟
تشکر کنندگان: mdna
(2012-12-17 ساعت 15:07)yashim نوشته:  ... حالا فكر كنيد موقع مصاحبه قرمز بگيرم. چه با حال ميشه.
یاشیم
من 40 سال دارم و به نظرم شما حدوداً باید 16 سال داشته باشی. اقتضای سن شما این هست که همه چیز رو به شوخی بگیری. به نظرم هنوز درک نکردی که خدا چه شانسی نصیبت کرده که لاتاری برنده شدی و آسون ترین، ارزون ترین و سریع ترین راه برای مهاجرت به یکی از بهترین کشورهای دنیا رو مقابلت قرار داده. شایدم فکر می کنی همین جا هم زندگی خوبی داری که امیدوارم اینطوری باشه. همیشه همه میگن آدم اگه قراره مهاجرت کنه بهتره تو سنین پایین اقدام کنه. اصولاً دست زدن به همچین کاری که به قول یکی از کاربرها بعد از مرگ سخت ترین تجربه زندگی ادماست تو سن و سالهای من توصیه نمیشه. ولی یه وقتایی هم به درستی این حرف شک می کنم. درسته که 40 سال سن دارم ولی یه سری تجربه هایی از زندگی در مملکت مادری دارم که حالا قدر این فرصتمو از جوونایی مثل شما بیشتر می دونم. می دونم اونور هم برم برام فرش قرمز پهن نکردن و بهم خیلی سخت می گذره ولی هر مشکلی پیش بیاد یاد سختی های زندگی فعلیم میوفتم و تحملش می کنم. تجربه ای که شما نداشتین و ظاهراً قدرشو نمی دونین.
دخترم از من به شما نصیحت. اگرم انشاءالله 120 سال دیگه از خدا عمر بگیری تقریباً محاله همچین فرصتی رو دوباره بدست بیاری. حتی یه احتمال هست سال دیگه برنامه ی ویزای تنوع لغو بشه و دیگه چنین روشی برای مهاجرت وجود نداشته باشه. پس بشین خوب فکراتو بکن و تصمیموتو بگیر. اگر قرار به رفتن شد باید جدی و مصمم دنبالشو بگیری. کاری که رامین کرد. خواست و انجامش داد. اگرم به این نتیجه رسیدی که همینجا بمونی بی خیال خرج و مخارجش شو. می خوای سفر تفریحی بری دلارها رو نگه دار یه کشور بهتر خرجشون کن. نه آنکارای سرد و بی جاذبه.
هر تصمیمی گرفتی برای همه محترمه ولی یه جوری پست نذار که اینجوری برداشت بشه داری از روی تفریح و سرگرمی میری مصاحبه. نتیجه ی مصاحب ی کاربرها براشون تو این سایت حکم مرگ و زندگی رو داره. اینقدر مهمه که حتی نتیجه ی مصاحبه ی یک نفر دیگه هم براشون تعیین کننده است. هر کی سفید می گیره یا کلیر میشه همه خوشحال میشن در صورتی که ربطی به اونها نداره. برعکس هر کی قرمز می گیره اعصاب بقیه رو خراب می کنه. ما هم که پیر و بی اعصابBig Grin.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، kasrafo ، el333 ، mehdiii ، mdna ، afs ، bmojtaba ، raham ، usa lover ، far-dv2013 ، ASALI ، IN.USA@2013 ، rezagh ، dana ، mohajer13 ، mhz_ir ، Soap McTavish ، mitme ، rouzbehdarvishi ، 3pideh ، achi686 ، ashakibafar
(2012-12-17 ساعت 16:40)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 15:07)yashim نوشته:  ... حالا فكر كنيد موقع مصاحبه قرمز بگيرم. چه با حال ميشه.
یاشیم
من 40 سال دارم و به نظرم شما حدوداً باید 16 سال داشته باشی. اقتضای سن شما این هست که همه چیز رو به شوخی بگیری. به نظرم هنوز درک نکردی که خدا چه شانسی نصیبت کرده که لاتاری برنده شدی و آسون ترین، ارزون ترین و سریع ترین راه برای مهاجرت به یکی از بهترین کشورهای دنیا رو مقابلت قرار داده. شایدم فکر می کنی همین جا هم زندگی خوبی داری که امیدوارم اینطوری باشه. همیشه همه میگن آدم اگه قراره مهاجرت کنه بهتره تو سنین پایین اقدام کنه. اصولاً دست زدن به همچین کاری که به قول یکی از کاربرها بعد از مرگ سخت ترین تجربه زندگی ادماست تو سن و سالهای من توصیه نمیشه. ولی یه وقتایی هم به درستی این حرف شک می کنم. درسته که 40 سال سن دارم ولی یه سری تجربه هایی از زندگی در مملکت مادری دارم که حالا قدر این فرصتمو از جوونایی مثل شما بیشتر می دونم. می دونم اونور هم برم برام فرش قرمز پهن نکردن و بهم خیلی سخت می گذره ولی هر مشکلی پیش بیاد یاد سختی های زندگی فعلیم میوفتم و تحملش می کنم. تجربه ای که شما نداشتین و ظاهراً قدرشو نمی دونین.
دخترم از من به شما نصیحت. اگرم انشاءالله 120 سال دیگه از خدا عمر بگیری تقریباً محاله همچین فرصتی رو دوباره بدست بیاری. حتی یه احتمال هست سال دیگه برنامه ی ویزای تنوع لغو بشه و دیگه چنین روشی برای مهاجرت وجود نداشته باشه. پس بشین خوب فکراتو بکن و تصمیموتو بگیر. اگر قرار به رفتن شد باید جدی و مصمم دنبالشو بگیری. کاری که رامین کرد. خواست و انجامش داد. اگرم به این نتیجه رسیدی که همینجا بمونی بی خیال خرج و مخارجش شو. می خوای سفر تفریحی بری دلارها رو نگه دار یه کشور بهتر خرجشون نکن. نه آنکارای سرد و بی جاذبه.
هر تصمیمی گرفتی برای همه محترمه ولی یه جوری پست نذار که اینجوری برداشت بشه داری از روی تفریح و سرگرمی میری مصاحبه. نتیجه ی این مصاحبه برای خیلی ها تو این سایت حکم مرگ و زندگی رو داره. اینقدر مهم که حتی نتیجه ی مصاحبه ی یک نفر دیگه هم براشون تعیین کننده است. هر کی سفید می گیره یا کلیر میشه همه خوشحال میشن در صورتی که ربطی به اونها نداره. برعکس هر کی قرمز می گیره اعصاب بقیه رو خراب می کنه. ما هم که پیر و بی اعصابBig Grin.
سلام سعيد جان. بله من كاملا جدي گرفتم و اگر خدا خواست و من ويزا گرفتم بعد در سفر نامم ميگم كه چقدر با اين كه امتحان داشتم با كمك خواهرم چقدر وفت گذاشتيم و نتيجه اش چي بود. اگر الان چيزي نميگم چون نميخوام پيشاپيش قضاوت بشه. راستي من كلا شوخ طبع هستم. ولي سخت كوش و صبور. من اگر بخوام با اين نقص مدرك خودمو گول بزنم كه بله ميرم با ويزا بر ميگردم اگر نشه كه بدتر حالم گرفته ميشه پس بهتر واقع بين باشم و اين برام فقط حكم يك سفر داشته باشه. راستي من هنوز 16 سالم نشده فرورذين 16 ميشم.ممنون از نصايح خوبتون و مطمين باشيد من تلاشمو كردم نتايج خيلي خوبي هم گرفتم فقط ميمونه نظر افيسر. كه انشالا مثبت هست
تشکر کنندگان: el333 ، Saeedv13 ، studpk ، mehdiii ، mdna ، afs ، bmojtaba ، usa lover ، sayeh_m ، ASALI ، raham ، tatoole ، mohajer13 ، mgolchin13 ، Soap McTavish ، rouzbehdarvishi ، 3pideh ، achi686
(2012-12-03 ساعت 22:52)mrbonbon نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 18:46)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 18:40)amir_sh32 نوشته:  با سلام . آیا بعد از پایان مصاحبه در صورت عدم خوردن کلیرنس میتوان آدرسی در استانبول داد که پاسپورتها به آنجا ارسال شوند ؟ یعنی منتظر دریافت پاسپورتها بعد از مصاحبه در آنکارا نباشیم. تشکر
بدون پاسپورت چطوري ميخواين برگردين ؟ Wink

سلام دوست عزیز
اگه منظورتون اینه که از آنکارا برین یه شهر دیگه، مثلاً استانبول آره میشه، آدرس اون هتلی رو که میخوای بری رو میدی به UPS ، بعدش هم با اتوبوس، فقط با اتوبوس میتونی بری استانبول یا شهرهای دیگه، و دو یا سه روز بعدش هم پاسپورتت میاد دم همون هتلی که آدرس دادی...
در غیر اینصورت، اگه منظورت اینه که برگردی ایران یا هر کشور دیگه ای، که دوست عزیز بدون پاسپورت فقط میتونی تا دم فرودگاه آنکارا بری ، یه سری بزنی و دوباره برگردی به همون هتلی که بودی. Big Grin
ببخشید در صورت خوردن کلیرنس پاسپورت رو تحویل می گیریم و میتونیم برگردیم ایران؟ اگه نخوریم چند روز باید او نجا باشیم تا بتونیم بعدش برگردیم ایران؟
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-12-17 ساعت 20:41)amirhoseinc نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 22:52)mrbonbon نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 18:46)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 18:40)amir_sh32 نوشته:  با سلام . آیا بعد از پایان مصاحبه در صورت عدم خوردن کلیرنس میتوان آدرسی در استانبول داد که پاسپورتها به آنجا ارسال شوند ؟ یعنی منتظر دریافت پاسپورتها بعد از مصاحبه در آنکارا نباشیم. تشکر
بدون پاسپورت چطوري ميخواين برگردين ؟ Wink

سلام دوست عزیز
اگه منظورتون اینه که از آنکارا برین یه شهر دیگه، مثلاً استانبول آره میشه، آدرس اون هتلی رو که میخوای بری رو میدی به UPS ، بعدش هم با اتوبوس، فقط با اتوبوس میتونی بری استانبول یا شهرهای دیگه، و دو یا سه روز بعدش هم پاسپورتت میاد دم همون هتلی که آدرس دادی...
در غیر اینصورت، اگه منظورت اینه که برگردی ایران یا هر کشور دیگه ای، که دوست عزیز بدون پاسپورت فقط میتونی تا دم فرودگاه آنکارا بری ، یه سری بزنی و دوباره برگردی به همون هتلی که بودی. Big Grin
ببخشید در صورت خوردن کلیرنس پاسپورت رو تحویل می گیریم و میتونیم برگردیم ایران؟ اگه نخوریم چند روز باید او نجا باشیم تا بتونیم بعدش برگردیم ایران؟

2 روز کاری دوست عزیز
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
دو روز كاري نيست . از ٢ تا ٥ روز كاري . كه البته خيلي اتفاق افتاده كه فقط يك روز بوده . و چند مورد هم همون روز مصاحبه بلافاصله فرستادن . من خودم تو انكارا كسي رو ديدم كه بعد از ٤ روز هنوز ويزاشو نفرستاده بودن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bmojtaba ، Saeedv13 ، 3pideh ، rouzbehdarvishi ، mgolchin13
دوستان کسی راجب اینکه با تور بریم یا نه نظری داره؟؟؟ اخه من الان یه تور دیدم قیمتاش حتی از بلیط چارتر و هتل معمولی هم ارزونتر...اژانس معروفی هم هست
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
سلام خوب معلومه که تور بهتره فقط اگر نمی دونی که سفید می گیری بلیط برگشتن نگیر منم همین کارو کردم چون احتمال میدادم سفید می گیرم یه طرفه گرفتم و برگشتم رو دوباره با همون اژانس تو ایران از ترکیه هماهنگ کردم فقط بلیط برگشت رو 20 تومان گرونتر خریدم
شماره کیس :2013AS00002013
کنسولگری: انکارا
ارسال فرم :25 می
تاریخ مصاحبه:6دسامبر
افراد کیس:2نفر
ویزا:یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bmojtaba ، kasrafo ، Soap McTavish ، honey62 ، achi686

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان