کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام بچه ها آیا من اگه مجبور بشم تنها برم آنکارا کار درستی هست؟
تنهایی می تونم از پس همه کاراش بر بیام؟
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، bardia9
(2012-12-21 ساعت 21:52)3pideh نوشته:  سلام بچه ها آیا من اگه مجبور بشم تنها برم آنکارا کار درستی هست؟

ﺳﭙﯿﺪﻩ ﺟﺎﻥ ﻣﻨﻈﻮﺭﺕ ﺍﺯ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﻪ ؟!.... ﺍﮔﻪ ﻫﺘﻞ ﻭ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺗﻮﺭ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﮐﻪ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻧﺪﺍﺭﯼ .... ﻓﻘﻂ ﻣﯽ ﻣﻮﻧﻪ ﮐﺎﺭﺍﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﻭ ﺳﻔﺎﺭﺕ .... ﺑﺎ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻭ ﻧﻘﺸﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯼ ..... ﻓﮑﺮﺵ ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺷﻪ .....! ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﺎ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﻣﯿﺮﻥ ﻫﻤﺎﻫﻨﮓ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﺒﺎﺷﯽ .... ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ .... ﺧﻮﺏ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﮐﻦ .... ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺑﺨﻮﺑﯽ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻓﺖ .... ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯽ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh ، mohajer13 ، bardia9 ، lilac
تنها یعنی اینکه اول قرار بود ازدواج کنم و بعد برم مصاحبه حالا هر چی به مصاحبه نزدیکتر میشه اونم محال تر میشه.
خوب همه چی واسه یه سفر 2 نفره برنامه ریزی شده بود حالا که بخت برگشته دنبال 1 نفرشم.
من اگه 5 شنبه مصاحبه داشته باشم 2 شنبه خوبه اونجا باشم یا زوده؟
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: lilac
(2012-12-21 ساعت 23:46)3pideh نوشته:  تنها یعنی اینکه اول قرار بود ازدواج کنم و بعد برم مصاحبه حالا هر چی به مصاحبه نزدیکتر میشه اونم محال تر میشه.
خوب همه چی واسه یه سفر 2 نفره برنامه ریزی شده بود حالا که بخت برگشته دنبال 1 نفرشم.

ﺍﮔﻪ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﻭﻗﺖ ﺩﮐﺘﺮ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻭﺯ ﮐﺎﺭﺍﯼ ﻋﮑﺲ ﻭ ﺗﺴﺖ ﺧﻮﻥ ﻭ ﻣﻌﺎﯾﻨﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻓﺮﺩﺍﺵ ﻋﺼﺮ ﺟﻮﺍﺏ ﺣﺎﺿﺮﻩ ﻣﻌﻤﻮﻻ ...... ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ ﻫﻢ ﺧﻮﺑﻪ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﺷﻨﺒﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻩ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ .... ﻭﻟﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻﺕ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﯼ .... ﺍﮔﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﺸﺪ ﯾﺎ ﻫﺮ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﺩ ﻭﻗﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ .... ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﺩﮐﺘﺮ ﺭﺍ ﻫﻢ ﭼﮏ ﮐﻦ ....
ﺍﻧﺸﺎﻟﻪ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺧﯿﺮ ﻭ ﺻﻼﺣﻪ ﺑﺮﺍﺕ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﺩ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻭ ﺧﻨﺪﺍﻥ ﺑﺒﯿﻨﯿﻤﺖ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh ، achi686 ، bardia9 ، farmiz ، lilac ، aliamini2267
(2012-12-19 ساعت 12:37)me-mo نوشته:  من هتل ریسیس رفتم اطاق ذبل رو با کلی چونه زدن گرفتم شبی 65 دلار که خوب البته از هتل هم خیلی راضی بودم محیط دوست داشتنی و راحتی هست
دوست عزيز ميشه يكم بيشتر راهنمايي كنيد
شما هتل را جدا گرفتيد و پرواز رو جدا؟؟؟؟
ميشه لطفا آدرس و شماره تلفني كه ازونجا بليط يه طرفه واسه تركيه گرفتيد برامون بزاريد. ممن
تشکر کنندگان: bardia9
دوستانی که با خانواده تشریف بردن و بایستی 4 روز کاری برای تست پزشکی آنکارا باشند
و مصاحبه روز 5 شنبه باشه ،چه روزی رو برای پرواز پیشنهاد می کنید؟
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان:
(2012-12-22 ساعت 12:09)my2220 نوشته:  دوست عزيز ميشه يكم بيشتر راهنمايي كنيد
شما هتل را جدا گرفتيد و پرواز رو جدا؟؟؟؟
ميشه لطفا آدرس و شماره تلفني كه ازونجا بليط يه طرفه واسه تركيه گرفتيد برامون بزاريد. ممن
(2012-12-22 ساعت 12:25)nima1348 نوشته:  دوستانی که با خانواده تشریف بردن و بایستی 4 روز کاری برای تست پزشکی آنکارا باشند
دوستان خوبم
من چند روز پیش نامه دومم رو دریافت کردم و وقت مصاحبه ام معلوم شد. به عنوان یک توصیه خدمتتون عرض کنم که قبل از سئوال در مورد هتل و روز پرواز در اینجا بهتر هست که به یک آژانس هواپیمایی تشریف ببرین. حتی الامکان سعی کنین که طرف آشنا باشه و براتون وقت بذاره. ممکنه در اون روزی که شما قصد سفر دارین یک ایرلاین خاصی پرواز نداشته باشه. آزانس می تونه برای شما هتل هم رزرو کنه. فقط باید اسم هتلی که می خواین رو بهش بگید. اگر نتیجه ی مصاحبه تون مثل من از قبل معلوم هست بلیط چارتر بگیرید که ارزون تر از بلیط های دیگه است ولی امکان تغییر روز و ساعت نداره. برنامه ی پروازهای چارتر ترکیش و ایران ایر برای فوریه ظاهراً دوشنبه (پس فردا) اکتیو خواهد شد و من منتظر اون تاریخ هستم. برای انتخاب هتل مناسب و اقدام برای رزرواسیون از طریق آژانس هم از سفرنامه های امسال استفاده کنید و هم از فایل هتل های آنکارا در این پست من. هتلتون رو که انتخاب کردین به مسئول آژانس بگین اون خودش با خیلی از شرکت های توریستی در تماسِ و اگر به طور مستقیم با هتل مورد نظر شما رابطه نداشته باشه از طریق سایر شرکت ها این کار رو برای شما انجام خواهد داد. در وضعیت موجود سرشون حسابی خلوته و همه مشغول مگس پروندن هستند. همه جوره تحویلتون می گیرنBig Grin.
تشکر کنندگان: ensan ، bardia9 ، hadiseh.t ، sayeh_m ، asal1907 ، afs ، el333 ، studpk ، bmojtaba ، mrr777 ، AsemanAbee ، farmiz ، lilac ، mdna ، pooyash ، rouzbehdarvishi ، mgolchin13 ، Soap McTavish ، lilistar
(2012-12-21 ساعت 21:52)3pideh نوشته:  سلام بچه ها آیا من اگه مجبور بشم تنها برم آنکارا کار درستی هست؟

سلام. شما چند سالتونه؟ منم با مامان ميرم
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: AsemanAbee
(2012-12-22 ساعت 12:25)nima1348 نوشته:  دوستانی که با خانواده تشریف بردن و بایستی 4 روز کاری برای تست پزشکی آنکارا باشند
نیمای عزیز
روز تعطیل یکشنبه بهترین گزینه برای شما ماهان است .دوشبنه ازمایشات وتست بچه ها رو انجام بدی روز 4شنبه صبح تست بچه ها کنترل میشود ساعت 3بعداز ظهر مدارک پزشکی رو میگیری 5 شنبه هم مصاحبه .بهترین زمان برای بچه دارهاست.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
من تو یه سایتی قبلا ثبت نام کردم که الان یادم نیست وپروازهای فوری اس ام اس میکنه امروز هم اس ام داده بلیط تک استامبول 299 اگه کسی به دردش میخوره بهش شماره آژانس بدم.البته احتمالا واسه فرداپس فردااست.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، lilac
(2012-12-18 ساعت 00:45)me-mo نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 23:16)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 23:13)me-mo نوشته:  سلام خوب معلومه که تور بهتره فقط اگر نمی دونی که سفید می گیری بلیط برگشتن نگیر منم همین کارو کردم چون احتمال میدادم سفید می گیرم یه طرفه گرفتم و برگشتم رو دوباره با همون اژانس تو ایران از ترکیه هماهنگ کردم فقط بلیط برگشت رو 20 تومان گرونتر خریدم
شما چطوری بلیط یک طرفه گرفتین ؟ با کدوم پرواز گرفتین ؟ ترکیش که بلیط یک طرفه صادر نمیکنه .

من با ماهان گرفتم رفت 200 برگشت 210 که قیمت چارتر رو بهم 390 گفته بودن
من باهتل ریسیس مکاتبه داشتم اونها میگن شبی 100TL
حالا من نمی فهمم این TL چیه؟؟؟؟ دلاره، لیره چیه؟ شما اگه می دونید بگید.
چجوری تخفیف بگیرم!!!
(2012-12-22 ساعت 23:29)my2220 نوشته:  حالا من نمی فهمم این TL چیه؟؟؟؟ دلاره، لیره چیه؟

لیر ترکیه
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، lilac ، Saeedv13 ، afs ، my2220 ، amirhr123
(2012-12-22 ساعت 19:11)amirhr123 نوشته:  
نیمای عزیز
روز تعطیل یکشنبه بهترین گزینه برای شما ماهان است .دوشبنه ازمایشات وتست بچه ها رو انجام بدی روز 4شنبه صبح تست بچه ها کنترل میشود ساعت 3بعداز ظهر مدارک پزشکی رو میگیری 5 شنبه هم مصاحبه .بهترین زمان برای بچه دارهاست.
فقط ایراد این برنامه ریزی اینه که ماهان فقط یکشنبه ( جدیدا" گذاشته ) و دو شنبه و پنج شنبه پرواز داره که ایشون باید برگشت رو یکشنبه بعدش بگیرن و هزینه هتل و خورد و خوراک و غیره رو بهش اضافه کنن و اگر هم سربازی رفته باشن و انتظار صد در صدی کلیرنس رو داشته باشن باز هم نمیتونن همون پنج شنبه برگردن چون پرواز برگشت ماهان ساعت 7 صبحه . و چون سه ساعت قبلش هم باید فرودگاه باشن در اصل یک شب اضافه و الکی باید پول بدن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: lilac ، Saeedv13 ، amirhr123
(2012-12-21 ساعت 23:46)3pideh نوشته:  تنها یعنی اینکه اول قرار بود ازدواج کنم و بعد برم مصاحبه حالا هر چی به مصاحبه نزدیکتر میشه اونم محال تر میشه.

سلام سبپيده خانم. ... اگه بخواي ٣١ dec بياي براي دكتر فكر كنم به مشكل برخورد كني،چون من به انگان كه زنگزدم گفت كه از يكشنبه تعطيل هستيم،اگه زودتر بياي بهتره،
شماره کیس: 2013AS2xxx،قبولي : 2may,سفارت :ank, مصاحبه : 3jan ,تعداد : ٢ نفر،كليرينس ؟؟؟
تشکر کنندگان:
یک سایت اینترنتی هست که من قبلاازطریق اوون هتل رزرو کردم ومعتبرهست.وبه این روش که هتل انتخاب میکنیدتعدادشبها اقامت وروزورودوخروج ثبت میشه وباکارتهای بانکی (صادرات .ملی .....)مبلغ تعدادشبها اقامت پرداخت وبرای شماvoucherصادرمیکنه که شمادرهنگام ورودبه هتل کافی voucherنشون بدید واتاق تحویل بگیرید.شما میتونیدهتل ازاین سایت انتخاب کنید سپس هتل ازطریق گوگل مپ سرچ کنید محلی که هتل انتخاب کردید ازطریق گوگل مپ بررسی کنید آیا به سفارت ویا بیمارستان نزدیک هست.وحتی میتونید سایت خود هتل پیداکنید وچک کنیدعکسها هتل ببینید.دقت کنید سایت موردنظرکلیه خدمات که به شما داده میشه درج کرده نوع اتاق تعدادتخت آیا صبحانه داره یا نداره .وسایرخدمات.نرخهایی که اعلام میکنه براساس نرخ سبزی خوردن همون روز وممکنه امروز قیمت
پایینترباشه فردابالاترپس اگه یه وقت چک کردید ونرخ متفاوت داشت تعجب نکنید.اما درصورت که شما رزروکرده باشیدوقیمت افزایش داشته باشه مبلغ بیشتردرخواست نمیکنه من دراین موردتجربه داشتم وتا به حال رزرو کردم وافزایش داشته اما مبلغ بیشتردرخواست نکرده.اگرازنظرمدیران سایت اشگالی نداره وجنبه تبلیعات نداره من این سایت بذارم اگر نه پیغام بذاریدتابراتون بفرستم.به نظرمن این خیلی بهترازاینه که ازآژانس هتل بگیرید چون آژانس ها معمولا مبالغ بیشتری درخواست میکنند.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bardia9 ، sayeh_m ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، pooyash

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان