کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
اليما جان
من نميدونم روي چه اصلي گفتين كه اژانسها مبالغ بيشتري براي هتل دريافت ميكنن شايد تجربه اش رو دارين ، ولي من بر عكس شما فكر ميكنم ، چون اژانسها قردادهاي طولاني مدت با بعضي هتلها دارن قيمتهاي مناسب تري دارن . مثلاً هتل انكارا پلازا كه خود ما هم اونجا رفتيم ، براي اتاق دبل شبي٩٢ دلار از ايران بود ولي من خودم از هتل اونجا سوال كردم و تو سايتش هم البته همين بود تقريباً ، شبي ١٠٠ يورو براي اتاق دبل ، حالا بايد ديد توي اون سايتي كه شما گفتين چه قيمتيه . يا همون ٣ ماه پيش يكي از اژانسهاي معروف هتل ريكسوس رو به قيمتي به مراتب پايين تر از سايتها ميگفت كه البته آفرش به مدت محدودي بود . و البته اينم در نظر داشته باشين كه بعضي وقتها عكسهاي سايتها خيلي متفاوت تر از اوني هست كه شما اونجا ميبينين و به نظرم تجربه ديگران خيلي ميتونه تو اين زمينه كمك كنه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bardia9 ، hadiseh.t ، mdna ، AsemanAbee ، Szsanazsz ، rezagh ، MEH.T
(2012-12-23 ساعت 00:33)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 19:11)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 12:25)nima1348 نوشته:  دوستانی که با خانواده تشریف بردن و بایستی 4 روز کاری برای تست پزشکی آنکارا باشند
و مصاحبه روز 5 شنبه باشه ،چه روزی رو برای پرواز پیشنهاد می کنید؟
نیمای عزیز
روز تعطیل یکشنبه بهترین گزینه برای شما ماهان است .دوشبنه ازمایشات وتست بچه ها رو انجام بدی روز 4شنبه صبح تست بچه ها کنترل میشود ساعت 3بعداز ظهر مدارک پزشکی رو میگیری 5 شنبه هم مصاحبه .بهترین زمان برای بچه دارهاست.
فقط ایراد این برنامه ریزی اینه که ماهان فقط یکشنبه ( جدیدا" گذاشته ) و دو شنبه و پنج شنبه پرواز داره که ایشون باید برگشت رو یکشنبه بعدش بگیرن و هزینه هتل و خورد و خوراک و غیره رو بهش اضافه کنن و اگر هم سربازی رفته باشن و انتظار صد در صدی کلیرنس رو داشته باشن باز هم نمیتونن همون پنج شنبه برگردن چون پرواز برگشت ماهان ساعت 7 صبحه . و چون سه ساعت قبلش هم باید فرودگاه باشن در اصل یک شب اضافه و الکی باید پول بدن .
من زمان رفت خدمت شما عنوان کردم در مورد زمان برگشت چون ساعت 11صبح 5شنبه میباشدکلا منتفی است اگر حدس برگه سفید میزنید برگشتتان را یکشنبه هفته بعدش میتوانید با ماهان بگیرید و اگر مطمئن هستید ابی میشوید و نمی خواهید پول سه شب هتل اضافه بدهید میتوانید برگشت رو با ترکیش بگیرید واگرنه می توانید قطار و اتوبوس را هم بررسی کنید راه دیگر ومقرون به صرفه اینست که پرواز داخلی ترکیش از انکارا به شهر وان ترکیه رو ا ز این سایت
http://www.turkishairlines.com/en-int رزرو کنی که اگه پرواز promotin
انتخاب کنی با 39لیر به وان رفته و از انجا دو گزینه داری میتوانی با دول میش به مرز رازی رفته و از انجا به خوی بروی گزینه دیگر که پیشنهاد بنده است مستقیما با اتوبوس با 30لیر از وان به ارومیه بروی واز انجا هم میتوانی بلیط هواپیما رزرو کنی یا با 350هزار تومان یک سمند در بست بگیری برای تهران گزینه اتوبوس هم خواهی داشت همه این مسیر ها برمی گردد به جیب شما(اگر تصمیم به رزرو پرواز داخلی ترکیه داشتی به قیمت سایت یعنی 39لیر ادرس یک اژانسی در ارومیه اینکار را از ایران انجام میدهد به شما بدهم چون اگر از شرکت ترکیش در برج سایه تهران رزرو کنی دوبرابر از شما لیر میگیرد)
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bardia9 ، sayeh_m ، hadiseh.t ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، peyman1355
دوستان پرواز تهران-آنکارا با پرواز ماهان 600هزار تومن رفت و برگشت به نظرتون خوبه بگیرم؟
تشکر کنندگان:
(2012-12-23 ساعت 14:07)mhz_ir نوشته:  دوستان پرواز تهران-آنکارا با پرواز ماهان 600هزار تومن رفت و برگشت به نظرتون خوبه بگیرم؟
سه روز پیش من پرسیدم پرواز چارتر ماهان، تهران به آنکارا 510000 بود. اگر نتیجه ی مصاحبه ات معلومه از نظر خودت چارتر بگیری به صرفه تره.
تشکر کنندگان: bardia9 ، shimoda ، sayeh_m ، mdna ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، rezagh ، peyman1355
دوستان من مصاحبه ام سه شنبه اس. با توجه به تعطیلی یکشنبه چه روزی به نظرتون آنکارا باشم برای مدیکال؟
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان:
(2012-12-23 ساعت 15:00)mahdio نوشته:  دوستان من مصاحبه ام سه شنبه اس. با توجه به تعطیلی یکشنبه چه روزی به نظرتون آنکارا باشم برای مدیکال؟

دوست عزيز دكتر شنبه تاظهر هست ولي من جاي شما بودم يه جور ميرفتم كه جمعه اونجا باشم.البته بتوني واسه شنبه صبح وقت بگيريم خوبه اگر تنها هستيد چون تادوشنبه جواب ازمايشاتون مياد اگر خانواده و بچه كوچيك داريد كه فرق ميكنه...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: shimoda ، sayeh_m ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، peyman1355
(2012-12-23 ساعت 15:36)bardia9 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 15:00)mahdio نوشته:  دوستان من مصاحبه ام سه شنبه اس. با توجه به تعطیلی یکشنبه چه روزی به نظرتون آنکارا باشم برای مدیکال؟

دوست عزيز دكتر شنبه تاظهر هست ولي من جاي شما بودم يه جور ميرفتم كه جمعه اونجا باشم.البته بتوني واسه شنبه صبح وقت بگيريم خوبه اگر تنها هستيد چون تادوشنبه جواب ازمايشاتون مياد اگر خانواده و بچه كوچيك داريد كه فرق ميكنه...

ما چهارنفریم البته همه بالای 16 سال.
مشکل اصلی اینه که پرواز واسه جمعه و شنبه فقط ترکیش هست که خیلی گرونه Sad
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان: bardia9 ، rouzbehdarvishi
(2012-12-23 ساعت 15:57)mahdio نوشته:  

ايران ايرم ميتونيد بريد فكر ميكنم پنج شنبه داره من سوال كردم 660 تومن رفت و برگشت ولي مديره عزيز عمو سعيد فرمودند كه پس فردا قيمت جديد بليط چارتري مشخص ميشه و ميتونين اون موقع بگيريد اگر مصاحبتون نزديك نيست...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، peyman1355
(2012-12-23 ساعت 16:32)bardia9 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 15:57)mahdio نوشته:  

ايران ايرم ميتونيد بريد فكر ميكنم پنج شنبه داره من سوال كردم 660 تومن رفت و برگشت ولي مديره عزيز عمو سعيد فرمودند كه پس فردا قيمت جديد بليط چارتري مشخص ميشه و ميتونين اون موقع بگيريد اگر مصاحبتون نزديك نيست...

والا به من گفتن ایران ایر یکشنبه و چهارشنبه میره اون هم عصرها و ماهان هم یکشنبه دوشنبه پنج شنبه.
تشکر کنندگان: bardia9
(2012-12-22 ساعت 23:29)my2220 نوشته:  
(2012-12-18 ساعت 00:45)me-mo نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 23:16)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-17 ساعت 23:13)me-mo نوشته:  سلام خوب معلومه که تور بهتره فقط اگر نمی دونی که سفید می گیری بلیط برگشتن نگیر منم همین کارو کردم چون احتمال میدادم سفید می گیرم یه طرفه گرفتم و برگشتم رو دوباره با همون اژانس تو ایران از ترکیه هماهنگ کردم فقط بلیط برگشت رو 20 تومان گرونتر خریدم
شما چطوری بلیط یک طرفه گرفتین ؟ با کدوم پرواز گرفتین ؟ ترکیش که بلیط یک طرفه صادر نمیکنه .

من با ماهان گرفتم رفت 200 برگشت 210 که قیمت چارتر رو بهم 390 گفته بودن
من باهتل ریسیس مکاتبه داشتم اونها میگن شبی 100TL
حالا من نمی فهمم این TL چیه؟؟؟؟ دلاره، لیره چیه؟ شما اگه می دونید بگید.
چجوری تخفیف بگیرم!!!

شبی 100 لیر خوبه میشه تقریبا 56 دلار. اتاق سینگل رو پرسیدین؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-12-23 ساعت 11:23)elima1980 نوشته:  یک سایت اینترنتی هست که من قبلاازطریق اوون هتل رزرو کردم ومعتبرهست.وبه این روش که هتل انتخاب میکنیدتعدادشبها اقامت وروزورودوخروج ثبت میشه وباکارتهای بانکی (صادرات .ملی .....)مبلغ تعدادشبها اقامت پرداخت وبرای شماvoucherصادرمیکنه که شمادرهنگام ورودبه هتل کافی voucherنشون بدید واتاق تحویل بگیرید.شما میتونیدهتل ازاین سایت انتخاب کنید سپس هتل ازطریق گوگل مپ سرچ کنید محلی که هتل انتخاب کردید ازطریق گوگل مپ بررسی کنید آیا به سفارت ویا بیمارستان نزدیک هست.وحتی میتونید سایت خود هتل پیداکنید وچک کنیدعکسها هتل ببینید.دقت کنید سایت موردنظرکلیه خدمات که به شما داده میشه درج کرده نوع اتاق تعدادتخت آیا صبحانه داره یا نداره .وسایرخدمات.نرخهایی که اعلام میکنه براساس نرخ سبزی خوردن همون روز وممکنه امروز قیمت
پایینترباشه فردابالاترپس اگه یه وقت چک کردید ونرخ متفاوت داشت تعجب نکنید.اما درصورت که شما رزروکرده باشیدوقیمت افزایش داشته باشه مبلغ بیشتردرخواست نمیکنه من دراین موردتجربه داشتم وتا به حال رزرو کردم وافزایش داشته اما مبلغ بیشتردرخواست نکرده.اگرازنظرمدیران سایت اشگالی نداره وجنبه تبلیعات نداره من این سایت بذارم اگر نه پیغام بذاریدتابراتون بفرستم.به نظرمن این خیلی بهترازاینه که ازآژانس هتل بگیرید چون آژانس ها معمولا مبالغ بیشتری درخواست میکنند.

-------------------------------
اقا حالا سایتش چیه؟
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان:
(2012-12-23 ساعت 19:18)PARY1366 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 11:23)elima1980 نوشته:  یک سایت اینترنتی هست که من قبلاازطریق اوون هتل رزرو کردم ومعتبرهست.وبه این روش که هتل انتخاب میکنیدتعدادشبها اقامت وروزورودوخروج ثبت میشه وباکارتهای بانکی (صادرات .ملی .....)مبلغ تعدادشبها اقامت پرداخت وبرای شماvoucherصادرمیکنه که شمادرهنگام ورودبه هتل کافی voucherنشون بدید واتاق تحویل بگیرید.شما میتونیدهتل ازاین سایت انتخاب کنید سپس هتل ازطریق گوگل مپ سرچ کنید محلی که هتل انتخاب کردید ازطریق گوگل مپ بررسی کنید آیا به سفارت ویا بیمارستان نزدیک هست.وحتی میتونید سایت خود هتل پیداکنید وچک کنیدعکسها هتل ببینید.دقت کنید سایت موردنظرکلیه خدمات که به شما داده میشه درج کرده نوع اتاق تعدادتخت آیا صبحانه داره یا نداره .وسایرخدمات.نرخهایی که اعلام میکنه براساس نرخ سبزی خوردن همون روز وممکنه امروز قیمت
پایینترباشه فردابالاترپس اگه یه وقت چک کردید ونرخ متفاوت داشت تعجب نکنید.اما درصورت که شما رزروکرده باشیدوقیمت افزایش داشته باشه مبلغ بیشتردرخواست نمیکنه من دراین موردتجربه داشتم وتا به حال رزرو کردم وافزایش داشته اما مبلغ بیشتردرخواست نکرده.اگرازنظرمدیران سایت اشگالی نداره وجنبه تبلیعات نداره من این سایت بذارم اگر نه پیغام بذاریدتابراتون بفرستم.به نظرمن این خیلی بهترازاینه که ازآژانس هتل بگیرید چون آژانس ها معمولا مبالغ بیشتری درخواست میکنند.

اقا حالا سایتش چیه؟

berimsafar.com
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: sasbk
با سلام به دوستان عزیز
من روز دوشنبه مصاحبه دارم و مجرد هستم به نظرتون چه روزی واسه مدیکال ترکیه باشم ؟ با توجه به این که یکشنبه تعطیله و دوشنبه صبح هم مصاحبه دارم چند روز طول میکشه جواب مدیکال و بدن؟ ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2012-12-24 ساعت 00:18)sakar نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
من روز دوشنبه مصاحبه دارم و مجرد هستم به نظرتون چه روزی واسه مدیکال ترکیه باشم ؟ با توجه به این که یکشنبه تعطیله و دوشنبه صبح هم مصاحبه دارم چند روز طول میکشه جواب مدیکال و بدن؟ ممنون از راهنماییتون
من فکر میکنم جمعه خوب باشه . شنبه صبح هم جواب رو میگیرین .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: el333 ، Saeedv13 ، mdna ، rouzbehdarvishi ، bmojtaba ، 3pideh ، lilac ، bardia9 ، rezagh
(2012-12-23 ساعت 21:04)elima1980 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 19:18)PARY1366 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 11:23)elima1980 نوشته:  یک سایت اینترنتی هست که من قبلاازطریق اوون هتل رزرو کردم چون آژانس ها معمولا مبالغ بیشتری درخواست میکنند.

اقا حالا سایتش چیه؟

berimsafar.com
دوست عزیز ایکاش یک سری به قیمتاش هم میزدی مثلا هتل انکارا پلازا رو شبی 659هزار تومان قیمت داده که بچه ها تریپل اونو شبی 138دلار قیمت گرفته اند که نزدیک 70دلار بالا میگوید برای مقایسه اگر از طریق سایتهای خارجی مثلebooking, flipkey,... قیمتها دستت میاد اگر مشکل پرداخت پول ودریافت ووچر انی داری اکثر هتل های انکارا می توانی ایمیل بزنی و بدون پرداخت پول رزرو کنی . پیشنهاد میکنم یک سری به سفرنامه من هم اگر خواستی بزنی
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، sadeghi897 ، pooyash

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان