کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-12-26 ساعت 11:24)mohammad fazli نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 10:20)AsemanAbee نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 13:59)yashim نوشته:  U.S. Embassy, Immigrant Visa Unit, 110 Ataturk Boulevard Kavaklidere, Ankara 06100 Turkey دوستان من صبح مداركم ارسال ميكنم اين ادرس درسته واسه ارسال مدارك؟ يا ادرس ديگري هست؟

یاشیم جان درسته.... منم از تو سایت کپی کردم که بازم چک کنی....یادش بخیر خودمم شک داشتم..... هر چیزی رو 10 بار چک میکردم....!!
موفق باشی

American Embassy Ankara
Consular Section
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere, 06100 Ankara - Turkey

(2012-12-25 ساعت 10:26)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه دوستان
به شدت دنبال یه هتل مناسب ، ارزون و خانوادگی هستم کسی می تونه کمکی بکنه ؟ ممنونم.
آمار سایت خیلی گیج کننده است .

امیر اقا لطفا به امضای عمو سعید مراجعه کنید..... لیست هتل ها اونجا هست.... و همینطور از خوندن سفرنامه ها کمک بگیرین..... تا جایی که یادمه از این تعریف میکردن...... اینم ادرس و سایتش.... خودتون بیشتر بررسی کنین ...موفق باشید.
Kültür Mh.
Ataç-2 Sokak No:46, Ankara
Deeps Hostel
www.deepshostelankara.com

سلام
دوستان اين هاستل را چجوري اينترنتي رزرو كردن؟موقع رزرو اطلاعات مستركارت يا ويزاكارت يا .. ميخواد ما كه نداريم اينترنتي نميتونيم رزرو بكنيم!!! راهنمايي بفرمائيد.آيا آژرانس معروف (ج.ب) اين كارو ميكنه؟؟؟

شايد جالب باشه واستون ولي من همين الان ايميل زدم deeps hostel واسه اينكه ما ايرانيها چجوري بدون مستركارت اتاق رزرو كنيم اين جواب داد:
we only accept with credit card mohammad because before you i made for iranian people who dont have credit card and they didnt come and didnt inform me
اينجاست كه ميگن : از ماست كه بر ماست
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، yashim ، amir82 ، sayeh_m ، fereydoooon ، lilac ، rezagh ، parsush
سلام به همه دوستان
من امروز به آژانس مسافرتی سر زدم اطلاعاتی که داد در مورد بلیط

ماهان:یکشنبه دوشنبه پنج شنبه 5.30 صبح حرکت 11.30 برگشت
ایران ایر:یکشنبه چهارشنبه 17 حرکت 19.25 برگشت
پرواز چارتر تا اخر ژانویه اعلام شده و هنوز برای فوریه اعلام نشده که گفنه شد از 20 تا 25 دی ماه مشخص میشه (چارتر به پروازی گفته میشه با قیمت جدود 450 تا 510 هزار تومان که در زمان خرید باید تاریخ با دقت انتخاب بشه چون نمیشه اصلا تاریخو نغییر داد که همین موضوع تغریبا بلیط چارترو حدوده 150 هزار تومان ارزون تر کرده نسبت به بلیط سیستمی)
من برای روز جمعه پرسیدم که پرواز ترکیش بود 855 هزار تومان
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Saeedv13 ، amir82 ، mdna ، alirezass ، fereydoooon ، 3pideh ، farshad0o0 ، lilac ، sayeh_m ، ensan ، AsemanAbee ، mrr777
(2012-12-25 ساعت 10:26)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه دوستان
به شدت دنبال یه هتل مناسب ، ارزون و خانوادگی هستم کسی می تونه کمکی بکنه ؟ ممنونم.
آمار سایت خیلی گیج کننده است .

سلام دوست عزیز
ما هم با همین معیارها اول رفتیم اوزیلهان که از هتلش خوشمون نیومد، بعد رفتیم چند تا کوچه پایین تر ایتپ بولوار که از لحاظ قیمت یه کم بالاتر بود ولی چونه زدیم قیمتش اومد پایین تر از اوزیلهان. همسرم هم برای بار دوم دیپس هاستل رفته بود که راضی بود، به نظر من یه قیمتی دستتون باشه، اونجا که رسیدین یه چندتا هتل برید قیمت بگیرید به احتمال زیاد جای خالی دارن چون ما هم رزرو نکرده بودیم.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: alirezass ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، raham ، el333 ، ensan ، AsemanAbee ، mrr777 ، mhz_ir ، 3pideh ، usa lover
(2012-12-26 ساعت 10:11)mohammad fazli نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 20:36)sadeghi897 نوشته:  برنامه بیمارستان استانبول:
http://mohajersara.com/thread-5411-post-...#pid203946
اگه روزای سه شنبه ......................

این رو یکی از دوستان در صفحه اول نوشتن که لینکش بالا گذاشتم
سئوال من ..............

سلام به همگي
دوستان در مورد بيمارستان استانبول اينو مد نظر داشته باشيد درسته كه گير اونا رو واكس كمتره ...........

سلام
دوستان کسی تازگیا واسه مدیکال با بیمارستان استانبول مکاتبه کرده ؟؟؟ من ایمیل زدن جواب زیر رو دادن
Dear Sir,
I’m sorry to inform you that our agreement with the American Embassy will be cancelled on 01.01.2012, so I can’t give you an appointment for this exammination. You can get any information form www.doctorun.com
Best Regrads
Nadiye Balık Kayhan
مدیران نظر بدن
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، lilac ، mgolchin13
احتمالا اشتباه تایپی دارن چون 1.1.2012 خیلی وقته گذشته منظورشون 2013 بوده اما اگه دیگه نخوان با سفارت کار کنن که باید رفت پیش همون اونگان
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: amir82 ، Soap McTavish ، 3pideh
pdf جدید سفارت رو هم بگیرید دیگه اسم بیمارستان استانبول نیست و فقط اسم دکتر اونگان هست.
فک کنم دیگه استانبول ملغی است!!
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، ASALI ، Soap McTavish ، lilac ، mdna ، mitme ، 3pideh ، mgolchin13 ، ani_sheiton
با سلام و احترام
ببخشید من چند تا سوال داشتم
مدارکی که باید 2 یا 3 هفته قبل به سفارت در آنکارا بفرستیم ، دقیقا کدام مدارک باید باشه ، آیا عکس هم باید بفرستیم؟ دوباره فرم های اولیه (اصلاح شده) یا پرینت وقت از سفارت لازم است؟ ، خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون و مرسی
تشکر کنندگان: ani_sheiton
(2012-12-28 ساعت 17:51)minaamirali نوشته:  با سلام و احترام
مدارکی که باید 2 یا 3 هفته قبل به سفارت در آنکارا بفرستیم ، دقیقا کدام مدارک باید باشه ، آیا عکس هم باید بفرستیم؟ دوباره فرم های اولیه (اصلاح شده) یا پرینت وقت از سفارت لازم است؟ ، خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون و مرسی

بله دوست عزیز ، دو قطعه عکس و فرم های آپدیت شده و هم پرینت وقت سفارت لازمه. علاوه بر اونا :
1- کپی از تمام صفحه های پاسپورت
2- آخرین مدرک تحصیلی (اگر ندارید، سابقه کار در پنج سال گذشته)
3- ترجمه شناسنامه و کارت ملی
4- گواهی تمکن مالی
5- ترجمه کارت پایان خدمت
6- کامل نمودن فرم contact information
به انضمام ترجمه یه سری مدارک شخصی از قبیل ازدواج و طلاق، مدارک دادگاهی و زندانی
تشکر کنندگان: bmojtaba ، bardia9 ، 3pideh
مرسی خیلی ممنونم از راهنماییتون، میشه خواهش کنم بفرمایید شماره 6 لیستِ شما یعنی contact information را از کجا بگیرم؟
باز هم متشکرم
تشکر کنندگان:
(2012-12-28 ساعت 21:09)Saeedv13 نوشته:  به نظرم از 15 مورد قید شده در صفحات 2 و 3 این فایل راهنمای سفارت حداقل 8 یا 9 موردش رو باید پست کنید.
(2012-12-28 ساعت 21:13)myou نوشته:  بله دوست عزیز ، دو قطعه عکس و فرم های آپدیت شده و هم پرینت وقت سفارت لازمه. علاوه بر اونا :
4- گواهی تمکن مالی
5- ترجمه کارت پایان خدمت
(2012-12-28 ساعت 22:47)minaamirali نوشته:  مرسی خیلی ممنونم از راهنماییتون، میشه خواهش کنم بفرمایید شماره 6 لیستِ شما یعنی contact information را از کجا بگیرم؟
باز هم متشکرم
myou عزیز
یه مثل چینی هست که میگه: "به من ماهی نده، ماهیگیری یاد بده". من می خواستم به "مینا امیرعلی" ماهیگیری یاد بدم. به فایل راهنمای اصلی سفارت ارجاعش دادم که بره اصل رفرنس رو ببینه و چند کلمه هم به زبون کشوری که قصد مهاجرت بهش رو داره مطلب بخونه. اگر می رفت فایل اصلی رو می خوند می دید که contact information آخر همون فایلِ و دیگه ابهام و سئوالی براش پیش نمی یومد. ولی شما بهش ماهی دادی و حالا دوباره باید بهش ماهی بدیBig Grin.
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، mdna ، sayeh_m ، mrr777 ، ASALI ، rezagh ، امیر مهاجر ، roeentan ، bardia9 ، mgolchin13 ، mitme ، 3pideh ، shimoda ، el333 ، lilac ، parsush ، mohammad19911991
(2012-12-28 ساعت 23:24)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-28 ساعت 21:09)Saeedv13 نوشته:  به نظرم از 15 مورد قید شده در صفحات 2 و 3 این فایل راهنمای سفارت حداقل 8 یا 9 موردش رو باید پست کنید.
(2012-12-28 ساعت 21:13)myou نوشته:  بله دوست عزیز ، دو قطعه عکس و فرم های آپدیت شده و هم پرینت وقت سفارت لازمه. علاوه بر اونا :
4- گواهی تمکن مالی
5- ترجمه کارت پایان خدمت
(2012-12-28 ساعت 22:47)minaamirali نوشته:  مرسی خیلی ممنونم از راهنماییتون، میشه خواهش کنم بفرمایید شماره 6 لیستِ شما یعنی contact information را از کجا بگیرم؟
باز هم متشکرم
myou عزیز
یه مثل چینی هست که میگه: "به من ماهی نده، ماهیگیری یاد بده". من می خواستم به "مینا امیرعلی" ماهیگیری یاد بدم. به فایل راهنمای اصلی سفارت ارجاعش دادم که بره اصل رفرنس رو ببینه و چند کلمه هم به زبون کشوری که قصد مهاجرت بهش رو داره مطلب بخونه. اگر می رفت فایل اصلی رو می خوند می دید که contact information آخر همون فایلِ و دیگه ابهام و سئوالی براش پیش نمی یومد. ولی شما بهش ماهی دادی و حالا دوباره باید بهش ماهی بدیBig Grin.

فرم هاي اپديت شده ديگه چيه من سايت دقيق ديدم چنين چيزي نبود من مداركم ارسال كردم فرم اپديت چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-12-28 ساعت 23:46)yashim نوشته:  فرم هاي اپديت شده ديگه چيه من سايت دقيق ديدم چنين چيزي نبود من مداركم ارسال كردم فرم اپديت چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر اشتباهی تو فرم های ارسالی به KCC داشتی یا تغییری در اطلاعاتشون باید بدی می تونی دوباره پرینت بگیری و همراه بقیه مدارک بفرستی، یا با خودت ببری یا همون روز مصاحبه دستی درستشون کنی. به این میگن فرم های آپدیت شده و چیز خاصی نیست که نگرانشون باشی.
تشکر کنندگان: rezagh ، bardia9 ، sayeh_m ، 3pideh ، victorygo
[quote='alirezass' pid='255957' dateline='1356725791'
آقا من آخرین مدرک تحصیلیم ارشد من باید ارشد رو بفرستم یا باید از دیپلم تا کارشناسی هم برای آنها بفرستم ترجمش رو؟ در ضمن ما باید روی تمام مدارک case number هم بنویسیم(گوشه سمت راست) یا لازم نیست؟
[/quote]
اگر شما برنده اصلی هستید ترجمه دیپلم لیسانس و فوق را ارسال کنید. هنگام مصاحبه هم اصلا تمام این مدارک را ببرید. من یک برچسب کوچک که روش کیس نامبر رو نوشته بودم گوشه سمت راست بالای همه مدارکم چسباندم که اگر مدرکی از بقیه جدا شد مشخص باشد که مربوط به کدام پرونده است.
موفق باشید.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: alirezass ، bardia9 ، 3pideh ، lilac ، peyman1355 ، Tomas
سلام، این روز ها امتحان دارم و خیلی فرصت نداشتم فایلی که در پست شما بود را تا آخر بخونم.. از هر دو شما بسیار بسیار ممنونم، فرم را گرفتم، مرسی
تشکر کنندگان: mitme ، Tomas
(2012-12-29 ساعت 00:12)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-28 ساعت 23:46)yashim نوشته:  فرم هاي اپديت شده ديگه چيه من سايت دقيق ديدم چنين چيزي نبود من مداركم ارسال كردم فرم اپديت چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر اشتباهی تو فرم های ارسالی به KCC داشتی یا تغییری در اطلاعاتشون باید بدی می تونی دوباره پرینت بگیری و همراه بقیه مدارک بفرستی، یا با خودت ببری یا همون روز مصاحبه دستی درستشون کنی. به این میگن فرم های آپدیت شده و چیز خاصی نیست که نگرانشون باشی.

سلام ما از اون فرمها كپي نگرفتيم نيميدونم چيزي غلط هست يا نه يادم نمياد چي در اون فرمها نوشتم فقط ادرس ما تغععر كرده و در فرمها ادرس قبلي هست الان كه ديگه مدارك پست كردم چطور اطلاع بدم تغيير ادرسمو؟ ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان