کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان
زمان های حرکت ترکیش ایر کسی می دونه؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-31 ساعت 11:21)sadeghi897 نوشته:  سلام دوستان
سلام

5 صبح رفته که 6.30 میرسه آنکارا

قیمت 856000 تومان

سلام دوستان

من مادر و پدرم روز 3 شنبه مصاحبه دارند، با توجه به اینکه کمی مسن هستند به نظرتون همون جمعه صبح بلیط بگیرم براشون ؟
کار مدیکالشون جمعه انجام میشه، شنبه و 1شنبه هم تعطیله، 2شنبه هم که دیگه می تونن نتایجو بگیرند و 3شنبه مصاحبه.

درسته ؟ ممکنه بیشتر طول بکشه و قبل 3شنبه مدیکالشون آماده نشه ؟

جمعه صبح برسیم آنکارا خوبه ؟

مرسی
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، bardia9 ، Tomas ، rouzbehdarvishi
(2012-12-31 ساعت 11:38)mreza_ce نوشته:  
سلام

قیمت 856000 تومان

سلام دوستان

من مادر و پدرم روز 3 شنبه مصاحبه دارند، با توجه به اینکه کمی مسن هستند به نظرتون همون جمعه صبح بلیط بگیرم براشون ؟
کار مدیکالشون جمعه انجام میشه، شنبه و 1شنبه هم تعطیله، 2شنبه هم که دیگه می تونن نتایجو بگیرند و 3شنبه مصاحبه.

مرسی

سلام دوست عزيز نه بيشتر طول نميكشه خوبه ولي دوتا موضوع هست اگر هفته سوم فوريه باشه مصاحبتون سه شنبه روزه قبلش تعطيله دوشنبه يعني زمان كمه و بايد شنبه تاظهر دكتر جواب آزمايشاتونو بده و مسئله بدي اينه كه شما با چه پروازي ميخوايد سفر كنيد كه جمعه بريد تا اونجا كه من ميدونم نزديكترين و ارزون ترين پرواز واسه شما براي مصاحبه سه شنبه پرواز چارتر ماهان روزه پنج شنبه ساعت 5.30 صبحه كه اگه با اون پرواز بريد همون روزم ميتونيد تشريف ببريد دكتر...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: mdna ، mreza_ce ، mgolchin13 ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 14:21)bardia9 نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 11:38)mreza_ce نوشته:  
سلام

قیمت 856000 تومان

سلام دوستان

مرسی

سلام دوست عزيز نه بيشتر طول نميكشه خوبه ولي دوتا موضوع هست اگر هفته سوم فوريه باشه مصاحبتون سه شنبه روزه قبلش تعطيله دوشنبه يعني زمان كمه و بايد شنبه تاظهر دكتر جواب آزمايشاتونو بده و مسئله بدي اينه كه شما با چه پروازي ميخوايد سفر كنيد كه جمعه بريد تا اونجا كه من ميدونم نزديكترين و ارزون ترين پرواز واسه شما براي مصاحبه سه شنبه پرواز چارتر ماهان روزه پنج شنبه ساعت 5.30 صبحه كه اگه با اون پرواز بريد همون روزم ميتونيد تشريف ببريد دكتر...

سلام و ممنون از راهنماییتون

من با پرواز ترکیش میخوام برم که 5 صبح پروازه و 6.30 می رسه آنکارا، فقط یه سوالی، آیا ممکنه تاریخ مصاحبه رو تغییر بدن ؟ نکنه من بلیط و هتل بگیرم و زمان مصاحبه تغییر کنه ؟ یک جا تو همین مهاجرسرا خوندم که انگار چنین اتفاقی افتاده قبلاً.

مرسی
(2012-12-29 ساعت 15:58)myou نوشته:  دوست عزیز Saeedv13
چندین بار خواستم از بعضی دوستان انتقاد بکنم، ولی گفتم نیت سایت چیز دیگه ای هست پس بیخیالش . . . ولی اینبار نمیشهWink
بارها شده که دوستان گرامی سوالهایی کردند و چون تکراری بوده یا جواب نگرفتند یا بعضی دیگر چهار، پنج خط نوشتند از اینکه سوال تکراری کردی و آخرش هم جواب را ندادند!! و فقط فروم، الکی پر شده. حیفه که کار زیبای مدیران سایت را با این حرکت زیر سوال ببریم، چون اول و آخر این سایت برای پرسش و پاسخ هستش و جا داره از تمامی مدیران و البته شما هم تشکر ویژه کنم بخاطر مفید بودنش. شاید بعضی دوستان وقت کافی ندارند، شاید هم گشتند و پیدا نکردند و . . . به همین دلیل سوالشون تکراری میشه.
امیدوارم روزی بشه که ضرب المثل چینی الگوی ما نشه و بی هیچ پاداشی حراج محبت کنیم
با آرزوی موفقیت برای همه مهاجرین عزیز
myou عزیز
گویا سوء تفاهم شد برای شما. من به شما خرده نگرفتم که چرا به سئوال های تکراری دوستان پاسخ میدین. که اصلاً وجود این فروم و عضویت ما در در اینجا برای تبادل نظر با سایر دوستان هست. منظور من انتقاد غیر مستقیم از دوستانی بود که قرار هست به کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنن و حاضر نیستن یک متن خیلی ساده انگلیسی ولی مهم رو که مربوط به همین پروسه مهاجرت خودشون میشه رو بخونن!!!. بر خلاف نظر شما امیدوارم روزی بشه که ضرب المثل چینی الگوی همه ی ما بشه. تا ابد نمیشه تمنای ماهی از دیگران داشت. یه زمانی باید ماهیگیری یاد گرفت و روی پای خود ایستاد. هنوزم معتقدم اگر در زندگی قصد محبت به دوستان خود را دارین ماهیگیری یادشون بدین بهتر از اینه که بهشون ماهی بدی و وابسته به دیگران نگهشون داری دوست عزیزRolleyes.
تشکر کنندگان: kasrafo ، amir82 ، el333 ، sadeghi897 ، Soap McTavish ، mdna ، sayeh_m ، bardia9 ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo
(2012-12-31 ساعت 23:30)Saeedv13 نوشته:  
چندین بار خواستم از بعضی دوستان انتقاد بکنم، ولی گفتم نیت سایت چیز دیگه ای هست پس بیخیالش . . . ولی اینبار نمیشهWink
بارها شده که دوستان گرامی سوالهایی کردند و چون تکراری بوده یا جواب نگرفتند یا بعضی دیگر چهار، پنج خط نوشتند از اینکه سوال تکراری کردی و آخرش هم جواب را ندادند!! و فقط فروم، الکی پر شده. حیفه که کار زیبای مدیران سایت را با این حرکت زیر سوال ببریم، چون اول و آخر این سایت برای پرسش و پاسخ هستش و جا داره از تمامی مدیران و البته شما هم تشکر ویژه کنم بخاطر مفید بودنش. شاید بعضی دوستان وقت کافی ندارند، شاید هم گشتند و پیدا نکردند و . . . به همین دلیل سوالشون تکراری میشه.
myou عزیز
گویا سوء تفاهم شد برای شما. من به شما خرده نگرفتم که چرا به سئوال های تکراری دوستان پاسخ میدین. که اصلاً وجود این فروم و عضویت ما در در اینجا برای تبادل نظر با سایر دوستان هست. منظور من انتقاد غیر مستقیم از دوستانی بود که قرار هست به کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنن و حاضر نیستن یک متن خیلی ساده ولی مهم رو که مربوط به همین پروسه مهاجرت خودشون میشه رو بخونن!!!. بر خلاف نظر شما امیدوارم روزی بشه که ضرب المثل چینی الگوی همه ی ما بشه. تا ابد نمیشه تمنای ماهی از دیگران داشت. یه زمانی باید ماهیگیری یاد گرفت و روی پای خود ایستاد. هنوزم معتقدم اگر در زندگی قصد محبت به دوستان خود را دارین ماهیگیری یادشون بدین بهتر از اینه که بهشون ماهی بدی و وابسته به دیگران نگهشون داری دوست عزیزRolleyes.
عمو سعید عزیز- میبخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی چه خوب بود بعضی تاپیکها یه قسمت FAQ داشت. اینجوری از بار سوالات تکراری خیلی کم میشد
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، Tomas ، mgolchin13 ، mohammad19911991
(2012-12-31 ساعت 17:43)mreza_ce نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 11:38)mreza_ce نوشته:  [quote='sadeghi897' pid='256781' dateline='1356936693']
سلام دوستان
سلام

قیمت 856000 تومان

سلام دوستان

مرسی

من با پرواز ترکیش میخوام برم که 5 صبح پروازه و 6.30 می رسه آنکارا، فقط یه سوالی، آیا ممکنه تاریخ مصاحبه رو تغییر بدن ؟ نکنه من بلیط و هتل بگیرم و زمان مصاحبه تغییر کنه ؟ یک جا تو همین مهاجرسرا خوندم که انگار چنین اتفاقی افتاده قبلاً.

هرچيزي ممكنه . سوال عجيبيه كسي مگه ميدونه اونجا قراره چه تصميمي بگيرن. اگر تغيير كرد كه بايد برنامه ريزي مجداد انجام بديد. انشالا كه اتفاقي نميافته
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
(2012-12-31 ساعت 23:53)alirezass نوشته:  عموسعید ول کن این ضرب المثل بازی رو بذار برسیم اونجا تا بعد... یه کمکی به کن به ما جونا یه هتل به ما پیشنهاد بدین من گیر کردم تو این مسله کمک کنید به این بدبخته درمانده (شرایط هتل:تمیز و نزدیک سفارت و ارزان)؟
علیرضا
یکی از دوستان همسفر از یک آژانس تحقیقاتی انجام داده و در پیام خصوصی به من گفته:
"هتل "اتپ بلوار(ATAP)" سه ستاره شبی 66 دلار و هتل "نوا پلاس(Neva plus)" چهار ستاره شبی 70 دلار". من از آژانس آشنا در مشهد پرسیدم دبل ددمان شبی 110 دلار. ددمان ظاهراً 5 ستاره است. اون لیست هتل های آنکارا تو این پست منو پرینت بگیرین ببرین یه آژانس آشنا. بر اساس بودجه ای که در نظر دارین براتون رزرو می کنه. مامان سایه هم رفته بود آنکارا پلازا خیلی راضی بود. شبی 92 دلار اتاق دابلشو میده. آشنای من تو آژانس پیشنهاد کرد یه کم صبر کنم تا تب تعطیلات کریسمس فروکش کنه و یه ذره اوضاع عادی بشه البته اگر مصاحبه تون مثل من آخر فوریه هست. به محض این که خبری بشه همینجا به همه اعلام می کنم. هر کسی هم هتل رزرو کرد لطفاً بیاد همینجا بگه و قیمت هاشو بده تا بقیه هم استفاده کنن. ممنون از همگی.
تشکر کنندگان: amir82 ، el333 ، 3pideh ، sadeghi897 ، ASALI ، Soap McTavish ، mdna ، sayeh_m ، alirezass ، bardia9 ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo ، pooyash
(2013-01-01 ساعت 00:33)yashim نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 11:38)mreza_ce نوشته:  [quote='sadeghi897' pid='256781' dateline='1356936693']
سلام دوستان
سلام

قیمت 856000 تومان

سلام دوستان

مرسی

هرچيزي ممكنه . سوال عجيبيه كسي مگه ميدونه اونجا قراره چه تصميمي بگيرن. اگر تغيير كرد كه بايد برنامه ريزي مجداد انجام بديد. انشالا كه اتفاقي نميافته

دوست عزيز
من به شخصه نديدم تا حالا كسيرو كه تاريخ مصاحبشو سفارت خودش عوض كنه و مطمئن باش كه همچين كاريو نميكنه
نه شما ميخوايد جند روزه بريد بايد برنامه ريزي دقيق انجام بديد و همه شرايط در نظر بگيريد واسه ويزاي يك ضرب ايشالا يا دوضرب كه يكم از نظر زمان موندنتون فرق ميكنه مخصوصا با اين سي اس سي (پست) كه مشخص نيست دقيق چقدر طول ميكشه و ما منتظريم ببينيم دوستان كه ميرن و برميگردن نتيجه چي ميشه...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Tomas ، mreza_ce
بچه ها
من بلیط دو طرفه ترکیش می خوام بگیرم
همون قیمتی هست که در سایتش زده؟ یا امکانش هست از جایی ادم ارزان تر گیر بیاره؟
ممنونم
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-01-01 ساعت 11:47)sadeghi897 نوشته:  بچه ها
من بلیط دو طرفه ترکیش می خوام بگیرم
همون قیمتی هست که در سایتش زده؟ یا امکانش هست از جایی ادم ارزان تر گیر بیاره؟
ممنونم
صادقی جان
بلیط ها الان همه جا یه قیمته . اگر هم دیدی یه جای دیگه یه قیمتی پایین تر یا بالاتر داد بدون که کلاس پروازش با اونی که قیمت گرفتی فرق داره Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Tomas ، sadeghi897 ، bardia9 ، امیر مهاجر ، amir82 ، Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo
(2013-01-01 ساعت 01:46)Saeedv13 نوشته:  [quote='alirezass' pid='257088' dateline='1356981806']
عموسعید ول کن این ضرب المثل بازی رو بذار برسیم اونجا تا بعد... یه کمکی به کن به ما جونا یه هتل به ما پیشنهاد بدین من گیر کردم تو این مسله کمک کنید به این بدبخته درمانده (شرایط هتل:تمیز و نزدیک سفارت و ارزان)؟
علیرضا
یکی از دوستان همسفر از یک آژانس تحقیقاتی انجام داده و در پیام خصوصی به من گفته:
"هتل "اتپ بلوار(ATAP)" سه ستاره شبی 66 دلار و هتل "نوا پلاس(Neva plus)" چهار ستاره شبی 70 دلار". من از آژانس آشنا در مشهد پرسیدم دبل ددمان شبی 110 دلار. ددمان ظاهراً 5 ستاره است. اون لیست هتل های آنکارا تو این پست منو پرینت بگیرین ببرین یه آژانس آشنا. بر اساس بودجه ای که در نظر دارین براتون رزرو می کنه. مامان سایه هم رفته بود آنکارا پلازا خیلی راضی بود. شبی 92 دلار اتاق دابلشو میده. آشنای من تو آژانس پیشنهاد کرد یه کم صبر کنم تا تب تعطیلات کریسمس فروکش کنه و یه ذره اوضاع عادی بشه البته اگر مصاحبه تون مثل من آخر فوریه هست. به محض این که خبری بشه همینجا به همه اعلام می کنم. هر کسی هم هتل رزرو کرد لطفاً بیاد همینجا بگه و قیمت هاشو بده تا بقیه هم استفاده کنن. ممنون از همگی.

با سلام خدمت دوستان عزیز
من هتل آنکارا پلازا رو از تعاریف سایه خانوم انتخاب کردم (البته شنیدم آدر انکارا 2 هتل هست که اسمشون آنکارا پلازا هست صحت و سقمشو نمیدونم اگر کسی میدونه لطفا بگه)چون میخواستم جای راحتی برای بچه ها باشه که هی غر نزننBig Grin چون بچه ها مترصد این هستن که یه چی باشه دستاویز بشه غر بزنن
دبل گرفتیم شبی 100 دلار که هتلش 4 ستاره هست البته اژانس به ما گفته هتل 98 دلار هست و آزانس 2 دلار سود خودش میگیره البته اینم گفت که با اون هتل قرارداد ندارن ولی برای ما میتونن این قیمت بگیرن و چون ما همیشه با همین آژانس سفر میریم ترجیح دادم از همین جا هتل و بلیط بگیریم.
اقا سعید شما گفتین دبل آنکارا پلازا شبی 92 دلار؟ یا من اشتباه متوجه شدم من از یه آژانس مسافرتی در تهران این قیمتو (100دلار)گرفتم هنوز هم باهاشون مسئله گرفتن هتل رو تموم نکردیم .میخواستم از قیمت مطمئن شم بعد هتل رو اوکی کنم
مرسی و همگی موفق باشیدWink

تشکر کنندگان: sayeh_m ، alirezass ، Tomas ، Saeedv13 ، rouzbehdarvishi
(2012-12-31 ساعت 23:53)alirezass نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 23:30)Saeedv13 نوشته:  
myou عزیز
گویا سوء تفاهم شد برای شما. من به شما خرده نگرفتم که چرا به سئوال های تکراری دوستان پاسخ میدین. که اصلاً وجود این فروم و عضویت ما در در اینجا برای تبادل نظر با سایر دوستان هست. منظور من انتقاد غیر مستقیم از دوستانی بود که قرار هست به کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنن و حاضر نیستن یک متن خیلی ساده ولی مهم رو که مربوط به همین پروسه مهاجرت خودشون میشه رو بخونن!!!. بر خلاف نظر شما امیدوارم روزی بشه که ضرب المثل چینی الگوی همه ی ما بشه. تا ابد نمیشه تمنای ماهی از دیگران داشت. یه زمانی باید ماهیگیری یاد گرفت و روی پای خود ایستاد. هنوزم معتقدم اگر در زندگی قصد محبت به دوستان خود را دارین ماهیگیری یادشون بدین بهتر از اینه که بهشون ماهی بدی و وابسته به دیگران نگهشون داری دوست عزیزRolleyes.

عموسعید ول کن این ضرب المثل بازی رو بذار برسیم اونجا تا بعد... یه کمکی به کن به ما جونا
یه هتل به ما پیشنهاد بدین من گیر کردم تو این مسله کمک کنید به این بدبخته درمانده (شرایط هتل:تمیز و نزدیک سفارت و ارزان)؟
من هتل گولد رو گرفتم ... ولی از هتل سورمالی هم خیلی تعریف شنیدم .ولی در بین سه ستاره ها گولد بهتر از همه است ( البته من اینجوری شنیدم ) .
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: Tomas ، Saeedv13 ، lilistar
سلام
آنکارا پلازا ( اتاق دبل ) شبی 92 دلاره Smile ماه پیش دوستانی که از اصفهان هم گرفته بودن تقریبا" همین قیمت بود . کلا" قیمتش از پارسال اضافه نشده . بچه های 2012 هم همین مبلغ رو دادن ( البته با نوسان دلار خب فرق کرده )
من نشنیدم که بگن دو تا آنکارا پلازا هست . اگر تو گوگل سرچ کنید این نزدیکه ددمان هستش البته حدود 100 متری به سفارت و دکتر نزدیکتره تا ددمان .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bardia9 ، sh_aytak ، alirezass ، Tomas ، Saeedv13 ، lilistar ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi
(2013-01-01 ساعت 10:08)bardia9 نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 00:33)yashim نوشته:  

نکنه من بلیط و هتل بگیرم و زمان مصاحبه تغییر کنه ؟ یک جا تو همین مهاجرسرا خوندم که انگار چنین اتفاقی افتاده قبلاً.
من به شخصه نديدم تا حالا كسيرو كه تاريخ مصاحبشو سفارت خودش عوض كنه و مطمئن باش كه همچين كاريو نميكنه
متاسفانه براي من و بعضي از دوستان 2012 اين اتفاق افتاد و من بليط را عوض كردم. يعني خود سفارت ايميل زد و تاريخ مصاحبه را 2 هفته عقب انداخت. ولي فكر مي كنم به خاطر تعميرات سال گذشته در سالن سفارت بود.
اميدوارم كه براي شما مساله ساز نشه. ولي هر احتمالي را ميشه در نظر گرفت.
اميد كه با موفقيت و شادكامي همه بچه هاي 2013 هم كارشون راه بيافته.Wink
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: bardia9 ، usa lover ، sayeh_m ، el333 ، amir82 ، Tomas ، mreza_ce ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان