کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-02 ساعت 12:39)StarIR نوشته:  با سلام
دوستان آیا مصاحبه و مدیکال هر دو در آنکارا انجام میشه؟ این سوال رو می پرسم چون می بینم برخی از دوستان میرن استامبول و ازونجا میرن آنکارا! واسه چی مستقیم نمی رن آنکارا؟ مگه نیازی به رفتن به استانبول هست؟
مصاحبه و مدیکال هر دو در آنکارا انجام میشه بعضی از دوستان به انتخاب خودشون مدیکالشونو تو استانبول انجام دادند بعد رفتند آنکارا برای مصاحبه.در ضمن جدیدا قرارداد بیمارستان آمریکایی ها تو استانبول با سفارت تموم شده و دیگه نمیشه برای مدیکال اونجا رفتSad در PDF سفارت هم آدرس بیمارستان حذف شده و فقط آدرس دکتر اونگان در آنکارا موجوده.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: el333 ، Tomas ، sayeh_m ، bmojtaba ، usa lover ، saeeds61 ، Soap McTavish ، StarIR
(2013-01-02 ساعت 10:42)bardia9 نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 00:54)sepand88 نوشته:  بلیط رفت ماهان برگشت باز 590000 تومان هتل الیت 3 ستاره موقعیت خوب(15 دقیقه با سفارت پیاده و 5 دقیقه پیاده تا پست پی تی تی که انتخواب کردم) یه هفته رزرو کردم 1200000 ....... نظرتون چیست؟

دوست عزيز خوبه ولي شما چند نفريد سينگل يا دبل...؟
من یه اتاق سینگل گرفتم ولی در کل فرقی نداره قیمتش در هر صورت باید پول یه اتاق پرداخت بشه
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان:
درود
لطفاً راهنمایی کنید
1) از اینجا هتل رزرو کنیم بهتره یا بریم ترکیه؟ بعضی از دوستان اشاره داشتن اگه ترکیه بریم میشه با قیمت بهتری هتل گرفت. (زمان مصاحبه ما فوریه است که تبعاً تعداد توریست در ترکیه هم کمه و جای چونه داره)
2) ضمناً راه رزرو هتل فقط از طریق آژانسهاست؟ هیچ راه دیگه ای نداره؟ چون آژانسها هم مبلغی رو برای واسطه گری خودشون اضافه میکنن.
3) نظر دوستان در مورد Rissis Hotel چیه؟
باسپاس
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان:
(2013-01-02 ساعت 16:03)Gerdoo نوشته:  درود
لطفاً راهنمایی کنید
1) از اینجا هتل رزرو کنیم بهتره یا بریم ترکیه؟ بعضی از دوستان اشاره داشتن اگه ترکیه بریم میشه با قیمت بهتری هتل گرفت. (زمان مصاحبه ما فوریه است که تبعاً تعداد توریست در ترکیه هم کمه و جای چونه داره)
2) ضمناً راه رزرو هتل فقط از طریق آژانسهاست؟ هیچ راه دیگه ای نداره؟ چون آژانسها هم مبلغی رو برای واسطه گری خودشون اضافه میکنن.
3) نظر دوستان در مورد Rissis Hotel چیه؟
باسپاس
١- هتل هاي ٢ و ٣ ستاره رو ميتونين همونجا چونه بزنين ولي در كل به نظر من با رزرو از اينجا زياد فرقي نداره .
٢- اژانس ها مطمئناً براي خودشون درصد دارن ولي از اون طرف قراردادهايي با هتل ها دارن كه قيمت ها رو خيلي تعديل ميكنه .
٣- اين سوال از شما بعيد بود Wink معلومه سفرنامه بچه هاي انكارا رو حتي نگاه هم نكردين چون عكس هاي اين هتل رو هم بچه ها گذاشتن .

توصيه ميكنم حتماً سفرنامه ها رو بخونين .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، bardia9 ، bmojtaba ، usa lover ، sadeghi897 ، AsemanAbee ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، Gerdoo
سلام
مدارکی که یکی هست مثل کارت واکسن باید کپیش رو بفرستیم؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، ani_sheiton
(2013-01-02 ساعت 18:31)sadeghi897 نوشته:  سلام

مدارکی که دوتا هست هم (مثل ترجمه‌ها) میتونی کپیشو بفرستی و روز مصاحبه اصلشو بدی. Wink

عسل راست میگه! اونو باید بدی به اونگان جون!
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mohajer13 ، ani_sheiton ، mdna ، Saeedv13
(2013-01-02 ساعت 18:31)sadeghi897 نوشته:  سلام
ا

کارت واکسن که پست نمیکنیم... اون رو با خودت میبری پیش دکتر
ولی اصل مدارک رو نباید پست کرد کپیشون رو باید فرستاد
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: mohajer13 ، bardia9 ، ani_sheiton ، mdna ، sadeghi897 ، Saeedv13 ، Gerdoo
دوستان تا حالا کسی نوا پالاس رفته؟؟؟دوستان اگه کسی چیزی در موردش شنیده یا خودش رفته ممنون میشم اطلاعات بده Wink
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2013-01-01 ساعت 11:52)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 11:47)sadeghi897 نوشته:  بچه ها
من بلیط دو طرفه ترکیش می خوام بگیرم
همون قیمتی هست که در سایتش زده؟ یا امکانش هست از جایی ادم ارزان تر گیر بیاره؟
ممنونم
صادقی جان
بلیط ها الان همه جا یه قیمته . اگر هم دیدی یه جای دیگه یه قیمتی پایین تر یا بالاتر داد بدون که کلاس پروازش با اونی که قیمت گرفتی فرق داره Smile

چند روزه ترکیش یک OFFER گذاشته. بلیط رفت و برگشت 607000 تومان
تشکر کنندگان: sayeh_m ، AsemanAbee ، sadeghi897 ، Saeedv13
سلام به همگی
آیا تمام شدن قرارداد بیمارستان آمریکایی های استانبول با سفارت طمینان قطعیه؟ یعنی فقط تو انکارا میشه اینکار رو انجام داد؟
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها من یک سئوالی دارم
اگر ادم هتل نره در انکارا
جایی یا مرکزی هست که ادم مدارکش رو بده اونجا واسش نگه دارن
خودش بره گردش مثلا بعد از مصاحبه ، شهرها و روستاهای اطراف رو ببینه
با تچکر
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، AsemanAbee ، پروا
(2013-01-02 ساعت 22:53)sadeghi897 نوشته:  سلام
بچه ها من یک سئوالی دارم
با تچکر
دی

بابا تو خیلی دل گنده ایBig Grin همه اینجا استرس هتل دارند تو مثل ایندیانا جونز میخوای بری ترکیه گردیTongueBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، asal1907 ، Gerdoo
(2013-01-02 ساعت 22:53)sadeghi897 نوشته:  سلام
بچه ها من یک سئوالی دارم
با تچکر
دی
اول که تشکر درسته
دوم که شما مدارکتون با پست ایران بفرست و خودت به گردش روستا و دهات و انتالیا و ازمیر و اون جزیره معروف برو
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ani_sheiton ، homayoon13
بچه ها لیست مصاحبه آنکارا آپدیت شد
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، ani_sheiton ، Gerdoo
(2013-01-02 ساعت 20:20)bmojtaba نوشته:  دوستان تا حالا کسی نوا پالاس رفته؟؟؟دوستان اگه کسی چیزی در موردش شنیده یا خودش رفته ممنون میشم اطلاعات بده Wink

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ....ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﮐﻪ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﮐﻪ ۴ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻌﻤﻮﻟﯿﻪ ...ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻫﺘﻞ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﯾﺪﻡ ....ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺎﻻﯼ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺍﮐﺎﯼ ﻫﺴﺖ ...ﺗﺎ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺣﺪﻭﺩ ۱۰ﺩﻗﯿﻘﻪ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺭﺍﻩ ﻫﺴﺖ ....ﭼﯿﺰ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬﺶ ﻧﻤﯽ‌ﺩﻭﻧﻢ

ﺍﯾﻨﻢ ﻗﯿﻤﺘﺎﺵ ﺳﯿﻨﮕﻞ ﻭ ﺩﺍﺑﻞ ﻭ ﺗﺮﯾﭙﻞ ..... ﻭ ﺍﺩﺭﺳﺶ
NEVA PALAS HOTEL 4* 50 $ 70 $ 90 $ Esat Cad. Küçükesat
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، sadeghi897 ، Saeedv13 ، ani_sheiton

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان