کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-01 ساعت 10:08)bardia9 نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 00:33)yashim نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 17:43)mreza_ce نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 14:21)bardia9 نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 11:38)mreza_ce نوشته:  [quote='sadeghi897' pid='256781' dateline='1356936693']

من با پرواز ترکیش میخوام برم که 5 صبح پروازه و 6.30 می رسه آنکارا، فقط یه سوالی، آیا ممکنه تاریخ مصاحبه رو تغییر بدن ؟ نکنه من بلیط و هتل بگیرم و زمان مصاحبه تغییر کنه ؟ یک جا تو همین مهاجرسرا خوندم که انگار چنین اتفاقی افتاده قبلاً.
دوست عزيز
من به شخصه نديدم تا حالا كسيرو كه تاريخ مصاحبشو سفارت خودش عوض كنه و مطمئن باش كه همچين كاريو نميكنه...
بردیا جان
همونطور که تو پست قبلی یکی از دوستان 2012 توضیح دادن , متاسفانه این اتفاق چندین بار افتاده و ممکنه به خاطر بعضی دلایل ( که ما اطلاعی نداریم ) تاریخ مصاحبه تغییر کنه .
در سفرنامه بچه های سالهای قبل این موارد دیده شده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bardia9 ، hoseyn ، el333 ، Tomas ، mreza_ce ، Saeedv13 ، rouzbehdarvishi
(2013-01-01 ساعت 13:20)sh_aytak نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 01:46)Saeedv13 نوشته:  [quote='alirezass' pid='257088' dateline='1356981806']
عموسعید ول کن این ضرب المثل بازی رو بذار برسیم اونجا تا بعد... یه کمکی به کن به ما جونا یه هتل به ما پیشنهاد بدین من گیر کردم تو این مسله کمک کنید به این بدبخته درمانده (شرایط هتل:تمیز و نزدیک سفارت و ارزان)؟
علیرضا
یکی از دوستان همسفر از یک آژانس تحقیقاتی انجام داده و در پیام خصوصی به من گفته:
"هتل "اتپ بلوار(ATAP)" سه ستاره شبی 66 دلار و هتل "نوا پلاس(Neva plus)" چهار ستاره شبی 70 دلار". من از آژانس آشنا در مشهد پرسیدم دبل ددمان شبی 110 دلار. ددمان ظاهراً 5 ستاره است. اون لیست هتل های آنکارا تو این پست منو پرینت بگیرین ببرین یه آژانس آشنا. بر اساس بودجه ای که در نظر دارین براتون رزرو می کنه. مامان سایه هم رفته بود آنکارا پلازا خیلی راضی بود. شبی 92 دلار اتاق دابلشو میده. آشنای من تو آژانس پیشنهاد کرد یه کم صبر کنم تا تب تعطیلات کریسمس فروکش کنه و یه ذره اوضاع عادی بشه البته اگر مصاحبه تون مثل من آخر فوریه هست. به محض این که خبری بشه همینجا به همه اعلام می کنم. هر کسی هم هتل رزرو کرد لطفاً بیاد همینجا بگه و قیمت هاشو بده تا بقیه هم استفاده کنن. ممنون از همگی.

با سلام خدمت دوستان عزیز
من هتل آنکارا پلازا رو از تعاریف سایه خانوم انتخاب کردم (البته شنیدم آدر انکارا 2 هتل هست که اسمشون آنکارا پلازا هست صحت و سقمشو نمیدونم اگر کسی میدونه لطفا بگه)چون میخواستم جای راحتی برای بچه ها باشه که هی غر نزننBig Grin چون بچه ها مترصد این هستن که یه چی باشه دستاویز بشه غر بزنن
دبل گرفتیم شبی 100 دلار که هتلش 4 ستاره هست البته اژانس به ما گفته هتل 98 دلار هست و آزانس 2 دلار سود خودش میگیره البته اینم گفت که با اون هتل قرارداد ندارن ولی برای ما میتونن این قیمت بگیرن و چون ما همیشه با همین آژانس سفر میریم ترجیح دادم از همین جا هتل و بلیط بگیریم.
اقا سعید شما گفتین دبل آنکارا پلازا شبی 92 دلار؟ یا من اشتباه متوجه شدم من از یه آژانس مسافرتی در تهران این قیمتو (100دلار)گرفتم هنوز هم باهاشون مسئله گرفتن هتل رو تموم نکردیم .میخواستم از قیمت مطمئن شم بعد هتل رو اوکی کنم
مرسی و همگی موفق باشیدWink

سلام
من هتل آنکارا پلازارو $120 قیمت دارم از یک آژانس معروف که ظاهراً گرونه، البته برای 3 نفر اتاقو می خوام، ولی به گفته خود آژانس، 2 یا 3 نفر فرقی نداره. لطفاً اگر از تهران میشناسید کسی که منصف با شه معرفی کنید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-01-01 ساعت 16:14)2600kasra نوشته:  باسلام خدمت دوستان عزیز.من 20فوریه نوبت مصاحبه دارم الان مدارکمواز طریق پست آرامکس فرستادم.62000تومن گرفت وگفت5روز کاری طول میکشه تا برسه.البته باید ذکر کنم که از اصفهان دارم اطلاعات میدم.هنوز نوبت دکتر نگرفتم.از1توربلیت ترکیش راپرسیدم گفت اگه17فوریه برم و23فوریه برگردم863000میگیره.ازاصفهان به آنکارابدون ترانزیت.ازشماعزیزان کسی هست که مثل من 20فوریه نوبت مصاحبه داشته باشه.اگه از اصفهان باشه که خیلی عالیه اگرم ازجایه دیگه باشه هم خوبه.پیام خصوصی برام بذارید.منتظرم.به امیدموفقیت همه

سلام. من از اصفهان هستم . من رفتم پست نشاط اصلا نميدونست پست ارامكس چيه؟ عجيبه شما از كدوم دفتر پست اين كارو انجام داديد؟ من با tnt tفرستادم 40000.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi
(2013-01-01 ساعت 13:26)sayeh_m نوشته:  سلام
آنکارا پلازا ( اتاق دبل ) شبی 92 دلاره Smile ماه پیش دوستانی که از اصفهان هم گرفته بودن تقریبا" همین قیمت بود . کلا" قیمتش از پارسال اضافه نشده . بچه های 2012 هم همین مبلغ رو دادن ( البته با نوسان دلار خب فرق کرده )
من نشنیدم که بگن دو تا آنکارا پلازا هست . اگر تو گوگل سرچ کنید این نزدیکه ددمان هستش البته حدود 100 متری به سفارت و دکتر نزدیکتره تا ددمان .

مرسی از توجهتون سایه خانوم درست میگید 1 هتل پلازا هست منم اینو از دوستی شنیدم و گفتم شاید باشه که سرچ کردم دیدم نیست.
از آژانسی که هتل رو قیمت گرفتیم سوال کردم گفتن قیمت 92 دلار برای دبل مربوط به اکتبر هست الان قیمت 98 دلاره .
من بازم از جاهای دیگه قیمت میگیرم ولی از آژانسهای شهرهای دیگه خبر ندارم.امکان داره در شهرهای مختلف قیمت
هتلها متفاوت باشه؟
لطفا اگر خبر از قیمت دیل این هتل از شهرهای دیگه دارید بگید من هتل رو فعلا دست نگه میدارم
تفاوت قیمت 92 دلار با 100 دلار برای 7 روز دبل زیاد شه فکر کنم Sad
موفق باشید

(2013-01-01 ساعت 18:43)lilistar نوشته:  دوست عزيز sh_aytak
اين شبي 100 دلار را شما كه 4 نفر هستيد و دبل گرفتيد آيا با دو تخت اضافه است يا خير ؟

سلامilistar عزیز
نه دیگه 2 اتاق مجزای 2 تخته هست . شما هم میخواین همین هتل رو بگیرید؟ اگه اینطوره خوبه همسفر بشیمSmile

تشکر کنندگان: sayeh_m ، rouzbehdarvishi
(2013-01-01 ساعت 16:43)mreza_ce نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 01:46)Saeedv13 نوشته:  [quote='alirezass' pid='257088' dateline='1356981806']
سلام
من هتل آنکارا پلازارو $120 قیمت دارم از یک آژانس معروف که ظاهراً گرونه، البته برای 3 نفر اتاقو می خوام، ولی به گفته خود آژانس، 2 یا 3 نفر فرقی نداره. لطفاً اگر از تهران میشناسید کسی که منصف با شه معرفی کنید.
موفق باشید
با سلام
هتل آنکارا پلازا رو من دبلشو شبی 100 دلار قیمت گرفتم آژانسی هم که ازش قیمت کردم تهرانه و فکر هم میکنم ارزونتر هم همین هتل رو بشه ار آژانس دیگه رزرو کرد.
اگر هم به گفته آژانس 2 نفره با 3 نفره از نظر قیمت تفاوتی نداشته باشه باید 100 دلار بگیره ! نه 120

تشکر کنندگان: sayeh_m ، mreza_ce
(2013-01-01 ساعت 16:43)mreza_ce نوشته:  

سلام
یعنی چی 2 با 3 نفر فرقی نداره ؟ یه همچین چیزی امکان نداره . مگر اینکه نفر سوم یه بچه زیر 12 سال باشه .
ما هم چون 3 نفر بزرگسال بودیم (دختر من 12 سالش تموم شده بود ) 120 دلار دادیم ولی اگر بچه من کوچیکتر بود 2 نفر حساب میشدیم و میشد 92 دلار .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، rouzbehdarvishi ، mreza_ce
برای هتل گلد حتما به آژانس تاکید کنید که براتون تا 24 ساعت confirmation بگیره و خودتون هم در قسمت توضیحات قرارداد این رو بنویسید.
در سفر به ترکیه متوجه شدم که تقریبا به خیلی ها وعده هتل گلد رو داده بودند ولی با استناد به یکی از بندهای قرارداد و این که این هتل جا نداده هتل رو عوض کرده بودند.
تشکر کنندگان: mdna ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، Soap McTavish
دوستان يه موضوع ديگه
هتل ها تو انكارا كوچيك هستن ، شما مثلاً تو يه خيابون خيلي از هتل هايي كه بچه ها اينجا اسم بردن رو ميبينين . البته ددمان بزرگه ولي بايد ببينيد كه چه انتظاري از يه هتل دارين . توي سفرنامه هم گفتم انكارا پلازا اتاقهاش بزرگ نيست و اگر بزرگتر بود احتملاً ٥ ستاره ميشد ولي اگر ٤ نفر هستين و بچه هاتون كوچيك هستن و ميخواين اتاق دبل بگيرين بهشون اونجا تاكيد كنيد كه اتاق بزرگ بهتون بدن .ولي براي ما اتاق فقط براي استراحت بود و تقريباً از صبح كه صبحانه رو ميخورديم ( كه البته صبحانه اش هم خيلي خوب و عالي بود ) ميرفتيم بيرون تا شب ، تازه اگر هم دوست داشتين ميتونين تو لابي بشينين و از كامپيوتر اونجا استفاده كنيد ، مهم تميزي ، مرتبي ، نزديكي مسيرها و صبحانه خوب و كلاس افراد توي هتله . مثلاً يه روز اونجا مراسم نامزدي بود ، من نشستم و كلي ادمها رو تماشا كردم Wink Tongue يه روزم يه كنفرانس بود كه پليسها اومده بودن ، كلي شيريني گذاشته بودن كه ما هم جاي شما خالي خورديم Tongue
خلاصه اميدوارم كه سفر خوبي داشته باشين و در كل بهتون خوش بگذره Smile
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، AsemanAbee ، mdna ، Saeedv13 ، alirezass ، kasrafo ، mreza_ce ، bardia9 ، amir82 ، bmojtaba
قابل توجه مسافران محترم عازم انکارا...... کلا هتل های انکارا در هنگام مشاهده یک ستاره ازش کم میشه.....!! حتی در مورد هتل هایی مثل ددمان 5 ستاره یا بعضی 4 ستاره ها نظرات متفاوتی در سفرنامه ها هست. راضی و ناراضی...... این بستگی به شما و توقع شما و بودجه تون داره ...... پس زیاد توقع نداشته باشین که اونجا تو ذوقتون نخوره...!! من خودم انکارا پلازا بودم و راضی بودم..... چند سال پیش اوزیلهان هم رفته بودم و اگه مجانی هم بدن دیگه نمیرم...!! این عقیده منه ...... باید با توجه به همه جوانب هتل رو بگیرین که بهتون سخت نگذره .... هم از نظر امکانات و سیستم گرمایشی و سرویس دهی و مسافت تا دکتر و سفارت!.... و ........ نرخ هتل ها هم که اکثرا در سفرنامه ها هست...... سفر خوبی داشته باشید.
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: mdna ، Saeedv13 ، ASALI ، alirezass ، mreza_ce ، amir82 ، bmojtaba ، pooyash
ديگه نوبت ما شد، امشب داريم ميريم فرودگاه ، پرواز ساعت ٥ صبح ، هتل هيلتون ، ساعت ١٠ در خدمت دكتر اونگان و . ....
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، ASALI ، alirezass ، el333 ، Saeedv13 ، mdna ، sayeh_m ، aziking ، kasrafo ، ensan ، victorygo ، Gerdoo ، amir82 ، pooyash
بلیط رفت ماهان برگشت باز 590000 تومان هتل الیت 3 ستاره موقعیت خوب(15 دقیقه با سفارت پیاده و 5 دقیقه پیاده تا پست پی تی تی که انتخواب کردم) یه هفته رزرو کردم 1200000 ....... نظرتون چیست؟
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ASALI ، kasrafo
سپندجان فکر کنم عالیه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sepand88 ، kasrafo ، Tomas
(2013-01-02 ساعت 00:54)sepand88 نوشته:  بلیط رفت ماهان برگشت باز 590000 تومان هتل الیت 3 ستاره موقعیت خوب(15 دقیقه با سفارت پیاده و 5 دقیقه پیاده تا پست پی تی تی که انتخواب کردم) یه هفته رزرو کردم 1200000 ....... نظرتون چیست؟

دوست عزيز خوبه ولي شما چند نفريد سينگل يا دبل...؟
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: asal1907 ، 3pideh ، Tomas
با سلام
دوستان آیا مصاحبه و مدیکال هر دو در آنکارا انجام میشه؟ این سوال رو می پرسم چون می بینم برخی از دوستان میرن استامبول و ازونجا میرن آنکارا! واسه چی مستقیم نمی رن آنکارا؟ مگه نیازی به رفتن به استانبول هست؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-08-17 ساعت 11:42)fire dragon نوشته:  من میخواستم در مورد زمان مورد نیاز برای دکتر بپرسم که صفحه قبل دوستان جواب دادند سه روز کاری ( من تنهام و در ضمن برای دکتر میخوام برم استانبول )
حالا میخوام به یه جمع بندی برسم که کلا چند روز باید ترکیه باشیم
سه روز کاری برای دکتر و برای سفارت هم یک روز کافیه ؟
روز کاری اونجا شنبه هم حساب میشه یا تعطیلن شنبه ها؟

erfanikaram: میشه خواهشن بگین که زمان مصاحبه را بعد از خواندن شماره از کجا می فهمیم که چه روزی و چه ساعتی باید بریم. مرسییی
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان