کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام من دوباره مشتری این تاپیک شدم
ما رو هم در جمعتون پذیرا باشید
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilistar ، rouzbehdarvishi ، r_ent ، sadeghi897 ، afs ، ASALI ، lilac ، AsemanAbee ، kasrafo ، amir82 ، mdna ، Soap McTavish ، mgolchin13
(2013-01-12 ساعت 09:45)Saeedv13 نوشته:  ظاهر سایت دکتر اونگان عوض شده یا من آلزایمر دارم و فکر می کنم یه جور دیگه بوده؟؟!!Tongue. به نظرم هزینه هاشم افزایش داده. ویزیت دکتر تا جایی که یادمه 70 دلار بود. حالا شده 100 دلارSad یا اشتباه می کنم؟Sad. حالا که بیمارستان آمریکایی هم قراردادش با سفارت کنسل شده چه تُرکتازی بکنه این اونگان!!!Sad.
آره سایت ظاهرش تغییر کرده ولی تو روند ثبت نام تغییر حاصل نشده من خودم تو سایت جدید وقت گرفتم و ویزیت هم شده 100 دلار و 30 دلار گرون کردن نامردا !!!
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، alirezass ، amir82
بچه ها منم مثل فایردراگون مجددا به این تاپیک برگشتم
حالا میخوام تو ژانویه از 2شنبه تا جمعه برم آنکارا که ایشالا ویزامو بگیرم!
اما گویا ماهان جمعه ها پرواز نداره!!!
چیکار کنم که با کمترین هزینه بتونم برم و ویزامو بگیرمو بیام؟؟؟
آخه قبلا 3 روز کافی بود واسه تحویل گرفتن ویزا اما الان شده 4 روز!!
اگه 5شنبه بخوام برگردم بازم ماهان واسه عصر پرواز نداره!! پروازش ساعت 11 صبحه Sad
کیست مرا یاری کند؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ASALI ، lilac ، fire dragon ، AsemanAbee ، kasrafo ، amir82 ، ابی هانی
از دوستان کسی هفته دوم Fabuary مصاحبه نداره ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 12:09)nirvana_kobin نوشته:  از دوستان کسی هفته دوم Fabuary مصاحبه نداره ؟؟؟

قطعا هستن دوستان
البته به نظرم برو تاپیک کارنت شدن هم نیگاه بکن بعد از کارنتی هر ماه، نامه دوم ها میاد و اونجا اکثر می نویسن کی قراره برن CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، rouzbehdarvishi ، lilac ، r_ent
دوستان گرام من با فرودگاه امام تماس گرفتم و گفتن بلیط یه طرفه مشکلی نداره
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: bardia9 ، Saeedv13 ، ASALI ، kasrafo
(2013-01-13 ساعت 14:21)victorygo نوشته:  دوستان گرام من با فرودگاه امام تماس گرفتم و گفتن بلیط یه طرفه مشکلی نداره
تا حالا روال عادیش اینجوری بوده که برای کسانی که توریستی به کشوری سفر می کنن بلیط دو طرفه صادر می کردن و بلیط یه سره مخصوص مهاجرتی ها بوده. تا جایی که من شنیدم اگر این کار انجام نشه آژانس رو مقصر می دونن. من بلیط یک سره آمریکامو چند وقت پیش گرفتم. خانمه آژانسیه تاکید کرد که هر وقت ویزامون رو گرفتیم یک کپی از ویزا رو براشون بفرستم. حالا اگر فرودگاه امام گفته اشکالی نداره خوب حتماً درست گفته ولی حتی اگه مشکلی نداشته باشه به صرفتون نیست که از اون طرف بلیط برگشت رو بگیرین. چون اون طرف قیمتش با ارز آزاد (فکر کنم 3400 تومنی) حساب میشه و این طرف با ارز تبادلی (فکر کنم 2500 تومنی). مگر این که نمایندگی ایران ایر یا ماهان در ترکیه مبنای محاسبه قیمت بلیطشون ریال باشه که با این وجود هم همیشه بلیط رفت و برگشت ارزونتر از یک بلیط رفت+ یک بلیط برگشت هست. با توجه به موارد فوق گرفتن بلیط یه سره توصیه نمیشه مگر این که قصد کرده باشین با قطار یا اتوبوس برگردین. موفق باشید.
تشکر کنندگان: ASALI ، mohajer13 ، alirezass ، lilac ، bardia9 ، fire dragon ، victorygo ، amir82 ، mrr777 ، ابی هانی
(2013-01-13 ساعت 12:09)nirvana_kobin نوشته:  از دوستان کسی هفته دوم Fabuary مصاحبه نداره ؟؟؟

من هستم
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
تشکر کنندگان:
سلام عمو سعيد عزيز
اين گفته شما درسته ولي وقتي هنوز نميدونيم كه آيا يه ضرب ميگيريم و يا كلير ميشيم نميتونيم تاريخ دقيق برگشت بدونيم
از طرف ديگه ياين csc هم يه كوچولو همچي تو تاريخ برگشتو تغيير ميده به طور مثال من دوستم پنج شنبه ويزاي يك ضرب گرفت ولي امروز ميگفت دو يا سه روز ديگه پاسپورتش حاظر ميشه.حالا با اين اوضاع به نظرتون چه جوري بگيريم يك طرفه دو طرفه سيستمي...؟
من هنوز درگير گرفتن بليطم چون هرجا يه چيز ميگه به من...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna
(2013-01-12 ساعت 09:45)Saeedv13 نوشته:  ظاهر سایت دکتر اونگان عوض شده یا من آلزایمر دارم و فکر می کنم یه جور دیگه بوده؟؟!!Tongue. به نظرم هزینه هاشم افزایش داده. ویزیت دکتر تا جایی که یادمه 70 دلار بود. حالا شده 100 دلارSad یا اشتباه می کنم؟Sad. حالا که بیمارستان آمریکایی هم قراردادش با سفارت کنسل شده چه تُرکتازی بکنه این اونگان!!!Sad.

یعنی اون بیمارستان آمریکاییه توی استانبول دیگه نمیشه رفت؟؟؟؟فقط آنکارا؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: kasrafo ، Saeedv13 ، Soap McTavish
(2013-01-13 ساعت 16:34)گل نهال نوشته:  

یعنی اون بیمارستان آمریکاییه توی استانبول دیگه نمیشه رفت؟؟؟؟فقط آنکارا؟؟؟

بله فقط انکارا
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: lilac ، گل نهال ، amir82 ، kasrafo ، Saeedv13 ، mdna ، r_ent
(2013-01-13 ساعت 12:07)r_ent نوشته:  بچه ها منم مثل فایردراگون مجددا به این تاپیک برگشتم
حالا میخوام تو ژانویه از 2شنبه تا جمعه برم آنکارا که ایشالا ویزامو بگیرم!
اما گویا ماهان جمعه ها پرواز نداره!!!
چیکار کنم که با کمترین هزینه بتونم برم و ویزامو بگیرمو بیام؟؟؟
آخه قبلا 3 روز کافی بود واسه تحویل گرفتن ویزا اما الان شده 4 روز!!
اگه 5شنبه بخوام برگردم بازم ماهان واسه عصر پرواز نداره!! پروازش ساعت 11 صبحه Sad
کیست مرا یاری کند؟

روشا جان با تبریک مجدد..... تا جایی که من اطلاع دارم ترکیش آفر خوبی برای ژانویه مسیرانکارا داره حدود 610-620 تومان و یکشنبه میتونی بری و پنجشنبه شب برگردی.... 4 روز کامل میشه...... البته این فقط یه پیشنهاده و فکر کنم زمانش از ماهان بهتر باشه..... بهرحال باید همه احتمالات رو هم در نظر بگیری....موفق باشی.
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2013-01-13 ساعت 16:00)sooso نوشته:  

من هستم

من رو هم به لیست اضافه کنیدBig Grin
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 16:27)bardia9 نوشته:  سلام عمو سعيد عزيز
اين گفته شما درسته ولي وقتي هنوز نميدونيم كه آيا يه ضرب ميگيريم و يا كلير ميشيم نميتونيم تاريخ دقيق برگشت بدونيم
از طرف ديگه ياين csc هم يه كوچولو همچي تو تاريخ برگشتو تغيير ميده به طور مثال من دوستم پنج شنبه ويزاي يك ضرب گرفت ولي امروز ميگفت دو يا سه روز ديگه پاسپورتش حاظر ميشه.حالا با اين اوضاع به نظرتون چه جوري بگيريم يك طرفه دو طرفه سيستمي...؟
من هنوز درگير گرفتن بليطم چون هرجا يه چيز ميگه به من...
بردیا جان
نمی خوام انرژی منفی بدم یا نفوس بد بزنم چون اصلاً آبی گرفتن اتفاق بدی نیست و 90 درصدمون آبی می گیریم. حتی اگر دقت کرده باشی دخترهای مجردمون. بنابراین مبنا رو آبی گرفتن بذارین. اگر مثل من خیلی مطمئنید که آبی می گیرین چارتر بگیرید. اگر نه، 90 درصد مطمئنید آبی می گیرین بلیط سیستمی با قابلیت تغییر تاریخ برگشت برای بلافاصله بعد از مصاحبه بگیرین که یه مقدار گرون تر از چارتر هست. حالا اگه به سلامتی سفید گرفتین که به قول شاعر "بر این مژده گر جان فشانم رواست" دیگه اون یه مقدار جریمه که تو خوشحالیمون اصلاً دیده نمیشهBig Grin. زور وقتی داره که آبی بگیری و بخوای برگردی ولی مجبور بشی 2-3 روز تو آنکارا تو هتل شبی فلان قدر هم بمونیSad.
(2013-01-13 ساعت 17:03)AsemanAbee نوشته:  .. تا جایی که من اطلاع دارم ترکیش آفر خوبی برای ژانویه مسیرانکارا داره حدود 610-620 تومان و یکشنبه میتونی بری و پنجشنبه شب برگردی.... 4 روز کامل میشه...... البته این فقط یه پیشنهاده و فکر کنم زمانش از ماهان بهتر باشه.....
این مورد آسمان آبی خیلی جالبه و واقعاً میارزه آدم بلیط سیستمی ترکیش رو 100 تومن گرونتر از چارتر ماهان بگیره. هم کیفیت هواپیما و پروازش بهتره هم همون روز مصاحبه می تونین برگردین. اگر برای فوریه هم همچین چیزی پیدا کردین لطفاً به من و بقیه اطلاع رسانی کنین. ممنون.
سلام
ميخواستم ببينم دكتر اوگان فقط يك شنبه ها تعتيله؟
يه سوال ديگم اينه كه اگه بليط نگرفته باشييم ميتوني وقت بگيري چون شماره پروازتو مخواد؟
کیس نامبر:2013as3900.تاریخ مصاحبه:w2 feb. آنکارا مدت انتظار:70 روز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان