کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-13 ساعت 17:03)AsemanAbee نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 12:07)r_ent نوشته:  بچه ها منم مثل فایردراگون مجددا به این تاپیک برگشتم
حالا میخوام تو ژانویه از 2شنبه تا جمعه برم آنکارا که ایشالا ویزامو بگیرم!
اما گویا ماهان جمعه ها پرواز نداره!!!
چیکار کنم که با کمترین هزینه بتونم برم و ویزامو بگیرمو بیام؟؟؟
آخه قبلا 3 روز کافی بود واسه تحویل گرفتن ویزا اما الان شده 4 روز!!
اگه 5شنبه بخوام برگردم بازم ماهان واسه عصر پرواز نداره!! پروازش ساعت 11 صبحه Sad
کیست مرا یاری کند؟

روشا جان با تبریک مجدد..... تا جایی که من اطلاع دارم ترکیش آفر خوبی برای ژانویه مسیرانکارا داره حدود 610-620 تومان و یکشنبه میتونی بری و پنجشنبه شب برگردی.... 4 روز کامل میشه...... البته این فقط یه پیشنهاده و فکر کنم زمانش از ماهان بهتر باشه..... بهرحال باید همه احتمالات رو هم در نظر بگیری....موفق باشی.
دوست عزیز ۴ روز کاری لازمه بنابر این دوشنبه باید رفت و جمعه برگشت.من بلیت چارتر ماهان قیمت دارم ۳۴۰۰۰۰ تومان با امکان تعویض تاریخ.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Saeedv13 ، rezagh ، fire dragon ، ani_sheiton ، lilac ، r_ent ، ابی هانی
(2013-01-13 ساعت 19:27)ali usa نوشته:  سلام
ميخواستم ببينم دكتر اوگان فقط يك شنبه ها تعتيله؟
يه سوال ديگم اينه كه اگه بليط نگرفته باشييم ميتوني وقت بگيري چون شماره پروازتو مخواد؟

تعطیلیهای دکتر اونگان با سفارت یکیه. یعنی‌ علاوه بر یکشنبه‌ها باید تعطیلات رسمیشون رو از این لینک که تو خود سایت هم بهش اشاره شده چک کنید.

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

نوشتن شماره پرواز هم ضروری نیست. اگه بلیت گرفتید بنویسید، در غیر اینصورت لزومی نداره.
کیس نامبر: 2013AS39##، دو نفر، رویت قبولی: 1 می 2012 ، ارسال فرمها : 20 می با آرامکس، مصاحبه: w3 فوریه، آنکارا، برگه صورتی‌,کلیر ۸ می‌
تشکر کنندگان: گل نهال ، ani_sheiton ، Gerdoo
(2013-01-13 ساعت 20:07)mdna نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 17:03)AsemanAbee نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 12:07)r_ent نوشته:  بچه ها منم مثل فایردراگون مجددا به این تاپیک برگشتم
حالا میخوام تو ژانویه از 2شنبه تا جمعه برم آنکارا که ایشالا ویزامو بگیرم!
اما گویا ماهان جمعه ها پرواز نداره!!!
چیکار کنم که با کمترین هزینه بتونم برم و ویزامو بگیرمو بیام؟؟؟
آخه قبلا 3 روز کافی بود واسه تحویل گرفتن ویزا اما الان شده 4 روز!!
اگه 5شنبه بخوام برگردم بازم ماهان واسه عصر پرواز نداره!! پروازش ساعت 11 صبحه Sad
کیست مرا یاری کند؟

روشا جان با تبریک مجدد..... تا جایی که من اطلاع دارم ترکیش آفر خوبی برای ژانویه مسیرانکارا داره حدود 610-620 تومان و یکشنبه میتونی بری و پنجشنبه شب برگردی.... 4 روز کامل میشه...... البته این فقط یه پیشنهاده و فکر کنم زمانش از ماهان بهتر باشه..... بهرحال باید همه احتمالات رو هم در نظر بگیری....موفق باشی.
دوست عزیز ۴ روز کاری لازمه بنابر این دوشنبه باید رفت و جمعه برگشت.من بلیت چارتر ماهان قیمت دارم ۳۴۰۰۰۰ تومان با امکان تعویض تاریخ.

mdna ﺟﺎﻥ .... ﺗﺮﮐﯿﺶ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺍﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺗﺎ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ۴ﺭﻭﺯ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻫﺴﺘﯽ ﻭ ﺁﺧﺮ ﺷﺐ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ ....ﻣﺎﻫﺎﻥ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ﺻﺒﺢ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ ﮐﻪ ﻋﻤﻼ ﻣﯿﺸﻪ ۳ﺭﻭﺯ ﮐﺎﻣﻞ .... ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﮔﺮﻓﺘﯿﻦ ﮐﻪ ﺟﻤﻌﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ ...؟؟!!! ﻧﺮﺧﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﻪ..... ﺑﻬﺮﺣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻫﺎ ﻣﺰﺍﯾﺎ ﻭ ﻣﻌﺎﯾﺐ ﺧﺎﺹ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯽ‌ﺗﻮﻧﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﻪ ..... ﮐﻼ ﺍﮔﻪ ۳ﺭﻭﺯ ﻭﯾﺰﺍ ﻣﯽ‌ﺭﺳﯿﺪ ﮐﻪ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻮﺩ ﺩﯾﮕﻪ ....!!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، mdna ، rezagh ، mrr777
من رو هم به لیست اضافه کنیدBig Grin
[/quote]
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 20:07)mdna نوشته:  دوست عزیز ۴ روز کاری لازمه بنابر این دوشنبه باید رفت و جمعه برگشت.من بلیت چارتر ماهان قیمت دارم ۳۴۰۰۰۰ تومان با امکان تعویض تاریخ.
ماندانا خانم
قیمت بلیطتون خیلی عالیه ولی احتمالاً تاریخ پروازش خیلی نزدیکه. بعد هم بلیط چارتر هیچ تغییر تاریخی نداره و اگر ازش استفاده نکنین بلیطتون می سوزه. احتمالاً یه بلیط سیستمی هستش در یک کلاس ارزون.
تشکر کنندگان: mehdiii ، amir82 ، rouzbehdarvishi ، AsemanAbee ، mdna ، rezagh ، mrr777 ، lilac ، ابی هانی
(2013-01-12 ساعت 20:25)victorygo نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 17:24)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 15:46)tooska68 نوشته:  سلام دوستای گلم..تاریخ مصاحبهٔ من افتاده اسفند..آنکارا.اگر کسی‌ می‌دونه لطفا ایمیل سفارتو واسعم بذاره تا من یه میل بزنم و باهاشون هماهنگ کنم..مرسی‌
سلام عزیزم شما کارنتی ژانویه هستین؟یا فوریه؟نامتون کی اومد؟حدودا کیس نامبرتون چنده؟

من فقط میدونم که کارنت شدم...و دو هفته اخر اسفند مصاحبم هستش...به نظرتون از حالا بلیط بگیرم؟ممکنه گیرم نیاد؟؟؟کی بلیط بگیرم خوبه؟

دوست عزیز اصلا نیازی به عجله نیست، پروازا اکثرا خالین. فعلا دنبال کارهای دیگه تون باشین
عزیزم کیس نمبره من حدود ۳۰۰۰ هفتهٔ پیش بود که ایمیل اومد واسعم

(2013-01-13 ساعت 18:59)saeeds61 نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 16:00)sooso نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 12:09)nirvana_kobin نوشته:  از دوستان کسی هفته دوم Fabuary مصاحبه نداره ؟؟؟

من هستم

من رو هم به لیست اضافه کنیدBig Grin

من نیز می‌باشمSmile
ویزا یه ضرب.روز مصاحبه...Smile
Wink
تشکر کنندگان:
آقا ما یه اتاق 3 تخته میخواهم میخواستم ببینم این تخت اضافه چه جوریه؟ منظور از تخت مسافرتی چی که در اتاقها اضافه میشه؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 20:46)AsemanAbee نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 20:07)mdna نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 17:03)AsemanAbee نوشته:  [quote='r_ent' pid='262610' dateline='1358062645']
بچه ها منم مثل فایردراگون مجددا به این تاپیک برگشتم

mdna ﺟﺎﻥ .... ﺗﺮﮐﯿﺶ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺍﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺗﺎ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ۴ﺭﻭﺯ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻫﺴﺘﯽ ﻭ ﺁﺧﺮ ﺷﺐ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ ....ﻣﺎﻫﺎﻥ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ﺻﺒﺢ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ ﮐﻪ ﻋﻤﻼ ﻣﯿﺸﻪ ۳ﺭﻭﺯ ﮐﺎﻣﻞ .... ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﮔﺮﻓﺘﯿﻦ ﮐﻪ ﺟﻤﻌﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻪ ...؟؟!!! ﻧﺮﺧﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﻪ..... ﺑﻬﺮﺣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻫﺎ ﻣﺰﺍﯾﺎ ﻭ ﻣﻌﺎﯾﺐ ﺧﺎﺹ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯽ‌ﺗﻮﻧﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﻪ ..... ﮐﻼ ﺍﮔﻪ ۳ﺭﻭﺯ ﻭﯾﺰﺍ ﻣﯽ‌ﺭﺳﯿﺪ ﮐﻪ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻮﺩ ﺩﯾﮕﻪ ....!!!
ماهان دو شنبه به یکشنبهٔ بعد داره.مشکل اینه که بچّه‌ها که رفتن گفتن دوشنبه پاسشونو دادن جمعه پاسپورت اومده امسال انگار طولانی‌تر شدهSad واسه همین نمی‌شه برگشت رو ۵ شنبه گرفت جمعه هم که نه ترکیش و نه ماهان برگشت ندارن ترکیش ۱ شنبه به شنبه بعد رو می‌شه گرفت ۶۱۶۰۰۰ تومن که گرونه اگر کسی‌ راه بهتری داره لطفا راهنمایی‌ کنه.

(2013-01-13 ساعت 21:07)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 20:07)mdna نوشته:  دوست عزیز ۴ روز کاری لازمه بنابر این دوشنبه باید رفت و جمعه برگشت.من بلیت چارتر ماهان قیمت دارم ۳۴۰۰۰۰ تومان با امکان تعویض تاریخ.
ماندانا خانم
قیمت بلیطتون خیلی عالیه ولی احتمالاً تاریخ پروازش خیلی نزدیکه. بعد هم بلیط چارتر هیچ تغییر تاریخی نداره و اگر ازش استفاده نکنین بلیطتون می سوزه. احتمالاً یه بلیط سیستمی هستش در یک کلاس ارزون.
بله تاریخش واسه ۲۱ ژانویه است از آژانس ج ب قیمت گرفتم
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mrr777 ، AsemanAbee
(2013-01-13 ساعت 12:09)nirvana_kobin نوشته:  از دوستان کسی هفته دوم Fabuary مصاحبه نداره ؟؟؟

من هستم

بچه ها کارنتی سری آخر هستین یا قبلی؟ مگه نامه دوماتون اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون منم احتمالا هفته 2 فوریه هستمممم....
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 23:47)yasaman1111 نوشته:  

من هستم

بچه ها کارنتی سری آخر هستین یا قبلی؟ مگه نامه دوماتون اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون منم احتمالا هفته 2 فوریه هستمممم....
تا جائی‌ که میدونم کارنتیهای سری آخر نامه دومشون اومده، مثلأ خودم.
کیس نامبر: 2013AS39##، دو نفر، رویت قبولی: 1 می 2012 ، ارسال فرمها : 20 می با آرامکس، مصاحبه: w3 فوریه، آنکارا، برگه صورتی‌,کلیر ۸ می‌
تشکر کنندگان: ani_sheiton
سلام به همه ... دوستان ما امروز رسیدیم آنکارا یه سری اطلاعات کسب کردم گفتم بگم شاید به کار بقیه دوستان بیاد .
هتلمون گولد هستش بد نیست کوچیکه ولی نسبتا" تمیزه پرسنلشم خوبن . البته تا ما رفتیم اطاقو تحویل گرفتیم دیدیم یخچال اصلا" نداره !!! ولی خب تا بهشون اطلاع دادیم یه یخچال فسقلی برامون آوردن . اینترنتشم مجانیه و سرعت خوبی داره . حالا فردا بریم ببینیم صبحونش چطوریه ...اونم بهتون می گم. ظاهرا" نزدیک سفارته ولی این لیدرمون می گفت برای دکتر باید با تاکسی برین ( می گفت قاعدتا" باید 10 لیر هم بیشتد ندین ) من الان رفتم یه دوری هم اطرافو زدم . هتل ددمان نزدیک اینجاس ظاهرا" شیک و تمیزه ... یه هتل داغون هم نزدیک اینجا بود به اسم اوزینهان ... اوزینهال ... یه همچین چیزی که ظاهراش خیلی درب و داغون بود ... یادتون باشه هتل پارک هم فاصلش با سفارت زیاده ولی ظاهرش خوب بود.
اینارو داشته باشین تا بعد ...( مافردا وقت دکتر داریم ... دعاکنین هزینه زیادی ازمون نگیره و تاییدمون کنه ... ممنون میشم ).
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
ما دعات میکنیم تا اخرش موفق بشی شما هم مار بی خبر نگذار
تشکر کنندگان:
سلام دوستان به نظرتون انكارا پلاز بهتره يا ددمان چون جفتشون يه قيمت هستن و جفتشون نزديك سفارت...؟
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: aliamini
(2013-01-14 ساعت 11:56)bardia9 نوشته:  سلام دوستان به نظرتون انكارا پلاز بهتره يا ددمان چون جفتشون يه قيمت هستن و جفتشون نزديك سفارت...؟

سلام , تجربه دوستان ددمان را توصیه میکنه. میشه لطفا" بگید الان چقدر قیمت گرفتید؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-14 ساعت 11:56)bardia9 نوشته:  سلام دوستان به نظرتون انكارا پلاز بهتره يا ددمان چون جفتشون يه قيمت هستن و جفتشون نزديك سفارت...؟
جفتشون يك قيمت نيستن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bardia9 ، r_ent ، sadeghi897 ، rezagh ، ابی هانی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان