کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها سلام
آیا برای یک خانواده یک پاکت زرد میدن یا برای هر کسی جدا ؟
چون من قصد دارم اول خودم برم بعد بچه پرواز کنند
کسی چیزی میدونه؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-16 ساعت 00:53)mgolchin13 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 13:42)bardia9 نوشته:  سلام دوستان
من امروز باز به چندتا آژانس زنگ زدم يه مقدار قيمت گرفتم
حواستون باشه خيلي اختلاف قيمت هست بين آژانس ها باهم سعي كنيد با عجله نگيريد تورو من به طور مثال ددمان هتل از 45 دلار قيمت دارم تا 60 دلار براي دبل كه يه آژانس معتبر كه خيليم سرشون شلوغه با كلي چونه گفت شبي 55 دلار براي هر نفر...

بردیا جان هتل ددمان دوبلوک داره که یکی جدید و نوسازه و یکی دیگه اش قدیمیه که اختلاف قیمت داره اتاق هاش. مال شما تو بلوک A هستش یا بلوک A+
دوست عزیز مشخص خوب A گرفتم اون یکی که نفری دقیقا دوبرابر این هست البته من شنیدم میشه از تمامه سرویس ها و امکانات A+ استفاده کرد.مثل استخر و سونا و... که تو اون مجموعه گرونتر قرار داره
حالا باز از دوستان اگر کسی رفته ددمان ودر مورده استفاده از امکانات تفریحی این هتل اطلاعات داره و یا این جوری نبوده و اینکه تجربش را داره اینجا بگه ممنون میشم...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shimoda ، lilistar ، fereydoooon ، mgolchin13 ، rezagh ، ابی هانی
هتل گلد کسي بوده؟ راضي بوده کسي؟
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان:
دوستان هتل Neva palas چهار ستاره پشت هتل ددمان offer خورده و ارزون شده اتاق سینگل 44$ و اتاق دبل برای هر نفر میفته 35$.من دارم میگیرمش .هفته دیگه میگم که چطور بوده هتلSmile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، bardia9 ، lilistar ، sayeh_m ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، pooyash ، saeeds61 ، el333 ، ani_sheiton ، mhz_ir ، r_ent ، mgolchin13 ، 2014winner
(2013-01-16 ساعت 10:59)majid9290 نوشته:  هتل گلد کسي بوده؟ راضي بوده کسي؟
دوست عزیز من الان در هتل گلد هستم ... اینجا کمی کوچک هست ولی تمیزه ...صبحانه خوبی داره ... نزدیک سفارته ... فاصله اش تا مطب 20 دقیقه و تا میدان کیزیلای که مرکز خرید بزرگی هم هست 20 دقیقه هستش ... اینترنتش هم رایگان و پرسرعت و وایرلسه ... از بقیه هتلهای در این حد هم قیمتش مناسب تره .
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
(2013-01-16 ساعت 15:15)AMIR2852 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 10:59)majid9290 نوشته:  هتل گلد کسي بوده؟ راضي بوده کسي؟
دوست عزیز من الان در هتل گلد هستم ... اینجا کمی کوچک هست ولی تمیزه ...صبحانه خوبی داره ... نزدیک سفارته ... فاصله اش تا مطب 20 دقیقه و تا میدان کیزیلای که مرکز خرید بزرگی هم هست 20 دقیقه هستش ... اینترنتش هم رایگان و پرسرعت و وایرلسه ... از بقیه هتلهای در این حد هم قیمتش مناسب تره .

دوست عزیز قیمتشم میگی ؟
من برای یه شب میخوام
یه نفر هم هستم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: r_ent ، mgolchin13
سلام دوستان
من امروز بلیطمو گرفتم. دو سه روز پیش از بردیا تلفن آژانسی که ازش بلیط خریده بود رو گرفتم و بهش زنگ زدم. خانم مسئول آژانس از کاربرای سایت خودمون هستند که امسال لاتاری برنده شدن. یعنی یک 2013ای تمام عیار با کیس نامبر تک رقمیBig Grin. مصاحبه هم رفته و یک ضرب ویزا گرفته ولی ویزاشو نگرفته تا ازدواج کنه و با همسرشون با هم ویزا بگیرن. این هفته دارن میرن که ویزا خوشگله رو بزنن تو پاس هر دوتاشون. روزی که بهش زنگ زدم بلیط چارتر ماهان برای فوریه رو 360 بهم قیمت داد. قرار شد فرداش زنگ بزنم و قطعی کنم ولی سر کار نیومد. با وجودی که موبایلش رو هم داده بود روم نشد بهش زنگ بزنم. در عوض به آشنای خودمون زنگ زدم و اون برای من و خانمم همون بلیط رو نفری 355000 تومن، دختر ده ساله ام 300000 تومن و دختر یک ساله ام 110000 تومن صادر کرد و من پولش رو هم دادم. وقتی اومدم خونه خانم 2013ای مسئول آژانس از تهران زنگ زد و گفت اگر عجله نمی کردیم و از ایشون بلیط می گرفتیم برای بزرگسال نفری 340000 تومن، برای دختر بزرگم 260000 و برای کوچیکه 100000 تومن با من حساب می کردن. نتیجه این که در چهار فقره بلیط مجموعاً 80000 تومن سرم کلاه رفت تا دفعه بعد عجله نکنم. دوستمون تلفن آژانس و موبایلشون رو به من دادن و گفتن برای همه بچه های لاتاری می تونن کمک کنن و من مجازم تلفن ایشون رو در اختیار دوستان علاقمند بزارم. اگر کسی مایل بود با ایشون صحبت کنه پیام خصوصی بده. من هنوز هتل نگرفتم و احتمالاً همین دوستمون زحمتش رو برام بکشه. ارادتمند: سعید
(2013-01-16 ساعت 17:52)Saeedv13 نوشته:  سلام دوستان
دوستمون تلفن آژانس و موبایلشون رو به من دادن و گفتن برای همه بچه های لاتاری می تونن کمک کنن و من مجازم تلفن ایشون رو در اختیار دوستان علاقمند بزارم. اگر کسی مایل بود با ایشون صحبت کنه پیام خصوصی بده.
ارادتمند: سعید
سعید جان سلام

من هم فوریه مصاحبه دارم . ممکنه تلفن آژانس مذکور رو به من بدی ؟

با تشکر
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-01-16 ساعت 17:52)Saeedv13 نوشته:  سلام دوستان
من امروز بلیطمو گرفتم. دو سه روز پیش از بردیا تلفن آژانسی که ازش بلیط خریده بود رو گرفتم و بهش زنگ زدم. خانم مسئول آژانس از کاربرای سایت خودمون هستند که امسال لاتاری برنده شدن. یعنی یک 2013ای تمام عیار با کیس نامبر تک رقمیBig Grin. مصاحبه هم رفته و یک ضرب ویزا گرفته ولی ویزاشو نگرفته تا ازدواج کنه و با همسرشون با هم ویزا بگیرن. این هفته دارن میرن که ویزا خوشگله رو بزنن تو پاس هر دوتاشون. روزی که بهش زنگ زدم بلیط چارتر ماهان برای فوریه رو 360 بهم قیمت داد. قرار شد فرداش زنگ بزنم و قطعی کنم ولی سر کار نیومد. با وجودی که موبایلش رو هم داده بود روم نشد بهش زنگ بزنم. در عوض به آشنای خودمون زنگ زدم و اون برای من و خانمم همون بلیط رو نفری 355000 تومن، دختر ده ساله ام 300000 تومن و دختر یک ساله ام 110000 تومن صادر کرد و من پولش رو هم دادم. وقتی اومدم خونه خانم 2013ای مسئول آژانس از تهران زنگ زد و گفت اگر عجله نمی کردیم و از ایشون بلیط می گرفتیم برای بزرگسال نفری 340000 تومن، برای دختر بزرگم 260000 و برای کوچیکه 100000 تومن با من حساب می کردن. نتیجه این که در چهار فقره بلیط مجموعاً 80000 تومن سرم کلاه رفت تا دفعه بعد عجله نکنم. دوستمون تلفن آژانس و موبایلشون رو به من دادن و گفتن برای همه بچه های لاتاری می تونن کمک کنن و من مجازم تلفن ایشون رو در اختیار دوستان علاقمند بزارم. اگر کسی مایل بود با ایشون صحبت کنه پیام خصوصی بده. من هنوز هتل نگرفتم و احتمالاً همین دوستمون زحمتش رو برام بکشه. ارادتمند: سعید
سلام
اگر شماره اژانس رو به من هم بدین ممنون میشم
.
.
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
عمو سعید
این هتل که mdna عزیز هم میگه بد نیست . به نظرم تا هفته دیگه صبر کنید بذارین ببینیم که چطوره چون که میتونیم با آنکارا پلازا مقایسه اش کنیم . قیمتش آفر خورده . در ضمن همونطور که بردیا جان هم گفت ددمان هم آفر خورده فقط شبی دو دلار از آنکارا پلازا گرونتره . به نظر میاد داره یک کمی ارزونتر میشه .البته من بعید میدونم که آنکارا پلازا آفر بخوره برای اینکه پر مسافر بود و 95 درصد هم ترک بودن و احتیاجی به آفر زدن نداره .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna ، AsemanAbee ، fereydoooon ، مهتاب - 2251 ، bardia9 ، rezagh
هشدار از نوع درجه یک!.
سلام به همگی
راستش من از اول عضویتم تا حالا این همه پیام خصوصی در مورد یک موضوع خاص نداشتم. یه ذره از دیدن خیل عظیم دوستان تعجب و تا اندازه ای هم هول کردم. تلفن آژانس و خانم برنده لاتاری و عضو مهاجرسرا رو براتون فرستادم ولی بهتون تاکید می کنم که من فقط 3 بار تلفنی با این خانم صحبت کردم و هیچ جور شناختی نسبت به نحوه ی کارکرد ایشون ندارم و افتخار دیدار حضوری با شخص ایشان و محل کارشان نصیبم نشده است. حتماً حتماً قبل از تماس با آژانس مربوطه از چند جا قیمت بگیرید و در آخر کار مراتب را از دوستمون جویا شوید. هر چند که سرکار خانم در امور مربوط به شغل خود کاملاً حرفه ای هستند ولی با این وجود به ایشان تاکید کنید که از در اختیار قرار دادن نام یا مشخصات شما و خانواده مخصوصاً برای سایر اعضای مهاجرسرا اکیداً خودداری کنن و به هر ترتیبی که صلاح می دانید از دادن اطلاعات اضافی خودداری کنید.
ظاهراً تماس با همراه ایشان در ساعات غیر اداری ممانعتی ندارد دوستان.
ارادتمند: سعید
(2013-01-16 ساعت 22:36)Saeedv13 نوشته:  الان به دوستمون زنگ زدم که تاکید کنم اسامی شما رو برای بقیه دوستان فاش نکنه و هواتون رو از لحاظ قیمتی داشته باشه. گفتن که دوشنبه تا پنج شنبه هفته آینده آنکارا هستند برای گرفتن ویزای خودشون و در حالت عادی هم پنج شنبه ها آژانس نمیرن. تاکید کردن که فقط برای مهاجرسرایی ها تخفیف ویژه قایل میشن و موقعی که می خواین قیمت بگیرین موضوع عضویتتون در مهاجرسرا را به ایشون اطلاع بدین. پس اگر سئوالی دارین حداکثر تا یکشنبه هفته بعد باهاشون تماس بگیرین. موفق باشید دوستان.
دوست عزیز شما بلیط یک طرفه گرفتین یا دو طرفه؟
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
تشکر کنندگان:
(2013-01-16 ساعت 23:31)omidian نوشته:  دوست عزیز شما بلیط یک طرفه گرفتین یا دو طرفه؟
دو طرفه 355000 تومن. می تونین مثل بردیا یک طرفه بگیرین. بعد که تکلیفتون معلوم شد یک نفر از تهران براتون بلیط بگیره و بفرسته.
دوستان میخواستم بگم بدلیل سیر صعودی دلار در روزهای اینده هر چه زودتر نسبت به تهیه بلیط و هتل و دلار اقدام کنید. از چند تا اژانس من اینطوری شنیدم. دیروز هم دلار 3300 شده بود
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
تشکر کنندگان: گل نهال ، alirezass
سلام آقا سعید
من واسه هفته سوم فوریه تاریخ مصاحبمه اگه میشه محبت کنین شماره این خانومو به من بدید...با سپاس.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان