کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله
مراسم تحلیف آقای اوباما تا اینجا 160 لیر به ما ضرر زد
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: mdna ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، r_ent ، گل نهال ، enchantress_boy ، تجریش ، amir82 ، fereydoooon ، mgolchin13 ، mrr777
(2013-01-19 ساعت 09:58)fire dragon نوشته:  بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله
به نظرت ما سه شنبه پاسهامونو بدیم کی بدستمون میرسه؟Sad
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: fire dragon ، r_ent
امیدوارم تا جمعه برسه چون من برای یکشنبه بلیط برگشت گرفتم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: mdna ، r_ent
(2013-01-19 ساعت 09:58)fire dragon نوشته:  بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله

سلام..... برادر جان من 1 ماه قبل لینک تعطیلات سفارت رو گذاشتم که کسانی که برای گرفتن ویزا میرن حواسشون باشه..... ربطی به تحلیف نداره و تولد مارتین لوتر کینگ هست و از اول سال 2013 اعلام شده بود که تعطیله...... خوب برین انکارا گردی و کشف جاهای جدید....!!
راستی از آقا پیمان چه خبر.....؟؟!! قرار بود سفرنامه دوم بنویسن که.....؟؟!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: fire dragon ، Saeedv13 ، r_ent ، گل نهال ، afs ، amir82 ، Soap McTavish ، fereydoooon
(2013-01-19 ساعت 10:31)AsemanAbee نوشته:  
این 2شنبه سفارت تعطیله

سلام..... برادر جان من 1 ماه قبل لینک تعطیلات سفارت رو گذاشتم که کسانی که برای گرفتن ویزا میرن حواسشون باشه..... ربطی به تحلیف نداره و تولد مارتین لوتر کینگ هست و از اول سال 2013 اعلام شده بود که تعطیله...... خوب برین انکارا گردی و کشف جاهای جدید....!!
راستی از آقا پیمان چه خبر.....؟؟!! قرار بود سفرنامه دوم بنویسن که.....؟؟!!
عزیز من مشکل جای دیگه است میترسیم تا روز یکشنبه که بلیط برگشت داریم پاسپورتهامون به دستمون نرسه و عوض کردن بلیط و چند روز دیگه پول هتل و...SadSadSad
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: fire dragon ، r_ent ، AsemanAbee
(2013-01-19 ساعت 10:04)mdna نوشته:  
این 2شنبه سفارت تعطیله
به نظرت ما سه شنبه پاسهامونو بدیم کی بدستمون میرسه؟Sad

پنج شنبه. یو پی اس دوروزه میاره. ما که ماه پیش رفتیم مال همه رو دوروزه اوردن.
یعنی امروز تحویل میدید پس فردا صبح میاورد. موفق باشید بچه ها.Wink
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: mdna ، گل نهال ، amir82
(2013-01-19 ساعت 09:31)lilistar نوشته:  سلام به همگي
يه سوال داشتم ما هفته سوم مارچ مصاحبه مون است كه روز سه شنبه افتاده به نظرتون بايد براي كي بليط بگيرم با توجه به اينكه دو تا بچه كوچيك داريم . با تشكر فراوان

روز پنجشنبه بلیط بگیرید و روز جمعه هم وقت دکتر که جواب تست سل بچه ها روز دوشنبه اماده شده و با خودتان روز سه شنبه (مصاحبه) می توانید ببرید.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، amir82 ، fereydoooon
(2013-01-19 ساعت 03:00)sayeh_m نوشته:  بچه ها يه كار ديگه هم براي گرم كردن غذا ميشه كرد . البته بعضي هتل ها خودشون توي اتاق كتري برقي دارن ولي يه راه خيلي ساده تر هم هست . يه المنت ساده با خودتون ببرين . توي بعضي الكتريكي ها ميفروشن . هم كوچيك داره و هم بزرگ . قيمتي هم نداره . ميزنين به برق و ٥ دقيقه بعد اب جوش مياد . كوچيكهاش كه براي ليوان عاليه و سريع اب رو جوش مياره Wink

قیمت اون المنت ها تا پارسال 1000 تومن بود اگه خواستین بگیرین 2 تا بگیرین که اگه سوخت روز اول سفر مثل ما در جسرت اون لیوان چای نمونین.
در صمن اول باید اون رو در آب قرار بدین یا بلافاصله بعد از ردن به پریز داخل لیوان آب بزارید وگرنه می سوزه یعنی جتی10 ثانیه هم نشه

الان انواع خورشت و حتی برنج بصورت پخته و کنسرو شده هست ( مال شرکتهایی مثل چیکا ، مائده یا هانی . اگه برین فروشگاه شهروند یا رفاه پیدا می کنین ) . کافیه یه کتری برقی به همراه یه ظرف فلزی متوسط هم بیارین ... آب رو جوش بیارین وبعد بریزین داخل ظرف . بعد برنج یا خورشت کنسرو رو همونجوری درب بسته بندازین داخل آبجوش . بعد از 10 دقیقه یه غدای گرم و خوب دارین که دو پرس از اون حتی اگه فسنجون هم باشه حداکثر می افته 12 هزار تومان ( نصف یک همبرگرمعمولی اینجا ) . تازه دوشب اول هم می تونین غذای پخته ای مثل کتلت یا کوکو بیارین .
موفق باشین.
[/quote]
برنج ها شون جالت نیمه آماده داره و نیاز هست که دم بشه حالا نمی دونم شما چه مارکی گرفتین ؟که این مشکل رو نداشته ولی جوجه کباب و انواع خوراک ها واقعا بدرد بخوره مخصوصا برای کسانیکه بچه همراهشون خیلی می تونه کمک بزرگی باشه .
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، bardia9 ، ASALI ، afs ، amir82
(2013-01-19 ساعت 12:10)usa lover نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 03:00)sayeh_m نوشته:  بچه ها يه كار ديگه هم براي گرم كردن غذا ميشه كرد . البته بعضي هتل ها خودشون توي اتاق كتري برقي دارن ولي يه راه خيلي ساده تر هم هست . يه المنت ساده با خودتون ببرين . توي بعضي الكتريكي ها ميفروشن . هم كوچيك داره و هم بزرگ . قيمتي هم نداره . ميزنين به برق و ٥ دقيقه بعد اب جوش مياد . كوچيكهاش كه براي ليوان عاليه و سريع اب رو جوش مياره Wink
قیمت اون المنت ها تا پارسال 1000 تومن بود اگه خواستین بگیرین 2 تا بگیرین که اگه سوخت روز اول سفر مثل ما در جسرت اون لیوان چای نمونین.
در صمن اول باید اون رو در آب قرار بدین یا بلافاصله بعد از ردن به پریز داخل لیوان آب بزارید وگرنه می سوزه یعنی جتی10 ثانیه هم نشه

الان انواع خورشت و حتی برنج بصورت پخته و کنسرو شده هست ( مال شرکتهایی مثل چیکا ، مائده یا هانی . اگه برین فروشگاه شهروند یا رفاه پیدا می کنین ) . کافیه یه کتری برقی به همراه یه ظرف فلزی متوسط هم بیارین ... آب رو جوش بیارین وبعد بریزین داخل ظرف . بعد برنج یا خورشت کنسرو رو همونجوری درب بسته بندازین داخل آبجوش . بعد از 10 دقیقه یه غدای گرم و خوب دارین که دو پرس از اون حتی اگه فسنجون هم باشه حداکثر می افته 12 هزار تومان ( نصف یک همبرگرمعمولی اینجا ) . تازه دوشب اول هم می تونین غذای پخته ای مثل کتلت یا کوکو بیارین .
موفق باشین.
برنج ها شون جالت نیمه آماده داره و نیاز هست که دم بشه حالا نمی دونم شما چه مارکی گرفتین ؟که این مشکل رو نداشته ولی جوجه کباب و انواع خوراک ها واقعا بدرد بخوره مخصوصا برای کسانیکه بچه همراهشون خیلی می تونه کمک بزرگی باشه .

[/quote]
دوستان خواهشند هر کاری که دوست دارند توی اطاق هتل انجام بدن خوب پولش دادن ولی خواهشن کاری نکنند که در عرف هتل نباشه و آبروریزی بشه و بگن این هم ایرانیها از توی اطاقشون بوی غذا و قلیان و سرخ کردنی و... لطفآ
البته من منظورم به خودم بود. میبخشید
تشکر کنندگان: bardia9 ، ensan ، mdna ، Soap McTavish ، fereydoooon ، mgolchin13
(2013-01-18 ساعت 12:47)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 11:42)tooska68 نوشته:  عزیزان لطفا منو راهنمایی‌ کنید مدارکی رو که ۲۰ روز قبل باید واسه سفارت بفرستیم چیان...ممنون
تو امضای من "مدارک مورد نیاز ویزای گوناگونی برای مصاحبه در سفارت" روی آنکارا کلیک کنید. صفحات 2، 3 و 5 رو حتماً بخونین. سئوالتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید. این تاپیک مخصوص تدارکات سفر هست.

(2013-01-18 ساعت 12:08)omidian نوشته:  سلام
من با دفتر ماهان صحبت کردم شدیدن تاکید کرد دو طرفه بگیرین..با آژانسها صحبت کردم اونها میگن که میتونین یک طرفه بگیرین!!!منم سرگردان!!!
بستگی به خودتون و وضعیت کیستون داره. اگر مثل من پروندتون سنگینه و شدیداً تاکید دارین که برگه آبی بگیرینBig Grin دو طرفه چارتر بگیرین. اگر پرونده صاف و سر راستی دارین و احتمال میدین سفید بگیرین و کسی رو هم تهران دارین که باهاش تماس بگیرین تا براتون بلیط برگشت رو بگیره خوب یک طرفه بگیرین.
اینطور که شما میگین یک طرفه مشکلی نداره !!! آیا دوستمون آقای بردیا رفتن به آنکارا؟؟بتونم از ایشون هم بپرسم محکم کاری بشه ،،،
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
تشکر کنندگان:
این 2شنبه سفارت تعطیله
توجه
مرسی که نوشتی ، بچه ها الان ۱۹/۰۱/۲۰۱۳
هر ۱۰۰ دلار مساوی ۱۷۵.۷ لیر
dollar 100 =175/7 Lir
تشکر کنندگان: Tomas ، mdna ، mino2013 ، r_ent
(2013-01-18 ساعت 20:08)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 17:53)yashim نوشته:  دوستان هتل اتاپ بلوار در سايت bookimg نيست. يكي هست اتاپ مولا اين همونه؟
(2013-01-18 ساعت 19:00)sooso نوشته:  هتل اتاپ تا اونجایی که من متوجه شدم نزدیک به ددمان و اونوراست؛ اتاپ در BOOKING نیست در GOOGLE MAP جستجو کن شاید پیدا کردی
اتاپ بلوار تو سایت booking نیست ولی تو سایت tripadvisor پیداش می کنین. اینجا. اینجا هم سایت هتل اتاپ بلوار هست. تو tripadvisor رده ی 22 از 61 نوعی هتل تحت عنوان "B&B and Inns" هست. B&B مخفف Bed & Breakfast هست و Inns نوعی هتل هست که به صورت خانوادگی اداره میشه و نه به صورت شرکتی. پارسال سه نفر از 2012ایها رفتن به این هتل و تقریباً هر سه راضی بودن. مسافتش تا سفارت کم هست. تو سایت tripadvisor دو تا رویوو براش نوشتن که یکیشون مال یک ایرانی از گرگان بوده به اسم ابراهیم که ظاهراً به جز کمی بوی رطوبت مشکل دیگه ای با اتاقش نداشته. در مجموع به نظر میاد به قیمتش می ارزه و یکی از کاربرامون در این پست ازش راضی بوده.
l ممنون . سعيد جان راستش من هتل سورمالي به دليلي كه گفتم كنسل كردم و خيلي ضرر كردم جريمه نوشويي هتل و ترانسفر دادم 300000 جريمه دادم . الان از همون اژانس كه فرموديد اتاپ بلوار گرفتم واسه دو نفر شبي 62 $ بدون ترانسفر اين كجا سورملي كجا 5 ستاره پس داديم با كلي خسارت 3 ستاره گرفتيم گرونتر در اومد چون دلار گرون شد. فقط يك سوال؟؟ اين اژانس اصرار داشت كه ساعت 5/30 صبح پرواز داريد امكان نداره اتوبوس اونجا باشه. ميگفت هيچ اتوبوسي دفعه قبل كه رفته نديده 60 دلار هم ميخواست واسه ترانسفر بگيره حالا اون موقع صبح اتوبوس هست واقعا؟ ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: bardia9 ، Tomas ، Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، fereydoooon
(2013-01-19 ساعت 14:34)تجریش نوشته:  
این 2شنبه سفارت تعطیله
توجه
مرسی که نوشتی ، بچه ها الان ۱۹/۰۱/۲۰۱۳
هر ۱۰۰ دلار مساوی ۱۷۵.۷ لیر
dollar 100 =175/7 Lir

دوست عزيز ممنون بابت اين نرخ تبديل
حالا كه صحبت شد به نظرتون اينجا لير بخريم يا ببريم اونجا چنج كنيم د.ل.ا.ر به لير يا اونجا ريالو به د.ل.ا.ر چنج كنيم
از دوستان اگر كسي اطلاعات يا تجربه خاصي تو اين زمينه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: Tomas ، mgolchin13
دوستان من مجبورم ادرس پستم تغيير بدم ادرس نزديك به هتل اتاپ بلوار كسي داره؟ من ايشالا فردا عازم هستم. ممنون
تشکر کنندگان: raham ، Tomas ، Saeedv13 ، ensan ، rouzbehdarvishi ، ابی هانی ، yasaman1111 ، mino2013 ، fereydoooon
(2013-01-19 ساعت 15:00)yashim نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 20:08)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 17:53)yashim نوشته:  دوستان هتل اتاپ بلوار در سايت bookimg نيست. يكي هست اتاپ مولا اين همونه؟
(2013-01-18 ساعت 19:00)sooso نوشته:  هتل اتاپ تا اونجایی که من متوجه شدم نزدیک به ددمان و اونوراست؛ اتاپ در BOOKING نیست در GOOGLE MAP جستجو کن شاید پیدا کردی
اتاپ بلوار تو سایت booking نیست ولی تو سایت tripadvisor پیداش می کنین. اینجا. اینجا هم سایت هتل اتاپ بلوار هست. تو tripadvisor رده ی 22 از 61 نوعی هتل تحت عنوان "B&B and Inns" هست. B&B مخفف Bed & Breakfast هست و Inns نوعی هتل هست که به صورت خانوادگی اداره میشه و نه به صورت شرکتی. پارسال سه نفر از 2012ایها رفتن به این هتل و تقریباً هر سه راضی بودن. مسافتش تا سفارت کم هست. تو سایت tripadvisor دو تا رویوو براش نوشتن که یکیشون مال یک ایرانی از گرگان بوده به اسم ابراهیم که ظاهراً به جز کمی بوی رطوبت مشکل دیگه ای با اتاقش نداشته. در مجموع به نظر میاد به قیمتش می ارزه و یکی از کاربرامون در این پست ازش راضی بوده.
l ممنون . سعيد جان راستش من هتل سورمالي به دليلي كه گفتم كنسل كردم و خيلي ضرر كردم جريمه نوشويي هتل و ترانسفر دادم 300000 جريمه دادم . الان از همون اژانس كه فرموديد اتاپ بلوار گرفتم واسه دو نفر شبي 62 $ بدون ترانسفر اين كجا سورملي كجا 5 ستاره پس داديم با كلي خسارت 3 ستاره گرفتيم گرونتر در اومد چون دلار گرون شد. فقط يك سوال؟؟ اين اژانس اصرار داشت كه ساعت 5/30 صبح پرواز داريد امكان نداره اتوبوس اونجا باشه. ميگفت هيچ اتوبوسي دفعه قبل كه رفته نديده 60 دلار هم ميخواست واسه ترانسفر بگيره حالا اون موقع صبح اتوبوس هست واقعا؟ ممنون
دوستان اصلاح ميكنم هتل اتاپ بلوار شبي 66$واسه دو نفر و در مورد اتبوس لطفا به من بگيد كه مطمين بشم. ممنون
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان