کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-16 ساعت 16:26)fire dragon نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 15:15)AMIR2852 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 10:59)majid9290 نوشته:  هتل گلد کسي بوده؟ راضي بوده کسي؟
دوست عزیز من الان در هتل گلد هستم ... اینجا کمی کوچک هست ولی تمیزه ...صبحانه خوبی داره ... نزدیک سفارته ... فاصله اش تا مطب 20 دقیقه و تا میدان کیزیلای که مرکز خرید بزرگی هم هست 20 دقیقه هستش ... اینترنتش هم رایگان و پرسرعت و وایرلسه ... از بقیه هتلهای در این حد هم قیمتش مناسب تره .

دوست عزیز قیمتشم میگی ؟
من برای یه شب میخوام
یه نفر هم هستم

شبی 45 دلار ... البته ما با تور اومدیم ... اما به هر حال این تلفنش :
4878 312419 0090 و WWW.ANKARAGOLDHOTEL.COM
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، fereydoooon ، fire dragon ، rezagh ، ابی هانی
(2013-01-18 ساعت 00:04)AMIR2852 نوشته:  
دوست عزیز من الان در هتل گلد هستم ... اینجا کمی کوچک هست ولی تمیزه ...صبحانه خوبی داره ... نزدیک سفارته ... فاصله اش تا مطب 20 دقیقه و تا میدان کیزیلای که مرکز خرید بزرگی هم هست 20 دقیقه هستش ... اینترنتش هم رایگان و پرسرعت و وایرلسه ... از بقیه هتلهای در این حد هم قیمتش مناسب تره .

دوست عزیز قیمتشم میگی ؟
من برای یه شب میخوام
یه نفر هم هستم

4878 312419 0090 و WWW.ANKARAGOLDHOTEH.COM

45 ,واسه 1 نفر؟ يا براي 2 نفر؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-01-18 ساعت 00:07)yashim نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 00:04)AMIR2852 نوشته:  

دوست عزیز قیمتشم میگی ؟
من برای یه شب میخوام
یه نفر هم هستم

4878 312419 0090 و WWW.ANKARAGOLDHOTEH.COM

45 ,واسه 1 نفر؟ يا براي 2 نفر؟

ببینید دوست عزیز من با تور اومدم اینجا .باپروازماهان به مدت 7شب به قیمت 000 125 1 تومان برای هر نفر.اما امشب که از رسپشن هتل قیمت رو پرسیدم گفت هر اطاق 1 نفره شبی 100 لیر و دو نفره 150 لیر !!! ظاهرا" با تور ارزون تر میافته .
در مورد دفتر پستی هم من قبل از اینکه بیام به توصیه بچه های مهاجر سرا PTT O5 رو انتخاب کردم که تقریبا" مرکز شهر بود . الان هم که اومدم می بینم فاصله اش تا این هتل با ماشین حدود یک ربعه .
پیشنهادم اینه که با تور بیاین اما هتلتون رو آگاهانه خودتون انتخاب کنین چون یه سری از این آژانس ها بیخودی از هتلهای درپیت تعریف الکی می کنن و می خوان اونارو به زور به مشتری بندازن .
در این رده از هتلها ( اقتصادی ولی ترو تمیز من علاوه بر گولد ، هتهای الیت پلازا و لطیف اوغلو رو هم تایید و پیشنهاد می دم .
پرواز ماهان،هتل گولد.
تشکر کنندگان: گل نهال ، pooyash ، Saeedv13 ، mdna ، ASALI ، mrr777 ، amir82 ، fire dragon ، Gerdoo ، rezagh ، fereydoooon
عزیزان لطفا منو راهنمایی‌ کنید مدارکی رو که ۲۰ روز قبل باید واسه سفارت بفرستیم چیان...ممنون
ویزا یه ضرب.روز مصاحبه...Smile
Wink
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من از یک آژانس هوایی بلیط و هتل رو گرفتم گفتم بگم اگر دوست دارین شما هم بگیرین

1- هتل nevapalas چهار ستاره اما تخفیف خورده به قیمت سه ستاره (اتاق سینگل شبی 44$)
2- از لحاظ امکانات ظاهرا خوبه و از لحاظ مسافتی هم بین kizilay و سفارته
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، mdna ، r_ent ، ابی هانی ، flower22
(2013-01-17 ساعت 00:31)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 23:31)omidian نوشته:  دوست عزیز شما بلیط یک طرفه گرفتین یا دو طرفه؟
دو طرفه 355000 تومن. می تونین مثل بردیا یک طرفه بگیرین. بعد که تکلیفتون معلوم شد یک نفر از تهران براتون بلیط بگیره و بفرسته.
سلام
من با دفتر ماهان صحبت کردم شدیدن تاکید کرد دو طرفه بگیرین..با آژانسها صحبت کردم اونها میگن که میتونین یک طرفه بگیرین!!!منم سرگردان!!!
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
تشکر کنندگان:
(2013-01-18 ساعت 11:42)tooska68 نوشته:  عزیزان لطفا منو راهنمایی‌ کنید مدارکی رو که ۲۰ روز قبل باید واسه سفارت بفرستیم چیان...ممنون
تو امضای من "مدارک مورد نیاز ویزای گوناگونی برای مصاحبه در سفارت" روی آنکارا کلیک کنید. صفحات 2، 3 و 5 رو حتماً بخونین. سئوالتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید. این تاپیک مخصوص تدارکات سفر هست.

(2013-01-18 ساعت 12:08)omidian نوشته:  سلام
من با دفتر ماهان صحبت کردم شدیدن تاکید کرد دو طرفه بگیرین..با آژانسها صحبت کردم اونها میگن که میتونین یک طرفه بگیرین!!!منم سرگردان!!!
بستگی به خودتون و وضعیت کیستون داره. اگر مثل من پروندتون سنگینه و شدیداً تاکید دارین که برگه آبی بگیرینBig Grin دو طرفه چارتر بگیرین. اگر پرونده صاف و سر راستی دارین و احتمال میدین سفید بگیرین و کسی رو هم تهران دارین که باهاش تماس بگیرین تا براتون بلیط برگشت رو بگیره خوب یک طرفه بگیرین.
تشکر کنندگان: tooska68 ، amir82 ، mdna ، victorygo ، bardia9 ، mgolchin13 ، rezagh ، enchantress_boy ، ابی هانی ، fereydoooon
بچه ها من دیگه دارم با سر میرم توی کی برد انقدر خواندن که تصور میکنم خودم قبلآ آنکار و مدیکال و سفارت و هواپیما و فردوگاه و ...بودم و دوباره دارم میرم ، باور کنید تمام اشکال سه بعدی محلها توی ذهنم میچرخه خدا بگم چیکارتون کنه چه بلایی که لاتاری سرممون نیاورده فکر کنم یه چیزیم شده باور نمی کنید . پس بخونید البته با طبع شعر
ای مدیکال آنکارا، ای اونگان ترک زبان خوش بیان، اذیت نکن مهر بزن به برگمون
ای آفیسر ، ای آفیسر چشم آبی، قبول کن تو مدارکمون در جا بده تو ویزامون
ای آنلاین هوایی ای که ما را می پرونی، تو خدا سالم مار رو برسونی
ای گمرک آمریکا، ای منتظر برنده های لاتاری ،گیرنده بزار بریم همینجوری
از اینا که بگذریم
آخ ای دلار ، آخ ای دلار آخه چی میشد صبر میکردی یکمی، بیخالمون میشدی
حالا جون ننت یا که بابات فقط یه کم بیا پایین

حال خودتون قضاوت کنید فکر نمی کنید من مشکل پیدا کردم
(2013-01-18 ساعت 12:06)nirvana_kobin نوشته:  دوستان سلام من از یک آژانس هوایی بلیط و هتل رو گرفتم گفتم بگم اگر دوست دارین شما هم بگیرین

1- هتل nevapalas چهار ستاره اما تخفیف خورده به قیمت سه ستاره (اتاق سینگل شبی 44$)
من هم همین هتل رو گرفتم قیمتش برای سینگل خوبه.

قیمت دبل ۷۰$.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r_ent
(2013-01-18 ساعت 15:33)mdna نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 12:06)nirvana_kobin نوشته:  دوستان سلام من از یک آژانس هوایی بلیط و هتل رو گرفتم گفتم بگم اگر دوست دارین شما هم بگیرین

قیمت دبل ۷۰$.
دوستان هتل اتاپ بلوار در سايت bookimg نيست. يكي هست اتاپ مولا اين همونه؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-01-18 ساعت 17:53)yashim نوشته:  
(2013-01-18 ساعت 15:33)mdna نوشته:  

قیمت دبل ۷۰$.
دوستان هتل اتاپ بلوار در سايت bookimg نيست. يكي هست اتاپ مولا اين همونه؟

هتل اتاپ تا اونجایی که من متوجه شدم نزدیک به ددمان و اونوراست؛ اتاپ در BOOKING نیست در GOOGLE MAP جستجو کن شاید پیدا کردی
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
تشکر کنندگان:
(2013-01-18 ساعت 17:53)yashim نوشته:  دوستان هتل اتاپ بلوار در سايت bookimg نيست. يكي هست اتاپ مولا اين همونه؟
(2013-01-18 ساعت 19:00)sooso نوشته:  هتل اتاپ تا اونجایی که من متوجه شدم نزدیک به ددمان و اونوراست؛ اتاپ در BOOKING نیست در GOOGLE MAP جستجو کن شاید پیدا کردی
اتاپ بلوار تو سایت booking نیست ولی تو سایت tripadvisor پیداش می کنین. اینجا. اینجا هم سایت هتل اتاپ بلوار هست. تو tripadvisor رده ی 22 از 61 نوعی هتل تحت عنوان "B&B and Inns" هست. B&B مخفف Bed & Breakfast هست و Inns نوعی هتل هست که به صورت خانوادگی اداره میشه و نه به صورت شرکتی. پارسال سه نفر از 2012ایها رفتن به این هتل و تقریباً هر سه راضی بودن. مسافتش تا سفارت کم هست. تو سایت tripadvisor دو تا رویوو براش نوشتن که یکیشون مال یک ایرانی از گرگان بوده به اسم ابراهیم که ظاهراً به جز کمی بوی رطوبت مشکل دیگه ای با اتاقش نداشته. در مجموع به نظر میاد به قیمتش می ارزه و یکی از کاربرامون در این پست ازش راضی بوده.
تشکر کنندگان: pr.kia ، afs ، alirezass ، bardia9 ، yashim ، AsemanAbee ، rezagh ، enchantress_boy ، ابی هانی ، fereydoooon
سلام به همه ... یک نکته ای رو می خواستم بگم شاید برای یک عده مهم باشه ...اونم اینه که کسانی که هزینه سفر براشون مهمه بدونن اصلی ترین عاملی که خیلی در افزایش یا کاهش هزینه های شما موثره غذاست ... اینجا یه همبرگر معمولی 12 لیره ( تا تهشو بخونین ) هتل ها هم فقط صبحانه دارن ( البته این هتل ما صبحانه اش خوبه و کامله - هتل گولد ). پیشنهاد من به شما اینه که مثل ما از ایران غدای آماده بیارین . الان انواع خورشت و حتی برنج بصورت پخته و کنسرو شده هست ( مال شرکتهایی مثل چیکا ، مائده یا هانی . اگه برین فروشگاه شهروند یا رفاه پیدا می کنین ) . کافیه یه کتری برقی به همراه یه ظرف فلزی متوسط هم بیارین ... آب رو جوش بیارین وبعد بریزین داخل ظرف . بعد برنج یا خورشت کنسرو رو همونجوری درب بسته بندازین داخل آبجوش . بعد از 10 دقیقه یه غدای گرم و خوب دارین که دو پرس از اون حتی اگه فسنجون هم باشه حداکثر می افته 12 هزار تومان ( نصف یک همبرگرمعمولی اینجا ) . تازه دوشب اول هم می تونین غذای پخته ای مثل کتلت یا کوکو بیارین .
موفق باشین.
پرواز ماهان،هتل گولد.
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، Saeedv13 ، mgolchin13 ، sayeh_m ، rezagh ، ensan ، alirezass ، usa lover ، afs ، تجریش ، fereydoooon ، mrr777 ، marjani ، flower22
(2013-01-16 ساعت 17:52)Saeedv13 نوشته:  سلام دوستان
من امروز بلیطمو گرفتم. دو سه روز پیش از بردیا تلفن آژانسی که ازش بلیط خریده بود رو گرفتم و بهش زنگ زدم. خانم مسئول آژانس از کاربرای سایت خودمون هستند که امسال لاتاری برنده شدن. یعنی یک 2013ای تمام عیار با کیس نامبر تک رقمیBig Grin. مصاحبه هم رفته و یک ضرب ویزا گرفته ولی ویزاشو نگرفته تا ازدواج کنه و با همسرشون با هم ویزا بگیرن. این هفته دارن میرن که ویزا خوشگله رو بزنن تو پاس هر دوتاشون. روزی که بهش زنگ زدم بلیط چارتر ماهان برای فوریه رو 360 بهم قیمت داد. قرار شد فرداش زنگ بزنم و قطعی کنم ولی سر کار نیومد. با وجودی که موبایلش رو هم داده بود روم نشد بهش زنگ بزنم. در عوض به آشنای خودمون زنگ زدم و اون برای من و خانمم همون بلیط رو نفری 355000 تومن، دختر ده ساله ام 300000 تومن و دختر یک ساله ام 110000 تومن صادر کرد و من پولش رو هم دادم. وقتی اومدم خونه خانم 2013ای مسئول آژانس از تهران زنگ زد و گفت اگر عجله نمی کردیم و از ایشون بلیط می گرفتیم برای بزرگسال نفری 340000 تومن، برای دختر بزرگم 260000 و برای کوچیکه 100000 تومن با من حساب می کردن. نتیجه این که در چهار فقره بلیط مجموعاً 80000 تومن سرم کلاه رفت تا دفعه بعد عجله نکنم. دوستمون تلفن آژانس و موبایلشون رو به من دادن و گفتن برای همه بچه های لاتاری می تونن کمک کنن و من مجازم تلفن ایشون رو در اختیار دوستان علاقمند بزارم. اگر کسی مایل بود با ایشون صحبت کنه پیام خصوصی بده. من هنوز هتل نگرفتم و احتمالاً همین دوستمون زحمتش رو برام بکشه. ارادتمند: سعید

سلام
من هم بلیط و هتل گرفتم برا 3 تفر حدود 4 میلیون شد. البته هتل سورملی و 10 شب . شبی 100 $ . فکر کنم یکم گرون شده. البته آژانسی میگفت خوبه. در هر صورت من هفته دیگه میرم اگه خوب بود گزارش رو میدم.
شماره کیس: 2013AS3XXX ، رویت قبولی:1 ، می کنسولگری:آنکارا ،تعداد کیس: 3 نفر، ارسال فرم:بار اول May ،بار دوم Sep ، تاریخ مصاحبه 7ّ Feb , ,کلیرنس 28 june وتاریخ ورود july 2013 ساکن پلینو - تگزاس
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، Saeedv13 ، rezagh ، lilistar ، AsemanAbee ، bardia9 ، fereydoooon
بچه ها يه كار ديگه هم براي گرم كردن غذا ميشه كرد . البته بعضي هتل ها خودشون توي اتاق كتري برقي دارن ولي يه راه خيلي ساده تر هم هست . يه المنت ساده با خودتون ببرين . توي بعضي الكتريكي ها ميفروشن . هم كوچيك داره و هم بزرگ . قيمتي هم نداره . ميزنين به برق و ٥ دقيقه بعد اب جوش مياد . كوچيكهاش كه براي ليوان عاليه و سريع اب رو جوش مياره Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، alirezass ، mdna ، bardia9 ، raham ، usa lover ، گل نهال ، enchantress_boy ، afs ، amir82 ، fereydoooon ، mgolchin13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان