کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-27 ساعت 21:52)Tir-Tapar نوشته:  سلام دوستان
من اواسط اسفند تاریخ مصاحبه دارم، حالا یک مسئله ای برام پیش اومده، ممنون میشم دوستان با تجربه پاسخ بدهند.
مصاحبه من روز پنجشنبه است، پروازم روز دوشنبه ماهان چارتری یکطرفه گرفتم
ماهان و ایران ایر پروازبرگشتشون 12 بعدازظهر یکشنبه - دوشنبه و پنجشنبه است.
حالا روز پنجشنبه چه یکظرب چه کلیرنس ( تا مصاحبه تموم بشه برگردم هتل، اتاق رو تحویل بدم خودم رو برسونم به فرودگاه) هرجور حساب میکنم به پرواز برگشت پنجشنبه نمیرسم، اگر یک ظرب باشه ارزشش رو داره و باید چند روز اضافه بمونم و هزینه هتل رو بپذیرم ولی اگر بعد از مصاحبه بخوام برگردم ایران، چکار باید بکنم؟
چون پرواز ایرانی در روز جمعه و شنبه موجود نیست! آیا باید دو روز الکی در آنکارا بمونم و هزینه دو شب هتل اضافه بدم؟
آیا راه دیگه ای برای برگشت در عصر پنجشنبه یا روز جمعه وجود داره؟
از دوستان که برای مصاحبه رفتند آنکارا آیا تا بحال به این مشکل برخورد کردند؟
با تشکر
تیر تپر
به نظر من خرید بلیط رفت و برگشت برای این پروژه بسیار مهم اشتباه نگرانی خود ترکیه کم نیست که نگران پرواز برگشت هم باید باشیم با اجازه ما یکطفه میریم هر وقت کارمون تموم شد هر جور دوست داشتیم بر میگردیم
تشکر کنندگان:
(2013-01-27 ساعت 22:19)تجریش نوشته:  
من اواسط اسفند تاریخ مصاحبه دارم، حالا یک مسئله ای برام پیش اومده، ممنون میشم دوستان با تجربه پاسخ بدهند.
حالا روز پنجشنبه چه یکظرب چه کلیرنس ( تا مصاحبه تموم بشه برگردم هتل، اتاق رو تحویل بدم خودم رو برسونم به فرودگاه) هرجور حساب میکنم به پرواز برگشت پنجشنبه نمیرسم، اگر یک ظرب باشه ارزشش رو داره و باید چند روز اضافه بمونم و هزینه هتل رو بپذیرم ولی اگر بعد از مصاحبه بخوام برگردم ایران، چکار باید بکنم؟
چون پرواز ایرانی در روز جمعه و شنبه موجود نیست! آیا باید دو روز الکی در آنکارا بمونم و هزینه دو شب هتل اضافه بدم؟
با تشکر
تیر تپر
به نظر من خرید بلیط رفت و برگشت برای این پروژه بسیار مهم اشتباه نگرانی خود ترکیه کم نیست که نگران پرواز برگشت هم باید باشیم با اجازه ما یکطفه میریم هر وقت کارمون تموم شد هر جور دوست داشتیم بر میگردیم

آخه دمه عید ممکنه بلیط گیر نیاد و ممکنه مجبور بشید بلیط با قیمت بالاتر بگیرین... یا میتونین برگشتو اپن بگیرین با هزینه کنسلی کمتر...
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان:
(2013-01-27 ساعت 22:26)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 21:52)Tir-Tapar نوشته:  سلام دوستان . . . . . .
حالا روز پنجشنبه چه یکظرب چه کلیرنس ( تا مصاحبه تموم بشه برگردم هتل، اتاق رو تحویل بدم خودم رو برسونم به فرودگاه) ......
با تشکر
تیر تپر
آخه دمه عید ممکنه بلیط گیر نیاد و ممکنه مجبور بشید بلیط با قیمت بالاتر بگیرین... یا میتونین برگشتو اپن بگیرین با هزینه کنسلی کمتر...
دوستان لطفا بیشتر دقت کنید، عرض کردم پنج شنبه بعد از ظهر ، جمعه و شنبه هیچ پروازی از ماهان یا ایران ایر از آنکارا به تهران نیست.
در این حالت چاره چیه؟ سه شب اظافه بمونیم؟ با اتوبوس برگردیم؟ با ترکیش برگردیم؟ یا چی؟
تشکر کنندگان:
با تشکر
تیر تپر

ترکیه کشور آبادیه سیستم حمل ونقلش متسفانه از ما خیلی بهتره پروازهای داخلی ترکیه ارزونه با اتوبوس هم میشه برگشت . چهارترهای صندلی خالی هم پیدا میشه ارزون قیمت فقط کمی باید اکشن باشید به هر حال بلاخره باید کمی خرج کرد دیگه چاره چیه ولی بهتر از اینه که چند بار جریمه کنسلی پرواز بدیم با این وضع دلار هر چقدر که مسافر بیاد ترکیه امکان نداره مثل عید سال قبل مردم استقبال کنند مخصوصآ که ۱۰۰٪ دلار بالاتر هم میره زیاد نگران نباشید. انرژیتون رو بزارید برای آمریکا.برای یک زندگی جدید برای خودمون و برای بچه هامون
موفق باشید.
تشکر کنندگان: Hedieh20
سلام به همه دوستان گل 2013
یاد گیری گوگل ارت و جی پی اس نه یک کار مردانه و نه یک کار زنانه است. درست مثل استفاده از اینترنت و کامپیوتر ، همگی مهاجران باید بتوانند استفاده کنند.
عزیزانی که تا بحال با این برنامه آشنا نبوده اند
دست راستم را بالا میاورم و به شما قول میدهم :
که کار با گوگل ارت بسیار بسیار ساده است
کار با این برنامه خیلی جذاب است
مدت زمانی که برای یادگیری صرف خواهید کرد به چند ساعت نخواهد کشید
و اطمینان میدهم که حتما لازم میشود وکمکتان خواهد کرد.
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
تشکر کنندگان: shimoda ، saeeds61 ، گل نهال ، amir82 ، AsemanAbee ، sayeh_m ، afs ، rezagh ، alirezass ، mdna ، kavirr ، Hedieh20
ماهان و ایران ایر پروازبرگشتشون 12 بعدازظهر یکشنبه - دوشنبه و......

سلام ما هم مشکل شما رو داریم با این تفاوت که هفته اول عیده
دوستان مطلع نظری ندارن؟ Sad
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان:
بچه‌ها کسی‌ میدونه حدوداً هزینه تاکسی از فرودگاه تا هتل‌های اطراف سفارت چند لیر هست؟
١٣XX :کیس نامبر
تشکر کنندگان:
(2013-01-27 ساعت 23:09)Tir-Tapar نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 21:52)Tir-Tapar نوشته:  سلام دوستان . . . . . .
حالا روز پنجشنبه چه یکظرب چه کلیرنس ( تا مصاحبه تموم بشه برگردم هتل، اتاق رو تحویل بدم خودم رو برسونم به فرودگاه) ......
با تشکر
تیر تپر
دوستان لطفا بیشتر دقت کنید، عرض کردم پنج شنبه بعد از ظهر ، جمعه و شنبه هیچ پروازی از ماهان یا ایران ایر از آنکارا به تهران نیست.
در این حالت چاره چیه؟ سه شب اظافه بمونیم؟ با اتوبوس برگردیم؟ با ترکیش برگردیم؟ یا چی؟
شما تا استانبول با اتوبوس بیایید از انجا اطلس جت و ایران ایر و ترکیس ایرلاین و اونور ایر و هواپیمایی اسمان وجود داره
تشکر کنندگان: mdna ، mino2013
(2013-01-28 ساعت 18:46)ali5980 نوشته:  بچه‌ها کسی‌ میدونه حدوداً هزینه تاکسی از فرودگاه تا هتل‌های اطراف سفارت چند لیر هست؟

50 لیر!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi
(2013-01-27 ساعت 13:37)amir2013 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 12:57)bardia9 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 12:33)StarIR نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 00:02)mdna نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 18:12)babak7 نوشته:  [quote='bardia9' pid='263114' dateline='1358158720']
حالا از دوستان كسي خواست ميتونم بيشتر راهنمايي كنم

چون هم بليط خوب گرفتم ازشون هم هتل من الان يك ماهي هست دنباله آْژانس ميگردم از دوستان حدوده قيمت دستشون اومد ديگه سعي كنيد از اين بيشتر بابت تور و بلط به آژانس مسافرتيا پول ندين
بليط چارتر ماهان دو طرفه 360 هزار تومان
يك طرفه 160 هزار تومان
هتل ددمان 5 ستاره شبي 45 دلار
هتل انكارا پلاز 4ستاره شبي 45 دلار
ترانسفر رفت و برگشت 30 دلار

با اجازه آقا بردیا بگم که این قیمتی که نوشتن برای هر نفر در اتاق دبل هستش

این قیمت ها رو از کدوم آژانس گرفتید؟ منم باید برای اواسط اسفند بلیط و هتل بگیرم و نفراتمون 3 نفر هستیم. خودم با دختر و پسر teenager
من به جزیره بهشت تماس گرفتم اما قیمت بلیط بالای پانصد و هتل مثلا آنکارا جلازا شبی 120 دلار قیمت داد!
سلام دوست عزيز
براتون پيغام خصوصي فرستادم
تماس بگيريد راهنماييتون ميكنن هتل 3 ستاره اتاب بلوار هم هست كه هم ارزون ميدن هم خوبه هتلش

سلام و درود.. میشه اسم و شماره اژانس رو به من هم بدین
اسم این آژانس را به منم بدبید من باید بعد کلیر شدم برم چون خیلی خوب گرفتی لطفا اگه میشه برام پیام خوصی بگذارید
Case No:2013as18xx
Interview Date:w2 DEC
Status of clearance: 29 jan
Visa issud: 12 Feb 2013
تشکر کنندگان:
دوستان برای هتل چند تا سایت پیدا کردم گفتم بگم خودتون هم نگاه کنید.
سایت booking.com که معروفه همه میشناسیم خیلی خوبه فقط نیاز به مستر یا کردیت کارت داره ولی برای گرفتن اطلاعات(ستاره،قیمت،امکانات،آدرس و... هتل) آپدیته و عالیه
دو سایت ایرانی هم گیر آوردم که صحتشو خودتون بررسی کنید من اطلاعی ندارم.
Salamsafar.com
zoraq.com
تشکر کنندگان: shimoda ، amir82 ، IN.USA@2013 ، Gerdoo ، rezagh
سلام دوستان
با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز مخصوصا lilistar و abas_kashan
فکر کنم رفتن به استانبول با اتوبوس شب رو (صرفه جویی در هزینه یکشب هتل) و برگشتن به تهران با پرواز های ارزون بهترین راه باشه.
اگر دوستان پیشنهاد بهتری دارند لطفا مطرح کنند.
با تشکر از همه
تیر تپر
تشکر کنندگان: lilistar
(2013-01-28 ساعت 20:59)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 18:46)ali5980 نوشته:  بچه‌ها کسی‌ میدونه حدوداً هزینه تاکسی از فرودگاه تا هتل‌های اطراف سفارت چند لیر هست؟

50 لیر!
50 لیر مال شهر به فرودگاهه با کلی چک و چونه .اما از فرودگاه 70-80 لیر میگیرن چون باید به فرودگاه مالیات بدن مستقیماً.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، Gerdoo ، rezagh
(2013-01-27 ساعت 23:21)تجریش نوشته:  
با تشکر
تیر تپر

ترکیه کشور آبادیه سیستم حمل ونقلش متسفانه از ما خیلی بهتره پروازهای داخلی ترکیه ارزونه با اتوبوس هم میشه برگشت . چهارترهای صندلی خالی هم پیدا میشه ارزون قیمت فقط کمی باید اکشن باشید به هر حال بلاخره باید کمی خرج کرد دیگه چاره چیه ولی بهتر از اینه که چند بار جریمه کنسلی پرواز بدیم با این وضع دلار هر چقدر که مسافر بیاد ترکیه امکان نداره مثل عید سال قبل مردم استقبال کنند مخصوصآ که ۱۰۰٪ دلار بالاتر هم میره زیاد نگران نباشید. انرژیتون رو بزارید برای آمریکا.برای یک زندگی جدید برای خودمون و برای بچه هامون
موفق باشید.
آقا جان با اوتوبوس برگرد.مثکه از آنکارا سشنبه و جمعه به تهران حرکت داره.36 ساعت راهه با معطلی مرز.از ترمینال غرب گیتی سیر آمار درست بگیر.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، Tir-Tapar ، mino2013
سلام
من دنبال نقشه آنکارا هستم
دانلود بشه و بشه در کامیپوتر بدون اینترنت استفاده کرد.
اگر هست لینکش برام بزارید ممنونم.
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان