کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-04 ساعت 08:57)aliamini2267 نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 05:03)majid9290 نوشته:  خبر خوش سفارت بازه به گفتيه سايت و كليه خدمات اون انجام ميشود

turkey.usembassy.gov/message_acs_030213.html

درود بر شما،خوش خبر باشيد از اوضاع امروز سفارت حتما برامون بنويسيد لطفا،
واقعا خوشحالمون کردی رفیق ، همیشه خوش خبر باشی
تشکر کنندگان: maryami2k4 ، Gerdoo ، Emma_a432 ، MARYAM2 ، آسمان نیلگون ، fereydoooon
آقا ميشه مديكالو استانبول انجام داد آخه نوشتند ظاهرا اين كار در استانبول ديگه انجام نمي شه

آقا ميشه مديكالو استانبول انجام داد آخه نوشتند ظاهرا اين كار در استانبول ديگه انجام نمي شه
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2013-02-04 ساعت 12:26)aminkhoshgeleh نوشته:  آقا ميشه مديكالو استانبول انجام داد آخه نوشتند ظاهرا اين كار در استانبول ديگه انجام نمي شه

خير نمي شود.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، amir82 ، r_ent ، ASALI ، lilac ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 12:26)aminkhoshgeleh نوشته:  آقا ميشه مديكالو استانبول انجام داد آخه نوشتند ظاهرا اين كار در استانبول ديگه انجام نمي شه
یعنی اگر یه روزی شنیدین که عمو سعیدتون از دست یه کاربری سکته کرد و به عوض آمریکا، در حالت آرزو به دل به دیار باقی شتافتBig Grin بدونین که یکی از مظنونین همین "امین خوشگله" استBig Grin. تا حالا چند دفعه بهش گفتم پدرجان یک سئوال رو در چند تاپیک مطرح نکن. با وجودی که زیاد تمایلی به استفاده از ابزار مدیریتی ندارم مجبورم کرده که دو دفعه اعمال قانونش کنم ولی هنوزم که هنوزه دست بردار نیست و درست مثل کاربری که اولین روز عضویتش تو سایت هست سئوال می پرسه. حتی حاضر نیست دو تا پست این ور و اونورشو نگاه کنه شاید به جواب برسه. الانم می دونه که تو استانبول مدیکال انجام نمیشه ولی بازم نگاه کنید سئوال کرده. ببینین تو تاپیک "اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت" رفته چی پرسیده:
(2013-02-04 ساعت 12:32)aminkhoshgeleh نوشته:  سلام ميشه يكي از دوستان بفرمايند چه مداركي را قبل از رفتن به مصاحبه به سفارت فرستاديد مثلا" چند قطعه عكس يا مثلا پشت نويسي شده بود يا نه؟
امین خوشگله... خوشگل... اون تاپیک مال کسانی هست که دارن میرن اونور پدر جان. چکارشون داری بندگان خدا رو؟
بابا مگه من نگفتم فایل pdf سفارت رو بذارین جلوتون و طبق همون مدارک رو آماده کنین؟ لینک این فایل تو امضای من هست و بهترین و رسمی ترین مرجع برای شماست. آخه پدر جان شرایط آدمها با هم فرق داره. مثلاً یکی مجرده و تو مدارکش قباله ازدواج نداره که بفرسته. شما که ازدواج کردی می خوای طبق مدارک اون بابا مدارکت رو بفرستی؟
برای رهایی از دست امین خوشگله یه بار مدارک ارسالیمو به آنکارا لیست می کنم ولی هشدار میدم که هر کسی باید خودش به اون فایل مراجعه کنه و بر اساس شرایط خودش مدارکش رو تهیه کنه و بفرسته.
مدارک ارسالی عمو سعید:
1- فتوکپی از صفحه اول گذرنامه
2- پرینت ثبت نام CSC
3- ترجمه آخرین مدرک تحصیلی برنده
4- ترجمه شناسنامه
5- ترجمه کارت ملی
6- ترجمه قباله ازدواج (2 سری)
7 - ترجمه گواهی موجودی حساب بانکی (تمکن مالی)
8- ترجمه سند منزل
9- ترجمه ارزشگزاری منزل توسط کارشناس رسمی دادگستری
10- ترجمه کارت معافیت از خدمت
11- فرم تک صفحه ای آنکارا (Contact Information Sheet)
12- دو قطعه عکس 5*5 پشت نویسی شده با زمینه سفید و بدون حاشیه. پشت نویسی:
Surname: Khoshgeleh
Name: Amin
Case no: 2013AS00001234
DOB (mm-dd-yyyy): 12-13-1987
خداوند همه را به راه راست هدایت فرمایند. آمین
بچه ها کسی می دونه اتوبوسای استانبول به انکارا برنامه ی حرکتیشون چه جوریه؟
روزاش وساعتاش
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان:

خیلی مهم خیلی مهم
بچه ها کسی هست که امروز ,فردا یا حتی پس فردا بره آنکارا؟
دوستان ضروری هست یکی از دوستامون کارت پایان خدمتش رو نبرده لطفا اگه کسی میره بگه تا بدیم با خودتون ببرین
تشکر کنندگان: pr.kia ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، گل نهال ، lilistar ، arezoo bj ، nina22 ، amir82 ، ASALI ، *NASIM* ، lilac ، Gerdoo ، rezagh ، sadeghi897
Saeedv13 خان سلام نوكرتم ببخشيد كه شما را آزار دادم ولي سوالاتمو بگذار به حساب بي سوادي و
بي تجربگي من خلاصه باز هم ممنونم البته باز هم سوال خواهم پرسيد
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Judy Abbott 13 ، abas_kashan ، yasaman1111 ، fereydoooon ، ASALI ، *NASIM* ، mino2013 ، sadeghi897
(2013-02-04 ساعت 14:28)aminkhoshgeleh نوشته:  Saeedv13 خان سلام نوكرتم ببخشيد كه شما را آزار دادم ولي سوالاتمو بگذار به حساب بي سوادي و
بي تجربگي من خلاصه باز هم ممنونم البته باز هم سوال خواهم پرسيد
امین خوشگله
آقایی و با سواد که این فروم رو پیدا کردی و عضو شدی.
سئوال پرسیدنت کسی رو آزار نمیده پدر جان. من میگم یه کوچولو چند تا پست رو بخون، به راهنمای خود سفارت که از هر پستی معتبرتر هست مراجعه کن. اگر بازم به جواب نرسیدی تو یک تاپیک مرتبط و نه چند تا تاپیک نامرتبط سئوال کن. اصلاً الان دور همیم که سئوالات همدیگر رو جواب بدیم. دور هم ننشستیم که تخمه بشکنیم و اختلاط کنیم. فلسفه وجودی این فروم هم همین هست. سئوال پرسیدن با شرایط بالا خیلی هم نیکوست. حتماً سئوالاتتو بپرس...
تشکر کنندگان: el333 ، Judy Abbott 13 ، amir82 ، nina22 ، گل نهال ، yasaman1111 ، bardia9 ، pr.kia ، fereydoooon ، ASALI ، *NASIM* ، afs ، lilac ، lingni ، Gerdoo ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 13:08)Saeedv13 نوشته:  
یعنی اگر یه روزی شنیدین که عمو سعیدتون از دست یه کاربری سکته کرد و به عوض آمریکا، در حالت آرزو به دل به دیار باقی شتافتBig Grin بدونین که یکی از مظنونین همین "امین خوشگله" استBig Grin. تا حالا چند دفعه بهش گفتم پدرجان یک سئوال رو در چند تاپیک مطرح نکن. با وجودی که زیاد تمایلی به استفاده از ابزار مدیریتی ندارم مجبورم کرده که دو دفعه اعمال قانونش کنم ولی هنوزم که هنوزه دست بردار نیست و درست مثل کاربری که اولین روز عضویتش تو سایت هست سئوال می پرسه. حتی حاضر نیست دو تا پست این ور و اونورشو نگاه کنه شاید به جواب برسه. الانم می دونه که تو استانبول مدیکال انجام نمیشه ولی بازم نگاه کنید سئوال کرده. ببینین تو تاپیک "اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت" رفته چی پرسیده:
(2013-02-04 ساعت 12:32)aminkhoshgeleh نوشته:  سلام ميشه يكي از دوستان بفرمايند چه مداركي را قبل از رفتن به مصاحبه به سفارت فرستاديد مثلا" چند قطعه عكس يا مثلا پشت نويسي شده بود يا نه؟
امین خوشگله... خوشگل... اون تاپیک مال کسانی هست که دارن میرن اونور پدر جان. چکارشون داری بندگان خدا رو؟
بابا مگه من نگفتم فایل pdf سفارت رو بذارین جلوتون و طبق همون مدارک رو آماده کنین؟ لینک این فایل تو امضای من هست و بهترین و رسمی ترین مرجع برای شماست. آخه پدر جان شرایط آدمها با هم فرق داره. مثلاً یکی مجرده و تو مدارکش قباله ازدواج نداره که بفرسته. شما که ازدواج کردی می خوای طبق مدارک اون بابا مدارکت رو بفرستی؟
برای رهایی از دست امین خوشگله یه بار مدارک ارسالیمو به آنکارا لیست می کنم ولی هشدار میدم که هر کسی باید خودش به اون فایل مراجعه کنه و بر اساس شرایط خودش مدارکش رو تهیه کنه و بفرسته.
مدارک ارسالی عمو سعید:
2- پرینت ثبت نام CSC
4- ترجمه شناسنامه
5- ترجمه کارت ملی
8- ترجمه سند منزل

ببخشید .
حالا میشه بفرمایید چند روز جلوتر باید مدارک و به سفارت با پست ارسال کنیم .
چند بار پرسیدم چرا هیچ کس جواب منو نمی ده ؟
لطفا" من را راهنمایی کنید
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان: bardia9 ، ASALI
(2013-02-04 ساعت 14:59)mahdiyegh نوشته:  ببخشید .
حالا میشه بفرمایید چند روز جلوتر باید مدارک و به سفارت با پست ارسال کنیم .
چند بار پرسیدم چرا هیچ کس جواب منو نمی ده ؟
لطفا" من را راهنمایی کنید
با سپاس فراوان
مهدیه
می دونی چرا کسی جوابتو نمیده؟ چون این تاپیک سفر به ترکیه است و یه جورایی تو تاپیک نامرتبط سئوال می پرسی. باید یه جوری بفرستی که حداقل 15 روز پیش از مصاحبه به سفارت رسیده باشه. یه 5 روزی رو برای احتیاط در نظر بگیر که طول بکشه تا به مقصد برسه. پس 20 روز قبلش عالیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، victorygo ، asal1907 ، yasaman1111 ، nina22 ، bardia9 ، mahdiyegh ، r_ent ، fereydoooon ، ASALI ، *NASIM* ، el333 ، lilac ، Gerdoo ، Judy Abbott 13 ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 13:20)Emma_a432 نوشته:  بچه ها کسی می دونه اتوبوسای استانبول به انکارا برنامه ی حرکتیشون چه جوریه؟
روزاش وساعتاش

من هفته پیش انکارا بودم و رفتم ترمینال و پرسیدم هر نیم ساعت اتوبوس حرکت دارد و تا ساعت 12 شب هست بهترینش هم شرکت metro هست که قیمت سویتش 50 لیر (تک صندلی یا 3 صندلی تو ردیف) و 4 صندلی 45 لیر وسایر شرکت هابا اتوبوس معمولی مثل اتوبوس های خودمون 35 لیر که تو 6 ساعت مسیر را طی می کنندو تو انکارا هم ترمینالش ایستگاه متروakopotro هست که مستقیم به ایستگاه کیزیلای می رود.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، bardia9 ، ASALI ، *NASIM* ، Emma_a432 ، AsemanAbee ، mino2013 ، Gerdoo ، mitme ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 13:08)Saeedv13 نوشته:  
مدارک ارسالی عمو سعید:
2- پرینت ثبت نام CSC
4- ترجمه شناسنامه
5- ترجمه کارت ملی
8- ترجمه سند منزل
سلام
کپی فقط از صفحه اول گذرنامه ؟
یعنی تمام صفحات گذرنامه را نمی خواد؟
ولی من یادمه تمام صفحاتو نمی دونم شاید من اشتباه خوندم
عمو سعید مطمعنی فقط صفحه اول ؟
پس کپی از نامه دوم کو؟
ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
سفارت بازه و امروزه مصاحبه انجام شده خيالتون راحت همه چي عاديه
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان: r_ent ، گل نهال ، fereydoooon ، ensan ، nina22 ، my2220 ، Rouzbeh1976 ، Saeedv13 ، *NASIM* ، Emma_a432 ، mdna ، AsemanAbee ، lilac ، kavirr ، lilistar ، Judy Abbott 13 ، pooyash ، rezagh
دوستان من امروز سفارت بودم. خدارو شکر باز بود.
هووووووووووووووووووورا
ویزای یه ضربو زدم تو گوشش.
فکر کنم تنها کسی بودم که یه ضرب گرفتم. بیشتر بچه ها صورتی گرفتن برای گراند چک.
یه نفر هم قرمز گرفت.
(2013-02-04 ساعت 19:00)babak7 نوشته:  دوستان من امروز سفارت بودم. خدارو شکر باز بود.
هووووووووووووووووووورا
ویزای یه ضربو زدم تو گوشش.
فکر کنم تنها کسی بودم که یه ضرب گرفتم. بیشتر بچه ها صورتی گرفتن برای گراند چک.
یه نفر هم قرمز گرفت.

بسیـــــــــــــــــار تبریک می گم
میشه بگین کی قرمز گرفت و چرا؟؟
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: soudix ، bardia9 ، sadeghi897 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان