کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-04 ساعت 19:00)babak7 نوشته:  دوستان من امروز سفارت بودم. خدارو شکر باز بود.
هووووووووووووووووووورا
ویزای یه ضربو زدم تو گوشش.
فکر کنم تنها کسی بودم که یه ضرب گرفتم. بیشتر بچه ها صورتی گرفتن برای گراند چک.
یه نفر هم قرمز گرفت.
سلام.ضمن تبريك به شما. سفرنامه فراموش نشود. خصوصا با اين سيستم جديدپستي و قيمت بليط ها هر اطلاعات جديد كمك شاياني به بقيه مي كند

(2013-02-04 ساعت 19:00)babak7 نوشته:  دوستان من امروز سفارت بودم. خدارو شکر باز بود.
هووووووووووووووووووورا
یه نفر هم قرمز گرفت.
سلام.ضمن تبريك به شما. سفرنامه فراموش نشود. خصوصا با اين سيستم جديدپستي و قيمت بليط ها هر اطلاعات جديد كمك شاياني به بقيه مي كند
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، *NASIM* ، bardia9 ، rezagh ، shani89
رکورد شکنی....
دوستان, من امروز یه رکوردی رو زدم که فکر نکنم کسی تا الان تونسته باشه بهش برسه.
آفیسر من یه پسر خوش برخورد با موهای کوتاه و ریش دار دقیقا شبیه جاستین تیمبرلیک خواننده (از قضا دیشب داشتم کنسرتشو تو تی وی هتل میدیدم) بود و فقط از من
یک سوال پرسید.
سوالش در مورد کارم بود و چون کارم خیلی پیچیده بود نزدیک 5 دقیقه خیلی راحت و با شور و اشتیاق براش توضیح دادم و اونم با علاقه گوش کرد و بعد تایپ کرد. بعد گفت ویزا براتون صادر میشه.
خیلی جالب بود فقط با یک سوال قبولم کرد. هیچ سوال دیگه ای نپرسید.
دوستان سلام
خواهش می کنم به من جواب بدید. سوالم را توی یک تاپیک دیگه پرسیدم ولی جوابی نگرفتم. این ایمیلی که سفارت قبل از مصاحبه می فرسته برای تایید وقت مصاحبه و رسیدن مدارک برای همه آمده. پدر و مادرم آخر هفته مصاحبه دارند و هیچ ایمیلی نگرفتیم.
خواهش می کنم راهنمایی کنید نگرانم خیلی نگران
تشکر کنندگان: shani89
(2013-02-04 ساعت 18:04)HMRAH نوشته:  کپی فقط از صفحه اول گذرنامه ؟
یعنی تمام صفحات گذرنامه را نمی خواد؟
ولی من یادمه تمام صفحاتو نمی دونم شاید من اشتباه خوندم
عمو سعید مطمعنی فقط صفحه اول ؟
پس کپی از نامه دوم کو؟
ممنون میشم.
برگرفته از فایل راهنمای سفارت آنکارا:
PHOTOCOPY OF PASSPORT: The photocopy of the first pages of the passport including the date of the issuance and the expiration date of the passport must be provided.
تشکر کنندگان: ASALI ، iman63ir ، lilac ، nina22 ، kavirr ، Gerdoo ، rezagh ، shani89
خرید بلیط با کارت شتاب
آنکارا و استانبول داره برگشتم داره
http://etik.ir/ticket.action
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، AsemanAbee ، lilac ، amir82 ، Judy Abbott 13 ، shani89
(2013-02-04 ساعت 20:38)fahim61 نوشته:  دوستان سلام
خواهش می کنم به من جواب بدید. سوالم را توی یک تاپیک دیگه پرسیدم ولی جوابی نگرفتم. این ایمیلی که سفارت قبل از مصاحبه می فرسته برای تایید وقت مصاحبه و رسیدن مدارک برای همه آمده. پدر و مادرم آخر هفته مصاحبه دارند و هیچ ایمیلی نگرفتیم.

درود بر شما
نگران نباشيد،اگه نامه دومشون روي سايت امده باشه،همون پرينت بگيرند و با خودشون ببرند، ايميل فكر كنم براي كانفرم مجدد هست،البته من ١هفته قبل از مصاحبه ايميل دريافت كردم بودم كه بيشتر تاكييد داشت براي ثبت نام ptt.نگران نباشيد،
شماره کیس: 2013AS2xxx،قبولي : 2may,سفارت :ank, مصاحبه : 3jan ,تعداد : ٢ نفر،كليرينس ؟؟؟
تشکر کنندگان: fahim61 ، Gerdoo ، rezagh
اخه شما كدوم سفارت مصاحبه داري؟؟ امضا هم كه نداري !
هميشه هم ايميل نميفرستن . نگران نباش .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: aliamini2267 ، Gerdoo ، rezagh ، soruosh
(2013-02-04 ساعت 20:56)sayeh_m نوشته:  

ببخشید، سفارت آنکارا است. برای همین در این تاپیک سوال پرسیدم. الان پدر و مادرم آنکارا هستند و چون دو بار هم از طریق ایمیل ca-ankara و هم فرمی که در بخش contcat بودم راجع به رسیدن مدارک پرسیده بودم و جوابی نیامد نگران شدم
ممنون از پاسخ هاتون
ان شاء الله که همونطور که فرمودید ایمیل فرستادن همیشگی نباشه.
امضا هم درست کردم
کیس نامبر: 2013AS00004xxx ‫(2نفر - پدر و مادرم) • مصاحبه: هفته اول فوریه/آنکارا نتیجه: کلیرنس (MAY 8, 2013)
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bardia9 ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 21:11)fahim61 نوشته:  

ببخشید، سفارت آنکارا است. برای همین در این تاپیک سوال پرسیدم. الان پدر و مادرم آنکارا هستند و چون دو بار هم از طریق ایمیل ca-ankara و هم فرمی که در بخش contcat بودم راجع به رسیدن مدارک پرسیده بودم و جوابی نیامد نگران شدم
ممنون از پاسخ هاتون
امضا هم درست کردم
براي ايميل به سفارت انكارا فقط از ايميل خودشون در قسمت كنتاكت سايت استفاده كنيد . در غير اين صورت جواب نميدن . در ضمن ميتونين تاريخ مصاحبه پدر و مادرتون رو در قسمتي از سايت انكارا كه مصاحبه ها رو مشخص كرده چك كنيد Smile
از امضا هم ممنون Smile سفرنامه يادتون نره Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: fahim61 ، bardia9 ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 14:11)sepid_a نوشته:  
خیلی مهم خیلی مهم
بچه ها کسی هست که امروز ,فردا یا حتی پس فردا بره آنکارا؟
دوستان ضروری هست یکی از دوستامون کارت پایان خدمتش رو نبرده لطفا اگه کسی میره بگه تا بدیم با خودتون ببرین

چهارشنبه صبح زود ما میریم آنکارا
شایان-وضعیت کیس2013as4xxx - -مصاحبه در هفته دوم فوریه- 4 نفر -برگه صورتی از آنکارا-بررسی کلیرنس2013-مقصد: سن خوزه- عضو اخراجی منتظرسرا-تاریخ کلیر شدن 17 آپریلTongue
تشکر کنندگان: usa lover ، asal1907 ، ensan ، Saeedv13 ، el333 ، rouzbehdarvishi ، lilac ، mino2013 ، lilistar ، Gerdoo ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، sadeghi897
(2013-02-04 ساعت 21:23)shayangh نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 14:11)sepid_a نوشته:  
خیلی مهم خیلی مهم
بچه ها کسی هست که امروز ,فردا یا حتی پس فردا بره آنکارا؟
دوستان ضروری هست یکی از دوستامون کارت پایان خدمتش رو نبرده لطفا اگه کسی میره بگه تا بدیم با خودتون ببرین

چهارشنبه صبح زود ما میریم آنکارا
پس می تونید برای دوستمون کارت رو ببرید اگه زودتر کسی نمی رفت؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، el333 ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، sadeghi897
(2013-02-04 ساعت 21:16)sayeh_m نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 21:11)fahim61 نوشته:  

ممنون از پاسخ هاتون
امضا هم درست کردم
براي ايميل به سفارت انكارا فقط از ايميل خودشون در قسمت كنتاكت سايت استفاده كنيد . در غير اين صورت جواب نميدن . در ضمن ميتونين تاريخ مصاحبه پدر و مادرتون رو در قسمتي از سايت انكارا كه مصاحبه ها رو مشخص كرده چك كنيد Smile
از امضا هم ممنون Smile سفرنامه يادتون نره Wink

ممنونم
بله شمارشون در بخش Diversity Visas Interview Schedule است. ان شاء الله که همه چیز به خوبی پیش بره. حتما سفرنامه هم می نویسم.
بازم ممنون
کیس نامبر: 2013AS00004xxx ‫(2نفر - پدر و مادرم) • مصاحبه: هفته اول فوریه/آنکارا نتیجه: کلیرنس (MAY 8, 2013)
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bardia9 ، rezagh
من فرم یک صفحه ای آنکارا رو که یک فایل pdf هست با یک نرم افزار به نام Simpo PDF to Word به یک فایل ورد تبدیل کردم تا بتونم توش تایپ کنم و پرینت بگیرم. یکی از کاربرها تو پیام خصوصی ازم خواسته براش ایمیل کنم. حالا میذارمش تو این پست که اگر کسی خواست دانلود و ازش استفاده کنه. در مورد قسمت های مختلفش هم سئوال کرده بود.
Local Mailing Address همون آدرس خونتون در ایران هست.
c/o Name یعنی "برسد به دست". اسم کسی هست که در آدرس آمریکا ساکن هست و گرین کارت شما قراره به آدرس همین شخص فرستاده بشه.

فایل‌های پیوست
.doc   Contact Information sheet -original.doc (اندازه 23.5 KB / تعداد دانلود: 254)
(2013-02-04 ساعت 19:31)victorygo نوشته:  [quote='babak7' pid='272057' dateline='1359988214']
دوستان من امروز سفارت بودم. خدارو شکر باز بود.
هووووووووووووووووووورا
یه نفر هم قرمز گرفت.

با تبریک به شما .
ممنون میشم اگه بگید کی قرمز گرفت و چرا.(اگه اطلاع دارید)
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: mino2013 ، Gerdoo ، bardia9 ، rezagh
(2013-02-04 ساعت 23:13)آسمان نیلگون نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 19:31)victorygo نوشته:  [quote='babak7' pid='272057' dateline='1359988214']
دوستان من امروز سفارت بودم. خدارو شکر باز بود.
هووووووووووووووووووورا
یه نفر هم قرمز گرفت.

با تبریک به شما .
ممنون میشم اگه بگید کی قرمز گرفت و چرا.(اگه اطلاع دارید)
در موقع ثبت نام اولیه لاتاری , مثل اینکه اشتباها" یه کشور و در نتتیجه یه قاره دیگه رو انتخاب کرده بودن متاسفانه Sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان