کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-05 ساعت 14:54)marj88 نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 23:10)Saeedv13 نوشته:  من فرم یک صفحه ای آنکارا رو که یک فایل pdf هست با یک نرم افزار به نام Simpo PDF to Word به یک فایل ورد تبدیل کردم تا بتونم توش تایپ کنم و پرینت بگیرم. یکی از کاربرها تو پیام خصوصی ازم خواسته براش ایمیل کنم. حالا میذارمش تو این پست که اگر کسی خواست دانلود و ازش استفاده کنه. در مورد قسمت های مختلفش هم سئوال کرده بود.
Local Mailing Address همون آدرس خونتون در ایران هست.
c/o Name یعنی "برسد به دست". اسم کسی هست که در آدرس آمریکا ساکن هست و گرین کارت شما قراره به آدرس همین شخص فرستاده بشه.

این فرم رو باید برای سفارت همراه با مدارکمون بفرستیم؟

بله دوست عزیز برگه ی یک صفحه ای آنکارا به نام contact information sheet هستش که با مدارک ارسال بشه
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nina22 ، Judy Abbott 13 ، bardia9 ، Gerdoo ، rezagh
سلام دوستان هتل اتاپ بلوار چطوره؟اینترنت داره؟کسی قیمت داره ازش؟
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان:
من امروز برگه صورتي گرفتم يه خانم مجرد كه شغل ازاد داشت يه ضرب رو استاد كرد بقيه هم تا اونجايي كه من بودم صورتي شدن ما اسپانسر نداشتيم تمكن و
سند خونه ارايه دادم
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
دوستان با تجربه من امروز مدارکم و واسه سفارت پست کردم

1. ثبت نام csc رو نفرستادم
2. فقط کپی صفحه اول پاسپورت و فرستادم

مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-05 ساعت 17:10)majid9290 نوشته:  من امروز برگه صورتي گرفتم يه خانم مجرد كه شغل ازاد داشت يه ضرب رو استاد كرد بقيه هم تا اونجايي كه من بودم صورتي شدن ما اسپانسر نداشتيم تمكن و
سند خونه ارايه دادم

اون که یه ضرب گرفت، اسپانسر داشت؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-05 ساعت 17:59)miilad2 نوشته:  دوستان با تجربه من امروز مدارکم و واسه سفارت پست کردم

مشکلی پیش میاد؟

نه.ولی csc رو حتما با خودت ببر+بقیه مدارک

(2013-02-05 ساعت 17:10)majid9290 نوشته:  من امروز برگه صورتي گرفتم يه خانم مجرد كه شغل ازاد داشت يه ضرب رو استاد كرد بقيه هم تا اونجايي كه من بودم صورتي شدن ما اسپانسر نداشتيم تمكن و
سند خونه ارايه دادم
سلام کدام هتل هستین.منم آنکارا هستم.یه خانومی که تو هتل ماست امروز یکضرب گرفت
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: miilad2 ، pooyash ، rezagh ، arezoo bj
(2013-02-05 ساعت 18:08)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 17:59)miilad2 نوشته:  دوستان با تجربه من امروز مدارکم و واسه سفارت پست کردم

مشکلی پیش میاد؟

نه.ولی csc رو حتما با خودت ببر+بقیه مدارک

سند خونه ارايه دادم
سلام کدام هتل هستین.منم آنکارا هستم.یه خانومی که تو هتل ماست امروز یکضرب گرفت

با تشکر از شما و به امید خبراهای خوب از قبولیتون ... دعا میکنم واسه شما و همه دوستان ... پس خیالم راحت باشه همون روز مصاحبه با خودم میبرم .
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، nina22 ، rezagh ، arezoo bj ، fereydoooon ، rouzbehdarvishi
(2013-02-05 ساعت 11:30)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 10:30)victorygo نوشته:  منم دو هفته دیگه مصاحبه دارم مدارکم هم بیشتر از یک هفته است که رسیده ولی ایمیلی نیومده!
اگر با سرویس پستی درست و حسابی مثل آرامکس و DHL فرستادین و از طریق سایتشون مسیر مرسوله رو ردیابی کردین و گفته رسیده، همه چیز مرتبه و بیخودی استرس نداشته باشین. حالا اگر خیلی حساسین می تونین برای اطمینان یه ایمیل به سفارت بزنین ولی اگر سرشون شلوغ باشه (که هست) و ایمیل شما برای پاسخگویی در اولویت قرار نگیره جوابتون رو نمیدن و نگرانیتون بیشتر میشه. من مدارکم رو با DHL از مشهد فرستادم. هزینه اش شد 116000 تومن. دقیقاً 4 روز طول کشید که به مقصد رسید که البته یک تعطیلی هم وسطش خورد. به نظرم اگر تعطیلی نداشته باشین سه روزه به مقصد می رسه. مسیر حرکت اینجوری بود: مشهد--تهران--امارات متحده عربی (نمی دونم کدوم شهرش)--لایپزیک آلمان--استانبول--آنکارا. آخرش هم نوشته Sign for: Company Stamp.

عمو سعید شما که گفتید از مشهد مدارک رو ارسال کردید، ولی اگه آدرس آرامکس و TNT رو در تهران دارید (یا کس دیگه ای میدونه) ممکنه اعلام کنید؟
فکر کنم آرامکس خیابان ملاصدرا باشه.
ضمناً کدوم مطمئنتر و کم هزینه تره؟ من قبلاً با DHL فرستادم ولی بنظرم گرونه!
باسپاس
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، arezoo bj
چرا این دو روز اینقدر آمار برگه صورتی زیاده دقیقا این برگه مفهومش چیه ؟
آیا فکر میکنید ربطی به حادثه هفته پیش داشته باشه ؟ SadSadSad
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: arezoo bj ، fereydoooon
(2013-02-05 ساعت 10:26)Gerdoo نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 23:10)Saeedv13 نوشته:  من فرم یک صفحه ای آنکارا رو که یک فایل pdf هست با یک نرم افزار به نام Simpo PDF to Word به یک فایل ورد تبدیل کردم تا بتونم توش تایپ کنم و پرینت بگیرم. یکی از کاربرها تو پیام خصوصی ازم خواسته براش ایمیل کنم. حالا میذارمش تو این پست که اگر کسی خواست دانلود و ازش استفاده کنه. در مورد قسمت های مختلفش هم سئوال کرده بود.
Local Mailing Address همون آدرس خونتون در ایران هست.
c/o Name یعنی "برسد به دست". اسم کسی هست که در آدرس آمریکا ساکن هست و گرین کارت شما قراره به آدرس همین شخص فرستاده بشه.
عمو سعید، تو واسه ما 2013 ها یه نعمتی به خدا، حرف نداری، موندم سال دیگه بچه های 2014 میخوان چه بکنن؟! Wink
البته باقی دوستان هم به نسبت کمکحال همدیگه هستن.
ممنون

عمو سعید همیشه هست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، lilac ، گل نهال
(2013-02-05 ساعت 18:51)Gerdoo نوشته:  عمو سعید شما که گفتید از مشهد مدارک رو ارسال کردید، ولی اگه آدرس آرامکس و TNT رو در تهران دارید (یا کس دیگه ای میدونه) ممکنه اعلام کنید؟
باسپاس
گردو جان
همیشه بهترین راه برای بدست آوردن چنین اطلاعاتی سرچ گوگل و پیدا کردن سایت شرکت هست. برای آرامکس من دفتر مرکزی تهران رو برات پیدا کردم. فردا زنگ بزن بهشون و آدرس شعبه نزدیک خونه تون رو ازشون بپرس:
Main Office
Tehran - THR
No 224-Mollasadra ave-Between Chamran & Sheikh Bahaee st., , Iran
Phone ( Customer Service): +98 (21) 89720
Fax: +98 (21) 88617393
PO Box:

Working Days: SAT,SUN,MON,TUE,WED,THU
Working Hours: 08:00-16:30-

Contacts Mohammadali Abedi Station Manager
تشکر کنندگان: alirezass ، sayeh_m ، Gerdoo ، nina22 ، rezagh ، arezoo bj ، lilac ، victorygo ، rouzbehdarvishi
(2013-02-05 ساعت 21:19)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:51)Gerdoo نوشته:  عمو سعید شما که گفتید از مشهد مدارک رو ارسال کردید، ولی اگه آدرس آرامکس و TNT رو در تهران دارید (یا کس دیگه ای میدونه) ممکنه اعلام کنید؟
باسپاس
گردو جان
همیشه بهترین راه برای بدست آوردن چنین اطلاعاتی سرچ گوگل و پیدا کردن سایت شرکت هست. برای آرامکس من دفتر مرکزی تهران رو برات پیدا کردم. فردا زنگ بزن بهشون و آدرس شعبه نزدیک خونه تون رو ازشون بپرس:
Main Office
Tehran - THR
No 224-Mollasadra ave-Between Chamran & Sheikh Bahaee st., , Iran
Phone ( Customer Service): +98 (21) 89720
Fax: +98 (21) 88617393
PO Box:

Working Days: SAT,SUN,MON,TUE,WED,THU
Working Hours: 08:00-16:30-

Contacts Mohammadali Abedi Station Manager
عمو چند ماه پیش که ما فرم های اولیه رو فرستادیم خودشون بدون هزینه اضافی اومدن واز در خونه بسته رو گرفتن و رفتن. نمی دونم هنوز هم همینطور هست یا نه ؟ فکر کنم فقط همین یک دفتر هم در تهران باشه .و گفتن جتما یک شماره تماس برای آدرس مقصذ بدین که ما هم شماره کی سی سی رو دادیم..
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Gerdoo ، Saeedv13 ، nina22 ، rezagh ، arezoo bj ، rouzbehdarvishi
(2013-02-05 ساعت 15:45)yasaman1111 نوشته:  سلام دوستان هتل اتاپ بلوار چطوره؟اینترنت داره؟کسی قیمت داره ازش؟
خيلي خوب بود. بله اينترنت داره اونجا اتاق واسه 1 نفر ميگفت 45
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، yasaman1111 ، گل نهال ، Emma_a432 ، rouzbehdarvishi ، fereydoooon
(2013-02-05 ساعت 18:03)lingni نوشته:  
سند خونه ارايه دادم

اون که یه ضرب گرفت، اسپانسر داشت؟

نه تمكن داشت. اسپانسر ندين بهتره
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان: kavirr ، alirezass ، گل نهال ، ensan ، fereydoooon ، Gerdoo
یکی از دوستان امروز بهم گفت که از این سایت هتل رزرو کرده، به نظر منم خوبه، http://www.berimsafar.com
بقیه نظری ندارن؟
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، Gerdoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان