کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-06 ساعت 00:54)kavirr نوشته:  یکی از دوستان امروز بهم گفت که از این سایت هتل رزرو کرده، به نظر منم خوبه، http://www.berimsafar.com
بقیه نظری ندارن؟
کویر جان
من سایتشو چک کردم. یه چیزی شبیه سایت های معروف www.booking.com و www.tripadvisor.com هست با دو تا تفاوت:
اول این که رکوردهاش خیلی کمه یعنی تو اون تاریخ من فقط دو تا هتل رو میده.
دوم قیمتی که میگه خیلی زیاده. مثلا برای یک هفته اقامت ما قیمت از 6 میلیون و هفتصد شروع میشه. در صورتی که من با دو میلیون و دویست جمعش می کنم.
تشکر کنندگان: amir82 ، lilac ، rezagh ، el333 ، rouzbehdarvishi ، kavirr ، Gerdoo
بجه ها یه سوال خیلی فوووووووووووووووووووری دارم تو رزروم واسه همین عجله دارم اگه کسی واسه سفر دومش به ترکیه رفته استانبول یا اطلاعات داره بهم بگه یا پیغام بده.
1-اتوبوسا که گفتین تا 12 شب یکسره هستن صبح از کی کارشون شروع میشه؟
2-واسه استانبول چندروز طول می کشه ویزا بیاد ما دوشنبه ایشالا پاس هارو بدید تا 4شنبه میرن چون ما 12.30باید بریم فرودگاه واسه برگشت؟
3-از کجا باید اتوبوس بگیریم.
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان:
(2013-02-06 ساعت 14:11)Emma_a432 نوشته:  بجه ها یه سوال خیلی فوووووووووووووووووووری دارم تو رزروم واسه همین عجله دارم اگه کسی واسه سفر دومش به ترکیه رفته استانبول یا اطلاعات داره بهم بگه یا پیغام بده.
1-اتوبوسا که گفتین تا 12 شب یکسره هستن صبح از کی کارشون شروع میشه؟
2-واسه استانبول چندروز طول می کشه ویزا بیاد ما دوشنبه ایشالا پاس هارو بدید تا 4شنبه میرن چون ما 12.30باید بریم فرودگاه واسه برگشت؟
3-از کجا باید اتوبوس بگیریم.
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

از 5 صبح دارد. هر وقت برید ترمینال انواع شرکت ها با بلیط هست حتی مثل ایران ادم های شرکت ها تو محوطه سالن دنبال مسافر مثل ایران می گردند. حداکثر 5 روز کاری
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: Emma_a432
(2013-02-05 ساعت 19:43)AFSHIN-PIC نوشته:  چرا این دو روز اینقدر آمار برگه صورتی زیاده دقیقا این برگه مفهومش چیه ؟
آیا فکر میکنید ربطی به حادثه هفته پیش داشته باشه ؟ SadSadSad

آمارش خیلی عادیه!
این برگه صورتی همون برگه آبی قبلیه وبه معنی اف بی آی چک هستش و تقریبا به همه میخوره!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، AFSHIN-PIC ، Saeedv13 ، nina22 ، rouzbehdarvishi ، mhpz ، afs ، fereydoooon ، rezagh ، Gerdoo
دوستان من الان آنکارام, میخواستم هتلمو تمدید کنم دیدم از اینجا خیلی گرونتر در میاد.
من چون قیمت هتلارو از آژانسهای تهران گرفته بودم و قیمت دستم بود رفتم جضوری چند تا هتل قیمت گرفتم با چونه زدن و.... اینجا قیمت خیلی بالاتر در میاد.
به نظر من هتلو از طریق آژانسهای کشور رزرو کنید و اینجا به امید اینکه ارزونتر گیر بارید نیاین که به مشکل میخورید.
تازه من بلیط یه طرفه از تهران گرفته بودم, اینجا که تکلیفم روشن شد رفتم دنبال بلیط برگشت دیدم دو برابر
تهران در میاد, زنگ زدم به یکی از دوستام تو تهران, از طریق یکی از آژانسها بلیط برگشتو گرفتم.
اینجا همه چی گرونتر از تهران درمیاد چون پولمون بی ارزش شده...
(2013-02-05 ساعت 20:38)پدی نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 10:26)Gerdoo نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 23:10)Saeedv13 نوشته:  من فرم یک صفحه ای آنکارا رو که یک فایل pdf هست با یک نرم افزار به نام Simpo PDF to Word به یک فایل ورد تبدیل کردم تا بتونم توش تایپ کنم و پرینت بگیرم. یکی از کاربرها تو پیام خصوصی ازم خواسته براش ایمیل کنم. حالا میذارمش تو این پست که اگر کسی خواست دانلود و ازش استفاده کنه. در مورد قسمت های مختلفش هم سئوال کرده بود.
Local Mailing Address همون آدرس خونتون در ایران هست.
c/o Name یعنی "برسد به دست". اسم کسی هست که در آدرس آمریکا ساکن هست و گرین کارت شما قراره به آدرس همین شخص فرستاده بشه.
عمو سعید، تو واسه ما 2013 ها یه نعمتی به خدا، حرف نداری، موندم سال دیگه بچه های 2014 میخوان چه بکنن؟! Wink
البته باقی دوستان هم به نسبت کمکحال همدیگه هستن.
ممنون

عمو سعید همیشه هست

پس لینکی که فرمودید کو؟
تشکر کنندگان: سمانه777
سلام دوستان کی هفته ی آخر مارچ مصاحبه داره؟
کیس : **44
تشکر کنندگان:
(2013-02-03 ساعت 00:08)mino2013 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 17:50)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 23:41)mino2013 نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 21:39)ensan نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 15:39)mino2013 نوشته:  سلام دوست عزیز
چندتا سوال از خدمتتون دارم ،بلیط سیستمی رو باید از آژانس ها بگیریم؟و اینکه در صورت کنسل کردنش چقدرشو برنمیگردونند؟ وچرا صبر نکردین چارتری باز بشه؟
ممنون ازتون
سلام. يا بايد از آژانسهاي مسافرتي بگيريد يا دفاتر فروش هواپيمائيها (مثل دفتر فروش ماهان ). مبلغي كه بابت جريمه ي كنسل كردن بليط بايد پرداخت شود در صورتيكه no show باشد ٨٠٠٠٠ تومان است و جريمه تغيير تاريخ هم ٣٠٠٠٠ تومان، طبق گفته كارمند آژانس. ولي خودتان بهتر ميدانيد تعدادي از اين دفاتر خدماتي، از تحت فشار بودن ديگران در شرايط بحراني و در كشوري غريب استفاده كرده و به راه و روشهاي گوناگون مبلغ جريمه را بالاتر ميبرند. در مورد چارتر، به دليل اينكه قيمتش در روزي كه من بليط خريدم براي اسفند ماه، ٤٨٠٠٠٠ تومان بود و تا٥٤٠٠٠٠ فاصله زيادي نداشت، و در ضمن بليط چارتر دو روز قبل از سفر بدستم ميرسيد، اين كار را نكردم. ولي اينگونه است كه ،هر چه به زمان پرواز نزديك تر شود بليط چارتر در صورت بودن جا براي خريد ، ارزان تر ميشود، ولي بليط هاي سيستمي هر چه به روز پرواز نزديك تر شود، گرانتر خواهد شد چون ابتدا كلاس پايين پرواز پر ميشود، و روزهاي آخر كلاسهاي بالا باقي ميماند كه گرانتر است. بعد از همه ي اين حرفها بايد بگويم ، من به علت كم كردن استرس كه در من به شدت مشهود است، ترجيح دادم سريعتر و با شرايطي كه اعلام كردم ، بليط و هتل را رزرو كنم كه با خاطري آسوده به بقيه كارها بپردازم. اميدوارم بهترين شرايط پيش روي شما قرار بگيرد دوست من
سلام.ممنون از توضیحات خویتون. امروز آژانس و دفتر ماهان زنگ زدم برای هفته آخر مارچ بلیط سیستمی می گفتند 1022000 تومن.نمیدونم چیکار کنم
شاید اگه تور ثبت نام کنیم ا رزونتر در بیاد؟
سلام.ایران ایر بلیط رفت و برگشت چارتر 663 تومن و بلیط رفت چارتر و برگشت کلاس بدون جریمه 819 تومن به ما گفتن.به نظرتون خوبه؟البته برای هفته دوم مارچ؟بهتره چارتر بگیریم یا اپن با کلاس.واقعا باید چه موقع بلیط برگشتو گرفت بعد از مصاحبه؟
سلام دوستان
با توجه به اینکه اختلاف قیمتشون زیاد نیست به نظرم برگشت رو اپن بگیرین بهتر باشه.حالا خدارو شکر مثه ما زمان مصاحبتون تو عید نیفتاده.امروز ترکیش قیمت گرفتم2200000!

واقعا؟!!!!!!!!!!! 2200000 تهران -آنکارا و آنکا- تهران؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزيزم
من روز جمعه به سفارت ايميل زدم و با توجه به اينكه هفته دوم فوريه مصاحبه دارم و مداركم 15 روز قبل از مصاحبم (دقيقا 15 روز قبل) به سفارت رسيده (طبق سايت شركت پستي TPG) تقاضاي كانفرم تايم مصاحبم رو دادم
حدود 2 ساعت پيش يه پاسخ از سفارت برام رسيده با متن زير:
From: CA-Ankara@state.gov
Dear Sir/Madam,
This is to confirm you that you have an appointment on ?? February 2013 and we have received your documents.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: yasaman1111 ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، lilac ، rezagh ، Gerdoo
دوستان عزیز مجرد..خانومها و آقایون مجرد لطفن و لطفن و لطفن به هنگام ترجمه ی شناسنامتون حتمن و حتمن و حتمن به دارالترجمه بگین که کپی تمام تمام تمام صفحات شناسنامه رو ضمیمه ترجمه بکنه تا مثل من و یک دوست عزیز دیگه مجبور به پرداخت هنگفتی برای یک ترجمه ناقابل نشوید..بین ۶۰ الی ۸۰ لیر !!! خواهشا اطلاع رسانی کنین.....
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
(2013-02-06 ساعت 17:57)saeeds61 نوشته:  دوستان عزيزم
من روز جمعه به سفارت ايميل زدم و با توجه به اينكه هفته دوم فوريه مصاحبه دارم و مداركم 15 روز قبل از مصاحبم (دقيقا 15 روز قبل) به سفارت رسيده (طبق سايت شركت پستي TPG) تقاضاي كانفرم تايم مصاحبم رو دادم
حدود 2 ساعت پيش يه پاسخ از سفارت برام رسيده با متن زير:
From: CA-Ankara@state.gov
Dear Sir/Madam,
This is to confirm you that you have an appointment on ?? February 2013 and we have received your documents.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
برای ما هم به این صورت ایمبل اومد.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، Gerdoo
دوستان اگر بلیط چارتری دو طرفه ماهان از تهران گرفتین و اینجا (ترکیه)بخاین تغییر تاریخ بدین باید ۵۵ دلار جریمه بدین چون بلیط از چارتری به سیستمی تبدیل میشه...اگر هم یک طرفه بگیرین احتمال داره در تاریخ مورد نظرتون نتونین برگردین چون میگن پرواز جا نمیده...الان دو تا خانواده عزیز اینجا دچار این مشکل شدن....تمام این احتمالات را لطفن مد نظر قرار بدین
.
.
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mz821 ، Judy Abbott 13 ، AsemanAbee ، usa lover ، pooyash ، lilac ، yasaman1111 ، HRSH ، lilistar ، mhz_ir ، Gerdoo
سلام دوستان برگه ابي و صورتي جه فرقي با هم دارن؟ 
هر رفتي رسيدن نيست اما براي رسيدن راهي بجز رفتن نيست.
تشکر کنندگان:
خوب معلومه دیگه، آبیه پسرونست و صورتیه دخترونه!
ولی هر دو به یک معنی و اون هم مراحل اداری بیشتر مورد نیاز( اکثرا بک گراند چک و کنترل سوابق)
(2013-02-06 ساعت 19:16)neda62 نوشته:  سلام دوستان برگه ابي و صورتي جه فرقي با هم دارن؟ 
تشکر کنندگان: neda62 ، amir82 ، shimoda ، گل نهال ، lilac ، victorygo ، HRSH ، fereydoooon ، Gerdoo ، mori
سلام شب همگی خوش انرژی های مثبتتون رو بفرستین برای من و صادقی ژانوالژانBig Grin. برای فردا
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان