کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-06 ساعت 22:10)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 21:36)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام شب همگی خوش انرژی های مثبتتون رو بفرستین برای من و صادقی ژانوالژانBig Grin. برای فردا
روزبه
بالاخره کارت پیان خدمت صادقی به دستش رسید؟ اگر آره کی براش آورد آنکارا؟
سلام عمو جان.بله یکی از بچه های مهاجرسرا به اسم shayangh امروز آورد.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: shimoda ، گل نهال ، amir82 ، kavirr ، Saeedv13 ، mohajer13 ، 3pideh ، lilac ، afs ، HRSH ، lilistar ، mdna ، rezagh ، Gerdoo
بچه ها این جریان ۳۰۰ تا ارز مسافرتی چه طوریه؟می دن اصلا؟ کسی گرفته؟ به دردسرش می ارزه؟
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
تشکر کنندگان:
(2013-02-07 ساعت 00:07)shadzad نوشته:  بچه ها این جریان ۳۰۰ تا ارز مسافرتی چه طوریه؟می دن اصلا؟ کسی گرفته؟ به دردسرش می ارزه؟
سلام.بله من گرفتم دو سه روز مونده به سفرتون میتونید برید بانک ملت پول رو واریز و حواله مسافرتی بگیرید و در فرودگاه تهران تو سالن پرواز بگیرید.به نظر من که می ارزه.آخه دردسر نداره
البته قبلش باید تو بانک ملی عوارض خروج از کشور رو هم بریزید
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ensan ، shadzad ، amir82 ، afs ، kavirr ، Soap McTavish ، rezagh
(2013-02-07 ساعت 00:13)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 00:07)shadzad نوشته:  بچه ها این جریان ۳۰۰ تا ارز مسافرتی چه طوریه؟می دن اصلا؟ کسی گرفته؟ به دردسرش می ارزه؟
سلام.بله من گرفتم دو سه روز مونده به سفرتون میتونید برید بانک ملت پول رو واریز و حواله مسافرتی بگیرید و در فرودگاه تهران تو سالن پرواز بگیرید.به نظر من که می ارزه.آخه دردسر نداره
مرسی روزبه جان، پس خوبه اینطوری باشه
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sadeghi897
بچه ها میشه اینایی که تازگی ها هتل رزرو کردن ‏‏(اسم هتل‏- قیمت-تعداد و روز...‏)‏ رو لطفا اینجا بنویسن. ممنون

(2013-02-06 ساعت 23:29)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 21:36)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام شب همگی خوش انرژی های مثبتتون رو بفرستین برای من و صادقی ژانوالژانBig Grin. برای فردا
روزبه

مرسی مهاجرسرا و همهSmile
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: amir82 ، rouzbehdarvishi ، rezagh ، Gerdoo ، mino2013
ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻋﮑﺲ ﺍﺯ ﺁﻧﮑﺎﺭﺍ
[عکس: di-T8V5.jpg]
[عکس: di-JY7K.jpg]

[عکس: di-PDXE.jpg]

[عکس: di-BJUD.jpg]
ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﻫﺘﻞ ﺍﺗﺎﭖ ﺑﻠﻮﺍﺭ ﻭ ﺍﻟﯿﺖ ﻭ ﺍﯾﻮﺏ ﺍﻭﻏﻠﻮ ﻭ ......
ﻣﺴﺠﺪ ﮐﻮﺟﺎﺗﭙﻪ
ﻣﻘﺒﺮﻩ ﺍﺗﺎﺗﻮﺭﮎ
ﻗﻠﻌﻪ ﺁﻧﮑﺎﺭﺍ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2013-02-07 ساعت 01:06)yasaman1111 نوشته:  بچه ها میشه اینایی که تازگی ها هتل رزرو کردن ‏‏(اسم هتل‏- قیمت-تعداد و روز...‏)‏ رو لطفا اینجا بنویسن. ممنون

(2013-02-06 ساعت 23:29)rouzbehdarvishi نوشته:  
روزبه

مرسی مهاجرسرا و همهSmile
هتل الیت 3 ستاره خوبه با اینترنت رایگان و صبحانه در حد خوب و گرمایش اتاق با شوفاز که بین میدان کیزیلای و سفارت به فاصله 10 دقیقه پیاده قرارداره خود هتل برای اتاق دو تخته 90 دلار و سینگل 70 دلار زده ولی از ایران من دو تخته با ترانسفر فرودگاهی شبی 70 دلار گرفته بودم چون اگه ترانسفر نداشته باشید یا باید با خط ego 442 فرودگاه به کیزیلای برید یا تاکسی با کلی چونه از هتل به فرودگاه 60 لیر و برعکس هم همینطور.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
(2013-02-07 ساعت 00:31)shadzad نوشته:  
کله سحر ،تو مایه های 6 برید که شماره بگیرید.همه شعب هم نه.چنتا ارزی بیشتر نیست.روزی 30 تا بیشتر شماره نمیدن.
تا نزدیکای 11-12 هم وقت بذارید واسش.
خود مسافر
اصل پاس
اصل بلیط با مهر آزانس
کارت ملی
اصل فیش عوارض خروج
تا یه هفته قبل پرواز ها رو فقط صادر میکنن.هر $ 2480 تومن
حواله رو اوون ور گیت فرودگاه میدی $ میگیری.
ساکن نیویورک
برنده 2011

این اقا صادقی که یک سفرنامه توپ باید بنویسه که واقعا خوندنیه.......
چرا نمیاد تو سایت...؟!! جاش خیلی خالیه..... دی
ما منتظر خبرهای خوب شما هستیم......

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
بچه ها سلام
من همین الان دارم از پیش اونگان میام ، می خواستم بهتون بگم وقت دادن اینا کشکیه
اگر تو یک روز وقت گرفتین به ساعتش اصلا نگاه نکنین از هشت صبح اونجا باشین تا کارتون انجام بشه
سلام به همگی
من مدیکالمو انجام دادم و فردا برای گرفتن جواب پسر کوچیکم باز هم باید بریم پیش اونگان و 2 شنبه هم مصاحبه داریم ولی اصلا حال و حوصله ندارم واسه مصاحبه و بقیه کارا 8 روز پیش مادر عزیزم به رحمت خدا رفت و حالا همه این برنامه ها واسم مفهومشونو از دست دادن واسه همین شوقی واسه گفتن مراحل انجام کارم نداشتم
همگی موفق باشید

(2013-02-06 ساعت 16:24)aaghaafi نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 20:38)پدی نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 10:26)Gerdoo نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 23:10)Saeedv13 نوشته:  من فرم یک صفحه ای آنکارا رو که یک فایل pdf هست با یک نرم افزار به نام Simpo PDF to Word به یک فایل ورد تبدیل کردم تا بتونم توش تایپ کنم و پرینت بگیرم. یکی از کاربرها تو پیام خصوصی ازم خواسته براش ایمیل کنم. حالا میذارمش تو این پست که اگر کسی خواست دانلود و ازش استفاده کنه. در مورد قسمت های مختلفش هم سئوال کرده بود.
Local Mailing Address همون آدرس خونتون در ایران هست.
c/o Name یعنی "برسد به دست". اسم کسی هست که در آدرس آمریکا ساکن هست و گرین کارت شما قراره به آدرس همین شخص فرستاده بشه.
عمو سعید، تو واسه ما 2013 ها یه نعمتی به خدا، حرف نداری، موندم سال دیگه بچه های 2014 میخوان چه بکنن؟! Wink
البته باقی دوستان هم به نسبت کمکحال همدیگه هستن.
ممنون

عمو سعید همیشه هست

پس لینکی که فرمودید کو؟
اره اگه یک بار دیگه لینک و بزارین ممنون میشیم. ثواب داره!!
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897
(2013-02-07 ساعت 18:44)Mamadreza نوشته:  اره اگه یک بار دیگه لینک و بزارین ممنون میشیم. ثواب داره!!

توی پست اصلی هست
اینجا
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، rezagh ، Gerdoo ، sadeghi897 ، Judy Abbott 13
(2013-02-07 ساعت 11:35)آسمان نیلگون نوشته:  
کله سحر ،تو مایه های 6 برید که شماره بگیرید.همه شعب هم نه.چنتا ارزی بیشتر نیست.روزی 30 تا بیشتر شماره نمیدن.
خود مسافر
اصل پاس
اصل بلیط با مهر آزانس
کارت ملی
اصل فیش عوارض خروج

دوست عزیز این فیش عوارض خروج رو باید از کجا تهیه کرد؟
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-02-07 ساعت 21:42)victorygo نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 11:35)آسمان نیلگون نوشته:  
خود مسافر
اصل پاس
اصل بلیط با مهر آزانس
کارت ملی
اصل فیش عوارض خروج

دوست عزیز این فیش عوارض خروج رو باید از کجا تهیه کرد؟
میرید بانک ملی
شماره حساب هم اونجا می پرسید
برای هر نفر 55000 تومان میریزید به حساب.
این فیش رو تا دریافت کارت پرواز حفظ می کنید.
برای ارز مسافرتی،این فیش رو جزو مدارک مورد نیاز به بانک ملت ارائه میدید و اونا ازش یه کپی میگیرن.اصلشو بهتون پس میدن.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: rezagh ، asal1907 ، Saeedv13 ، nina22 ، ensan ، گل نهال ، Danoosh ، fereydoooon ، Gerdoo ، Judy Abbott 13 ، victorygo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان